Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Narazie nic nie mam. Teraz 3.11. w kolejce stoi Ecco Holiday, nie wiem kiedy Itaka. Pozniej Scan Holiday 27.11 ale to wszystko drożyzna bedzie pewnie. GTI mało kto przebije. Zobaczymy zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turk.Kizi możesz czytać sam lub sama tą dyskusję , ja o Turcji mam inne zdanie.] Byłam tam po to żeby wypocząć i tak też było a poza tym wróciłam zauroczona tym krajem i ludźmi których tam poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy serialu nie oglądacie? Właśnie a co z Tarlusią i jej rezerwacją bo czytałam co dziewczyna ma za kłopoty. Ta jej agentka !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ecco Holiday to tak sobie. Podobnie Triada. Na te dwa narzekają ludzie na forach najczęściej. Zmieniają hotele na miejscu dość często. Scan holiday, Alfa Star, TUI, Neckermann, Itaka, GTI, Itaka to najpopularniejsze biura o dobrej reputacji i z dobrymi hotelami, i co się wiąże czasem z wysokimi cenami. Alfa ma jednak dobre lasty. Scan należy do TUI wiec cenowo podobnie. Z drugiej strony w turystyce jest różnie. 100 osób pojedzie i bedzie zadowolonych a na 101 trafią wszystkie nieszczęscia czyli zmiana godzin wylotu, zmiana hotelu, okropny hotel itp. Reguły nie ma. Ja jak jechałam z Jetem to też się obawiałam bo nie ma wielu pochlebnych opinii, ale jakoś przeżyłam, szczególnie ze wydałam najmniej w swoim życiu za 2 tyg wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki serial? Ja mam do wywołania zdjęcia z tamtego roku z Syrii i Turcji z Alanii, pozniej z Kemer wrzesniowego, pozniej Marmaris i okolice, i pełno rodzinnych i z 2 wesel. Musze zrobić segregacje w końcu i tez wywołać, ale serca nie mam do tego jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Hotelu który nie miął najlepszych notowań , ale dzięki wam byłam tak nastawiona że nic mnie nie obchodziło oprócz piękna Turcji i mojego wypoczynku.' Wezmę pod uwagę Twoje sugestie co do BP . Musze coś wybrać bo nie wiem czy z lastami sobie poradzę więc wolę spokojnie teraz zaplanować i nazbierać więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie zdjęcia są w empikfoto i przez neta możesz je zamówić , ponad 500 szt po 0,39 zł format 10x15 (pocztówkowy) bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Bobo też zamawiam w empiku przez net ;) a serialu tego akurat nie oglądam, mało zresztą który oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- a co byś poleciła w Maroku , mam na myśli pobyt i wycieczki fakultatywne , dobry hotel i za małe pieniądze i BP odpowiednie ,bo Alanię chcę zaliczyć w czerwcu a później Maroko tylko że we wrześniu ramadan. Sam nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo o Maroko tak wiele nie wiem. Też mi się marzy, ale poki co nie ma nawet wylotów z GD. Moj kolega był z Triadą i był zadowolony, ale oni coraz bardziej sie psują i ździerają z turystów. Sama byłam z nimi 4 razy jednak i wystarczy tylko nie nastawiać sie na luksus a na widoczki i na dany kraj to bedzie ok. Oni mają wlasnie dobre ceny objazdowek w firscie. I to najlepsze ceny są na pierwsze wyloty majowe czerwcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać . Rano na 6 do pracy a po tej dzisiejszej pogodzie jakaś zmęczona jestem. A co z resztą "turczynek" gdzie one dzisiaj są??? Jak ja mogę to Ich nie ma a jak nie mogę to są. Wszystkie Was pozdrawiam Pariss--- dzięki za wieczór , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zabiłaś mi ćwieka może zamienić Maroko w czerwcu a Alanya z lasta we wrześniu lub na początku października ??? Hmmmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, ze lepiej cenowo by Tobie wyszło takie zestawienie. Zobaczymy jak bedzie. Ja też lecę. Iyi okulcalar! [dobrych snów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dalej planujecie :) ja chociaż to mam z głowy, ale jak przeczytałam co pisała Pariss że niektóre biura zmieniają hotele na miejscu, to powiem tylko tyle, że na miejscu chyba bym ich rozniosła, serio :) nie po to rezerw. rok do przodu żeby mi ktoś zamieniał :) ale w tym roku GTI troche mieszało z samolotami, moim znajomym przełożyli lot z wrocławia na łódz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane-Pariss,kwiatuszek,Bobo63,Dżunia-widze,że ominął mnie piekny wieczorek z Wami i pozdrowieniami;/ ale byłam w pracy dopiero o 22weszłam do domciu.. Kwiatuszku->jak to Cię nikt nie pozdrawiał,ja pisałam;) ...i do kąta też nie pójdziesz;p Bobo63->oczywiście,że obserwuję pogodę w Alanyi i tylko mnie ściska w środku tym bardziej,im zimniej u nas.. Albumów i tylu zdjęć nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę(pozytywnie oczywiście;),pozdrawiam również Twojego męża!!! A co do hotelu to nie wiem-naprawdę-chciałyśmy zmienić,ale jak wstępnie tak przeglądałam,to powiem Ci,że jeśli o położenie to najlepsze jakie mogło się trafić,w pokoju mogłabym być tym samym!najgorzej to z jedzeniem w sumie...ale nie wiem czas pokaże,najbardziej chyba muszę trzymać kciuki za to,żeby koleżanki nie zrezygnowały,bo wiadomo jak to bywa... A jeśli mogę dodać,to wydaje mi się ,że Pariss super zasugerowała,że Maroko najpierw potem Alanyia;) Pariss parasolka świetna!;) A Tarlusia chyba chce nam podnieść adrenalinę,bo tu właściwie jak w rodzinie;) (jeśli ktoś się z tym nie zgadza,to niech ne bierze do siebie) buziaki dla WSZYSTKICH Turkomaniaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak, tyle tu wpisów, a ja oglądałam wczoraj Wiśniewskiego, zamiast tu zajrzeć...no cóż moja strata! :P Bobo, też oglądam Maroko, ale myślałam o wyjeździe zimowym... Pariss, nic jeszcze nie upolowałam... Czytam n/t Teneryfy...zobaczę co się trafi? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Fannky, tak niestety jest z tymi zamianami. I to nawet te hotele zamowione w firscie. Juz chyba pisałam, ze jak jechałam na objazd do Syrii w maju to ludzie mieli wykupione hotele w Side i wszystkich ich przeniesli do hoteli w Alanii. Co prawda lepszych niz te ich wybrane, ale to nie o to chodzi. W GTI na poczatku tego roku dziewczyna pisała, ze dwa razy zmieniali jej hotel przed wyjazdem a pozniej jeszczze lot. Miała pecha. Takie rzeczy to wszedzie sa i tego sie nie uniknie. Vanili drogie to Maroko. A kiedy Rainbow zaczyna loty? Moze poczekaj na firsta. Oni tez mają dobre lasty, takze do marca czekaj to zejda z ceny na lasta. IYI GUNLER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądałyście jak Portugalia się ceni w tym roku? ale tam chyba na all i tak nie ma co liczyć, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portugalia to zawsze jest droga niestety :O Wiecie, ze u mnie caaały dzień dzisiaj pada? Ciemno na dworze jakby była całydzień godzina 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Jestem,ciezko pracowalam.Nic nie wiem o GTI agentka podobno.....jedzie do biura ale nie wierze w jej gadke.Czekam.Jutro pojde wycofam kase.I bede czekac na inne oferty.podlamana troche jestem i wkurzona.Ale milo,ze pytacie DZIEKI WAM SERDECZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×