Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość kohannah
a moj synus przez 12 dni na cycu non stop i wczoraj jak go polozna zwazyla to okazalo sie ze wazy juz 3800 tluscioszek mi rosnie heh przybral juz nieco ponad pol kilo duzy facet bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA NIESTETY
URODZIŁAM SIŁAMI NATURY, ale martwe dziecko w 4 m-cu, bo lekarze nie podszyli mnie na czas. Mało tego urodziłam tylko w asyście męża i matki, bo lekarz stwierdzi o 18.00 , że pomęczymy się do 2.00 w momencie gdy miałam skurcze co 1 min. i wyszedł. To był dla mnie koszmar. Dzień wcześniej zaczęły mi się sączyć wody płodowe- ..............Puściła szyjka...........- i od razu dostałam kroplówkę na powstrzymanie porodu, nogi do góry, a rano USG, mój synek cały i zdrowy, świetnie rozwinięty, potem operacja na podszycie i co ??? Przebili mi pęcherz płodowy!!!!!!!!!!!!1 Spuścili wody płodowe, a jak się obudziłam z narkozy i zobaczyłam kroplówkę, to odetchnęłam z ulgą, ale koleżanka uświadomiła mnie, że to kroplówka na wywołanie porodu..................... NIESTETYYYYYYYYYYY !!!! I Tak urodziłam martwe dziecko ! Zazdroszczę wam, bo po kilkunastu latach starań dalej nie mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety bardzo mi przykro nie wiem co powiedziec wiem ze najgorsze co moze spotkac matke to smierc jej dziecka wiem jak przezywala smierc swojego syna moja mama ,dlatego bardzo ci wspolczuje. Dziewczyny dostalam dzisiaj e-maila od mamonki bardzo was serdecznie pozdrawia i przeprasza ze sie nie odzywa ale najpierw musiala nawiazac nic porozumienia z Karolinka:) a jak sie kobietki nasze juz dogadaly To Monika zachorowala jest na antybiotyku dlatego nie moze karmic malej piersia .Monika miala az 40 stopni goraczki i ma podejrzenie ze to zapalenie nerek,bardzo jej wspolczuje bo znam te dolegliwosci. Moniko wracaj szybko do zdrowia.Sciskam i caluje cie mocno i Karolinke takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah najedz sie jablek z kompotu-polecam na mnie to zawsze dzialalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sms od evaniki : O 22:40 na swiat przyszla moja corcia 3700 i 56 cm. Rodzilam 12 godz ale nadal jestem kwietniowka. Mala niestety lezy w inkubatorku bo jest zmeczona porodem i ciezko oddycha. Kocham moje slonce \" Gratuluje Evanika No to jeszcze nam zostala Janika. Jak Wasze dzieci spia w dzien? Mi sie wydaje ze Bartosz coraz mniej spi. A ja niestety bardzo Ci wspolczuje. Paulka tez podaje to mleko Bartusiowi bo ma skaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi sliczny jest twoj maluszek...... rudamaxi doszly zdjecia!!!! sliczna sukienusia twojej kruszynki!!!!! taka mała ksiezniczka.....my jeszcze nie wiemy kiedy bedziemy chrzcic Weronisie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly glodomorek wlasnie zrobil juz dzisiaj 3 big kupke,jak to Konradek stwierdzil ale sobie dziecko ulzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kapikapi mowcie mi tak czesto to od razu mi sie robi lepiej na duszy chociaz dzisiaj weszlam w swoje dzinsy biodrowki i sie ZAPIELAM!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
zuzanka moj Szymek tez coraz krocej spi, jak jest grzeczny to wszystko ok ale gorzej jak marudzi musze caly czas nosic go na rekach, a wczesniej jak sie najadl to spal jak zabity a teraz jest juz gorzej jak poloze go do lozeczka to sie budzi i marudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika wieeelkie gratulacje :) wreszcie i ty się doczekałaś. Ja właśnie mam chwilę oddechu od mojego maleństwa bo nareszcie zasnęła. Coś ostatnio mniej śpi w ciągu dnia. Wczoraj cały dzień była jakaś marudna i miałam wrażenie że ciągle była głodna. Dziś na szczęście z jedzeniem jest już ok. A u nas ciągle jacyś goście się przewijają. Każdy chce zobaczyć Karolinkę. Dziś po południu następna tura ;) Dobrze że ja już jestem w formie bo inaczej to chyba bym tego nie zniosła. Pogoda za to fatalna i już od niedzieli nie chodzimy na spacerki bo strasznie wieje i jest zimno. Wczoraj to całkiem padał deszcz więc nie ma mowy o spacerkach. Oj dziewczyny ja nie wiem jak się uporam z nadprogramowymi kilogramami. Po porodzie spadło mi 10 kg i dalej waga stoi jak zaklęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na porzadki w tabelkach:) Tabelka I NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja Moli............05.04.2007..........3840...............56cm....Aleksandra mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś Sarita...........19.04.2007........4150................5 8cm......Kasia LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... .20 .04.2007 ........3256.............. 50 cm .... Antos Sofijka..........24.04.2007.........4000................?? cm......Zosia KapiKapi........25.04.2007.........3400...............54 cm....Piotruś Wica............25.04.2007.........4100...............56 cm.....Konrad Madziunka27..26.04.2007.........3950...............53 cm.....Marcel evannika.......30.04.2007.........3700...............56 cm.....Kamilka Ciekawe co u Aprilki i Janiki,mam nadzieje ze tez juz tula swoje malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak dziewczyny z waszą dieta , jest bardzo rygorystyczna?? ja jem cytrusy pije mleko i jest ok zastanawiam sie tylko nad smażonym, dzisiaj zjadlam rybke na obiadek ale tak na wszelki wypadek ominelam panierke coprawda troche jej zi\jadlam wiec mam nadzieje ze malemu nie zzaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dzieciaczki sa z dnia na dzien mocniejsze i madrzejsze i coraz czesciej chca bysmy poswiecily im swoja uwage i chca juz sie pomalu bawic dlatego coraz krocej spia:) A ja zamiast zakuwac to wysylam do rodzinki i znajomych zdjecia z chrztu Vikuni. Dzisiaj tez wypisywalam ksiazke pamiatkowa Vikuni jaka dostala od chrzestnej i w miejscu gdzie trzeba bylo wpisac kto zlozyl gratulacje napisalam ciocie z forum kwietniowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa ja jade na samych jablkach i bananach na obiadki tylko zupki warzywne na drugie tylko miesa gotowane i ugotowane warzywa a ze malutka ma skaze bialkowa wiec musialam odstawic nabial czasami podjadam bialy ser ale w malych ilosciach ale wtedy nie jem normalnego pieczywa tylko chleb kukurydziany.Pije tylko herbate koperkowa i mlepopedna i sok jablkowo-marchwiowo-bananowy Ale za to moja Vikusia nie ma kolek i nie ma problemu z kupkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly babel nie spi od 9.30 no szok, jest troche marudny teraz jest u tatusia na raczkach, jak zabawiac takie dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w nocy to weronisia nie za bardzo dala pospac rodzicom....teraz tez tatus uspal ja na rekach ale po 10 ciu minutach w ryk no i teraz przy cycku usnela....ale tata znowu trzyma na rekach.....kurcze smiem twirdzic ze moja krolewna sie nie najada....sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamax ta Twoja Viki to wogole placze, mam wrazenie ze masz super spokojne dzieciatko przy moim. Teraz maly spi u tatusia ale boje sie ze moze byc tak jak u doroteczki z jak odlozymy do lozeczka to bedzie ryk. Doroteczka sprawdzaj czy mala przelyka majac cyca czy tylko sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam dzisiaj z polozna o tym jak nauczyc mojego szkraba spac w lozeczku. Niestety moj przedporodowy plan sie nie powieodl i maly w dzien zasypia mi na rekach a w nocy spi z nami w lozku. Spelnil sie najgorszy scenariusz, ktory musze zmienic. Ale z ta moja konsekwencja to slabo, nie moge sluchac jak on placze w lozeczku i nie moze zasnac. Powoli powoli bedziemy go odkladac ale duzo mnie to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zabawić? mój MAKS sam się bawi - eheheh można tak to nazwac uwielbia się wpatrywać - to w firankę to w kwiatki - wielce zainteresowany jest - wiec korzystam :P kłade go w lezaczek - i na widoczku jedna starą i jedną nową rzecz do gapienia sie - on się cieszy i macha rączkami a ja mam kilkadziesią t minut spokoju zauważyłam że próbje sięgać świadomie karuzelki - i innych zabawek - niestety ruchy ma nieskoordynowane - i sam się nieprzesunie -co niestety wprawia go w złoćś ale jest z nim coraz lepszy kontakt :) na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - pięknie jeszcze miłas ponad godzinę w zapasie - JESTES KWIETNIÓWKA !!!!! grun to dobre wyczucie czasu :) Ciekawe czy jeszcze któraś walczy? nie wiem ale MAKS też chyba zaczyna mieć wieksze potrzeby niż ja jestem mu zaoferować pokarmu !!!! jest marudny -je częściej kurcze do tej pory tylko cyc , nawet na samiutkim pocątku i było dobrze - boę się że będę musiała dokarmiać!! Co wtedy po karmieniu cycwm - dodatkowo butelka? - czy pomiędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fowerska - ja też tak miałam - maluszek był nieskory do pertraktacji - nocy ze mną i trzymajac w buzi cycuszek - makabra jesli to miałoby zostać an stałe!! przetrzymaliśmu dwie noce - i buło oki czasami teraz po jednym nocnym karmieniu - marudzi i wtedy zasypa z nami - ale jest przenoszony tak aby rano go obudzić w e własnym łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka czasami i mojej niuni zdarza sie pomarudzic a tak to tylko placze zeby zasygnalizowac ze jest glodna. A jak sie zdarza ze ma ciezki dzien i marudzi to potrafi ja szybko uspokoic moja mama noszac ja i spiewajac i opowiadajac rozne historyjki:)A najlepiej im sie gwizda :) mala uklada slodko ustusia jak do gwizdania i mama jej wturuje i tak moga dlugo tyle ze zadnej nie wychodzi to gwizdanie :) Ja jak mala nie spi staram sie z nia bawic narazie to sa zabawy rekami i nozkami glaszcze ja po calym ciele (bardzo to uwielbia) czytam jej bajeczki ,narazie takie krotkie no chyba ze od razu czytam Konradkowi wtedy to jest dluzsza bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska musisz przetrzymac, ja dzisiaj walczylam zeby zasypial w lozeczku w ciagy dnia i tak jak mowila moja siostra 5 min pozwol powrzeszczec a jak nie przestanie to podejdz i poglaskaj i tak do skutku, wierze ze ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a co do tego ze mam spokojne dziecko to chyba jest to w nagrode za to ze wszystko jest na mojej glowie mam spokojne dziecko ale nie mam chlopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze robimy ? pewnie nie ppodobno trzeba byc konsekwentnym na 100 % - ale czasami tak się nie da - jak chcesz sie wyspać mnie po porodzie 11 kg - został jeszcze jeden ale dziwnie wyglądam :( wychudły mi ręce i nogi pupa i niby wszystko z wagą w porządku - tak formalnie -ale te straty wyrównały sie zwałkami na tłowiu - mam w pasie 20 cm więcej niż prze ciążą zrobiła się smieszna dysproporcja - zacęlam cwiczyć ale coś czyję że wlka może być dłllllllugaaaaaaaaaa ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamakxi - nie wiem co w tym jest - ale spotkałam się z koleżankami - też bez chłopa- z dzieciaczkami i te które uwazałam za wzót rozsądku i kompletnie rozpuszczone gówniary - a ile można tak mówić o 27 - 2 8 letnich kobietkach historie różne - końce podobne nie wiem co jest przyczyną - że ludzie coraz słabsi - nie dają rdy i uciekaja - rezygnują czy coraz silniejsi i nie potrafią i s c na kompromisy - z czegoś zrezygnować facetom o wiele łątwiej - kobietki zbyt często godzą sie na koniecznośći sama mam czasami wątpliwośći - ale kto ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×