Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Izzu dziękuję za zdjęcia, hotel naprawdę suuuper! Typowy turecki resort. Pięknie tam było na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
1977 hotel sie nazywal Holiday Village Turkey ,naprawde byl tam przepieknie!! Ale nie wiem czy z POlski tam sa wycieczki,bo tak jak pisalam,to jest z angielskiego biura podrozy,to jest wykupiony przez nich osrodek,i jak ktos sie pytal skad jestesmy i mowilismy,ze z Polski to wszyscy b yli w szoku.Zaraz sie dopytywali czy mieszkamy w Angli czy Irlandii Polnocnej,bo wiedzielei,ze tam tylko z tamtad przylatuja goscie. Hotel byl naprawde sliczny!! Pariss,dzieki,ze Ci sie fotki podobaly,mnie najbardzie ujelo wnetrze hotelu,te drzewa i kwiaty w holu miedzy pokojami,wygladalo to rewelacyjnie. Restauracja ,ktora widac z holu byla trzy poziomowa,jedna byla na poddaszu,byla naprawde ladna :) Ok,,to tyle.Jeszcze wpadne nieraz Was podczytac ;) Moze znow zachoruje na Turcje ;) I wybiore sie tam predzej znow niz myslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzu nie znalazlam tego hotelu, dziwne..poszukam jeszcze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
1977 osrodek nazywal sie Holiday Village Turkey w Sarigerme. Wejdz sobie na stronke www.falconholidays.co.uk pozniej kliknij na Holiday Village ,a potem na Turkey ,,pokaze Ci sie video,tam mozesz sobie zobaczyc caly osrodek na video jak wyglada. :) Bardzo ladnie pokazane wszystkie atrakcje,lacznie z nocnymi rozrywkami,kabaretami itp. Kliknij na " watch video" . :) Tam wlasnie sie bawilam przez caly piekny sloneczny tydzien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sliczny hotel rozumiem skad ten zachwyt urlopem:) niestety nie moge znalesc tego hotelu na niemieckich stronach biur podrozy:( ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
Pewnie dlatego nie umiesz znalezc,bo to z angielskie biuro First Choice. To sa ich budynki,lecielismy ich samolotami,wszystko maja swoje. Jest to w Angli bardzo wielka firma,jak Thomas Cook,czy My Travel. A placilismy 640 funtow za nas dwoje i dziecko,ale jeszcze nie ma 2 lat,czyli za niego byla jakas minimalna oplata. All inclusive,a najsmieszniejsze bylo to,ze half board (czyli sniadanie i obiado -kolacja) bylo drozsze niz all inclusive!! Trzeba dobrze popatrzec na oferty,bo czasem mozna sie niezle zdziwic ,,,na swoja korzysc!! Wejdz sobie na stronke www.travelcare.co.uk my wlasnie tam kupywalismy te wczasy,moze maja siedzibe w Niemczech?? Tez sie tak zachwycam tym hotelem,bo nie mam porownania z innymi,to byly moje pierwsze wczasy takie naprawde wczay,wiec nie wiem jak wyglada w innych hotelach. Pewnie tez inne sa cudne, ale ten naprawde zrobil na mnie wrazenie. Sliczny jest w srodku urzadzony,pokoje bardzo exluzywne,wanna z hydromasazami i te sprawy,naprawde full wypas,,, To tyle ,,juz nie smuce ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzu no to grosze:-O ja tez chce:-o mieliscie niezle szczescie, tam jest naprawde super. Moze innym razem:) pojedziemy razem:) i Pariss tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Izzu cena jest rewelacyjna jak za taki hotel. U nas na pewno zapłaciłabyś conajmniej jeszcze raz tyle. W przeliczeniu na zł to jakieś 3.600 dzielac na 3 osoby to 1200 zł. Takie ceny sa mozliwe tylko w Alanii, bo Turcja Egejska jest dużo droższa. Może też znaczenie miał termin bo zauważyłam, że najlepsze lasty (w Polsce) są własnie na przełomie maja/czerwca. Ja w tamtym roku jechałam za marne pieniadze na tydzien wlasnie w czerwcu, a w tym na ten sam termin bylo jeszcze taniej! Mam nadzieje, ze znajde tez cos przyzwoitego na wzesień. Dzisiaj wyjeżdzam na weekend sie poopalać. Słoneczka Wam życzę bo u mnie już jest 30 C na termometrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
No dokladnie,cena nie byla za wysoka,choc mozna znalezc duzo tansze wczasy,no ale jak juz zaplacilismy to jechalismy,,dopiero potem widzialam oferty jeszcze tansze,,Zawsze tak jest,ze jak juz sie cos kupi,to za chwile znajdzie sie cos jeszcze tanszego ;) Jedyny minus tego miejsca jest taki,ze jest daleko od tych wszystkich zabytkow,tych rzeczy o ktorych pisala Pariss,ktore warto zwiedzic. Jesli ktos sie wybiera z zamiarem zwiedzania,to nie polecam tych rejonow,bo tam jest tak zwyczajnie,zadnych takich slynnych miejsc. Ja jechalam sie wybyczyc,wypoczac,nie mialam na celu zwiedzania,zreszta w takie upalu z malym dzieckiem nawet o tym nie myslalam,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za lot z holandii pobyt 8dniowy hotel 4gwiazdki all incl placilismy za 5 osoby 570euro; baaardzo tanio a wakacje super przerosly moje oczekiwania za rok 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ojej ale się napracowałam po tym weekendzie dzisiaj. 1977ja widzę, że też byłaś w super hotelu :) Ja niestety wybieram zawsze najtańsze opcje żeby starczyło na jeszcze jeden taki urlop w słoneczku. Poza tym nie mam dzieci a to też inny wypoczynek bo nie można wtedy patrzeć tylko na siebie ale na całą rodzinkę. Och! Aby do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss poznalam tam dziewczyne z Polski,mimo, ze byla przez wyjazd organizowala w polskim biurze, leciala z niemiec. placila 200 euro za tydzien. Wiec smiesznie tanio. Pech w tym , ze nie wiem jak to biuro sie nazywa:-O Ale jak ty lubisz zwiedzac, to w sumie wazne jest zeby bylo czysto i gdzie spac:) Troche ci zazdroszcze. Z dzieckiem to juz nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977ja---> takie oferty tez mozna u nas zlapac. Podawalam wyzej linka na all incl za 600 zł - cena ostateczna! Czerwiec (do mniej wiecej połowy) i maj to miesiące wlasnie z takimi cenami. Juz nawet we wrzesniu/październiku takich ofert nie ma. Póki co mamy Turcję u nas :) Piekna pogoda, opalanie....a we wrzesniu przedluzę sobie lato na plazy w Turcji. Polecam TObie tez stronę : www.ostatniemiejsca.pl tam sa tez oferty na wyloty z Niemiec, po prawej stronie. Pozdrówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) Jak na razie chce do Polski😭 Pojechalabym sobie nad polskie morze:) tyle tam ladnych miesc, a ja tylko gdynie, gdansk, miedzyzdroje znam:( Pariss ty Polske tez zwiedzasz z takim zapalem jak Turcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie :( odkad skończyłam studia jeżdżę w świat, a wcześniej tylko do Zakopanego. Dzisiaj z miłą chęcią bym pojechała w Tatry, ale jakoś za daleko (bo ja z Gdyni właśnie :D ) i urlopu nigdy nie starczy. A planujesz Trojmiasto w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala, ale jesli juz to wybralabym sie tylko z kolezankami na zwiedzanie Polski. Problem w tym, kto sie dzieckiem zajmie? Ale moze kiedys, bo moim zdaniem Polska jest pieknym krajem, tyle ze z niedostateczna reklama:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie.. masz moze jakies ciekawe pomysly na typowe tureckie pamiatki? chcialabym przywiezc cos ciekawego rodzince :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 do samego Side, czy gdzies w poblizu? Ja zadnych pamiatek nie kupowalam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze w Side(te odcinki ktore widzialam) nie bylo za ciekawe:-o Jak bedziesz miec to mozliwosc, to zrob sobie wycieczke do Alanii, ja bardzo zaluje ze tam nie pojechalam😭 W samym Side jest cala masa sklepow :)) tam sa tylko sklepy:P jedziesz tam po raz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lece tam po raz pierwszy. gdy wroce podziele sie z wami wrazeniami, ktore mam nadzieje, beda wspaniale... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Side jest dość małym miasteczkiem. Tzn. może nie aż tak, ale samo powiedzmy centrum i sklepy są skupione w małej przestrzeni, nad morzem. Mały deptak, dojście do morza i do świątyni Apollina, naokoło fajne knajpki. Side to też blokowisko jak Alania, ale zdecydowanie gorzej zagospodarowane. Mało zieleni i dużo piachu. Alania ma dużo palm, trawników, port, promenady od strony Mahmutlar i od Konakli (robią ją teraz ale pewnie zaraz skończą ;) ) Możesz odwiedzić Alanię, to zaledwie 50 km. Pewnie jeżdżą jakieś busy. Wycieczki fakultatywne też warto z Alanii wykupić w biurach miejscowych (przyjadą do Side po Ciebie pod hotel jakby co). W każdym razie to Turcja i bedzie ok. Chociaż nastepnym razem polecam zdecydowanie ALanię lub Turcję Egejską czyli np. Bodrum, Fethiye, Marmaris. Zróbcie coś żeby był 19 wrzesien bo mnie nosi. Ja się chyba musze tam przeprowadzić. Tylko co ja bym tam robiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×