Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość mama bączki
potwierdzam, agus to sliczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz jest ok:) Chyba wroce jeszcze do kodeksu a wy jutro trzymajcie za mnie kciuki rekami i nogami o 10.30. Był cud nad Wisłą kolej na cud nad Odrą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nakreciłyscie na spotkanie. Wrocław?? Czemu nie?? Jak Kami podrosnie... Gdańsk też wchodzi w gre! Warszawa - w przyszłym roku na wakacje! A ja dzisiaj zaliczyłam nawet 2-godzinny spacerek. Troche wiało nad jeziorem, ale wkoncu sie dotleniłysmy. Od dzisiaj u nas sa imprezki, jutro regaty, koncerty, zabawy. Gdyby nie fakt, ze jutro ma byc 17 st i duuuuzo deszczu, byłabym baardzo happy. Mam tez nadzieje, ze jutrzejzy grill dojdzie do skutku, bo 2 raz nie wyobrazam sobie przekładac imprzeki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika nie przejmuj się brzydką pogodą. U nas grill był w minioną sobotę też nie było za ciepło, a jak tylko ustawiliśmy stoły, spadł deszcz. Ale dla chcącego nic trdnego i były nawet tańce, ale znowu zaczęło padać. Gabi stwierdziła, ze to dlatego, ze jedna z cioć zatańczyła \"taniec deszczu\". No i przenieślismy imprezkę do domu - na szczęście mięsko i szaszłyki zdąrzyły się już upiec. Ja jednak trzymam kciuki za to zeby pogoda dopisała i żeby grill się udał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście dziękuję w imieniu Agatki, wszystkim ciociom za miłe słówka. Mój Aniołek już słodko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! :) czasami was \"podglądam\" i ponoć ma być blog waszych dzieci jeśli dobrze zrozumiałam, bo nie czytałam wszystkich postów. jeśli możecie to podajcie mi link bo jestem ciekawa jak to wyszło. pozdrowienia dla Paulki! jak tam Mancia? zdobyła nagrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuuu dziewczyny pomozcie mam juz dawac dzieciaką jedzonkoo ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac pojechalalam dzis na zakkupy i kiupilam tylko marcheweczke z hippa i sok jabłkowy nie wiem jak co podawac ? mam tez do mleka podawac kaszke -kupilam babanowa nie wiem czy moze byc i czy jesli sypne tej kaszki według instrukcji to bedzie lecialoo przez smoczek wiem jestemm debilek ale uwierzcie nie lapie sie w tym jejjjjjjj jaka ze mnie matkaa piszcie jakie wy podajecie jedoznko co najpierwwdawałysciee boziuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecialam szybko sprawdzic mam smoczek 2 aventu jutro kupie 3 jutro podam im soczek rozcienczony z wodaa , i marcheweczke moj Mateusz ma skaze i choleraa nie wiem czy dobrze zrobilam ale do nutramigenu dodalam mu wlasnie 2 lyzki kaszki bananowejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ja zaczęłam od marchewki. Jednego dnia dałam jej 4-5 łyżecze deserku, następnego dnia dałam jej też z 5-6 łyżeczek deserku i 20 ml soczku marchwiowego. Następnego dnia nic jej nie było, więc dałam jej tak samo deserek jabłkowy, następnego dnia do deserku dołączyłam soczek jabłkowy. No i na 3 dzień mój rozrabiak poczuł dobroci to wypiła mi 2 bobofruty i tak przez chyba półtora tygodnia domagała się bobofrutów- po 2 dziennie. Ale wyczytałam , że to za dużo i daję jej teraz 1 maksymalnie. Są też bobofruty jabłkowo-marchwiowe. JAk zaczęłam jej to dawać, to je mniej mleka, ale co zrobię jak wypluwa. teraz nie chce jeść deserków, bo wkurza ją karmienie łyżeczką. WIęc daje jej deserki w butelce. Są w miare rzadkie więc je wypije. Ostatnio dałam jej soczek winogronowo-rumiankowy. Nic jej nie było. I kupiłam też herbatkę hippa jabłkową z melisą i ona też ją bardzo lubi. Ale za to przestała lubieć rumianek. Mam też zupki dla niej, ale jeszcze jej nie dałam. Pójdę we wtorek do pediatry i zapytam jak mam to zrobić, bo to chyba też wiąże się ze zmianą mleka na 2. Mojej Igusi poznawanie nowych smaków bardzo się podoba. Teraz damy w najbliższym czasie zupki, a potem zaczniemy kaszki. Wczoraj kupiłam już jej taką malinową i sama mam na nią ochotę ;-) ale się powstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka twoja mancia jest tez chyba na nutramigenie czy ty jej dodajesz do mleczka kaszkeee bo nie wiem czy dobrze zrobilalam dajac mateuszkowii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam juz trojprzepływowe do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar i izawik a jak Wasze starsze dzieciaki zareagowaly na siebie????????????? Bo kurcze fajna parka- facet i kobietka i to chyba w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka totalnie mnie olewasz ;) nie odpowiedziałaś na mojego posta, oj nieładnie dziecino, nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oooo widze ze wasze maluszki juz mają urozmaicony jadlospis, a ja dzisiaj chyba z 10 minut sie zastanawialam czy kupic soczek jablkowy, ile dac go na początek? i czy z butelki czy z lyzeczki??? czytalam w jakiejs gazecie ze nie powinno sie rozcienczac sokow bo nie dostarcza sie wtedy dziecku tych wszystkich witamin, nie wiem juz sama co robic moze to tyczylo sie starszych dzieci, jak wam radzili lekarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamao bączka co to ma być za link ? hmmm, chyba nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak was zapytam przy okazji, czy myślicie że powinnam już podawać jakieś soczki córce? ma dwa miesiące i karmię ją piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba mam zastuj pokarmu mam juz nawet mala goraczke,a jutro egzamin:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz szczęście :) przeciez ja też na Mancie głosowałam :) fajnie że wygrała, naprawdę baaaardzo się cieszę. czy dla wszystkich sa ipody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honii jeszcze nie podawaj ja tez jeszcze malej nic procz mojego cyca nie daje Ja jak Konradek byl maly tez nie rozcienczalam sokow A ja przedwczoraj zjadlam po porodzie pierwszy raz smazonego kotlecika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×