Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja na 2 tygodnie wzięłam na 2 osoby 400 dolców z czego 100 przywieźliśmy do domu. Miałam opcję HB. Z tych pieniędzy kupowaliśmy też wycieczki fakultatywne. fakt, że nic za bardzo sobie nie kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznę od tego, że byłam w Fethiye, z innych miejsc ceny i wycieczki mogą byc inne. Byliśmy na dwudniowej wycieczce Efez - Pammukale (85 Euro/os), rejs po 12 wyspach (18 E)- to wycieczki wykupione u rezydentki. Sami zrobiliśmy sobie wycieczki do Oludeniz, Tlos, Saklikent, Miasta duchów i tutaj koszt to dojazd i ewentualnie jakiś posiłek. Ja jestem zachwycona Turcją i wszystkie wycieczki mi się podobały, z żadnej bym nie zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka sprawdz cennik gdzies na wczesniejszych stronach z tamtego roku (niewielkie róznice pewnie sa w porównaniu z tym rokiem). Ja polecam Kapadocję. Moge podesłac Tobie pozniej kilka zdjęć. Moze rafting? W samej Alanii jest zamek-twierdza tzw. Kale, na ktore mozna wejsc (tez mam zdjecia). Niedaleko jest wodospad Manavgat, ale to chyba nie warto, mały i nic ciekawego. A w Side? Musze zobaczyc w przewodniku bo nie pamietam co tam jest w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi przeslac pare fotek.. i jakbys mogla z opsiem gdzie to bylo... gdy klikniesz na moj nick-pojawi sie moj adres mailowy (ale to juz chyba wiesz) :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem okolo 700 euro mielismy , ale moj mezo chyba ze 4 zegarki kupil:-O i dzieki mjej interwencji na 4 sie skonczylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemprzed
Paris, wielkie dzieki 😘 sprawdzam wszystko co wskazałaś, napewno coś wybiore i jeśli pozwolisz skonsultuje z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o poradę
czy warto jechać do hotelu takiego Yuvam Suit hotel***???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-yuvam-suit-13202.html Tu znalazłam opinię o tym hotelu. Jest dość daleko od Alanii, ale wyglada przyzwoicie i jesli lubisz spokoj to pewnie bedzie Tobie pasowal. Nie znam tej miejscowości, ale spokojne dzielnice i bardzo ładne, zielone, i nieco blizej centrum Alanii to Mahmutlar i Obagol. Przez nie ciagnie sie piekna szeroka plaza. Tam wlasnie jest hotel Panorama w ktorym byla zalożycielka wątku Turcja-kto byl 🖐️. Widzialam ten hotel ostatnio i ma dobre polozenie i ladna okolicę. Te dzielnice sa jakby dalej na wschod za Alania, czyli dalej od lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dziękuję
:) :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 89
Ja w tym roku byłam w Turcji w czerwcu .Polecam jak najbardziej jestem zadowolona z wycieczki .Ciuchy są fajne można zrobić super zakupy tylko trzeba sie dobrze targować z Turkami .Turcja dla mnie jest krajem bezpiecznym tylko wiadomo,ze jak idą same kobiety to będą zaczepiać najlepiej z facetem być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpuzi
A był ktoś może w hotelu Oba Asa i może cos powiedziec na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Paris
Twierdzisz ,ze chętnie jeździsz z Triadą. Jaka jest twoja opinia o tym biurze podróży ? Ostatnio chciałam wykupić pobyt w ładnym, dużym hotelu 4* w Tunezji, a pani z biura usilnie mnie od tego odwodziła, bo podobno nawet w takich hotelach Triada ma kaszankowe pokoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpuzi---> hotelu nie znam, widzę, że jest w dzielnicy Oba więc spory kawałek do centrum Alanii i portu, chociaż dzielnica jest dość ładna. Blisko stamtad na największą dyskotekę w Alanii - Auditorium - tutaj masz zdjęcia hotelu : http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index1.php?s=hotel&nr=1 i mapkę Alanii żeby mniej wiecej wiedziec gdzie jest ta dzielnica - do końca w prawo http://www.smlw.pl/~mis/Alanya.jpg Jesli chodzi o Triadę to nie polecam z nimi samego wypoczynku. Ja chwalę sobie jedynie objazdówki, bo bazę hotelową mają dość słabą, a objazdówki sa po prostu konkurencyjne cenowo w porównaniu z innymi biurami. Jesli chcesz do Tunezji to może Alfa Star? Exim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pariss :-) kurde ty to sie na tym wszystkim znasz :-) niedlugo lece ...juz sie boje ...znaczy sie lotu bo nigdy nie lecialam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorotka! Ale Tobie zazdroszczę, ja teraz wymyśliłam sobie to Kemer i znalazłam już nawet jakiś dobry cenowo hotel (czytaj: najtańszy), ale nie zawsze jest w lastach. WIem, ze to dopiero we wrześniu, ale jak patrze na ta pogodę za oknem to nie moge myslec o niczym innym. A lotu samolotem to sie nie bój. Jedź z nastawieniem pozytywnym, że to wakacje, luz, słońce, nic-nie-robienie ;) TO jakieś 3 godziny lotu, szybko zleci, catering, sklepik wolnocłowy, toaleta, i zaraz lotnisko. Będzie dobrze :) Nie zapomnij przestawić zegarka na godzinę do przodu ...niestety. Jakimi liniami lecisz? Sky Airlines, Sun Express czy Free Bird? p.s. no tak na wszystkim to się nie znam ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak z tym zegarkiem to wiem..wlasnie popatrzylam na strefy czasowe ;-) lece linia hapag-Lloyd ( nie lece z Polski) eh juz nie moge sie doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze zameldujesz się po powrocie i napiszesz w skrócie o wrażeniach. Życzę Tobie udanego urlopu i zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zameldowac na pewno sie zamelduje tylko nie wiem kiedy ...przylatuje z powrotem 29 lipca ale na drugi dzien jade do Polski ..wiec nie wiem jak to bedzie u mnie z czasem :-) ale na pewno sie odezwe :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpuzi
Dziękuje bardzo za zdjęcia i mapke napewno sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×