Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja na 2 tygodnie wzięłam na 2 osoby 400 dolców z czego 100 przywieźliśmy do domu. Miałam opcję HB. Z tych pieniędzy kupowaliśmy też wycieczki fakultatywne. fakt, że nic za bardzo sobie nie kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznę od tego, że byłam w Fethiye, z innych miejsc ceny i wycieczki mogą byc inne. Byliśmy na dwudniowej wycieczce Efez - Pammukale (85 Euro/os), rejs po 12 wyspach (18 E)- to wycieczki wykupione u rezydentki. Sami zrobiliśmy sobie wycieczki do Oludeniz, Tlos, Saklikent, Miasta duchów i tutaj koszt to dojazd i ewentualnie jakiś posiłek. Ja jestem zachwycona Turcją i wszystkie wycieczki mi się podobały, z żadnej bym nie zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka sprawdz cennik gdzies na wczesniejszych stronach z tamtego roku (niewielkie róznice pewnie sa w porównaniu z tym rokiem). Ja polecam Kapadocję. Moge podesłac Tobie pozniej kilka zdjęć. Moze rafting? W samej Alanii jest zamek-twierdza tzw. Kale, na ktore mozna wejsc (tez mam zdjecia). Niedaleko jest wodospad Manavgat, ale to chyba nie warto, mały i nic ciekawego. A w Side? Musze zobaczyc w przewodniku bo nie pamietam co tam jest w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi przeslac pare fotek.. i jakbys mogla z opsiem gdzie to bylo... gdy klikniesz na moj nick-pojawi sie moj adres mailowy (ale to juz chyba wiesz) :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem okolo 700 euro mielismy , ale moj mezo chyba ze 4 zegarki kupil:-O i dzieki mjej interwencji na 4 sie skonczylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemprzed
Paris, wielkie dzieki 😘 sprawdzam wszystko co wskazałaś, napewno coś wybiore i jeśli pozwolisz skonsultuje z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o poradę
czy warto jechać do hotelu takiego Yuvam Suit hotel***???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-yuvam-suit-13202.html Tu znalazłam opinię o tym hotelu. Jest dość daleko od Alanii, ale wyglada przyzwoicie i jesli lubisz spokoj to pewnie bedzie Tobie pasowal. Nie znam tej miejscowości, ale spokojne dzielnice i bardzo ładne, zielone, i nieco blizej centrum Alanii to Mahmutlar i Obagol. Przez nie ciagnie sie piekna szeroka plaza. Tam wlasnie jest hotel Panorama w ktorym byla zalożycielka wątku Turcja-kto byl 🖐️. Widzialam ten hotel ostatnio i ma dobre polozenie i ladna okolicę. Te dzielnice sa jakby dalej na wschod za Alania, czyli dalej od lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dziękuję
:) :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) JEsli polujesz jakiegos lasta to zobacz na stronie biura GTI - maja dobre hotele. A na ile jedziesz i kiedy? Ładnie i kameralnie jest tez w Kemer. Jakies 45 km od Antalyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 89
Ja w tym roku byłam w Turcji w czerwcu .Polecam jak najbardziej jestem zadowolona z wycieczki .Ciuchy są fajne można zrobić super zakupy tylko trzeba sie dobrze targować z Turkami .Turcja dla mnie jest krajem bezpiecznym tylko wiadomo,ze jak idą same kobiety to będą zaczepiać najlepiej z facetem być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpuzi
A był ktoś może w hotelu Oba Asa i może cos powiedziec na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Paris
Twierdzisz ,ze chętnie jeździsz z Triadą. Jaka jest twoja opinia o tym biurze podróży ? Ostatnio chciałam wykupić pobyt w ładnym, dużym hotelu 4* w Tunezji, a pani z biura usilnie mnie od tego odwodziła, bo podobno nawet w takich hotelach Triada ma kaszankowe pokoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpuzi---> hotelu nie znam, widzę, że jest w dzielnicy Oba więc spory kawałek do centrum Alanii i portu, chociaż dzielnica jest dość ładna. Blisko stamtad na największą dyskotekę w Alanii - Auditorium - tutaj masz zdjęcia hotelu : http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index1.php?s=hotel&nr=1 i mapkę Alanii żeby mniej wiecej wiedziec gdzie jest ta dzielnica - do końca w prawo http://www.smlw.pl/~mis/Alanya.jpg Jesli chodzi o Triadę to nie polecam z nimi samego wypoczynku. Ja chwalę sobie jedynie objazdówki, bo bazę hotelową mają dość słabą, a objazdówki sa po prostu konkurencyjne cenowo w porównaniu z innymi biurami. Jesli chcesz do Tunezji to może Alfa Star? Exim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pariss :-) kurde ty to sie na tym wszystkim znasz :-) niedlugo lece ...juz sie boje ...znaczy sie lotu bo nigdy nie lecialam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorotka! Ale Tobie zazdroszczę, ja teraz wymyśliłam sobie to Kemer i znalazłam już nawet jakiś dobry cenowo hotel (czytaj: najtańszy), ale nie zawsze jest w lastach. WIem, ze to dopiero we wrześniu, ale jak patrze na ta pogodę za oknem to nie moge myslec o niczym innym. A lotu samolotem to sie nie bój. Jedź z nastawieniem pozytywnym, że to wakacje, luz, słońce, nic-nie-robienie ;) TO jakieś 3 godziny lotu, szybko zleci, catering, sklepik wolnocłowy, toaleta, i zaraz lotnisko. Będzie dobrze :) Nie zapomnij przestawić zegarka na godzinę do przodu ...niestety. Jakimi liniami lecisz? Sky Airlines, Sun Express czy Free Bird? p.s. no tak na wszystkim to się nie znam ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak z tym zegarkiem to wiem..wlasnie popatrzylam na strefy czasowe ;-) lece linia hapag-Lloyd ( nie lece z Polski) eh juz nie moge sie doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze zameldujesz się po powrocie i napiszesz w skrócie o wrażeniach. Życzę Tobie udanego urlopu i zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zameldowac na pewno sie zamelduje tylko nie wiem kiedy ...przylatuje z powrotem 29 lipca ale na drugi dzien jade do Polski ..wiec nie wiem jak to bedzie u mnie z czasem :-) ale na pewno sie odezwe :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpuzi
Dziękuje bardzo za zdjęcia i mapke napewno sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×