Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość evica
czesc dziewczyny, mam takie pytanie, a co jesli na usg dotyczacego syndromu Downa wyjdzie cos nie tak?, co wtedy, strasznie sie tego boje a usg mam w nastepny czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podly dzien , czuje sie zle , boliiiiiiiii mnie ząb chciaalam troszke ogarnac w domu , mojego chlopaka musialam prosic caly dzien aby wyniosl smieci, nie pomoglo nawet polozenie smieci na srodku mieszkania, skarpety ,brudne rzeczyyy wszystko rozwalone ale jest w swoim zywiole pije pije , rozumiem wypic codziennie jedno piwko , 2 ale ona pije codziennie np.dzis wypil dwa piwaa malo wiec z moim bratem pija wodke i wszytsko ma w dupee sorki ze zanudzam , ale lepiej mi sie robi na serduchu jak sie wygadam mam dosc dzien w dzien , dzien jak codzien rano kupil mi kwiaty , zawsze tak jest... rano miodzioo super , wieczor w oplakanym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci zazdroszcze , trace cierpliwosc i najwazniejsze ze te moje nerwy nic dobrego placz placz , ciagle to samo u mnie piwoo nie polezy , na balkonie stoi skrzynka piwa i pare jeszcze w lodowce , a teraz ubawiaja sie przy wodce nienawidze!!!!! ogladajac przy tym shreka jestem wrakiem a nie kobieta w ciazy do tego jeszcze z dwojka dzieci!!!modle sie tylko do Boga aby dal mi sile dlaczego on mi to robi , gdyby jeszcze pomagal mi sprzatac cokolwiek , z łaska odkurzy mieszkanie a przed swoja mamusia udaje dobrego chlopczyka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś znowu w pracy, masakra :( Byłam tydzień na zwolnieniu to mi wsadzili sobotę pracującą. No ale wieczorkiem idziemy do mojej siostry na urodzinową imprezkę to sobie odreaguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
21 - szczerze wspolczuje. Chociaz ze wzgledu ta Twoja ciaze modlby sobie darowac. Mam nadzieje ze dzieci Ci wszystko rekompensuja (no moze nie wszystko). Pewnie juz probowalas z tym walczyc... Margolcia - do kiedy bierzesz leki? ja nadal czasem brudze ale juz tak bardzo n ie panikuje. A jesli chodzi o ta sobote - to totalny brak zrozumienia dla kobiet w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
21 - szczerze wspolczuje. Chociaz ze wzgledu ta Twoja ciaze modlby sobie darowac. Mam nadzieje ze dzieci Ci wszystko rekompensuja (no moze nie wszystko). Pewnie juz probowalas z tym walczyc... Margolcia - do kiedy bierzesz leki? ja nadal czasem brudze ale juz tak bardzo n ie panikuje. A jesli chodzi o ta sobote - to totalny brak zrozumienia dla kobiet w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki biorę od czwartku 21.09 i na razie się nie zapowiada żebym mogła przestać bo lekarka mi wypisała kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Witam w sobote! 21 moj nie pije pomaga mi w domu, sprzata i robi na co tylko mam ochote, a wczoraj i tak znalazlam sobie powod do klotni. Wczoraj znow bardzo bolal mnie brzuch (teraz to mam wrazenie jakbym miala w srodku wszystko poobijane i pocieszam sie,ze to przez to ze macica sie rozciaga) mowie o tym mezowi, a on nie przejmuj sie, wszystko bedzie doprze itp. itd. bardzo pomocne. Mowie,ze chce pojechac do Poski zeby lekarz mnie zbadal, a on na to pojedziesz w pazdzierniku, ale on i tak nic Ci nie powie. Tego to juz bylo za duzo, to ja sie martwie, a on tylko, bedzie ok, zobaczysz. No i tez przeplakalam caly wieczor,ze moj maz sie dzieckiem nie interesuje. Wiem,ze sobie wkrecam i w Polsce to powinnam pojsc chyba nie tylko do ginekologa:-) Ewica, mi na USG mierzyli nosek dziecka i sprawdzali kark, ale to badanie nie wyklucza ani nie potwierdza zespolu Dwna w 100 procentach. Lekarz moze Ci powiedziec, ze sa syndromy lub ich nie ma, ale nigdy nie powie Ci na 100% tak czy nie. 100 % daje CHYBA, (nie jestem pewna jakie jest prawdopodobienstwo) tylko badanie plynu obwodniowego, ale ono niesie ze soba ryzyko poronienie i mi lekarz powiedzial,ze nie ma potrzeby abym je robila.Aha pobrali mi jeszcze krew i jej wyniki tez maja dac odpowiec jakie jest ryzyko,ze dziecko bedzie mialo zespol Downa. Ale nie ma co sie martwic, jestesmy mlode, piekne i zdrowe i nasze dzieci beda takie same:-)!!!! monika79 dzieki za pocieszenie, oszaleje niedlugo z tym brzuchem, wiem,ze na USG bylo wszystko dobrze, ale ciagle mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę :) Dziewczyny fajnie ,ze jesteście, dziękuję,ze podnioslyscie mnie na duchu :):):) Wczoraj zaszalałam, zrobiłam w końcu balejaż i podciełam włosy. Az mi lat ubyło ;););). Wczesniej miałam tylko delikatne pasemka. Od wczoraj mam pasemka złoty blond przeplatany z czekoladowym brązem.Z natury jestem ciemną brunetką, wiec teraz z tymi jasnymi refleksami wygladam inaczej.Najważniejesze,ze mojemu mężowi się spodobało. Drugie szaleństwo to zakup dzinsowej tuniki wiązanej na plecach. Wreszcie znalazłam to co chciałam :classic_cool: a dłuuuugo szukałam. I miałam kupić takie mauteńkie bialutkie skarpeteczki, ale zabrakło mi odwagi 😠 . 21 współczuje sytuacji, próbowałaś z nim porozmawiac?????? On musi wiedziec ,że ojcem jest już od tej chwili, a nie od momentu , gdy wasze dzieci się urodzą!!!!!!!!! W poniedziałek mam wizyte u stomatologa. Ciekawe czy coś mi bedzie\"grzebał\" w pyszczku :P . A tym czasem pozdrawiam was, jakieś słabe ruchy na naszym topicu dzisiaj.................. http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) dzisiaj poprawilam sobie humor pysznym obiadkiem i lodami!!!!! a zaraz zabieram sie za gotowanie kapusty , jej jaka mam ochote na taka z koperkiem z kminkiem mniammm moj mezczyzna dzis tez ma powod do kieliszka , twierdzac ze przeciez nalezy mu sie dzis dzien chlopakaa wiecie co????olewam gooo a wam dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evica
no i dobrze 21 olej go , kapusta z koperkim to jest toooo.. ale mi smaku narobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evica
aga 21 no a co jesli wyjdzie, ze dziecko ma syndrom Downa co wtedy robic, ludzie jak sie boje tego badania, moze nie powinno sie go w ogole robic, tylko stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) evicia nie ma co sie stresowac na przyszlosc , to nic nie pomoze :) kochane dzis zaczynamy kolejny nowy dzien!!!! ja czuje sie jak nowo narodzona , olalam swojego partnera nie zwracam na niego uwagi :) za dwa tygodnie mam wizyte , juz chcialabym powitac moje dwa bąble na swiecie o ktorej chodzicie spac , bo moj przedzial na zasypianie jest 20:00 - gora 20:05 i spieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam do Was pytanie otóz: czy bierze sie jeszcze slub cywilny? moja mama jest daleko za granica moze przyjechac dopiero w marcu czyli przed samym rozwiazaniem , wiec jak same rozumiecie slubu wziasc nie mozemy , bo mamy nie byloby:( wiec ona wymyslila abysmy teraz wzieli slub cywilny a jak przyjedzie w marcu jak urodze jak sie wszytsko ulozy to w czerwcu slub koscielny... co wy o tym sadzicie ? czy wogole bierze sie jeszcze slyb cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, przepraszam, że pytam, ale czy Ty masz w ogóle ochotę wychodzić za Twojego chłopaka? Po tym co napisałaś mam wrażenie, że masz go dość. Pewnie, że można wziąć najpierw ślub cywilny, bo kościelny to już decyzja nieodwracalna, na całe życie. Trzymam mocno kciuki za Ciebie, życzę Ci dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! właśnie zjadłam śniadanko, tzn. kanapki z masełkiem, ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem!!!! hehehe i pije herbatkę. Pomyslałam że coś skrobnę tutaj. 21- oczywiście, że bierze się jeszcze tylko ślub cywilny, ja jestem tego przykładem. nigdy nie myślelismy z mężem o tym, że pobierzemy się w urzedzie a nie w Kościele. A stało się to dlatego że chcieliśmy być już ze sobą jako mąż i żona, a ponieważ moich rodziców nie ma w Polsce, a nie wyobrażam sobie ślubu kościelnego bez kochanych Rodziców, to zdecydowaliśmy się na cywilny półtora roku temu. Pomimo tego, że cieszę się z tego ślubu to jednak mam niedosyt, bo nie mogę przyjmować Komunii Świętej, nie mogę iść do spowiedzi, a bardzo mi na tym zależy, teraz gdy maluszek rośnie w brzuszku jeszcze bardziej mi tego brakuje. Ale najgorsze jest to że nie wiemy kiedy rodzice wrócą i kiedy bedziemy mogli przyrzec sobie miłość przed Bogiem. nie będę się więcej rozpisywać na ten temat. 21 - piszesz że tatuś Twoich dzieci \"trochę\" za często pije, może narazie rzeczywiście lepszym rozwiązaniem byłby ślub cywilny, ale to tylko zależy od Was. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich maleństwa, ja już nie mogę się doczekać kiedy Bobasek będzie już z nami!!!! właśnie szykuje się na wyjście do miasta bo spotykam się z koleżanką z podstawówki hehe idziemy poplotkować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo wskoczyłam na 36 stronkę topiku hehe całuski!! jak u Was z brzuszkiem? bo u mnie w sobotę bedzie już cały 3 miesiąc skończony a nie widać za bardzo brzuszka, śpicie jeszcze czasem na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;-)ja jestem juz w 11 tygodniu ciazy,ale dopiero w poniedzialek dowiem sie na kiedy dokladnie mam termin czy na 22 kwiecien czy na 22 maj poniewaz ostatni okres dostalam15 lipca,ale lekarz mi powiedzial ze w poniedzialek mi zrobi usg i dokladnie juz powie na kiedy bedzie porod;-)ale mimo tego bardzo ogromnie sie ciesze!!!!!!!pozdrawiam Was wszystkie i wasze male dzidziusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja rozpoczęłam już 15 tc, a jeszcze nic nie widać. Weekned spędziłam bardzo miło, pod znakiem spotkań szkolnych (10 lat po maturze). Jeju jak ten czas szybko leci,a ja w ogóle się nie czuję 10 lat starsza :-) Moja córcia od soboty choruje-ma jakieś wirusowe zapalenie jelit. Gorączka, biegunka i wymioty. Koszmar, bardzo się męczy i nic nie je. Zużywamy teraz masę pampersów (wczesniej tylko 1 na noc),bo niunia czasami nie zdąży mi powiedzieć o kupce. I wcale się nie dziwię. I tak jest bardzo dzielna. zaraz idę gotować dla niej rosołek, może chociaż to zje. Dzisiaj bardzo późno to robię,bo siedziałam i oglądałam ciuchy ciążowe na Allegro. Normalnie tyle tego jest,że tylko mieć pieniążki i płacić. Ale już wybrałam sobie kilka rzeczy. Będę odstawioną mamą w ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczęłam 14 tydzień. Nareszcie mogę w miarę normalnie jeść, ale efekt stał się od razu widoczny w postaci odstającego brzuszka. Ja też będę musiała już niedługo pomyśłeć o ciążowych ubrankach, chociaż na razie mieszczę się jeszcze w moje ulubione dżinsy. Waga też na razie nie drgnęła i zatrzymała się na magicznych 64kg. ( w pierwszej ciąży w 30 tyg :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba mam najmłodszą dzidzię z Was wszystkich, bo jestem dopiero w 11 tc, a brzuszek wygląda tak jakbym się po prostu najadła, więc mieszczę sie jeszcze w swoje ciuchy, chociaż te bardziej obcisłe nie są już wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło :) Jak zwykle się powtórze, ale fajnie się Was czyta . Mam doła, i to okropniastego ;) :P , nie wiem co jest przyczyną.Może ta paskudna pogoda??? Nie lubię jesieni...............Pada deszcz...:( Wiem, marudze jak baba w ciązy... :P Jestem juz po wizycie u stomatologa. Myslałam,że będzie katastrofa, a tu nic, nie mam nowych ubytków, nie trzeba plombowac. I całe szczescie. Jutro smigam na badania krwi i moczu a w przyszłym tygodniu bede oglądała moje cudo na usg!!!! W koncu!!!!!!!!! 21 nie chcę, abys mnie źle zrozumiała. Ale widze,ze u Twojego faceta każdy powód jest dobry, aby się napic. I w chwili obecnej odradzałabym Ci branie slubu, nawet cywilnego. Jesteś jeszcze młoda. Poczekaj, zobacz jak zycie ułoży się po porodzie Twoich maleństw. Wtedy podejmij decyzję. I w zadnym wypadku nie zycze Ci źle, to co tu napisałam to są moje szczere przemyslenia, i wcale nie musisz na nie zwracać uwagi. Doroteczka spanie na brzuchu, to teraz najwieksza moja pokusa, ale niestety odpada. Juz dawno spie na prawym albo na lewym boku. Pozdrawiam ]http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evica
hej dziewczyny, ja nie pisalam wczesniej, ale jestem w 14 tyg. ciazy - strasznie szczesliwa, jedno pytanie, dlaczego nie mozna spac na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekujee za wypowiedzii!!!! chcialam sie z Wami podzielic odrobinka szczescia jest coraz lepiej... ale do rzeczy mam pytanie:moj chłopak ma brata ktory ma zespol downa , pytalam lekarza czy to ma jakiekolwiek znaczenie -odp oczywiscie ze nie ma zadnego , zeby sie nie obawiac ale jestem troszeczke niespokojna , to ciaza blizniaczaa , wiec moze powinnam nalegac na skierwoanie na badania prenatalne co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, a miałaś juz badania przezierności karkowej - tu na forum niektóre dziewczyny juz miały, a jest to badanie, które pozwala może nie w 100%, ale z dużym prawdopobobieństwem określić czy dzieci są zagrożone zespołem Downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mialam takiego badania a takie badanie wykonuje sie chyba do 14 tygodnia ... martwie sie okropnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo dlugoo.. ale tez czas mamy na przygotowanie ja juz rozgladam sie za lozeczkami i wozkiem bliznaiczym , kusi kusii mniee na male zakupki dla bobaskow chociaz buzikii ... ale narazie kupilam dla siebie slicznym gruby swetr a najgorszy mam problem z kurtka na zimee , musze kupic sobie coss na czas zimy , na czas ciazy ...i buty ojejejj same wydatki...... a ja pije kawe inke z mlekiem , brzuszek mam napelniony jajecznica z pomidorami i mysle co tu ugotowac na obiadekk ...:) co kochane gotujecie ? a i ejszcze jedno najwazniejsze pytanie , czy to badanie na przeziernosc karkowa wykonujecie u swojego gin czy bylyscie prywatnie , moj chyba nie ma takiego dobrego sperzteu trojwymiarowego 3 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Paulinkaaa jeszczeee tylko 4 dnii iiii juzzzzz mi niosa suknie z welonem!!!! zycze Ci wszytskiego najlepszego ,na nowej drodze zycie , samych slonecznych dni!! i dlugie szczesliwego , nowego zycie w ktoree wkraczasz!! zyczy Monisia z bliznietamii :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, 13 tygodni i 1 dzień to początek 14-tego tygodnia. Jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie :-) U mnie to 13 tydzień i 2 dni. Termin na Niedzielę Wielkanocną - 8 kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×