Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a teraz podawajcie maile to bede wysyłała namiary na skrzyneczke i hasełko oraz doklepie adresy co by mozna było wysyłac maile z tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze podawac miejscowosc i wiek :) a najlepiej napisac dane na naszewgo maila turcjaktobyl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam że będzie coś związanego z turcją tylko nie wiedziałam co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zgrałyście z odpowiedziami :) Moja sucha cera dzisiaj normalnie mi się sama rozedrze jak bede próbowała się śmiać. Jestem tak wysuszona od wczoraj, ze nie mogę wytrzymać a do tego piecze mnie i jestem czerwona jak burak. Zaraz spłonę. Chciałam dzisiaj połazić po sklepach, ale śnieg mnie zniechęca do zakupów. Może jutro... Jak ja nienawidzę śniegu i zimy!!!!! Dlaczego musi byc ta pora roku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jade prosto do domu bo mi krazy ta jeszcze wczorajsza pizza po głowie. tak wiec obiad mam z głowy. Mudsze tylko jeszcze przesiedziec w poracy te 46 mimnut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwrocic uwage ze ja doklepuje odrazu dane tak wiec jakc cos wysy lacie do siebie to maile macie. Powinnam jeszcze zrobic zakupy bo musze porobic zakupy na imieniny do pracy i do rodziców ale chyba zostawie to na ostania chwile czyli na srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japo pracy czekam 1,5 h na ang. chyba po nie przespanej nocy będę miała ciężkie myślenie. mam tylko nadzieję że przyjdą ci nauczyciele co do końca z nami siedzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.......ja nie mam dostępu :( a mój mail masz Kwiatuszku :) Jak ja zazdroszczę tym co im się nudzi w pracy....też bym tak chciała :P Pariss, a może Cię ten krem uczulił ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Napisałam na Naszego maila. Dajcie hasełko to zobaczę co popisałyście. Kari-- ale ma fajne psiaki , chyba maltańczyki ale do końca nie jestem pewna. Frogi , czekałam na Ciebie ale padłam o 0:20 i się nie doczekałam. Przyślij mi jeszcze parę swoich fotek i napisz na mailu ile masz latek bo my się tu informacjami wymieniamy co do skąd , z kim i dlaczego. Tak wczoraj postanowiłyśmy po to żeby każda z nas wiedziała z kim rozmawia i w razie zapuka któraś do drzwi , żebyś wiedziała czy zapraszać czy wzywać policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Widzę,że mój pomysł szybciutko się przyjął :) bardzo mi miło, o2. jest fajowska pocztą(sama mam aczkolwiek ostatnio wypróbowałam gmaila i jest jeszcze lepszy,polecam jakby ktoś potrzebował...tam jest nawet czat!!!:D)... Bobo już nadrabiam kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo wysłałam Tobie hasło. Każda chętna proszona jest o napisanie na maila :turcjaktobyl@o2.pl z prosbą o podanie hasła do skrzynki. Wtedy, ktora pierwsza tam zajrzy odpowiada. W swoim adresie mailowym juz w skrzynce wpisujemy swoje imie i nika z kafe i wiek. Wiecie mi sie tam nie chca otwierac zdjecia. Ani w pracy ani w domu. Frogi fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się za chwilę zgłoszę:P ale powiem Wam,że mam małego stresa przez mój wiek teraz...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się zaraz zgłoszę:P ale przyznaję,że chyba mam małego stresa dot.mojego wieku..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh chyba coś się zacięło:p a ja stwierdziłam,że zgłoszę do usunięcia,bo myślałam,że od razu usunie jenyy co za tępak ze mnie,pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja nie mam uczulenia na krem to chyba od tej zimy, mrozu i kaloryferów. Wysmarowałam sie najtłustszym kremem jaki mam do takich problemów i wsiąkł jak woda w gąbkę. Głowa mnie rozbolała niedawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---polecam Ci produkty La Roche-Posay sa na bazie wody termalnej z La Roche-Posay dzialaja kojaco na skore, sa dobrymi kosmetykami zwlaszcza dla skory wrazliwej polecam Ci krem \"La Roche Toleriane riche krem do skory suchej i wrazliwej\" odpowiednio nawilza i lagodzi napieta skore, na efekty nie bedziesz dlugo czekac! Kupisz go w aptece. Jezeli masz skore wrazliwa nie stosuj kremow perfumowanych ani tych drogich jak Chanel, YSL,H Rubinstein,Dior... raczej szukaj kremu w aptece.Jest dosc duzo kremow z tej serii. Ten co Ci polecilam na pewno bedzie dobry. Mozesz wybrac jeszcze mleczko do twarzy, tonik, maseczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Pariss,ja też nie najlepiej jak dotąd znoszę pogodową aurę i też mówie jej precz! A ja z kolei co do problemów z suchą skórą-mam strasznie na dłoniach jak tylko jest zimno,mogę wsmarowywać kilogramy kremów i taka średniawka=/ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja od dawna używam tylko apteczne kremy. Z LRP używałam hydreane richie po 1-2 opakowaniu ok, ale po kolejnym juz nie było różnicy i zrezygnowałam. Tak samo teraz mam z Biodermą hydrabio richie, 2 opak. Ok trzecie juz nie moge bo nic nie daje. Miałam też kremy SVR, Plante System ( z tego tereaz używam na przebarwienia). Z Avene miałam też Ystheal bo uparłam sie ze mam zmarszczki, a teraz mam ich jeszcze wiecej po nim ;) Na vichy wogóle nie patrze bo wiele razy sie zawiodłam. Z LRP używam na dzien filtr +50 i zimą i latem. Teraz pod oczy wypatrzyłam kremy Declare, nigdy nie używałam. Jutro zresztą idę do zaprzyjaźnionej apteki po próbki bo muszę coś wybrać. A z tych co wymieniłas to i tak nie bede uzywała nigdy bo mnie na nie nie stac. Za krem dam maksymalnie 90-100 zł, ale to naprawdę maksimum. Naprawdę ciężko mi coś wybrać bo moja cera jest wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi z dłońmi to mam podobnie. Do tego mam nawyk mycia rąk co 20 minut. Tylko cos rusze, zrobie odrazu je myje i zaraz kremuje. Wiem, chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewcząt naszych? Czyżbym znów miała takie 'szczęście'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×