Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cholera,cholera,cholera, przez ta moją posr-ną pracę ominęła mnie przyjemność bycia przez chwilę z Pariss--- Pozdrawiam gorąco. Vanilly dziękuje Ci za wszystko. Dobre i cenne rady droższe od złota. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilly------- ja bym chciała wybrać hotel blisko centrum i plaży żebym nie była uwięziona jak to pisałaś w poprzednim poście. Jestem za dorosła żeby nie mieć dyskomfort z wypoczynku więc chcę się rozeznać w temacie na zas Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że was dziewczyny nie ma o tej porze , ja to mam przegrane, późno kończę swoją pracę ,gdy wy już śpicie. Nie ma z kim poklikać. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wakacje.pl/oferty/tunezja/sousse/el-hana-beach-100955.html?id_terminy=16477283 http://www.wakacje.pl/oferty/tunezja/sousse/el-hana-residence-116532.html?id_terminy=16304565 Bo..w Suss mogę polecić te 2 hotele, są obok siebie w jednym ogrodzie, bliziutko do medyny, starego miasta z zabytkami i bazarami oraz do marketów/napoje i jedzenie kupuję w marketach..a i mają dobre słabe wino różowe, bardzo mi smakowało/. Nogi odpadały mi od chodzenia i zwiedzania, bo już na stare suki nie można dojechać taxi...mieszkałam w Samarze 3km od centrum..to się nachodziłam! Piękne jest też Hammanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Vanilly --- to ładne hotele i dobra oferta ale przypomnę się o nie na początku 2009. Ale nie to mnie tym razem nurtuje, co Ty o 4:00 na kompie robiłaś.??? Ja smacznie spałam do 7:30.I jeszcze nie mogę oczu otworzyć , a już po kawie jestem,chętnie bym jeszcze została w łóżeczku , ale już trzeba wstawać. pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Bobo.. No..spać nie mogłam, piłam herbatkę, to zajrzałam na chwilę...może ta pogoda tak dziwnie na mnie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Pariss super,że byłaś na chwilkę,jednak miłość do tego forum jest silna jak widzę :) Robię już zakupy na wyjazd :) To już za kilka dni... :) na szczęście mam już urlop i nie muszę wstawać rano a raczej zwlekać ciało z łóżka , pogoda działa na mnie niestety depresyjnie. BoBo63 będę dziś wieczorem :) żebyś nie czuła się samotna. vanili Wielki Szacun o 4 rano odbieram na zupełnie innej częstotliwości :) podziwiam możliwości Twojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja jestem już taka spięta że budzę się o 2, 3 w nocy i palę papieroska,piszę na karteczkach co mam jeszcze załatwić Ale żeby kompa jak Vanilly o tej godzinie ,chyba bym literek nie widziała. Vanilly naprawdę Cię podziwiam. Manuela 4 a ty tego nie masz co ja , że już w nocy z wrażenia nie możesz spać. To jeszcze tylko tydzień, to wiele i niewiele. Manuela , lecisz sama czy w towarzystwie? i na jak długo.wczasy czy 7+7 . i który raz już bo wydaje się że jesteś bardzo roztropna i spokojna przed tym wyjazdem. Pozdrawiam za dwie i pół godziny kończę pracę to wtedy z domu troszkę popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela.. ale Ci zazdroszczę... ..nie, to nie tak, jestem śpiochem, tylko wyjątkowo się obudziłam, a potem zasnąć nie mogłam ..i tak z nudów weszłam.. a wogóle, to po Grecji nie mogę się zaaklimatyzować, tam upał 37 , a tu leje i zimno...i może mój biedny organizm wznoszący się nad chmury, wożony po asfalcie i kołysany na falach... ma dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o Grecję? teraz pobyt,ale oczywiście wykupiłam wycieczki na Meteory /2raz/ i rejs na wyspę Skiathos oraz samodzielnie na nóżkach do Platamonas, gdzie są piękne ruiny zamku, bardzo przypominają Alanyę 2 lata wstecz byłam na Chalkidiki i nigdy więcej! przereklamowane, nic tam nie ma do zwiedzania, drogo! jak cholera!...morze rekompensuje koszty... i kilka lat wstecz byłam na objazdówce Moje prywatne zdanie: 1. Turcja ładniejsza. 2. Hotele zdecydowanie lepsze. 3.Jedzenie i zakupy ..podobne. Pojechałam, bo trafiłam tanio, plaża piękna piaszczysta, woda czysta, nie żałuję, ale jak dla mnie nie mam czego zwiedzać! wypoczęłam, popływałam, opaliłam się i chodzę w golfie i długich spodniach!bo zimno... W czerwcu byłam w Kemer+ oczywiście wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj, ustrzeliłam Alanyę, all za 1300, szkoda,że wcześniej nie było..bałam się, że nic nie znajdę, bo w ubiegłym roku, pomimo planu i urlopu nic nie znalazłam... niestety muszę siedzieć już w domu i szukać czegoś na 2009 i nawet mam Marmaris, ale zobaczymy jakie będą ceny? Czy zauważyłyście, jak drastycznie podrożały loty? i te wszelkie opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem , nie mogłam wcześniej pisać bo jeszcze jestem w pracy. Po 22 coś nabazgram do Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę tym co w tym roku jadą jeszcze do Alanyi 😭 pozdrówcie ją ode mnie :) ja muszę czekać cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jesteście jeszcze Vanili pewnie odsypia nocną herbatkę. A Manuela ogląda kamery w Alanya a ja dalej sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam strasznie zazdraszczam, że się na słonku w tym roku pogrzejecie :) A jeszcze bardziej tym, którzy w tym roku jadą drugi raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze jak nie ma Pariss to nic tu się nie dzieje,\' Gdzie jesteście dziewczyny.? Jeszcze tylko 6 dni i ALanyyyyyyyyyyyya. Oszaleję , mam takiego stresa że nie wiem co ze sobą zrobić. Uciekam do pracy będę po 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi 11
Pariss Wróciliśmy z żoną z Kemer jest to piękna nowoczesna miejscowość. Tak jak pisałaś było bardzo gorąco ,komarów nie było bo oni prawdopodobnie rozpylają jakieś środki aby je zwalczać. Samo centrum jest luksusowe ceny są sz……….. chyba ze względu na Rosjan bo oni mają dużą kasę i wszędzie ich pełno. Byliśmy na wycieczce : Myra – Kekova oraz Kapadocja . Kapadocje wykupiliśmy z naszego biura ponieważ była nasza przewodniczka i turecki przewodnik tak że uzupełniali się nawzajem .Trasa była bardzo długa liczyła 1600 Km ale warto było to zobaczyć. Myre wykupiliśmy w Gizie u Frediego cena 30dolarów a z naszego biura 60 dol. W Kemer wszędzie na plaży czy statkach wycieczkowych słychać było chyba ich przebój: Nazwa: Serdar ortac . Śpiewa : Seytan. Pozdrawiam Cię Pariss i dzięki za dodaniem otuchy przed wyjazdem kiedy byliśmy trochę przestraszeni Turcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
BoBo63 nie było mnie wieczorem :( usnęłam... Śpię bardzo spokojnie i nie przejmuję się :) Jadę na dwa tygodnie z mężem i dwojgiem przyjaciół, czyli czwórkowa ekipa na 7+7 i w drugim tygodniu chcemy wynając samochodzik i pojechać do Alanii. Mieszkać będziemy w Antalii w hotelu Greenwood Resortpo powrocie z objazdówki (wycieczka Orient Express).Dziś wieczorem pojawię się po 20 :) to poklikamy. Jadę pierwszy raz do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo czego Ty się boisz ?? Alanya jest cudna myślę, że będziesz zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was lubię dziewczęta , za to że mnie tak uspokajacie ale to mój pierwszy lot i pierwsza egzotyczna wyprawa, więc rozumiecie same. I na dodatek zrobiłam błąd że nie zasięgnęłam opinii o moim paskudnym hotelu. Mogłam wziąć 4 * a nie 3*. Różnica w pieniądzach niewielka a mniej stresów. Ale gapowe trzeba zapłacić. A powiedzcie mi na przyszłość : do Tunezji tylko 4* lub5* prawda? Nie ma co ryzykować na 3*.???co? I jak Wy dobieracie hotel i jak wybrać najtańszą ofertę . Czy Tunezję w sezonie można ustrzelić w last minute. Jak wezmę urlop w maj/czerwiec to zaryzykować i czekać do ostatniej chwili i kupić taniej czy jak???? Jestem jeszcze w pracy i nie bardzo mogę długo tu siedzieć z Wami ale po powrocie chętnie poklikam z Wami. Pa do poklikania. Manuela 4 nie idź spać tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
BoBo63 nie śpię czekam na Ciebie :) Nie stresuj się jedziesz na cudowne wakacje już za kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
BoBo63 nie przejmuj się pierwszym lotem ( nie ma objawów podczas lotu takich jak podczas jazdy samochodem mam na mysli chorobę lokomocyjną ),weź sobie tabletkę ziołową na uspokojenie albo wypij drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo..nie żałuj już teraz, z pewnością będziesz zadowolona...każdy ryzykuje swój wybór, a nawet jak ktoś poleci hotel, to też nie wiadomo, czy wszystko będzie super? 🌼 nie wiadomo,jakie będą ceny w przyszłym roku, może warto wcześniej kupić, taniej... Z reguły patrzę, żeby hotel był blisko plaży, all i w miarę cena przystępna, a 3 lub 4* nie robią mi różnicy...wielokrotnie oglądam zdjęcia, mapy, lokalizację, wyposażenie...i oczywiście miejscowość - tak ,żeby coś pozwiedzać w pobliżu. Do tej pory sama szukałam, nikt mi nie polecał, 2x kupiłam na wakacje .pl, tak ...pokazała się reklama, kliknęłam, telefon i decyzja! Wchodzę na strony biur, zbieram katalogi i szukam... Wchodzę na strony hoteli, ale teraz Pariss doradzi... A Ty Bobo, gdzie się podziewasz? miałaś być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie PRZEPRASZAM w Waszą stronę kieruje i chylę swą głowę. Nie miałam siły po pracy , padłam jak przysłowiowa kawka. Dziękuje Wam za kolejne rady i gorąco pozdrawiam . Dzisiaj nie obiecuję że będę bo nie wiem jaka wrócę . Gorąco pozdrawiam Manuellę 4 i Vanily. Mam nadzieję że to forum będzie istnieć w przyszłym roku i pomożemy sobie w wyborze następnego wypoczynku. Szykuję się teraz do pracy. Życzę wam miłego weekendu i stosunkowo udanej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi.. tak mnie rozczuliłeś,że pisać mi się nie chce... Byłam w Kemer w czerwcu....jak żal... ..i te same m-ca odwiedziłam.. ..z rozpaczy szukam na przyszły rok...hi,hi...czegoś TURKEY Pozdrawiam i napisz coś więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi 11
Valerii Nie wiem co mam napisać . Byłaś w czerwcu w Kemer i sama wiesz jak tam jest Dyskoteka ; Aura" poszliśmy do Gizy w cztery pary wykupiliśmy wycieczki u Frediego bardzo sympatyczny gość i wejście na dyskotekę dostaliśmy za darmo (cena jeżeli się nie mylę chyba za wstęp 20 dolarów).Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×