Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

pariss przeprowadz sie tam..bede Cie odwiedzala ;-) :-) a tak a propo..zauwazylam ze na umowie o wycieczke, napisane jest side -colakli..y czyli widocznie jednak nie jade do samego side...dobrze to zrozumialam? czy moze \"colakli\" oznacza jakas czesc wybrzeza? ..teraz to juz sie pogubilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to tam gdzie ja bylam, haha wiec plaza spoko, i jakies 12-13 km od Side:) do jakiego hotelu jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolakli jest chyba przed Side jadąc z Alanii. Czyli jak bedziesz jechac z lotniska to pojedziesz za Side. BLiżej do Alanii ;) A jaki to hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wlasnie przerowadz sie, bedziesz przewodniczka;) Ja dzis mialam Turcje na tarasie:) tylko kelnerow cos nie bardzo bylo widac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Colakli jest przed Side:-o tak mi sie przynajmniej wydawalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do hotelul defne dream :-) wlasnie pariss-gdy sie tam wyprowadzisz bedziemy oprowadzac wycieczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten hotel dostal dobra krytyke, cos mi sie zdaje ze bedziesz zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Fajnie dziewczyny! Założymy polskie biuro z wycieczkami ;) Ja we wrześniu chcę się zorientować w cenach mieszkan, moja pilotka mowila, ze mozna dostac takie nawet za 70.000 zl okolo 70 metrowe. Ciekawe czy to prawda. Jakby co to chyba z kumpelą byśmy kupily i pod wynajem. Taki plan jest a co wyjdzie zobaczymy. 1977 nie wiem jak z tym Colakli od ktorej strony jest ,wiec napisalam chyba :) . Nie ważne zreszta bo i tak Dorotka nie bedzie w centrum, a to znaczy, ze bedzie to jakis wiekszy i lepszy hotel ;) taki jak np. mialas Ty albo Iza. Znalazlam opinie na holidaychek, ale nie znam niemieckiego http://www.holidaycheck.de/view-Reiseforum_Tuerkei-ch_fo-tid_41197.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania905
A ja wróciłam własnie z Fethiye. Jestez bardzo zadowolona i urzeczona Turcją. Już tęsknię za tamtą atmosferą, klimatem ludzmi i wszystkim chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Renia - witaj 🖐️ A nie mówiłam! :D A paralotnią leciałaś? Na Rodos byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania905
Paralotnia i Rodos następnym razem :-) Ale byłam w Efezie, Pamukale, Saklikencie (rewelacja), Oludeniz, mieście duchów, Tlosie i na rejsie po 12 wyspach. Złaziłam też pożądnie najbliższą okolicę Calis-Fethiye. Jeszcze nie wróciłam na dobre do rzeczywistości, głowę mam pełną wrażeń. Już teraz rozumiem Twój zachwyt Turcją Paris :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz , nie można tam się nudzić . Zawsze jest pełno do zrobienia w okolicy i dalej. To jest kraj w którym można i wypocząć - czyli nic nie robić i będzie fajnie - i zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Efez też mnie zachwycił, marmurowe drogi i biblioteka Celsusa najbardziej utkwiła mi w pamięci. Teraz leci czasem w tv reklama Turcji i jak widzę Efez to się uśmiecham. Cieszę się, ze się Tobie podobało. Ja teraz odwiedzilam Kemer i chociaz nie byłam w Fethiye i Oludeniz to wlasnie tak sobie wyobrażam tamte miejsca. Tak jak Kemer. Góry, serpentyny, wysokości, zatoczki, starożytne pozostałości i ładne jasne plaże. Mój czas się wlecze i nawet nie minął miesiąc od mojego przyjazdu a ja już bym chciała chociaż sierpień. W takim razie od teraz na wątku będziesz ekspertem od Fethiye ;) zaglądaj tu czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemprzed
czy warto wykupić All Inclusive, jeśli tak to który hotel polecacie, wybieram się z Mężczyzna mojego życia , możemy jadać w knajpach - jeśli to polecacie. Nic nie wiem o Turcji, ale piszecie tak zachęcająco że pojadę, w jakim terminie i gdzie aby była niewielka ilość dzieci. Przeczytałam Was i wykupię to co polecicie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również z narzeczonym wybieramy się w tym roku do Turcji.Nie wiem nic o tym kraju a warto poczytać przed wyjazdem, więc cieszę się, że znalazłam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :D 🖐️ Poczytajcie topik i jak macie jakies pytania to chętnie odpowiem w miarę swojej wiedzy. All sie opłaca jeśli jedziecie na sam wypoczynek. Trudno jest mi doradzic hotel bo nie wiem co lubicie na wakacjach i jakie macie wymagania i fundusze. Zobaczcie hotele w GTI i w Wezyrze. Najlepszy miesiac to teraz juz wrzesien/październik i zawsze czerwiec, ale juz sie konczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! Jesli wybierzesz Alanię np. to cennik wycieczek gdzies powinien byc na poprzednich stronach. Polecam najbardziej Kapadocję 2 dniową, rafting dla lubiących wodę. Pamukkale można sobie darować chociaż na tej wycieczce jest również piękny Efez. A jak możesz to rozważ po prostu objazdówkę 7+7 i to jest najlepsza opcja. Zwiedzanie plus wypoczynek i leżenie na plaży, spacery po okolicy. Jesli wybierzesz Fethiye, Marmaris, Oludeniz to tam tez nie mozna sie nudzic jak pisala Renia. Lot paralotnią nad piękną laguną, kąpiele błotne, rejs 12 wysp, wycieczka na Rodos, Saklikent. W samej Alanii tez nie mozna sie nudzic jesli lubicie rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemprzed
Paris, jeśli możesz to dobry hotel, dobre jedzenie, dobre restauracje,jakieś sklepy bo może dostanę pierścionek zaręczynowy, spacerowo od morza niestety mamy mało czasu a bardzo potrzebujemy chwili odpoczynku, więc zwiedzanie raczej odpada .......... no moze wyspy - rejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Pierścionek zaręczynowy tylko zTurcji. Wyroby mają piękne! Naprawdę, nie zdecydujesz się. Białe złoto jest cudne. Nie obawiaj się wogóle, jeśli kupisz u jubilera to na pewno będzie złoto. Nie ma żadnych podrób i tombaków, sama zobaczysz zresztą. Takich wyrobów nie ma NIGDZIE. Jesli chcecie poodpoczywac to moze Wybrzeze Egejskie? Fethiye, Oludeniz, a na Riwierze np. Kemer, bardzo kamerlane portowe miasteczko. Blisko do pieknej Antalyi - tam to dopiero są piękne plaże . Hotel prosze wejdz na http://www.gti-travel.pl/pl/ i poszukaj jakiegos \"ładnego\" i odpowiadającego Tbie cenowo hotelu, a ja mogę ewentualnie podpowiedzieć jesli np. chodzi o Alanie w jakiej odleglosci od centrum i jaka to dzielnica. Hoteli wielu nie znam , zawsze podpoeram sie opiniami z forum z gazety http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20943&sortuj=6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak hotele wybrane? Moze zobaczcie sobie Kleopatre Beach w Alanii, blisko centrum, do plazy przez ulice. I tańsza nieco wersja Kleopatra Golden Sun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mam do was jeszcze pytanko...ile wziac ze soba kasy na tydzien do Turcji? wy macie jakies rozeznanie w cenach.... to moze pomozecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka trudno powiedzieć, najlepiej dużo :) Ja zawsze biorę koło 1.500 zł na siebie samą (teraz miałam 200 E i chyba 300 dolców), wolę przywieźć (przywiozłam teraz np. 120 E i ok.60 dolarów) . Weź np. 200 E i 100 $, powinno starczyć. A na ile jedziesz? Policz sobie ile i na jakie wycieczki chcesz jechac, masz all czy hb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam all jade na tydzien...no ale chcialabym zwiedzic na przyklad Alanie i moze jeszcze jakas wycieczke zrobic ..dlatego wlasnie nie wiem ile mam ze soba wziac pieniazkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×