Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

tam na tej stronie deluxury jak wejdziecie sobie w zegarki Dolce Gabbana to pierwszy od góry, cały wysadzany kryształkami to moj kupiony w Marmaris za całe 20E bez targowania go wzielam. Jest super zrobiony i rozni sie tylko tym, ze ma w srodku cyferblat z masy perłowej i bez tych kryształkow na godzinie. No i się swieci ...:D :p Bobo waluta w Trojmiescie stoi na wysokim poziomie ale to chyba wszedzie. Ja nie wiem co mowią. Wiem tylko, ze musze czekac, ale jak tak dalej pojdzie to nie pojade na zakupy do Niemiec i na zadne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę też bym chciała do tej Portugalii, mogę siedzieć na masce, jako żywa reklama... walizkę kupiłam w Turcji za 20- czy 25 E z gumowymi kółkami, są mocniejsze,ma zamki i można ją powiększyć... ale gdzieś mi ją przebili! teraz owinę folią! a jak podzieli los swojej poprzedniczki, kupię plecak, on jest bardziej wytrzymały na rzucanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, a czy znasz biuro Kopernicus, podobno tańsze? na forum gazety coś o nim piszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem, roznie w zyciu bywa, jezeli nastawiasz sie na zwiedzanie to rzeczywiscie nie potrzeba super hotelu. Kanion w Egipcie jest wart polecenia , ja tam bylam w srodku lata i myslalam ze wyzione ducha z tego niemilosiernego upalu. Pariss-ja rowniez obejrzalam pierscionek-jest sliczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- gratuluje zegareczka, piękny. Vanili kolorowych snów. A czy to nie pora na Froggi---???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, kupowałaś w miejscowym biurze? Biżuty przepiękne, ale już postanowiłam, nic nie kupować...składam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogubiłam się :( ale to może ze zmeczenia...lub z emocji :D :D Witaj kari, tu jest fajnie, i fajne są psiapsióły :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tel. z Niemiec, tam podają ,że o 30% podrożała Turcja i Egipt..i jak mam mieć kolorowe sny? w dodatku nade mną jest kanał powietrzny na Bałkany, ciągle śni mi się spadanie samolotów...kiedyś myślałam,że spada gwiazda, nawet pomyślałam życzenie, a to światełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D uwielbiam te wasze posty dot.mojej obecności po00:00 i pozdrowienia specjalne;) kochane jesteście... a nie byłam,bo już nie miałam siły...ostatnio ciągle mam jakieś dolegliwości a znów nabawiłam się na treningu kontuzji nadgarstka i pewnie jutro się okaże czy na prześwietlenie nie pojadę,buu;/... ja też dzisiaj posprzątałam w domku,oczywiście po treningu... acha...ja wcale nie jestem taki nocny marek;p gdybym musiała wstawać tak jak Wy bladym świtem,żeby nie powiedzieć inaczej,to też bym jdużo wcześniej lulała;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kari , witaj możesz tu zostać z nami. Pozdrawiamy. A skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowych serdecznie witamy i zapraszamy do udzielania się;) Ja dzisiaj też odpadam tak mnie boli,że wole iść spać,żeby nie czuć... Tak więc moje Drogie Turkomaniaczki godzina 23:35 mówię Wam dobranoc i życzę słodkich snów:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam nosa co do godziny przybycia Frogii-- no nie?? Co tam u Jurka? Szkoda mi Ciebie że uszkodziłaś nadgarstek. Wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh Bobo dziękuje=* Postaram jutro napisać Ci emaila:) to coś tam więcej skrobnę.. ahh!zapomniałabym dzięki Pariss za kolejną dokładkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanily to wszystko jakoś mnie przerasta , gubię się w tym i postanowiłam książkę o tym napisać. Żartuję , pozdrawiam. Wszystkie już poszły spać i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, Twoje dzieło? Myślę,że z dyskoteki wróciły..i tak wszystkie są...o tej porze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Frogi napisz czasem jak tam sie sprawy mają w temacie polish-turkish friendship :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mam zielonego pojęcia jak to jest po turecku ; dobranoc, chociaż zapewne wielokrotnie to słyszałam :), ale jakby to nie brzmiało., życzę Wam prześlicznych snów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- o 7:00 będę , takiego smaka mi narobiłaś. Zabiorę Cay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili jutro zrobię porównanie do mojego dzieła. Takie ma wyjść , ale co bedzie to sie okaże. Jak mi aparat odpali to tez zrobię zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , Iyi geceler (iji gedżeler) Dobranoc Iyi Aksamlar (akszamlar) dobry wieczór - brzmi czesto jak nasze : jak sie masz :D Iyi okulcalar - dobrych snow Vanili Kopernika znam nieco z forów i moj kolega pracowal kiedys tam jako rezydent i to w Sharm, ale teraz jest w Tabie i pracuje dla Selectours bo Kopernik mial jakies problemy i im nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ale o 7 rano to ja bede sie na drugi bok przewracac! :p Zrób dużo czaju do termosu bo Tobie wystygnie zanim sie doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak dobrze, ze tu jesteś Pariss, a tak w w ogóle to niezle z Was wariatki, to spania, sio....... Jak Ja Was lubię Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i tak się polubimy że razem zmontujemy wylot na wczasy i wtedy cała Turcja nasza.Spolszczymy ją troszkę. I właśnie sio do spania. Stosunkowo udanej nocy i miłej niedzieli, Ja rano jadę do lasu na grzyby. Są jeszcze zielonki (gąski ) i podgrzybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem jeszcze chorera o północy normalnie :D :D Zaraz mi się film skończy ten w tv i ten w realu i wtedy zawinę się w kołderkę.... Dżunia a Ty sie dzisiaj nie pakowałaś jeszcze? ja tam też Was lubię i cieszę się, ze wątek tak sie rozwinął. Więcej mądrych głów bedzie jak przyjdzie sezon i bedzie trzeba odpowiadac na pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja też lecę :) Bobo dobra myśl, podoba mi sie. IYI GECELER ve IYI OKULCALAR :) ve - i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×