Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Manuela dostałam tylko wczoraj maila. Dzisiaj nic nie mam. Wysłij jeszcze raz. Ja własnie wróciłam od lekarza i mam zwolnienie bo ledwo juz mowię. Posiedzę do 15 w pracy pokończę co trzeba i do piątku mam wolne. Wieczorem lecę i mam być zdrowa. Chyba wszystkie te tabsy na raz zastosuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jutro wylatuje do Marmaris i mam jeszcze jedno pytanie, bo mam problem z tym moim telefonem. Czy mozna tam kupic karty telefoniczne i z nich korzystac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snikers możesz kupić kartę do telefonu (do budki telefonicznej) i rozmawiać na poczcie np. W telefonie komórkowym natomiast nastawiasz sieć Avea albo Turkcell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziekuje pariss, chodziło mi właśnie o budke telefoniczną. jestem taka podekscytowana,że chyba nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie- Jak bede dzwonic z turcji do Polski to czy tylko ja place za rozmowę,czy ta osoba do której dzwonie tez płaci? Mam nadzieje,zę nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wam zazdroszczę...plaża, słońce... ..a u nas deszcz, wiatr, plucha... Miłego wypoczynku.../z budki Ty płacisz/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup od razu kartę tel do budki, bardzooo się opłaca, karta za 10 lir ( ok 20 zl) wystarcza na jakies 100 min do Polski !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK! Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi, czyli, jak dzwonię z budki to tylko ja płace,a jak z kom to po połowie, czy jak? O 12 jade na lotnisko, mam nadzieje,ze ktos do tego czasu odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na abonament w plusie, to płaciłam za połaczenie z kom. + roaming, drogo wychodzi!nie wiem czy nie 5Pl za min., ale jak do mnie dzwonili, to nawet nie odbierając , włancza się poczta i mnie obciąża rachunek. Wiem,że na kartę ludzie narzekali,że też drogo. Tak, jak radzi Pariss, kup kartę do budki lub w kawiarence skapa- masz 0.5 E za pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdż na str. swojego operatora, bo każda sieć ma inne opłaty...tam powinnaś znaleźć informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty dzwonisz z komórki na polski telefon komórkowy to tylko Ty płacisz. Jakieś średnio 5 zł za minutę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sredecznie ! 22 pazdziernika wylatuje do Alanyi - hotel Kahya . O hotelu troche wiem i nie martwie sie o to . Sen z oczu spedza mi pogoda . Nastawiam sie na zwiedzanie i nie zalezy mi na upalach no ale nie chcialabym aby bylo chlodno .. Prosze , napiszcie cos na ten temat .A Alanya ? Jaka jest ? Znam Marmaris - bylo cudnie ! Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka! Alanya jest cudna! Ale co planujesz zwiedzać? samo miasto? czy wycieczki? w Kapadocji może padać, w Pammukale/ odradzam, daleko/mogą być dni pochmurne...generalnie w okolicach Alany sezon jest długi, więc możesz liczyć na pogodę. Najpóżniej wracałam ok. 15.10. i byłam spalona na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka z pogodą jest zawsze różnie. U nas jesień przyszła z dnia na dzień. Na zwiedzanie powinnaś mieć super pogodę. Myślę, że koło 25 C, ciepło i nie upalnie. Zobacz tutaj pogodę historyczną http://www.wunderground.com/history/airport/LTAI/1993/10/22/... i tu w razie czego przelicznik z F na C. http://chemfan.pg.gda.pl/kalkulatory/temperatury.html Nawet jak jest to temp. ok. 22 C to i tak pewnie bedzie ciepło. Jednak myślę, że jakieś cieńkie długie rękawy są wskazane. WIeczory też mogą być chłodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
kochani właśnie zaraz wyjeżdzam na lotnisko i dziś Turkish welcome to ;D obiecuje,że odezwe sie po powrocie!!!3majcie kciuki za mój hotel;p może przywiozę troszke ciepełka:) powrót 01.10;) pozdrawiam!!!!!! p.s.jeszcze raz dzieki Pariss=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka z goplany
witam i od razu przepraszam za pytanie, ale wrócilam z TURCJI tydzien temu i mija już tydzień i nie przechodzą mi dolegliwości żołądkowe i za przeproszeniem biegunka:/ czy to normalne?? mojemu bratu równieź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogii---- powodzonka i udanego urlopu. Czekam na Twoje wieści po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka ja mam tak często. Myślę, że to jest własnie od ich kuchni. Żołądek się przyzwyczaił przez 2 tygodnie do tej kuchni a teraz z powrotem mięsko i węglowodany. Naprawdę mam często takie dolegliwości , co zjem to mnie przeczyści. Kolezanka ma podobnie. Jesli jednak bardzo Tobie to przeszkadza to idź do lekarza. Frogi baw się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos moze powiedziec cos
na temat BODRUM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo.oo
niiikt?:D przeciez to chyba nie jakis wygwizdow;> jest tam mnostwo super disco podobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno to nie wygwizdów bo Bodrum to duże miasto. Na 100% są fajne dyskoteki i jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziekuje, tyle mi wystarczy:) a tak w ogole to ja, czyli "niezdecydowana" z innego watku:D w koncu kupilam wczasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to super! I kiedy jedziesz? Zobaczysz, ze się nie zawiedziesz. Chyba nie było dotychczas nikogo kto wróciłby niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss 🌼 Lepiej się czujesz? U mnie do wtorku bz, czyli leje, wieje i zimno...br.. Nie wiem, jak przetrwam zimę? już szukam czegoś na wakacje.. Nr 27 na mapie Marmaris, hotel Club Nergris Beach - wg Ciebie, to dobra lokalizacja? Przy plaży i blisko? centrum... http://www.turcja-mapy.ovh.org/iMarmaris.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Vanili! 🖐️ Ze mną jest lepiej. Dobrze, ze wzięłam to zwolnienie, bo bym się przy tej pogodzie jeszcze bardziej rozłożyła. Dzisiaj akurat jest słoneczko, ale tylko 10 C :( Ten hotel jest położony przy samej promenadzie. Promenada w Marmaris wygląda mniej więcej tak jak deptak koło Kleopatry, czyli po jednej stronie miasto i budynki a po drugiej morze. W Alanii są tylko niskie palmy koło portu , a tu w Marmaris są te ogromne wbijające się w niebo palmy. Wygląda to naprawdę swietnie. W pewnym momencie promenada się zwęża i jest już tylko morze a po drugiej stronie na pierwszym planie dyskoteka na dyskotece i w głębi lub nad klubami hotele. To się ciągnie jakieś 2 km. I tam gdzieś znajduje się Twój hotel. W tych miejscach gdzie są własnie kluby plaże są bardzo wąskie, na 5-6 rzędwó leżaków. A przed tym całym zwężeniem jest szeroka publiczna plaża. Moj hotel Sunemaris City juz był w okolicy tej szerokiej plazy. Tam tez były lezaki, ale płatne. Marmaris jest tez bardzo duze i rozległe. Oglądnełam sobie wlasnie 2 filmiki na youtube i juz zaluje ze nie weszłam w jedną uliczkę na starym miescie - TRZEBA TAM WRÓCIĆ :D Przytym hotelu tez bedzie centrum bo wyjdziesz na ulice nie do morza a na drugą stronę i masz ciąg sklepów i sklepików, do pomnika Ataturka (bo to chyba jest uważane za centrum) miałabyś jakieś 20 min pieszo moze nieco wiecej. Ale idziesz wsród sklepów czy koło barów wiec nawet się nie obejrzysz. Na tym filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=Gm7WIL9nslk masz na pczątku pokazany taki budynek ze smiwsznymi balkonami i mniej wiecej w tym mijescu po drugiej stronie powinien byc Twoj hotel. Takze centrum jest , cos sie dzieje. Ja na przeciwko tego budynku kupiłam u jubilera moje kolczyki. Dalej masz wlasnie promenadę i tą czesc z szeorką plażą. Bary ze świezym sokiem i kumpirem :) Dalej ten autobus zatrzymje się koło pomnika i mija moje biuro Estun Tour na zakręcie ;) gdzie kupiłam wycieczki. Gdyby pojechał prosto w tą uliczkę i nie skęcał to tam znajduje się cała ogromna i rozległa marina, po drodze kryty bazar i pełno knajp i knajpek i restauracji itd. i na tym filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=mWIA71nyyko&feature=related masz wlasnie marinę i stare miasto, z małymi uliczkami, i niskimi budynkami. Ja się tutaj głupia nie zagłebiłam b w tygdoniu z dziewczynami nie było czasu wieczorami a sama na to nie wpadłam bo mogłam przeciez isc tamz tymi znajomymi z plazy. Na tym drugim filmie jest tez duzy bazar kryty w Marmaris na któym można się pogubić ;) Marmaris jest naprawde ciekawe i duzo faniejsze od Alanii i całej Riwiery. Mam ogromny sentyment do Alanii i do ludzi tam poznanych, pełno wspomnień, ale do Marmaris muszę wrócić w następnym roku i to na pewno. W koncu tez Bodrum muszę zobaczyć. Po co ja to oglądałam :O bede miec doła teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaa
jade 25.09, niestety tylko na tydzien, bo jestem ograniczona czasowo;) jak tylko wroce zdam Wam relacje jak bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 👄 buźki.. Dzięki za te szczegóły! My to jesteśmy szalone kobiety! przecież przed kilkoma dniami wróciłam z Grecji..ale cóż opalenizna ukryta pod spodniami, kurtkami, apaszkami..a już planuję...ale to dopiero na przyszły rok, zaraz w styczniu lub jak tylko zaczną sprzedaż kupuję Marmaris! Już wiem ,że tam jest cudnie i pojadę i Pariss, Ty mi nie mów, że ładniejsze od Alany, bo przez zimę zwariujęęęęę.. Teraz nie ma...wyprzedane.. Bazar...już nie mam kiedy w tych ciuszkach chodzić, a tu nowe nadzieje na zakupy! Mam 3 hotele do wyboru...ten w którym byłas też, ale tu mam all i internet i plaża prywatna z leżakami...zobaczymy jakie będą ceny? bo wiele biur wprowadziło opłaty lotniskowe do Turcji w tym roku.. No i oczywiście Twoje relacje na karawanseraju; mam chrapkę na Rodos, lagunę etc. Cóż, za marzenia sie nie płaci! Kuruj się!..szkoda, że nie mieszkam bliżej, podrzuciłabym Ci Uzo! i na mur byś nam ożyła! Mam ciepło w domku, palimy w kotle..i tak fajnie się marzy! Pa, trzymaj się..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was tak czytam to samej mi smutno że następny wyjazd dopiero za rok 😭 ja wracam znowu do Alanii możecie sobie mówić że Marmaris ładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky.. Alanya jest piękna, byłam 2x, ale jeszcze nie odwiedziłam Marmaris, więc koniecznie muszę...a poza tym Pariss tak plastycznie opisuje, że odnosi się wrażenie jakby człowiek to już widział. I co expert to expert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×