Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

arabuska, gazikiem z ciepłą wodą (taki apteczny 5x5), a jak brała lakcid co któryś posiłek (profilaktycznie obydwoje bliźniąt) to jej przeszło i teraz nie ma tyle, czasem... może odrobinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzisiaj ja pierwszsa, oj bartek marudny dzisiaj jakis, chyba przez ta pogode ale ona mnie wkurza wczoraj 30 stopni a dzisiaj 11. Ja tam wychodze z Bartkiem na dwor ok 13 i wracam ok 18, chodze w cieniu wiec mam nadzieje ze udaru nie dostanie bo mx3 mnie troche przestraszyla. Dziewczyny meldowac sie. Wlasnie pije kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione ale szczere zyczenia imieninowe dla mamy_baczka i madziunki27. Flowerska poprosze o fotki maxii2mm@gmail.com Nikoll80 wspolczuje no myslalam ze ja limit pecha w zyciu wyczerpalam na naszym forum ,a tu co najpierw justa teraz nikolla jacy ci faceci sa beznadziejni.bleeee Jak ja sie boje dzisiejszego i jutrzejszego dnia mam powtorke z dnia matury co chwile latam do kibelka,takiego mam pietra:(😭 Ja w tym roku niestety nie pojade do Miedzyzdrji,i juz mi jest przykro .Cale wakacje w domu nie wiem jak na to zareaguje Konradek ,ale pewnie tez mu bedzie przykro. ok uciekam nie bede wam marudzic.Pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie... lekko niewyspana, ale w sumie zadowolona. jem sobie sniadanko, a moj G zabawia mala. musialm dac odpoczac cycuszkom, tak sa wyeksploatowane. czasma mowie mojemu G zeby dal swojego, moze przez 10 minut sie nie skubnie ze to jakis inny. u mnie dzisiaj bedzie lalo chyba cały dzień, mam nadzieje, ze przestanie tak na pare godzinek zeby mogla z mala wyjsc na spacerek. koncze juz kanapeczke wiec chyba moja pryszczolinka zacznie mnie wzywac.. aaa zauwazylam pewna rzecz..dwa dni moja Kama swietnie sobie radzi z kupkami a na trzeci dzien jest problem i sie prezy i zmusza i nic nie chce pojsc... dzisiaj jest dzien koperkowy! uciekam bo placze moj placzek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo melduje sie , kawusiaa zapazona zaraz bede sie delektowac jej smakiem chlopaki spia wiec mam chwilke wolnaa jestem okropnie zmeczonaa , mx3 ja rowniez mam siniakaa po zelaziee ja rowniez jak uzywam fridy wczesniej zakrapiam sola fizjologiczna mx3 narazie wstyrzymujemy sie z plukaniem kanaliku tak jak piszesz oczka moga jeszcze ropiec skonczylismy antybiotyk wiec narazie jest ok , ale wczesniej po skonczeniu ropka powrocilaa mateuszek coraz bardziej sie meczy sa dni ze przepuchlnka pachwinowa ladnie sie chowaa ajest dzien ze jest wielka jak scisnieta piesc i wtedy krzyczyy iłu iłu albo ejo ejoo ogladałam maty widzialam ze te z tiny love sa kurcze bardzo drogiee ale swietnie , kupie tansza bo chce kupic jeszcze lezaczek bujaczek mozee pomoze mi on w usypianiu:P nikollla -przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki! Podczytuje Was dosc czesto i widziałam ze chyba rudalala pytała o wakacje na Wegrzech.Ja jezdze tam od 13 czy 14 lat co roku wiec postanowiłam sie odezwac i moze cos doradzic. Co roku jezdzimy do Hajduszoboszlo chociazby na kilka dni i moge polecic to miasteczko kazdemu.odemnie z domu jest to około 500km takze nie tak daleko:) Jadac tam przejezdzamy przez Miskolc i raz tam sie zatrzymalismy na kilka dni ale nie ma tam nic specjalnego i warto pojechac kawalek dalej do Hajduszo.Miskolc to jest bardzo duze miasto bodajze drugie po Budapeszcie takze jest to mało wakacyjne miejsce.Fakt ze ten kurorcik to jest troche z boku Misckolca i nazywa sie Miscolc Tapolca ale moim zdaniem to zupełnie nie to. W Hajduszo jest ogromny kompleks basenow z aquaparkiem basenami dla dzieci i roznymi innymi atrakcjami:D Jezeli bedziesz miała jakies pytania to chetnie odpowiem i pomoge. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dzisiaj robicie na obiad? kurde fajne sa te maty tiny love , ale kupie ta fisher price ,pande,, bo jeszcze musze kupic lezaczek bujaczek zreszta wtym tygodniu mamy mase wydatkow pojechac na zakupy kupic pampersy , mlekoo sie tez juz konczyy wlasnie mx3🌼 jakim mlekiem karmisz? karmi ktoras wogole mlekiem bebilon 1 kupuje w rossmanie mleko 900 gr kosztuje 40 zl niecałee od jutra wprowadzamy dodatkowe dokarmianie , bedzie rano popoludniu i przed snem kacperek wypil wszytsko wczoraj z obu piersii dla mateuszka nic nie zostalooo mleczka echh co za braciszekk mx3 jaka ta kaszke podalas ? a o podajecie oprocz wody koperkowej do piciaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. dziekuje za zyczenia:-) dziewczyny piszecie o płukaniu kanalików łzowych. mojej kolezanki dziecko ostatnio miało to płukanie i opowiadała, ze to tak bardzo bolało jej córkę, ze tak krzyczała, ze ona płakała razem z dzieckiem, wiec jak sie da to nie róbcie tego. ja miałam isc dzis na to szczepienie i okazało sie, ze moja pani dr na urlopie do 6.06 i nie wiem co robic, bo ona miała przed szczepieniem zobaczyc wyniki badan igi. chyba jutro pojde do innej pani dr. Bo znów czekac nastepny tydzien. pozniej okaze sie, ze bedzie jakies przeziebienie i znów jej nie zaszczepia. oto kilka zdjec naszych: http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/1180513836 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/1180513772 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/1180462206 evenika i flowerska dzieki za fotki. Kama i Tomus sa urocze. Aaa i poradziłam sobie w końcu z założeniem bloga dla mojej iguni. chcecie zobaczyć moje dzieło. podaje adres. igula.corka.pl My idziemy zaraz na targi pracy. jak trafi sie cos super to pójde do pracy, a jak nie to ide na wychowawczy. bo jesli chodzi o zarobki to nie opłaca mi sie wracac do mojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 jesli chodzi o obiad, to ja upichciłam dla mojego M zalewaje, a dla mnie standardowo- udko gotowane. a co do mleka to ja zaczełam dawac Nan 1 i w ten sam dzien zjadłam po raz pierwszy pomidora i iga dostała uczulenia i teraz nie wiem na co, czy na nowe mleko, czy na pomidora???? u nas super pogoda. nadal ciepło, ale juz nie upalnie :-) na pewno zaliczymy spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pochwale sie, ze na plusie mam jeszcze tylko 3 kg :-) i bede wagowo jak przed ciaza. co prawda ciało wygląda całkiem inaczej (te rozstępy), ale i tak jestem dumna z siebie. Kosztowało mnie to dużo wyrzeczeń, ale opłaca się. A co do rozstępów, to dziewczyny, którym wyskoczyły---> macie je jeszcze takie widoczne??? Bo u mnie jeszcze nie bledną, tylko są takie bordowe. Okropne :-( A co z kreską na brzuchu??? Bo mi jeszcze nie zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
ruda lala szkoda, ze 7 lipca przyjezdzacie, bo ja akurat bede w Polsce Ale koniecznie jedzcie do Hajduszoboszlo i do Debreczyna. Debreczyn jest 2. pod wzgledem wielkosci miastem na Wegrzech i jest naprawde ladny (wiem bo mieszkam tu od stycznia, wczesniej 4 lata w Budapeszcie, pol roku w Egerze, i pol roku nad Balatonem- blisko Balatonfured). Flowereska ja mam spirale i wiele jest plusow ale i minusow. minus to taki ze mozesz dlugo plamic, mozesz miec migreny i tradzik a plusy to wiadomo. Juz kiedys tu o tym wspominalam, ale napisze raz jeszcze, ze karmiac Kube bralam tabletki dla karmiacych matek. Po 13 miesiacach nagle odstawilam go od piersi ale nadal zazywalam tabletek bo chcialam dokonczyc opakowanie i wowczas zaszlam w ciaze. Niestety od poczatku mialam komplikacje i poronilam w 2. miesiacu. Tak wiec dlatego wybralam spirale. A bol jest przy zakladaniu ale trwa 1 min i jest niczym w porownaniu z porodem wiecej informacji znajdziesz na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3156276&start=0 Madziunka i mamobaczka wszystkiego naj z okazji wczorajszego dnia imienin!!!! nikola wspolczuje Ci bardzo. zobaczcie jak to jest.. rodzi sie dzidzius na ktore wspolnie czekacie a potem okazuje sie, ze nowa rola, w jakiej przyszlo nam byc jest nie do przeskoczenia. Przechodzilam przez cos podobnego kilka razy i pewnie gdybym byla blizej domu juz odeszlabym od meza. Dobrze ze dotarlismy sie i jest juz tak jak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
mx3 moglabys wkleic linka z matą ktorą kuilas dla swoich dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
mama baczka Bardzo fajny ten blog!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka i justaaa i tak Was podziwiam, za to, że jesteście takie silne. Kurde rozstać się z facetem, z którym ma się taką maleńką Kruszynkę to na pewno ciężka sprawa i morze wylanych łez. Czemu faceci są tacy beznadziejni???? Piszecie o wakacjach. Ja w tym roku na 100% nigdzie nie wyjadę, bo Iga za mała. Przynajmniej tak mi się wydaje. A marzą mi się wakacje też gdzieś zagranicą. Najchętniej znów do Chorwacji. Ale mówią, że w Turcji i Bułgarii też jest fajnie. Marzą mi się oczywiście fajniejsze kraje, ale tam cenowo jest kosmos. Fajnie byłoby jechać chociaż nad nasze morze, bo tam nie byłam od jakiś 10 lat :-( Gdziekolwiek bym pojechała odpocząć sobie troszkę. Kurde rozmarzyłam się trochę, a zapomniełam, że z takiemi widocznymi rozstępami to chyba bym musiała w krzorach siedzieć :-) bo bym się wsydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx piszesz że Twoje maleństwa tak reagują na matę edukacyjną. Kurcze miesiąc różnicy, a rozwój dziecka o wiele inny. Moja Iga dopiero zaczęła patrzeć na grzechotki a mata jeszcze jej nie interesuje. mx i 21 Wy macie najstarsze dzieci, więc Was zapytam. Podciągacie maleństwa tak za rączki do pozycji półsiedzącej. Bo w końcu nie wiem, czy tak można, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 a Ty pisałaś o leżaczku bujaczku. Ja kupiłam Idze, ale ona maksymalnie posiedzi w nim 15 min, a w życiu mi w nim nie zasnęła. Wiem, że zuzanka też ma taki leżaczek, więc napisz Kochana, jak Twój Bartuś na niego zareagował. Siedzi w nim??? Myślałam, że jak kupię jej takie cudeńko, to będzie w nim często przesiadywać, a tu dupa blada. WYmagająca ta moja Królewna :-) Nic oprócz mojej piersi nie jest w stanie jej zainteresować na dłużej niż 10-15 minut. A przy cycu może wiele godzin leżeć :-) I tak, że jeszcze coś mi leci z tych cyców. zuzanka a ja czekam na zdjęcia z Chrzcin, bo takowych jeszcze nie dostałam. Moja Igula śpi sobie u mnie na kolankach już ponad godzinkę. Oczywiście musiałam wywalić jej cyca i do takiego gołego się przytuliła i lula. A najlepsze jest, to że ta mała bestia już ma 2 i pół miesiaca i cyca ciągnie tylko i wyłącznie przez kapturki, bo tak się nauczyła i bez nich nie potrafi ssać samego sutka :-) Kurcze ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
mamo baczka mozna podciagac tak juz nasze malenstwa mi polozna tak kazala juz tydzien temu a moze nawet dwa tylko jak juz pamietalam o tym to Szymek nie chcial mnie lapac za rączki. wlasnie chcialam sie was zapytac co lepiej kupic lezaczek bujaczek czy mate edukacyjna bo na smierc zapomnialam ze pojutrze dzien dziecka, wprawdzie mam juz taką mini mate tylko ja myslalam o wiekszej zeby synek mogl po niej "wedrowac" a dostalam taka http://www.allegro.pl/item198833809_mata_edukacyjna_2w1_jak_fisher_price_film_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa ja wlasnie tez nad ta mata sie zastanawiam ale chyba z niej zrezygnuje bo jak na dwoje dzieciacków to jest troszeczke za małaa ale jak na jednegoo dzieciaczkaa wydaje mi sie ze sie opłacaa jest bardzoo fajna a lezaczek bujaczek tez chce zakupic bo wydaje mi sie ze ulatwi mi to dzien z blizniakami jeden np. bedzie sobie zasypial w wozeczku a drugii w lezaczku bujaczkuuuu mamo baczka to krolewaana faktycznie jest wymagajacaa ale mozna ja zrozumiec nigdzie nie bedzie miala lepiej niz przy cycuszku mamusii ja niestety nie jestem w stanie chlopakow miec non stop przy piersii naucyzlam ich od poczatku zee jemyy nie spimyy i do lozeczka:D::D ihihi okropna jestem podciagam chlopakow kacperkowi idzie to swietnie mateuszek jest slabszy wiecc małymi kroczkami mamo baczka nie jestes sama my tez w te wakacje nigdzie sie nie wybieramyyy ale w nastepne i nastepne sobiee odbijemyy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zadowolona z leżaczka.Mały usypia albo przy piersi albo właśnie w leżaczku.Wogóle spedza tam większość czasu,bo z noszenia na rękach to lubi tylko jak go podtrzymuje na reku pod brzuszek itak sobie wisi.Nie lubi jak go nosimy na rękach,chyba że już maksymalnie wrzeszczy to wtedy to go uspokaja. Muszę się poskarżyć,że nie otrzymuję od was żadnych zdjęć.Proszę się poprawić.Wysyłam Wam zdjęcia Marcelka(do kogo mam adres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
jesli chodzi o lezaczek to ja tez mam i jestem zadowolona. Co prawda Maje jeszcze nie interesuja te wszystkie grzechotki ale sciagam ten palak i uzywam jako sam lezaczek. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=196347986#photo Z tym tylko ze on jest do 6 mies do momentu jak dziecko zaczyna samo siadac. Oczywiscie w opisie na stronach internetowych nie bylo podanej tej informacji ale nie zaluje ze kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
kar dokupywalas moze jakies akcesoria do wozka typu spiworek na nozki do fotelika lub spacerowki???? bo ja chcialabym kupic ale nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Właśnie wróciłyśmy ze spaceru. Dziś jest trochę chłodniej ale za to dużo przyjemniej się chodzi. Mamo bączka ja też mam leżaczek bujaczek taki jak zuzanka i muszę powiedzieć że całkiem się sprawdza. Ostatnio w dzień mam taki system że po spaniu karmię Karolinkę, przebieram, później ok 30 min w leżaczku i jak widzę że jest śpiąca to przekładam ją do łóżeczka i wtedy zasypia. Moja mała też je przez kapturki ochronne, bez nich nawet nie myśli ciągnąć piersi. Ale skoro jej tak wygodnie to niech ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a ja wampowiem dziewczyny , ze na smierc zapomniala ze jest cos takiego jak miesiaczka i jak poczytalam ze juz zacyznacie miec okres to sie bardzo zdziwilam ... i wystraszylam ,ze moj Boze wkrotce i ja dostane ... jak mozna zapomniec ze kobiety maja okres - sama sie sobie dziwie ale tak bardzo przyzwyczailam sie do tego luksusu ze teraz nie chce miec juz okresu heh jesli chodzi o rozstepy to wogole niewiele ich mialam i tylko na wewn. stronie lewego uda ( wysoko tak przy kroczu zaraz - swoja droga dziwne miejsce ) wiec wcale si enie przejmuje czy widac czy nie ... ale nadal sa czerwonawe a do zrzucenia zostalo mi bagatela 10 kg ( do 25 sierpnia - czyli do slubu ) i nie wiem od czego zaczac njigdy ni ebylam na dieci ei nie wiem jak to sie robi ... jakies rady ? dobre dietki albo stronki na necie ? pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
kohannah ja tez mam wewnatrz uda tak na gorze te swinstwo no i na lewym jest tego najwiecej:) a co do miesiaczki to chyba dostane ją juz niebawem , bo jeszcze do niedawna plamilam a wczoraj zauwazylam ze leci juz ze mnie sluz wiec chyba jestem juz plodna co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaa nic jeszcze nie kupowalam i nawet nie widzialam zeby mozna bylo gdzies to dostac. jestes zadowolona z wozka? bo ja bardzo kohannah ja bywalam na dietach ale oprocz zupy z kapusty nic nie moge ci zaproponowac.Tyle, ze po schudnieciu 6 kilo przytylam 9, ale na weselu u kumpeli wygladalam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
no ja tez nawet moj K albo moj ex K ktoremu nie podobal sie napoczatku pomysl kupienia tak drogiego wozka stwierdzil ze dobrze ze go kupilismy tylko szkoda ze jak sie jezdzi po nierownym chodniku to tak trzepie dzieckiem , narazie synkowi sie to podoba ale boje sie ze jak bedzie straszy to kazda dziura w chodniku go obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas fatalna pogoda, nie wiem czy przypadkiem jak wyjde z mała na spacer nie zlapie nas deszcz... sprobuje o 15... ojj ja chcialabym zeby moja Kama zasypiała w łozeczku a ona tylko przy cycku. ja tez sie zastanawiam nad mata.. znalazłam taka http://www.allegro.pl/item199480094_fisher_price_mata_edukacyjna_panda_od_ss_wys_15_zl.html w sumie wszystkie maty dobre sa na poczatku, pozniej dziecko juz sie nie bedzie tak interesowalo...tak mi sie wydaje.. ojj kohanah ja tez juz zapomnialam co to jest okres... nawet nie chce pamietac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zapomnialam sie was spytac!!!! W JAKI SPOSóB WPUSZCZACIE SOL FIZJOLOGICZNA DO NOSKA??? Chciałabym wyciagnac gilki mojej małej ale na sucho aspiratorem nie idzie, a boje sie zakraplac jej nosek woda morska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ja cały czas używam wody morskiej. Idze też zapycha się nochal, ale tylko w nocy i nieraz aż biedulka nie może oddychać i wtedy woda morska pomaga. kohanah zazdroszczę Ci że nigdy się nie odchudzałaś, bo moje całe życie przed ciążą to non stop diety. Jak tylko pozwalałam sobie na zbyt wiele, to od razu tyłam. A najlepsza dieta jak dla mnie to- ŻP (żryj połowę ;-) ) A teraz np. jem tylko gotowane rzeczy i staram się nie przekraczać 1000 kcal. Ale myślę, że Ty i tak świetnie wyglądasz, więc nie masz się czym przejmować. Dobra zmykam zmienić starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka, flowerska i kapi kapi wasze maluszki sa slodziutkie!!! kapi kapi ta sliczniutka dziewczyneczka to twoja corcia? ale sliczna...🌻 a od niekogo wiecej nie mam zdjec... przepraszam ze sie nie odzywam ale malutka nie daje mi ani chwili wytchnienia, chyba ze na spacerku i jak jej nic nie boli...... dopiero teraz jem dzis pierwszy posilek, i to zaczynam od pomidorowki hehe bo teraz niunia moja zasnela....mam nadzieje ze zdaze zjesc...a wy piszecie o delektowaniu sie kawka......ja nie mam czasu ...... wprawdzie tesciowa z mila checia by sie nia caly czas zajmowala, ale ja nigdy nie dzwonie do niej...a jak siedzi mi z mala to ja zaraz co 5 minut dzwonie czy malunia nie placze...a le jutro idziemyb z mezem na przedstawienie teatru s i zostawiamy malutka....mama nadzieje ze to przezyje...oczywiscie ja.... heheh ta kolka mnie i ja wykonczy!!!! juz ryczec mi sie chce jak ona plakula a ja jej pomoc nie moge....... od wczoraj daje jej infacol moze jest troche lepiej bo \"tylko\" marudzi i płacze, a nie wyje w niebogłosy........... jak ja wam zazdroszcze ze karmicie cycuszkiem..... :-( jak znajde moment to wpadne jeszcze tutaj hehe no wlasnie jak wpuszczacie sol do noska? madzie wszystkiego naj...sorkes za spoznione zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×