Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

tutaj sa lasty i mozesz wyszukac cos czasem z Frankfurtu i z Monachium http://www.wakacje.de/ http://www.tmg.pl/ http://www.ltur.com/de/index.html moze tutaj cos wyszperasz. Powiem Tobie, ze w Turcji mozna brac 3* bo mają dobry standard, natomiast Egipt, Tunezja to najmniej 4* niestety, tym bardziej z dzieckiem. W dobrym hotelu w Turcji problemów żołądkowych nie będziesz mieć. Mayya---> oczywiście, że opiszę , juz czekają na mnie moi czytelnicy na innym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wielkie dzieki, pomysle co do ilosci gwiazdek:) jak sie na cos zdecyduje to dam ci znac, znajde cie, albo ty zagladaj:) dzis patrzylam w ltur i oferty od 560 euro w zwyz:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:) ja moze bede mogla sie dzielic wrazeniami z ameryki poludnowej pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac koniecznie. A w jakim terminie chcesz jechać? Kolezanka z Niemiec tez mowila, ze w tym roku Turcja jakby droższa - porównując z tamtym rokiem i z tym samym hotelem. Ja wyjeżdżm 9 maja na 2 tygodnie ale po 23.05 zaglądnę tutaj. Mayya ---> super! to ja tez czekam na wrazenia. Gdzie konkretnie sie wybierasz? Wiesz, ze przysmakiem w większości krajów Am. Pd są świnki morskie? Koniecznie jej spróbuj ;) http://blogs.bootsnall.com/jimbobbill/?p=29 Moje marzenie to Meksyk....ale wciąż jednak odległe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariss jak wrocisz to napisz na maila jak bylo a ja a wszystko ci napisze wszystko ze szczegolami:) udanej podrozy:) ps koszmar te swinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmarne prawda? Znajomy wrócił z Ekwadoru i próbował - pierwszy i ostatni raz, fuj! Na pewno napisze. Wysłałam Tobie maila :) Pzodrówka - powinnam zacząc niedługo się pakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam propozycje : Alanya Incekum, aydinbey gold dreams 4,5 gwiazdki-z a1500 Euro, problem w tym ze krytyka jest ze na zaduupiu:) i ze na tyle gwiazdek nie zarobil ten hotel:-o czuje ze jak tak dalej pojdzie to w domu ten urlop spedze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/aydinbey-gold-dreams-11608.html Konakli jest jeszcze dalej od Alanii i od tych dwóch hoteli o których pisałam wcześniej (Blue Fish i Aura Beach). Tam tez jest małe centrum handlowe i jakies knajpki. Za przejazd do Alanii zapłacisz jakieś 3 dolce od osoby. Tak to juz jest, ze te lepsze hotele znajdują sie dalej od centrum. Nie stresuj sie i nie poddawaj tylko szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze ta strona mi sie przypomniala: http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index.php?id=3 to jest strona dziewczyny, ktora byla w Alanii chyba z 20 razy i robi sama fotki hotelu lub tez ludzie jej przysyłają. Napisz do niej może i ona poleci którys hotel w centrum i znajdziesz go w ofercie niemieckiej. Nie wiem tylko kiedy jedziesz i jak to jest pilne bo ona akurat wyjechała dzisiaj do Alanii i wraca za 2 tyg. ale na pewno odpowie jak zapytasz. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss du bist the best :):):) dzieki juz przegladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie wlasnie nad Kleopatra golden sun, Alanya normalnie nei patrzylam na mniej niz 4 gwiazdkowe hotele, ale plaza piaskowa+dobre jedzenie+blisko miasta:) jest lepiej niz na zaddupiu:) najwyzej wiecej zwiedzimy i zjemy na miescie. Pariss Znasz ten hotel?? Ja chce teraz jakos jechac, wiec nie doczekam sie na ta dziewczyne o ktorej mowilas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! 🖐️ Na zdjęciach ten hotel wygląda dość dobrze. Niestety nie znam go. Jutro mogę ewentualnie zapytąc tą kumpelkę, napisze do niej smsa i powie mi czy warto czy nie. Nie wiem skąd ma zdjęcia, czy sama robiła czy ktoś jej przesłał. Wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie byc w centrum bo z dzieckiem jeździć w tą i z powrotem to też wyprawa. Mogę spytać ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 latka:) Znalazlam super Hotel_Efalia Village in Konakli i :o nei ma wolnych miejsc, jak w zadnym hotelu, siasc i plakac :( Pariss ja juz trace nadzieje:-o ze cos normalnego znajde:-o Moim zdaniem 1600 euro od 3 osob to cena z aktora mozna czegos wymagac, niestety krytyka niektorych hoteli przyprawia mnie o bol glowy Sorki ze ci glowe zawracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss juz wykupilam :-o jutro napisze jaki hotel, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, cieszę się. Będzie świetnie. Liczy się nastawienie, uwierz mi. Jeśli pojedziesz z nastawieniem, ze wszystko będzie ok, że to urlop, którego nikt nie jest w stanie Tobie zakłócić, to będzie naprawdę dobrze. Konakli to wcale nie zadupie, ja byłam tam dwa razy i nie narzekam :) Odezwij się i napisz kiedy jedziesz i do jakiego hotelu. Ja dzis trochę poprałam i poprasowałam, jutro kończę i pakuję. POniedziałek i wtorek po pracy ostatnie zakupy i fruuuu..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss .....decydowalam sie w koncu na Victory Resort Holiday Club in Side. Efalia Villiage jest chyba jakims wyjatkowym hotelem, bo oferty miejsc w maju znikaly jak swieze buleczki :-o W niedziele wylot:) troche sie obawiam, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Zycze ci milej podrozy i super urlopu. Jak wroce to opowiem ile torebek sobie kupilam; ;);) Jutro zacznie sie problem , ktore buty zabrac:))) Najlepiej bym wszystko zabrala:) ale nie bedzie miejsca na zakupy(eventualne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1997ja 🖐️ SUUUPER ! Bedziesz w Side, to jakieś 50 km od Alanii, koniecznie sie tam wybierzcie. Jest większy wybór w sklepach, fajny port, dyskoteki. W sklepach się targuj! Mów, że jesteś z Polski, że byłas już w Turcji, żeby Cię nie naciągnęli. Oni myślą, ze Niemcy mają pełno kasy. Jak wrócisz to możemy wymienić sie zdjęciami. Zobaczysz, że będziesz zadowolona. Napisz coś po powrocie. Pozdrówka serdeczne i udanego pobytu :) 🖐️ Ja już wszystko mam naszykowane, tylko włożyć do torby. Dzisiaj ostatnie zakupy zrobiłam, jutro niestety muszę upiec Tacie 2 ciasta do pracy, więc po pracy szybko mi zleci. Już czuję tą adrenalinkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))) Pariss pewnie ze tak, dam ci znac po powrocie:) Mysle jak narazie o pakowaniu, o tym co zabrac a czego nie..... Tak wiec do \"zobaczenia \" 🖐️ aa wymieniac na liry na poczcie tureckiej Wycieczki w tureckich biurach podrozy :))))))))) dzieki za rady czy o czyms powinnam jeszcze pamietac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! ;) Pieniądze możesz wymieniac w kantorze jak sa dobre przeliczniki, ale jeśli masz opcję all to możesz właściwie wcale nie wymieniać. Chyba, że chcesz kupić coś w spożywczym - wtedy tylko liry. Za zakupy typu ciuchy czy w knajpach płać w euro. Nie ma sensu wymieniać. Wycieczki w tureckich biurach, jesli Twój mąz jest Polakiem to są dwa polskie biura, ale w Alanii (pacho tours i Jolcia&Adams). Wiem, że zabieraja ludzi z Side. Mieszczą się na głównej ulicy w Alanii , maja widoczne neony. Zapytaj kogoś to Wam powiedzą. Weź cos ciepłego na wieczór bo w dzień jak bedzie koło 30 C a w nocy zrobi sie 17 C to jest to bardzo odczuwalne. Woda w morzu tez jeszcze nie jest nagrzana więc uważaj. Słońce o tej porze roku jest jeszcze nisko i mozna nie odczuwac tego, że opala. Wysoki faktor dla dziecka wskazany. Czapeczka, okulary i woda do picia. Pamiętaj o ustaleniu ceny za przejazd taxi - przed wejsciem do niej. W busach tzw dolmuszach ceny sa juz wywieszone w Euro i w $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 🌻 ..normalnie nie daje kwiatow, ale nic innego nie bylo:))))))), a chcialam ci podziekowac:) to narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak do znudzenia
wakacje Turcja Alanya - byl ktos? 11:13 grapka czesc lece tam z ukochanym za 12 dni byl ktos? jakie wrazenia? "Oto jest milość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie." kocham cie misiu najmocniej na swiecie http://www.suwaczek.pl/cache/ff0d8e6858.png 11:51 fred-zgred Ja byłem. Polecam zamiast siedzenia na dupie objazdówkę. Dużo zobaczysz, bo Turcja jest ciekawa. W Alanyi strasznie skaliste wybrzeże. Tzn. piasek na plaży, ale przy granicy z morzem zaczynają się skały + silne fale, można się nieźle o nie pogruchotać. Nie polecam hotelowych basenów, dużo dzieciarni, hałasu, Rosjan i grubych Niemrów. Bardzo kosmopolityczny charakter ma to miasto. Już ciekawiej przedstawia się choćby Kapadocja. Najlepszy klimat ma wschodnia Turcja: Van, Dogubeyazit, Kars, Diyarbakir, Urfa 16:45 Turcja egejska zdecydowanie lepsza! 16:46 dżajna byla, 2 razy w sumie to polecam Bądźmy realistami: żądajmy niemożliwego... moje miejsce na ziemi: http://www.bieszczady.net.pl/coppermine_dir/th umbnails.php?album=37 17:15 a Polska z niedźwiedziami Tez sie wybieram. Tylko poszukuje jakies taniej oferty. Do 2000 za 2 tyg, HB. Możliwe ?? 11:55 grapka dziekuje za opinie- co do cen to tak mozliwe my lecimy z holandii i last minute za 2 osoby a all in w 3gwiazdkowym hotelu wynosi nas 600euro na 8dni. tez sie dziwilma ze tak tanio ale to byla ostatnia oferta i moze dlatego. biuro sprawdzone wiec amm nadzieje ze nie bedzei problemow. co do francji to mam ja na rzut beretem wiec troszke chce w egzotyczniejsze miejsca a hiszpania jakos nie wiem nie pociaga mnie. co do majorki i cypru planuej iinnym razem. zalezy mi na dobrej zabawie i leniuchowaniu no i wycieczki. mam nadzieje ze bedzei ok jak wroce podziele ie opiniami "Oto jest milość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie." kocham cie misiu najmocniej na swiecie http://www.suwaczek.pl/cache/ff0d8e6858.png 11:58 fred-zgred To korzystaj z wycieczek fakultatywnych, bo na miejscu nie zastaniasz prawie żadnej egzotyki. Może poza palmami. Udanego urlopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977ja wróciłaś? Jakie wrażenia? U mnie niesamowite. Zrobiłam 600 zdjęć i znowu zachwyciłam się Turcją na nowo, kocham góry Taurus i widoki z nich. W Syrii piękne było Aleppo a Damaszek zawiódł na całej linii. Piję piwko i ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paris poczekaj chwilkę, bo mam pytanko. Podczytuję ten topik i czekałam właśnie, aż ktoś wróci z tegorocznych wojaży. No to mam pytanie spożywczo-ekonomiczne :-): 1.Alkohol - lepiej kupić na bezcłówce w Polsce czy w Turcji - gdzie bedzie taniej? 2.Wykupiłam wczasy z opcją HB ile mniej więcej będę musiała wydać dodatkowo na jedzenie i napoje? Możesz podać jakieś przykładowe ceny posiłków i np. butelki wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! (dzien dobry ;)) Woda w sklepie ok. 2,5 lira za 1,5 litra, oczywiście zależy gdzie, bo oni ceny sbie czasami zmyślają. Najlepiej kupić coś w Migrosie albo w Afrze - to takie spożywcze duze i tam sa ceny. Ogólnie ceny zbliżone do naszych jeśli chodzi o spożywkę i słodycze np. Także mniej więcej sobie skalkuluj. Jedzenie w knajpie również w lepszej za kebap 15 LT a na ulicy (polecam) 5 LT. Do jakiego miasta jedziesz i hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i alkohol na bezcłówce , chociaż w Polsce sie nie opłaca a w Turcji ceny tylko trochę niższe. Ja teraz zrobiłam zakupy na wolnocłówce w Syrii - normalnie bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do Fethiye 4 czerwca z Alfa Star. Przeczytałam już chyba wszystkie przewodniki i strony w internecie, a ciągle mi mało :-) Nie moge się już doczekać! Najbardzię się chyba cieszę, że Turcja to fajny górzysty kraj, a w górach zawsze jest co robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia ---> Fethiye to super wybór. Turcja jest górzysta, ale nie pochodzisz po górach bo tam nie ma szlaków. Za to można wjechać na niektóre górki i podziwiac widoki. Ja wczoraj jechałam niesamowitymi serpentynami z Anamur do samej Gazipasy i widoki mnie oszołomiły. Pół filmu z Turcji to będą własnie te widoczki. Zaraz zgram sobie zdjęcia i wrócę wspomnieniami. Uwielbiam jak góry stykaja sie z morzem, szczególnie koloru turkusowego. Te rejony w kótrych byłam to wioski, żadnej turystyki, i to jest piękne. Przeleć prosze za mnie na paralotni nad laguną w Oludeniz - to moje marzenie, które może spełnię w końcu, bo w Turcji na pewno nie byłam ostatni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×