Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka bardzo pragne tego sloneczka tyle ze ono jest za wielkimi czarnymi chmurami i nie wiem czy sie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, przebije sie przebije i to szybciej niz myslisz! Po burzy zawsze jest sloneczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz uciekam by wam nie marudzic wroce jak mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja mam obawy czy moge was ciagle obarczac swoimi klopotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, nie obarczasz nas klopotami, ale mam nadzieje ze lepiej Ci jak mozesz nam sie wyzalic mimo ze nie mozemy Ci pomoc. Wlasnie ogladam zdjecia Viki z chrztu i dziwie sie ze faceci sa tacy glupi,zastanawiam sie czego szukaja? Jestes madra, sympatyczna i atrakcyjna kobieta, a to ze nie mialas do tej pory szczescia trafic na porzadneg faceta nie jest Twoja wina. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ciezko znalesc normalnego faceta. Ja do momentu poznania Jarka tez trafialam na samych palantow ukrywajacych zony w domach i szukajacych szczescia gdzie indziej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze jednak ucieklyscie, to ja tez ide! Do nastepnego razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... wpadam jak po ogien..wiem, wiem.. mam teraz chwilke i czytam co u was.. Paula - dzieci sa silne i twoja Mancia szybko wroci do zdrowia.. Nie słyszałam o tym wirusie, troszke mnie zszokowała informacja. Myslałam, ze nie bede panikowac i bede spokojna mamuśka, ale chyba sie nie da.. kazda wiadomosc jest dla mnie czyms w rodzaju ostrzezeniem! mamo baczka - wiem, ze jestem krotko po porodzie, ale jak chcesz moge sie podzielic z toba mleczkiem.. leci mi jak opetane.. z jednego cyca karmie a z drugiego leci! Szok! Rudamaxi - powiem tylko, ze szkoda słow na twojego J. nie wie co traci! Głowa do góry.. a z Vikunia na pewno bedzie wszystko dobrze.. Piszecie o kupkach - fakt moja Kama ma dopiero 5 dni (szok!) a wali kupale jeden za drugim.. w ciagu dnia nawet ze 4 poleca.. ciesze sie, ze poki co nie mam z nia problemów. Jedyne co mnie przeraza to fakt, ze w ciagu dnia jest jak aniołek, smacznie spi, je jak trzeba.. czasem pod koniec karmienia traktuje mojego cyca jak smoczek, ale wtedy wyciagam mojego obolałego sucia jej z ust a ona spi jak zabita. Staram sie nie karmic mojej małej co 3 godziny tylko jak ona chce.. ale czasem jestem przerazona, ze tak dlugo przesypia dzien i wtedy delikatnie ja rozbydzam i daje cyca. dziewczyny swietne fotki waszych maluszków.. Rudamaxi - Vika wygladała swietnie - i niech J zaluje, ze jest takim nieodpowiedzialnym typkiem.. Iza - Twoje maleństwo jest przesliczne! Nikola - ale minki robi twoj maluszek Dorota - smaczny spioszek z twojej niunki! Alina - Milka jest urocza.. my tez zaczynamy sie zastanawiac nad chrztem..ale najtrudniejszy jest wybor rodziców chrzestnych! POwysyłam wam za chwilke fotki mojej małej gwiazdeczki!! oczywiscie jak zdaze, bo cos słysze, że zaczyna sie budzic. aaaa wczoraj wyszłam z nia na 15 minut przed dom, zeby zaczerpneła siwezego powietrza.. a dzisiaj na 30 minut.. tak pomału dawkuje jej przyjemnosc spacerowania! Nie chce przesadzac.. w dodatku za kazdym razem nie wiem jak ja ubrac.. Jak wy ubieracie swoje maleństwa w taka ciepla pogode??? Rudamaxi - nie poddawaj sie kochana. Musisz byc twarda dla swoich cudownych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zagladam do wam praktycznie w biegu... Karolinka śpi razem z tatusiem. Jestem baaardzo wdzieczna mojemu G.,ze tak mi pomaga. mama bączka teściowa oczywiście się wtraca ale kij jej w oko ;), staram się wpuszczac jej rady jednym uchem a wypuszczac drugim. Chyba bym zwariowała. To samo tyczy się mamy mojej t. Ostatnio zobaczyła,że Karolcia ma smoeczk w buzi i z krzykiem do mnie,żebym g jej wyciagneła, bo jak bedzie starsza,to bedzie miala usta jak murzynka !!!!!!!!!!!!!Szok!!!!!!!!!!!!!! Jedyny problem oprócz tego,ze moje słonce cały czas wisiało by na cycu, to mam taki,ze musze nauczyc ją, aby odbekała po jedzeniu. Jak byłam po porodzie i miałam te paskudne bóle kręgopsłupa, to nie mogłam jej podnosić. No a co zrobić, gdy dziecko co jakiś czas ma czkawke????? Dobrze,że chociaż pieluszki są zawsze pełne :D. No i oczywiście pryka sobie. To chyba znak,że nie boli ja brzuszek :) Mamy już za sobą pierwszy spacer, na ktorym Karolcia cały czas spała :) No i najwazniejsze,że pępuszek się jej zagoił.. Chociaz tyle dobrze. Na jutro umówiłam się z położną. Musze się przygotowac, bo aktulanie w pokoju mam taki bałagan, jakby bomba wybuchła :D Właśnie zamówiłam karuzelke do łożeczka, echhhh jak ten czas szybko mija :) Sorki ,że pisze tak bez ładu i składu, to przez pospiech. W końcu zobaczyłam fotki , ktore dostałam od was na poczte. Jakie te dzieciaczki słodkie :):):):) Jeszcze się chciałam was o coś zapytac, ale jak zwykle nie pamietam. Buziaki dla was i dla waszych słoneczek. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój G kupil w końcu aparat cyfrowy. No w koncu porobie fotki mojej Karolince :) Paulka i rudamaxi głowy do góry, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie puscic do was pare fotek... dosłownie pare! Z tym budzeniem sie mojej małej to byl fałyszywy alarm.. mała nadal smacznie spi! podejrzewam, ze znowu wieczorem da nam popalic.. codziennie nie moze zasnac do 1 w nocy a pozniej zasypia przy moich cycu..a ja razem z nia.. juz dwa dni pod rzad spała z nami w lozku, bo zasnełam podczas karmieniam a ona razem ze mna.. luzara.. chyba jej to odpowiada! Musze jednak bardziej sie zmobilizowac bo sie jeszcze przyzwyczai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!!!! Własnie mojej małej odpadł kikut - i nie wiem jak ma wygladac!!?? Kurcze zaczełam płakać bo nie wiem czy to tak miało być!! Został wypukły pępek z brazowym srodkiem...jak przetarłam lekko gazikiem były tak dwie kropelki krwi.. kochane czy to tak ma wygladac! czy po odpadnieciu kikutu pepuszek ma byc wypukły! ale ze mnie panikara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
a ja mam problem bo przez dokarmianie butelką moj synek nie chce ssac piersi, possie dwa razy puszcza cycka i sie drze wnieboglosy, nie chcialam mu od razu dawac butelki wiec meczylam sie z nim tak 1,5 godziny a i tak na koniec zakonczylo sie butelką. a tak bardzo chcialam karmic piersia a i zauwazylam ze odkad mu daje sztuczne mleko to robi bardzo geste i smierdzące kupy to jest normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika tylko bez paniki :) wszystko jest k justaaaa dziecku malemu sie lepiej ciagnie z butli bo szybciej nie musi praktycznie pracowac a przy cycu jednak musi troche popracowac. Co do kupek po mleku ztucznym to wlsanie takie sa moga miec nawet takie grudki. Pamietam jak ja mialam malo pokarmu i zaczelam dokarmic boshe jakie mialam wyrzuty ze nie moge karmic ze jestem zla matka itp teraz juz sie przyzwyczailam ze niestety nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi trzymaj sie dzielnie!!! wszystko sie ulozy i tak jak pisaly dziewczyny wyjdzie niedlugo i do ciebie sloneczko!!! paulka Mancia tez niedlugo wyzdrowieje i znowu bedziesz mogla byc z nia w domku... dziewczyny po prosze napiszcie mi wreszcie ile czasu mialyscie szwy? po jakim czasie wam sie rozpuscily??? bo ja jej jeszcze mam ale moze zalozyli mi takie normalne ktore trzeba zdejmowac, bo czyzby rozpuszczalne sie jeszcze nie rozpuscily do tej pory???? mojej niuni pepuszek juz jest przyczepiony tak lekko!!!!! lada moment odpadnie ale boje sie tego ze jak odpadnie to nie bede wiedziala co z nim robic.....no bo tam pod tym \"strupkiem\" jest takie cos brazowe do tej pory usuwalam to patyczkiem z watka ale jak odpadnie to co sie dalej z tym pepkiem robi? tez sie pewnie jakos oczyszcza go nie?? mam nadzieje ze ladnie sie jej zagoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - mojej Kamie dzisiaj odpadł...i przyznam sie, ze byłam przerazona..popłakałam sie bo nie wiedziałam czy to tak ma wygladac.. co do szwów...ja mam rozpuszczalne i juz powoli sie rozpuszczaja..przynajmniej jeden, ktory widze w lusterku. U mnie mija dzisiaj 6 dzien od porodu, i szew zniknał... ale z tego co wiem teraz nie zakładaja nitek, ktore trzeba usuwac tylko takie samowchłaniajace sie lub zszywki. Lece do mojej nienazartej gwaizdy.. ona wieczorami traktuje mojego cyca jak smoczek. Doslownie.. jak ja odstwaiam od cycucha, mam spokoj tylko przez 5 minut pozniej znowu jest jek, i ukladanie ust w dziubek! Miłej nocki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki. Nocka minela fajnie maly obudzil sie 3 razy. Ten bujaczek to cudo, maly potrafi w nim siedziec 30 min a dla mnie to juz jest wytchnienie, mysle ze bedzie w nim dluzej sedzial jak juz sie bedzie bardziej tym wszystkim interesowal. Rudamaxi jak humorek na dzisiaj? Posylam Wam zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U nas nocka też była ok. Jak Karolinka zasnęła o 22 to obudziła się o 3.30. Zmieniłam jej pieluszkę, nakarmiłam i odłożyłam do a ona w minutkę zasnęła i spała do 6.30. Takie noce to ja lubię :) Chociaż mój Grzesiek twierdzi że może powinniśmy ją budzić na karmienie, już sama nie wiem ale wydaje mi się że jak by była głodna to chyba sama by się budziła. W dzień przeważnie przerwy między karmieniami nie są dłuższe niż 2 - 2.30 godz. ale w nocy robi sobie taką jedną dłuższą. Jak sądzicie budzić ja wtedy ? Mam pytanko ile kropelek Vigantolu podajecie? Lekarka powiedziała by podawać po 2 ale w ulotce jest napisane że 2 dla wcześniaków a normalnie 1. Podaję po 2 ale już sama nie wiem czy nie za dużo. A u nas dziś wyjątkowo nie spacerowa pogoda. Wczoraj jeszcze byliśmy na fajnym spacerku po parku a dziś... całą noc padało i wcale nie zapowiada się by miało przestać. Znowu trzeba się będzie kisić w domu. Mój G poszedł już dziś do pracy. Miał 3 tyg urlopu, ale ten czas szybko leci. Jak sobie pomuślę o porodzie to mam wrażenie jak by to było wczoraj a tu Karolinka skończyła już 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia mi lekarka kazala dawac 3 krople vigantolu, hm ciekawe. Jaki nnr pampersa dajecie, pytam z ciekawosci, Mx3 nas totalnie olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala dzisiaj w nocy jak sie zbudzila ok 2 to do 5 siedzialam z nia!!! jezu oczy to same mi sie zamykaly....zaczela robic kupe no i czekalam az skonczy....zeby ja przebrac....a jak juz zmienlam jej pieluche i zapielam ostatni guzik w spiochach to uslyszalam wielkie sruuuuuu hihi no i znowu przewijanie!!! juz po jakis 2 godzinach jak niunia miala sucho to sie wkurzylam bo ona tylko sie rozgladala i nie myslala chyba o spaniu...wiec polozylam ja do lozeczka wlaczylam wibracje i melodyjke i chyba tylko raz do niej wstalam bo zaplakala i sama zasnela!! moj P dzis znowu do pracy!!! musze sobie sama zrobic sniadanko!!! ;-( zuzanka bartus jest cudowny!!!!! kurcze jakie widoki gor!!! twoj maluszek oddycha swiezym powietrzem!!!! fajnie....... teraz niunie trzymam przy cycku.... ja podaje 1 krople vigantolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja od poczatku zakładam Weronisi pampers 2... a kikucik wisi juz jakby na wlosku....ale mam wrazenie ze to sie marze.. jak odpadnie to mam to wszystko brazowe wyczyscic dokladnie i nic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zaraz zabieram sie za czytanieee , melduje sie tylko ze zyjee , calee szczescieee ze zyjeee lezalam trzy dni w lozkuu z 40 stopniowaa gorączka jakas wirusówka mnie dopadłaa bozee jak ja si czulamm zeroo sil , nie mialam sil karmic , przewijac kompletnie niccc ale wracamm do sillll przeczytammm i sie odezweeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dawno mnie nie bylo a to dlatego ze od 26 kwietnia lezalam w szpitalu. Wywolywali mi 4 razy porod i nic! Skonczylo sie na cesarce... wwspominam to jak koszmar! Oskarek przyszedl na swiat 2 maja z waga 3800 i 59cm. Jest sliczny! W domku jestesmy od soboty, ale rana bardzo boli i ledwo chodze :( Mam pytanko do dziewczyn ktore mialy cc. Jak dlugo brzuszek bedzie tak ciagnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mi polozna kazala wyczyscic pepuszek patyczkiem do uszu i tak zrobilam i jest ok. margolcia, ja Bartka nie budze w nocy, w dzien zreszta tez nie. Polozna nic na temat budzenia mi nie mowila, w szpitalu tez nie a musle,ze jak bedzie glodny to sie sam upomni. Jarek nauczyl Bartka noszenia na rekach i mamy teraz przerypane. Co wejde do pokoju to maly u niego na rekach i tylko slysze od Jarka,ze Bartus taaak straaasznie plakal! Cale szczescie,ze po nocnym karmieniu zasypia sam w lozeczku, bo rano jak sie zbudzi to juz u siebie nie zasnie tylko musi lezec z nami, to tez pomysl tatusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka gratulacje-jestes majowka!!! Dziewczyny, ja tez niby mialam rozpuszczalne szwy ale lekarka musiala mi sciagnac, bo cos mi sie tam zaczelo babrac. Zuzanka, juz odpalam poczte i biore sie za ogladanie fotek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aga to u ciebie pewnie bedzie tak ze Ty bedziesz bila a Jarek bedzie bronil :) Doszly do Was te zdjecia? do Doroteczki to wiem. Rudamaxi dzwonila ze u Viki jest zle z jednym uszkiem ze nic nie slychac. Bartk jak zasnal w lezaczku-bujaczku o 8 tak spi do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka mnie bola 3 dni, jak wstajesz to podtrzymuj sobie brzusio i nie przemeczaj sie GRATULACJE urodzilas w maju ale i tak cie n ie oddamy do majowek jestes nasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×