Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja własmie jade do rodziców i strasznie mi sie nie chce jechac ale niestety musze. Tak wiec do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...powoli zbieram rzeczy....jeszcze wieczorem zrobię pranie letnich ciuszków, tych wyjazdowych...a teraz jadę po umowę...jutro po walutę...dopiero wieczorem wyjeżdżam z domu, to zdążę... tylko u mnie pada, głowa mi pęka! i wszystko dziś do de.. i mam taki stres wyjazdowy... Miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
Witam Panie podrozniczki:) zostalo mi jeszcze 7 dni pracy i w srode 17 grudnia pora na kolejny urlop tegoroczny, tym razem tydzien za oceanem i zakupy w najbardziej zakreconym miescie naszego globu:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdiwenjfijerw
Witam, czy wybierając się do Turcji, mogę wymienić walutę z polskiej bezpośrednio na turecką w Polsce???? Czy kupić euro w Polsce i wymienic je w Turcji na liry???Jak jest lepiej, i ewentualnie -czy liry tureckie są ggeneralnie w kantorach w Polsce czy tylko w jakichs szczególnych?proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiólki. Aleeeeeee trafili mi się goście , prawie na dobę, dobrze że już pojechali. Jestem wykończona. Vanili -- winszuję szybkiej decyzji i dobrego trafu. Ty to jesteś szczęściara. Pariss-- czy oglądałaś oferty tego biura ?? Ja jakoś nie mogę znaleźć nic interesującego w dobrej cenie. jdiwenjfijerw -- nie ma potrzeby uganiać się za Turecką walutą bo w Turcji płacisz albo w dolcach , albo w euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko . a gdzie Ty się wybierasz??? Następna szczęściara. Dżunia ,-- Ty imprezowiczko. Do 3:00 nad ranem szalałaś a teraz pewnie śpisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wpadłam tylko się przywitać bo lecę na gębę po wczorajszym balowaniu :) życzę miłego wypoczynku wszystkim wyjezdzającym. Pariss Ty chcesz do stanów lecieć tak ? zwiedzać czy praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fanki-- Nareszcie ktoś się odezwał, a już myślałam że sama tu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się poddam i pójdę spać :) chociaż biorąc pod uwagę że się z siostrzenicą to i tak nie wiem czy się wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze troszkę tu zostanę , jakoś nie chce mi się lulu. To kolorowych snów Fanki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Znowu byłam pobuszować w sklepach. Tym razem kupiłam golf z krótkim rękawem i teraz zastanawiam sie do czego bede go nosić :D :D Ciastka tez kupione ;) Bobo moze jutro zapakuje paczkę w pracy jak bede miec chwilę. Patrzyłam na to Maroko i rzeczywiście nie widzę nic ciekawego, ale moze pozniej cos bedzie. Wiem na pewno ze mają dobre lasty i na pewno te destynacje na Karaibach, Meksyk itp są duzo tansze niz u nas. Paulinka jedziesz do NYC? Fannky ja do Stanów chcę, ale broń Boże do pracy ;) Chcę odwiedzić przyjaciółkę, która tam siedzi juz 15 lat i widziałyśmy się raz! Dzisiaj z siostrą ustaliłam wstępnie, ze mnie zawiezie i zostaniemy w Warszawie 2 dni u kuzynów. W styczniu robię zdjęcie, płacę za wizę i w lutym jadę. Bynajmniej bede wiedziec na czym stoje i co mam robic dalej. Zaraz lecę się wygrzać w kąpieli i pozniej film 39 i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris--- dziękuję za pamięć o moich ciasteczkach i o mnie. Jesteś kochana! Życzę Ci szybkiego załatwienia upragnionej wizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris--- jak się już wygrzejesz to daj znać na którym programie i o której jest 39,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1983
Tak 17 lece do NYC na 3 dni , potem krtoki przelot przez stany na drugie wybrzeze i takizsamo "dlugi" pobyt w LA i powrot na stary kontynent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja myślałam, ze to nowe odcinki a to stare. Chorera. W takim razie zaraz idę lulać. Bobo jutro dam Tobie znać w mailu co i jak :) Paulinka dobrze Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka -- superancko. Pariss- czekam na maila , spij spokojnie i kolorowych snów. Ja zaczekam na Frogi-- Ona chyba dzisiaj nie pracuje ,powinna być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ..a tam jestem...jeszcze prania nie zrobiłam, nie spakowana...i mam takie motyle w brzuchu przed tym wyjazdem, teraz żałuję... jeszcze czytam gazete pl i całkowicie mnie pogrąża ten wyjazd...ale może to ci wiecznie narzekający się wypowiadali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, Meksyk jest piękny, zwłaszcza plaże...Tulum.. może i Tobie się poszczęści...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaniki-- nie panikuj, bo motyki Cię opuszczą. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej i spokojnej nocy wszystkim . Uciekam spać bo o 4:30 wstaję. Miałam nadzieję że ktoś do mnie dołączy , ale wszystkie poszłyście już do łóżeczek, Miłego tygodnia , papa. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D POBUDKA o!!!!!!! Ja się troszkę wyspałam ;) Ale imprezka była przednia, ubrechtałam się, że hohohoho.... A ja tu widzę, że Wy podróżujecie pełną parą :) Fajnie macie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...u mnie deszcz, mglisto...ale już jutro wygrzeje się w słoneczku...jeszcze pozałatwiam sprawy w mieście, zapnę walizkę i ...odlot... zajrzę wieczorem :O ..zafoliować walizkę w domu? nie będą mi grzebać na lotnisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good afternoon :) widzę że wszyscy gdzieś wyjeżdzają, ja w piątek jadę już do tych niemiec :) ale będę się meldować stamtąd. Vanili wygrzejesz się chociaż trochę i przywieź słonka bo w Polsce buro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Pariss Ty chyba pisałaś coś o tureckich ciastkach cin, nie ? bo znalazłam takie w stokrotce i nie wiedziałam czy to te i czy są dobre cena chyba 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę mieć owoce? i jedzenie? czy każą wyrzucić? bo napoje to wiem,że nie wolno.... biorę jedzenie na wypadek opóźnień...a w dodatku długa droga mnie czeka...ponad 12 godz w sumie i dopiero jutro kolacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mam pewne ze napewno jade do tych Chin ale sie ciesze. mam nadzieje ze szybko zleci ten czas do swiat. Jeszcze tylko 12 razy do roboty nie liczac dziejszego bo zostało tylko 19 minutek. I jade do domku. Dzis totalne leistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mam pewne ze napewno jade do tych Chin ale sie ciesze. mam nadzieje ze szybko zleci ten czas do swiat. Jeszcze tylko 12 razy do roboty nie liczac dziejszego bo zostało tylko 19 minutek. I jade do domku. Dzis totalne leistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj 3 razy chciałam coś napisać z pracy, ale albo ktoś wszedł albo zadzwonił. Siedziałam 1,5 godz dłużej bo tyle miałam do zrobienia a jutro jadę na jakieś szkolenie wiec \"prawie\" wolne. Vanili słoneczka i dobrej zabawy Tobie życzę. Zamelduj sie po powrocie. Fannky tak to ciasteczka Cin tureckie. Są z czekoladową posypką i z truskawkową. Te pierwsze lepsze. Kwiatuszek Ty też prawie zaraz sie pakujes, fajnie. Bobo, dzisiaj nie dałam rady z paczką. Jutro jestem na szkoleniu a ciastka w pracy wiec tez nie wyjdzie. W środę na pewno wyślę. Nawet nie sprawdzałam poczty czy mi odpisałaś, dopiero idę tam zaglądnąć. Jutro mogę pospać 40 min dłużej :D yuppi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj 3 razy chciałam coś napisać z pracy, ale albo ktoś wszedł albo zadzwonił. Siedziałam 1,5 godz dłużej bo tyle miałam do zrobienia a jutro jadę na jakieś szkolenie wiec \"prawie\" wolne. Vanili słoneczka i dobrej zabawy Tobie życzę. Zamelduj sie po powrocie. Fannky tak to ciasteczka Cin tureckie. Są z czekoladową posypką i z truskawkową. Te pierwsze lepsze. Kwiatuszek Ty też prawie zaraz sie pakujes, fajnie. Bobo, dzisiaj nie dałam rady z paczką. Jutro jestem na szkoleniu a ciastka w pracy wiec tez nie wyjdzie. W środę na pewno wyślę. Nawet nie sprawdzałam poczty czy mi odpisałaś, dopiero idę tam zaglądnąć. Jutro mogę pospać 40 min dłużej :D yuppi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , nareszcie się spakowałam...jeszcze zafoliować walizę...ale mam refleksy w zołądku...i problemy z orientacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×