Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Czesc dziewczynki! 21 badania na przeziernosc karkowa wykonuje sie miedzy 11 a 14 tygodniem ja mialam w 12/13 Paulka 123 zycze Ci wszystkiego naj i cudownej zabawy na weselu! Ja przedwczoraj obchodzilam pierwszy miesiac zycia malzenskiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
w niedziele nie moglam sie powstrzymac i kupilam dwie sliczne grzechotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Taka paskudna pogoda,że nawet nie chce się wyjsc z domu. Hmmm, dobrze,ze pracuję w domu, wiec nie musze sterczec w korkach i moknąc na deszczu. Ale na spacerki to chodze, po gazete do kiosku i na poczte. Niby nie daleko, ale zawsze coś ;) Dzisiaj byłam na badaniach. Jak zwykle nie mogli mi znależć zyły w zgięciu ręki ,wiec pobrali sobie krew z wierzchu dłoni. Kurcze, jak bede stara i pomarszczona, to to,że mnie teraz kłują w dłon, tez bedzie miało swoje widoczne konsekwencje :P Paulka123 moje najserdeczniejsze zyczenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 z okazji zbliżającego się slubu. Mam ogromny sentyment do takich uroczystosci. W tym dniu czułam się naprawde szczesliwa..... Jutro wyrwę się troszkę z pracy, do urzędu skarbowego :(, przy okazji mam zamiar kupić coś dla mojego brzdąca :) ❤️ Pozdrawiam http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciezarowki Ale sie dzieje, sluby, badania, zakupy... sledze caly czas. A pisac nie mam szczegolnie o czym. Od jakiegos tygodnia jest tak normalnie, przestalam odczuwac jakiekolwiek dolegliwosci. Emocje po pierwsyzm USG tez opadly ale nadal chwale sie zdjeciem wszedzie gdzie moge. Ochlodzilo sie u nas, ponuro jest i tak smutno. Ale ciesze sie ogromnie bo za tydzien przyjezdzam na tydzien do Polski, pojde sobie do swojej pani doktor, porobie badania i naciesze sie mamusia. Bede baaaardzo tesknic za mezem, ale musze wytrzymac. A ja dzisiaj gotowalam grochowa a jutro bede chyba smazyc ryby. wymyslanie obiadow to wieksza meczarnia niz samo gotowanie. Dbajcie o brzucholki i narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulinka124 mam takie malenkie przeczucie ze beda chlopcy , alee nigdy nic nie wiadomoo..... gotujee kalafiorkaa:) wiec widze ze juz na dobree zaczełysmy kupowanie:P macie racje to niezlaa frajdaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Witam !! a ja mam probemik - 15 tydzień przez trzy tygodnie ostatnie miałam spokój a tu pojawiły się zawroty głowy i mdłości :( Moze to od witamin - zaczęłam brać feminatal Pytanko - w badaniach wyszły mi dziwne wyniki białych krwinek nie wiem jak to w ciąży ma wygl adać moze to fizjologia jak jest u was ? Nie mam gorączki . nic mnie nie boli leukocyty - ponad 15tyś neutrofile 83% prawie nie mam limfocytów , eozynofili Jesien mnie nie przeraza -wjeżdzam do hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
Czesc Mamusie. Ja tez bede jak Bóg da w kwietniu mama, ciesze sie tym bardzo. mam juz poltoraroczna Coreczke moze teraz chlopczyk a jak nie to siostrzyczka :_) dla Basi. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........19.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 RRenia.......Renia...............Wrocław...........31.........14.04.2007 Czytam listy naszej stronki i dopiero jestem kolo 20 sierpnia :_) sa ciekawe i jest ich duzo ale nie wytrzymalam i postanowilam napisac szyciej :_)Renia, milego wieczorku Mamusie, dzis troche mnie mdli, ale poza tym czuje sie dobrze. jak Wy sie czujecie? pa pa Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ostatnie wyniki: Leukocyty 8,91 tys Limfocyty 19,1% Limfocyty ( druga wartość ) 1,70 tys Neutrofile 6,44tys Eozynocyty 0,11tys Lekarz powiedział, że wyniki sa super. Ale \"pocieszył\", że to dopiero początek ciąży i zobaczymy jak będzie dalej. Biorę prenatal, ale czuję się po nim tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu witaj w naszym miłym gronie. Mam nadzieję, szybko się tu \"zadomowisz\" Na forum zawsze można znaleźć odpowiedź na dręczące pytania czy niejasności. ja jestem już w 14 tyg, więc nudności prawie mi przeszły, czuję się już dużo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rreniu masz strasznie nieaktualna tabelke, znajdz prosze ostatnia wersje bo jest nas znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już na posterunku :-) A pogoda okropna, ze wróciłabym najchętniej do ciepłego łóżeczka i jeszcze pospała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
czesc wszystkim. wczoraj wrocilam ze szpitala gdzie trafila, w sobote wieczore, bo znow mialam lekkie krwawienie. lezalam tam 3 dni i w sumie niczego sie nie dowiedzialam oprocz tego ze przwdopodobnie mam miesniaka na tylnej scianie macicy. biore luteine i nadal troche "brudze". martwi mnie jescze fakt, ze dzidzius przez tydzien urosl tylko 4mm (pocieszam sie ze tym raze usg bylo przez brzuch, inny sprzet wiec moze niedokladnie). nadal nic nie wiem. troche mnie to zalamuje ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) 🖐️ Własnie wróciłam do domku. hmmm zaszalałam, kupiłam bialutkie skarpeteczki z maleńkim pieskiem. Kurcze, powiedziałam tylko mężowi. Teściowa by mnie pewnie zaraz zkrzyczała, bo ona wierzy w zabobony. Wkurzyło mnie tylko to,ze nie było nic w kolorze pistacjowym albo zółtego małego kurczaczka. Wszystko jest albo niebieskie, albo różowe :P 21 jejoooo kalafiorek jest pyszny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wczoraj miałam na kolację :) Dzisiaj na obiad kapusniak, ;) coś kwaśnego i jednoczesnie do jedzenia. Przed wczoraj wygonili mnie z kuchni jak zobaczyli,że moczę batona czekoladowego w occie :classic_cool:.Ale co ja poradzę,że akurat to mi smakuje :D nikolla80 ja tez biorę feminatal, i też mam zawroty głowy. Wymioty pojawiają się w zaleznosci jaki zapach poczuję :( RRenia witaj wsród nas. Fajnie,że jest jakaś wrocławianka. Może dowiem się, gdzie we Wrocławiu są dobre sklepy z odzieżą dla maluszków. monika79 trzeba być dobrej mysli, pozdrawiam i zycze zdrowia 🌻 http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
teoretycznie w dzis zaczynam trzynasty, ale wg usg 12. chyba juz nie mam nadziei bo wlasnie przed chwila oprocz brazowych plamek znow mialem plamke krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
nie, teraz jest w szpitalu a jak nie chce tam wrocac bo mi sie wydaje ze to same konowaly. wypuscili mnie nawet nie pytajac czy nadal plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
mieszkam w Skierniewicach i zaczynam myslec ze na tej wiosce nie ma ani jednego dobrego specja;isty. znacie moze jakiegos super hiper ginekologa w Warszawie albo w Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minika nie czytalam od poczatku co sie u Ciebie dzieje, ale zaraz przypomina mi sie historia mojej kolezanki ja gin tez zbywal (ona plamila ciagle, raz brazowo, raz kropelki krwi) troche w domu polezala, teraz jest w 21 tygodniu ciazy :) nie mysl zaraz o najgorszym, moja tesciowa krwawila cala ciaze, od poczatku gin nie dawal jej szans na donoszenie i mojego meza urodzila zdrowego w 33 tygodniu moze faktycznie powinnas zmienic gina? pogadaj ze znajomymi, z rodzina , niech cos doradza pozdrawienia od kwietniowki 2006 :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moni aaa i jeszcze jedno chcialam dodac,walsnie wyczytalam ze mialas usg przez brzuch-juz? ja pierwsze mialam dopiero w 16 tygodniu, ale zeby dokladnie wszystko zbadac mialam jeszcze gratis pochwowe, a Ty chyba jestes w mniej zaawanswoanej ciazy niz 16 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Obserwuje tą stronkę od samego początku, ale dopiero teraz zdecydowałam się do Was dołączyć. Chyba dlatego, że nie chciałam zapeszać. To moja pierwsza upragniona ciąża. Jestem w 14 tc i termin porodu mam na 4 kwietnia. Pierwsze usg przez brzuszek miałam 26.09, przeżycie niesamowite, szkoda tylko, że mojego mężusia przy tym nie było. Na następne na pewno go ze sobą zabiorę. Nie ma to jak zobaczyć bąbelka, jak się porusza w brzusiu, jak macha rączkami, jak bije mu serduszko. Znalazłam ostatnią tabelkę, troszkę ją zmodyfikowałam, ale jak nie przypadnie Wam do gustu to przywrócę tamtą. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Nick Imię Miejscowość Wiek Data porodu nikolla80 Monika Kraków 26 04.04.2007 hooda Ania Katowice 29 02.04.2007 Ania75 Ania W-wa 31 10.04.2007 Izawik Iza Poznań 29 02.04.2007 flowerska Ewa Londyn 28 12.04.2007 margolcia1 Beata Białystok 25 20.04.2007 monika79 Monika Skierniewice 27 12.04.2007 mx2 Ania Gdynia 24 08.04.2007 aga*25** Agnieszka Legnica 25 06.04.2007 Paulka123 Paulina Kraków 20 12.04.2007 maziaaa Marzena Bielsko 24 ????????????? 21 Monika Krynica zdroj 21 02.04.2007 LightBlue Anka Oława 25 14.04.2007 koala-79 Jola mazowieckie 27 18.04.2007 Doroteczka Dorota Siedlce 24 21.04.2007 Kasiulek123 Kasia W-wa 26 30.04.2007 gotia Goska Cypr 28 01.04.2007 eveline23 Ewa Gdańsk 23 21.04.2007 sarita Iza Bydgoszcz 24 17.04.2007 krzyka Kasia Lublin 28 03.04.2007 wikke Magda Warszawa 26 02.04.2007 Moli 27 12.04.2007 Janika78 Ania Warszawa 28 27.04.2007 kasik26 Kasia Zgierz 26 30.04.2007 Aprilka Iza wielkopolskie 22 21.04.2007 RRenia Renia Wrocław 31 14.04.2007 mika82 Monika Łódź 24 04.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
oj chyba jednak mi nie wyszła, zaraz przywrócę tamtą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata..............Białystok..........25.........20.04.2007 monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Moli ........................................................27........12.04.2006 Janika78.......Ania..............Warszawa...........28........27.04.2007 kasik26........Kasia............Zgierz.................26.........30.04.2007 Aprilka........Iza..............wielkopolskie..........22.........21.04.2007 RRenia........Renia............Wrocław...............31.........14.04.2007 mika82.......Monika...........Łódź....................24........04.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
uff udało się :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć dziewczyny! witam w ten pochmurny jesienny dzionek. jakiś czes nie zaglądałam, ale nie miałam jak, bo byłam u rodziców. dobrze że już wróciłam, bo byłam bardzo ciekawa waszych wpisów. widzę że nas przybywa- rośniemy w siłę:) hej LightBlue! muszę ci powiedzieć, że w sklepach deichmann mają też skarpetki dla najmłodszych! ja kupiłam takie jedne: biało-żółte w kurczaczki(po jednym na skarpetce) -są świetne! życzę powodzenia w poszukiwaniach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×