Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Moze masz moj stary adres. Slij na flowerska@gmail.com tam przejdzie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł maj gad a to co było :O mika dziękuję za filmiki z Tomaszkiem, gratuluję postępów u niego i powiem Ci,że oboje macie rewelacjne głosy :D madziorek dzięki za wpis na naszej klasie ;) witam nową starą kwietniówkę :D 🌻 I dziewczyny wytrwałości w odchudzaniu. My po spacerze..karola śpi ponad 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ja tez mam na gmail tam wchodzi skolko godno;)-tak mnie sie coś widzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja dostałam od Ciebie zdjęcia, za które dziękuję. madziorek i mika od Was również otrzymałam maile ze zdjęciami(i filmikami od miki). U nas taka piękna pogoda, że musiałam się wybrac po czpeczkę dla Mai i chociaż dostała wiązaną to ją też próbuje ściągnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cos dzisiaj jakas taka niespokojna jestem,wszystko we mnie lata ,ogarnal mnie jakis wewnetrzny niepokoj,tylko nie wiem czemu:O Moja niunia spi,Konradek oglada"Czterech Pancernych i psa"to ja chyba ide rozpalic w piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewita ja koziny czylli blisko :D flowerska mam ten nowy adres, wszystkie 3 macie na gmail i wlasnie do was mam problemy z wyslaniem ale sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! aż się nie chce tu zaglądać gdy jest taka atmosfera... Mika, Zuzanka, Doroteczka, Aga, Rudamaxi tylko od Was dostałam maile. dziękuję bardzo , wszystkie zdjęcia i filmiki są cudne!!!!!!!! ja nie mam czasu żeby Was poczytać ale staram się. na pisanie to już w ogóle mi brakuje. dzieci strasznie kaszlą i mają katar do tego ja choruję. chyba zaraziłam się od izawik ;) , gorączki nie mam ale pociągam nosem i ogólnie mam złe samopoczucie. we czwartek jadę z Izą do DSK w Lublinie , konkretnie do pulmonologa w związku z tą niby alergią. zobaczymy co nam powie. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuje za filmiki i foteczki :) ja tez wam wyslalam fotki mani i filmik kiepskiej jakości. Jakby któraś z was nie dostala a chciala to proszę niech napisze bo ja wyslalam tylko na te adresy co mam w ksiazce adresowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo kobitkii echh jak tu zaroiloo sieeeee od pomaranczuu blizniaki spia , Mati dochodzi juz do siebie , pielegniarka przychodzi dwa razy dzinnie , jeszcze przez trzy dni dzis Kacperek elemelek zaczal goraczkowac kaslac spowrotemm echhh az sie bojee... my juz 3 tyg nie bylismy na dworzee..... jak wyjdziemy to swieze powietrzee postawi ich na nozkii ja juz prawie wyleczona nie narzekam jeszcze tylko gardelko bolii i nerkaa oczywiscie nie wspomnee o kregoslupiee ale w miesnym ciagle jego brakk a zamowilam konkretna sztuke:D:D:D: ulalla roczek w soboteeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszne a zarazem smutnee mija rok a moja mama i moj tato nie widzieli blizniakoww zyciee jest pojebaneee-przepraszam za slownictwoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja poprosze o zdjecia bo nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam kiepski humor. 21 zapytałabym co się stało,że jeszcze nie widzieli, ale nie zrobie tego. Zauważyłam,że lepiej pewne sprawy przemilczec. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 mam nadzieję że szybko wyzdrowieją Twoje dzieciaczki. ja wiem co przeżywasz bo moje też prawie jak bliźnięta i jak jedno zachoruje to zaraz drugie \"łapie\". podwójne zmartwienie. tak w ogóle to nie wiem nawet jak wyglądasz. bylabym wdzięczna gdybyś wysłała mi chociaż jedną fotkę. oczywiście gdy znajdziesz czas. MaMani mojego adresu nie masz w skrzynce???????? ja też nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...widze ze nie za wesolo dzisiaj na topiku.......ehhhh Marcelku wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🌻 ewita witaj ... mika Tomus fajowy...dzieki za filmiki..... MaMani corcia slooooooooooodka.... 21 duuuzo cieplych fluidkow przesylam i zdrowka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od marcowek Z pamiętnika młodej matki dwójki dzieci, z których jedno jest malutkie, a drugie maleńkie (z wyrazami pamięci i uznania dla twórczości J. Tuwima) Matka na spacer zimą wybywa, Ciepło ubrana, i pot z niej spływa. Dzieci okrywa. Goni i sapie, dyszy i dmucha, Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha: But - jak gorąco! But - jak gorąco! But - jak gorąco! But - jak gorąco! Już ledwo sapie, już ledwo zipie, Spod czapki Młody już okiem łypie. Plecaki do niej podoczepiali Wielkie i ciężkie, jakby ze stali, I pełno rzeczy w każdym plecaku, W jednym paluszków, a w drugim maku, A w trzecim siedzą oba Grubasy, Na plecach czuje wszystkie obcasy. A czwarty plecak pełen bananów, W piątym szaliki dla obu panów, W szóstym łopata, o! jaka wielka! I jeszcze z piciem ciepłym butelka. W siódmym są kremy, puder, pieluchy, W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie poduchy, W dziewiątym same potrzebne troczki, W dziesiątym klucze, soczki i smoczki, A tych plecaków jest ze czterdzieści, Nikt nie wie ile się w nich pomieści! Lecz choćby przyszło tysiąc atletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów, I każdy nie wiem jak się wytężył, To nie udźwignie! Matka zwycięży!!! Podrzuca tobołki i w ruch krok po kroku, Plecaki telepią przy każdym jej boku. I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Do sklepu, do banku, na pocztę - przez most, Na górkę - przez tunel, na placyk - przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Do taktu tupoce i puka i stuka to: Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to, Gładko tak, lekko, tak toczy się w dal, Jak gdyby śpieszyła wieczorem na bal. Do przejścia dobiega zziajana, zdyszana, Ups! Nagle wypada zabawka blaszana... A skądże to, jakże to, czemu tak gna? A co to, a kto to, to Synek tak pcha? Że ledwo utrzyma, nie zrobi buch-buch? To Dziecko wprawiło zabawkę tę w ruch! Dogania, brakuje już tylko trzech kroków, A Malec pogania nogami z dwóch boków, I gnają i pchają i jakoś się toczy Mateczki-Poleczki żywot ten uroczy. Do domu pospiesza, wciąż biegnie piechotą, to: Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to!... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi Ty to kobietko zawsze coś fajnego wynajdziesz :D poprawiłaś mi humor do poduszki:P DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas znów noc byla krótka :) Mdziorek wyslalam Ci foteczki Doroteczka dziekuje 🌼 Monia mam nadzieje ze Kacperek nie zlapie tego świnstwa , a Mati szybciutko wyzdrowieje i pojdziecie na dlugii spacer :) Gosia fajny wierszyk :D:D:D:D Niedlugo mnie to właśnie czeka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Gosia mnie juz to spotkało ;) Paulka dlaczego nie wysłałaś mi fotek??????????? honoratam1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a madziorek dzięki za zdjęcia. Liwia jest bardzo słodką śliczną dziewczynką i dzięki za zaproszenie do n-k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdjęc liwi nie dostalam :(:( Poprosze o fotki liwi uti1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MaMani! normalnie bomba! a taką sukieneczkę to ja miałam gdy byłam malutka , ach :D filmik potem obejrzę bo na tym kompie nie mogę odtworzyć, muszę przejść do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jej,ale pomarańczowo się zrobiło ;-) dobrze że wszystko zostało wyjaśnione :-) rudamaxi- ten wierszyk w pełni ukazuje życie matki ;-) ja też nieraz czuję że wszystko robię w pospiechu, byleby dziewczynki były zadowolone...wychodzę na spacer, po drodze zakupy i wracam obładowana jak wielbłąd, a Wiki dokłada mi jeszcze swój wózek z lalką :-) maMani- udało mi się otworzyć film z Manią...pieknie zapitala do przodu :-) madziorek- dzieki za fotki...kto zakłuł Cię w dyby? mąż czy koleżanki ;-) ? aga- pewnie jesteś już w drodze do domu, spokojnego lotu :-) doroteczka- widzę,że do Was też przypałętały się jakieś uczulenia...biedne te dzieciaki z tymi alergiami :-( mnie żal ostatnio Gabrysi bo tak patrzy jak my jemy a ona tylko chrupki kukurydziane i jakieś swoje jedzenie...mam nadzieję że z tego wyrośnie...dzisiaj nie chciała rano mleka, ostatnio też kiepsko z jedzeniem...nie wiem co się dzieje ... 21-dzięki za przepisy, zaraz wysyłam swoje :-) dobrze że mi napisałaś o tej margarynie bo właśnie tego szukałam,a nie wiedziałam jak nazwywa się ta margaryna bezmleczna... Karina- i co , byłaś z Mają u tego dermatologa? flowerska- Ty przyjeżdżasz na święta do Polski? co do czesania kucyków to jeszcze może trafi się Wam jakaś słodka dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aga szczesliwego lotu Flowerska jak po trzesieniu ziemi,boardzo to odczulas? Ja sie trzese jak galareta ja chyba mam zle przeczucia co do dzisiejszych wizyt u lekarza najpierw o 13.20 ide do internisty potem o 15 do chirurga a potem 0 15.30 ide z Viki beda ja wazyc i wogole:)Takze dzis bede samolubem i prosze o fluidy by z kostka bylo wsio ok. Mania urocza ale po zmianach w moim kompie nie umie otworzyc filmow juz mam zapisane dwa od agi z bartim i teraz z mania. Madziunka dalej nie mam twoich zdjec moze ktoras z dziewczyn co dostala sprobuje mi wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi zdjecia idą i dużo fluidkow dla Ciebie kochana , będzie dobrze daj znać jak po lekarzu Twoim i Viki aga szczęśliwego lotu odezwij sie po powrocie:) MaMania dzieki za zdjecia i filmik :) śliczniusia ta twoja corcia no i te spineczki we wlosach prawdziwa ksiezniczka i do tego śliczniusie ma oczka:) całuski dla Mani co do zdjeć to mnie mąż zakuł bo byłam niegrzeczna;P po mimo paskudnej pogody to poszłyśmy sobie trochę po spacerować, dzisiaj chyba będzie padać ten wiaterek trochę zdradliwy jest. Liwia dzisiaj wciągała na śniadanko jajecznice na masełku aż jestem w szoku ...ledwo wyszły jej kolejne ząbki i już je wszystko nawet sie nie zachłyśnie. Jestem dumna z niej że sobie radzi:) teraz śpi a ja spadam wstawić warzywa na zupkę może zrobię Liwii lane kluseczki:) A zapomniałam się spytać wiecie co dzieje się z ruda-lala i margolcia1 ???? dawno do nas nie zaglądały Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×