Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Podaję za innym forum bo komus chciało się to wszystko z cennika przepisać. Niech zostanie dla potomnych ;) bedziemy miec porównanie w ciągu roku: Wyloty: Warszawa, Gdańsk, Poznań – wszystkie terminy terminy od 29.04 do 7.10 – Katowice, Kraków, Wrocław terminy od 17.06 do 23.09 – Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów Terminy od maja do Lipca - na dole na niebiesko sa tez od lipca do września !!! 06.05.09 13.05.09 20.05.09 27.05.09 03.06.09 17.06.09 01.07.09 08.07.09 dziecko 2-12.99 7 dni 499 zł 499 zł osoba dorosła na dostawce -150 zł -150 zł Side Kervan 3* HB 7 dni 988 zł 14 dni 1298 zł Silver 3* All Inclusive 7 dni 1148 zł 14 dni 1468 zł Ozside 3* All Inclusive 7 dni 1148 zł 14 dni 1468 zł Arinna 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Desire Beach 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Linda 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Aska Costa 5* ultra All Inclusive 7 dni 1888 zł 14 dni 2288 zł Aydinbey King\'s Palace* 5* ultra All Inclusive 7 dni 1888 zł 14 dni 2288 zł Dionysos* 5* ultra All Inclusive 7 dni 1888 zł 14 dni 2288 zł Grand Art Side 5* All Inclusive 7 dni 1688 zł 14 dni 2088 zł Sultan of Side 5* All Inclusive 7 dni 1688 zł 14 dni 2088 zł Saray Regency 5* All Inclusive 7 dni 1688 zł 14 dni 2088 zł Selge Beach 5* ultra All Inclusive 7 dni 1888 zł 14 dni 2288 zł Alanya Aurora 2+* HB 7 dni 988 zł 14 dni 1298 zł Doris Aytur 3* HB 7 dni 988 zł 14 dni 1298 zł Blue Star 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Atlas 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Eftalia Resort 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Mermaid Village 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Mirabell 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Sunshine 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Titan Garden 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Top Hotel* 4* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Dinler 4+* All Inclusive 7 dni 1388 zł 14 dni 1688 zł Aydinbey Gold Dreams 5* All Inclusive 7 dni 1688 zł 14 dni 2088 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?? co to za ceny, przecież to się ma nijak do rzeczywistości blue star 14 dni za 1600 ?? ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fannky tam był Blue Star za 1688 o ile pamiętam, ale na terminy od 15.04. do 01.07. a Ty jedziesz we wrzesniu i jest drożej na terminy od 08.07 do 15.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tego nie doczytałam :) bardzo duża różnica cenowa. ale wolę poczekać na ten wrzesień jak już wszyscy zapomną o urlopie to ja wtedy pojadę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A cóż to za zmiany na forum....żeby tylko bezmyślnie nie kasowali wpisów. Dziewczyny, to Wy już kupujecie? O rany!...a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili witaj 🖐️ Fannky i Bea kupiły już. Zajrzyj na stronę GTI tam jest katalog. Są dobre ceny. Moze tez cos wybierzesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
ja chyba biore tego blu stara i nie czekam na nic bo to bez sensu co radzisz Pariss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy chcesz jechać ?? jak pomiędzy kwietniem i lipcem za 1600 to bierz bez wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najgłupsze w tej ofercie że z góry jest zaznaczone, że pokoje są bez widoku na morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
wzielam ijuz nie bylo na co czekac,cena bardzo dobra jutro zaliczka.Boze jak sie strasznie ciesze.Dziewczyny moje siedza w hotelu a ja sobie pozwiedzam.Polecalyscie hotel wiec nad czym tu bylo myslec.HHHHHHUUUURRRRAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
na morze bede patrzec z bliska nie musze z hotelu tam bede bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to też zabawne bo jak mi się nie będzie podobał pokój to 10 e załatwi sprawę :P Tarlusia kiedy jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
1szy lipca,cholera jak dlugo teraz czekac.Na swieta trzeba chodzic po rodzinie bo w domu umowa na wczasy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss , może się nie doczytałam, ale nic nie było w kierunku bliżej mojemu sercu, tzn. Wybrzeże Egejskie i np. okolice Bodrum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że już 3 na liście są jedną nogą w Turcji. Turlusia nie bedziesz żałować hotelu. Cenowo też nic lepszego nie dostaniesz. Dżunia niestety GTI ma tylko Riwierę Turecką i nie znajdziemy tam Bodrum ani Marmaris :O A szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej patrzę na tą stronę w katalogu :O Chyba na pocieszenie kupię sobie zamiast euro, buty.... bo szlag mnie trafi, ze nie mogę nic zaplanować. Kwiatuszek jak dzisiaj sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja czekam do stycznia, bo mnie interesuje tylko Marmaris lub ...no właśnie, zabalowałam na innym forum...oglądałam cudo zdjęcia i marzę ...o Dominikanie, ale nie mam kesz i będzie Turkisz.. Fajnie, że już macie, zima szybciej Wam zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślcie,że Was zdradziłam...na szarlotkę i ploteczki zawsze wpadnę!...dla innego forum , pracowałam, bawiłam się ze zdjęciami i coś Wam pokażę...tylko nie wiem czy u mnie? dziś nie działają slajdy, bo coś ściągam...wczoraj super się włączało... moja ukochana Kapadocja! http://www.odyssei.com/pl/travel-article/16709.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss a u mnie sytuacja jak zwykle pod napieciem a Turcy sa okropnie uparci. A ja ogladam zdjecia mojej ciotki z nepalu i marze ale Bora Bora tez by mnie usatysfakcjonowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili Kapadocja piękna! Powiem Wam, ze w 2004r. jak byłam to nie było żadnego chodnika w Kapadocji a teraz....? ech! Drzewko szczęścia też stało, ale wieszało się na nim karteczki z życzeniami, a teraz zawieszone są tylko oka proroka. Dominikana jest ok, ale mnie bardziej pociąga Meksyk, to moje największe marzenie ❤️ i kiedyś na pewno tam pojadę a pozniej bede latami tesknic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanili w GTI wszystkie opłaty są w cenie. Ceny na stronie i w ofertach są już kompletne. Nie mają też zazwyczaj dodatkowych opłat paliwowych przed wyjazdem także ok. Z tego co wiem już niewiele zostało terminów i hoteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss, czekam na styczeń,będę polować na promocji w Trawveligo na Teneryfę, w miarę cena znośna, przynajmniej tak było w tym roku...odradzono mi styczeń, że jednak słońce szybko zachodzi...a jak się nie uda, to Exim albo coś innego do Marmaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisała Paris cena jest ostateczna chociaż w tamtym roku miałam ok 80 zł dopłaty do paliwa. widzę Vanili że w przyszłym roku odpuszczasz sobie turcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpuszczam...ale mam wybór 5x Turcja lub 1x Teneryfa...też cudna...i co wybrać?...to też zależy od ceny, bo Ten. ma tak wygórowane!, nawet po 7-9 tys., o Lanzalotte nawet nie marzę, to dla Małysza oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili a po ile ta Tene wychodzi? Na 2 tygodnie. Nie wolałabyś objazdówki Hiszpania+Portugalia z Rainbow Tours. W tym roku w firście (w styczniu) mieli po 2750 +opłaty wstępy do obiektów, pobyt na Costa Del Sol. Możliwośc zobaczenia Gibraltaru i można skoczyć do Maroko promem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×