Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja nie mam zdjęcia Vanili. A gdzie ona się podziewa wogóle? Juz tyle dni. Pewnie pojechała do tego Sharmu i zaraz wróci opalona jak czekoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na Kari, Vanili i Frogi. Mam zdjęcie Manueli bo ostatnio podesłała mi fotki z Turcji, ale czekam też na Tarlusię bo zginęła nam gdzieś w cyberprzestrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tylko fotki Pariss.........a Bobo, fannky, Kwiatuszek .......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku są , a ie wymieniłąm Cię w swoim spisie znanych , to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku DOSZŁY 3 RAZ PISZĘ. Zapraszam na pizzę fotki na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, DOSZŁY 3 raz to piszę . Dzunia -posłałam Ci swoje fotki. Zapraszam na pizzę na poczcie macie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, DOSZŁY 3 raz to piszę . Dzunia -posłałam Ci swoje fotki. Zapraszam na pizzę na poczcie macie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, DOSZŁY 3 raz to piszę . Dzunia -posłałam Ci swoje fotki. Zapraszam na pizzę na poczcie macie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wszystkich. Ale ja z wiadomych wzgledów mało przebywałam w hotelu Bobo widze ja tam tez przy pizzy siedze. a moja juz dotarla - zimna i sie lekko wkurzyłam bo musze po kawałku w mikrofali podgrzewac bo ziemnej nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja gorąca , właśnie wcinam , na grubym cieście i z masą farszu Smacznego Kwiatuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jaka pizza!!!!! ło matko! że też ja nie mam jakiegoś prywatnego odrzutowca. Pojadłabym sobie mimo, ze własnie zjadłam co nieco. Nie no nie przeżyję. Wogóle fajna fotka na tle \"naszej Turcji\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jaka pizza!!!!! ło matko! że też ja nie mam jakiegoś prywatnego odrzutowca. Pojadłabym sobie mimo, ze własnie zjadłam co nieco. Nie no nie przeżyję. Wogóle fajna fotka na tle \\\"naszej Turcji\\\" ;) cosik sie kafe zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jaka pizza!!!!! ło matko! że też ja nie mam jakiegoś prywatnego odrzutowca. Pojadłabym sobie mimo, ze własnie zjadłam co nieco. Nie no nie przeżyję. Wogóle fajna fotka na tle \"naszej Turcji\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×