Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jeszcze na chwilę zajrzałam do Was bo mi się jakoś tęskni za Wami. Paris- czemu powoli mam spać , to się nie wyśpię , muszę szybko. Fanki- gratulacje dla siostry.A z tymi kolesiami daj sobie na luz. Niech sami wybiorą, a czy im potrzebne wygody , czy dobry bar i dyskoteki? Jak to drugie to 3* są OK.po co przepłacać. To teraz już naprawdę dobranoc.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry Bobo właśnie tak mam zamiar z kolegami zrobić, dałam im wszystkie oferty i niech się sami decydują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky ja też bym tak zrobiła. Znajomym jest ciezko doradzic bo kazdy preferuje inny standard. Poza tym zawsze kasa sie liczy bo nie kazdy wyskakuje odrazu z 3.000 tysiacami. Ciekawe na co postawią. Tylko tego BLue Fisha niech sobie darują bo po co dojeżdżać. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam że jednak na blue stara :) myślałam że te 3 *** dostaną taniej ok 2500 zł ale się przeliczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i cos by dostali, ale są ograniczeni trochę bo chcą być w miarę blisko Ciebie :) Bedziesz ich przewodnikiem przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że się nie będą trzymać mojej spódnicy 2 tyg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no to wtedy powiedz ze ten BLue Fish jest the best :D :D hi..hi.. a pozniej powiez ze nie wiedzialas ze on jest taki daleko od centrum ....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ..widziałam dziś w ofercie Triady Blu Stara, cena dość przystępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili aktualna cena blue stara to 3029 i to tylko do końca tego tyg. później 3400 będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili Triada nie ma Blue Stara :) Ten hotel jest tylko z GTI chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go mam z gti. kolega dzwonił, że jednak się zdecydowali na blue stara :) a jednak, jak ja go znam :) teraz tylko trzeba umowę podpisać i wynegocjować coś dla mnie :) w końcu to będzie 10 os. od nich z biura !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAnnky oczywiście ja myślę, ze spokojnie powinny Tobie odpalić 10% dodatkowo od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dostałam parasolkę tym razem musi być coś extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam TObie jeszcze pogratulować "nowego" siostrzeńca. Jakies imiona wstepnie wymyślone? LEce do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie Timo. mi się podoba lennox i leo. siostra się wkurza, że nic się jej nie podoba i już chce mieć imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaka u mnie piździawka na dworzu. Normalnie biegłam do domu bo tak mi było zimno. Niby tylko 0C a odczuwałam to jak -10 conajmniej. Brrrrr.... Za to szukałam mojej herbatki Earl Greya i dokopałam sie do mojej tureckiej herbatki adacayi :) I mam Turcję teraz oooooooo askim! :D Fannky Timo to też hotel w Turcji w Konakli. Mi niestety takie nie nasze imiona nie za bardzo się podobają. Ewentualnie Luka - włoskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się Lennox najbardziej podoba, ale spokojnie jak znam życie jeszcze parę razy się zmieni :) ja nie przepadam za polskimi imionami, wolę obcojęzyczne ( to podobno cecha prostaków :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza to Ty chyba podawałaś przepis na ptasie mleczko, jakie to mają być kubki tej śmietany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi akşamlar :) Fannky to superancko,że się zdecydowali :classic_cool: Siostrzeńca również gratuluje:) ale co do imion to ja podobnie jak Pariss:P Ja dziś zakończyłam sesje,3 do przodu i teraz tylko czekać na wynik z dzisiejszego...szkoda,że jeszcze wisi nade mną esej akademicki,ale od piątku koniec! Ale,żeby nie było mi za dobrze,to dzisiaj też pewna rzecz mnie przygasiła:o ale nic zobaczymy,mam nadzieje,że i tak uda mi się pojechać do Alanyii:D Na pocieszenie zawsze jest kolejny -chociaż prawie żaden porównując z wczorajszym-spadek waluty:) GDzieŚ znów nam zniknęły Szazza,Manuela,Kari,nie wspominając o Kwiatuszku..dobrze,że dzisiaj Vanili zaglądnęła... Pariss patrzyłaś na przepis?czyżbyś nie lubiła jakiegoś składnika jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znowu jest u mnie moja mała 3 letnia \"koleżanka\" i muszę się bawić. Pomysłów ma pełną głowę :) Frogi szczerze mówiąc dopiero teraz zaglądnęłam na pocztę. Składniki wszystkie lubię. Postaram się zrobic niedługo. Dzisiaj w pracy miałyśmy wyżerkę bo ja przyniosłam całą sałatkę a nasza szefowa stawiała drożdżówki z wiśniami. Na czwartek koleżanka ma zrobić sałatkę gyros. Kiedyś ją jadłam ale przepisu nie podam narazie. Pyyyycha. A co sie takiego stało? Gratuluję egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fannky ja kupuję śmietanę 36% ,dwa kubki albo 2 kartoniki to chyba jest 0,25l tyle co szklanka. Frogi napisz jak dzisiaj u Ciebie euro i dolar? Jeśli chodzi o imiona dla dzieci to niech siostra nie robi krzywdy dziecku i da polskie imie.Mnie drażni jak na ulicy słyszę Nikola,Denis,Vanessa i Majkel itp.Mamy ładne imiona ja swoim dzieciom dałam nasze,tylko na drugie mają syryjskie .Teraz wmodzie jest Borysek ,teraz moje młode znajome dają takie fajne imiona. Dziewczyny ja też przeczytalam forum od dechy do dechy i pamiętam była taka dziewczynka [młodziutka chyba]ktora miała sympatię w Turcji,czy ona już nie wchodzi do kafejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czy Ty jesteś Niania Frania,czy super niania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- gratuluje zakonczenia sesji:) Fannky- u mnie w rodzince kroi sie dzieciaczek, 70% to chlopaczek i bedzie mial na imie JASIEK!! zdrobniale Jasiu;) strasznie sie ciesze;) A jakby byla dziewczynka to Zuzanka:) Zuzia, tez pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz.... Buenas noches moje drogie Panie;) 26 marca lecimy ze znajomymi do ....MEKSYKU!!!! Na poczatku myslalam o Cyprze a w koncu zdecydowalismy sie na Playa del Carmen;) Teraz patrzylam; temperatura powietrza to bedzie ok.30°, a wody28° Hurra! Jak ja sie ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi przepraszam z tymi imionami to jest do Fannky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari jak ja Tobie zazdroszczę. W Playa wlasnie mam upatrzony nocleg. Jak chcesz to wszystko Tobie opowiem. Masz w planie jakies wycieczki? Czy ten Jasiek to od córki, która bedzie miała ślub? Moi znajomi tez mają małego Jaśka 1,5 rocznego a u mnie siedzi Zuzanna. Nie jestem nianią, ale to jest mojej sąsiadki byłej córka, a że przyjeżdża tu cały czas do babci to czasem sie nudzi i przychodzi. Ma 3,5 roku ale gada jak najęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari Gratuluję wyboru ,Meksyk znam z telenowel jak wrócisz to nam opowiesz. Pariss się ucieszy. Ja byłam na Cyprze kilka razy,kiedys mialam blisko ,tam jest pięknie. Wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło,wystarczyło tylko wspomnieć i już się wszystkie pojawiłyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza spoko,skapnęłam sie:) Pariss to wesoło masz i dobrze:classic_cool: a Zuzia to jedno z moich ulubionych imion:) Kari dziękuje,ale jeszcze musze trochę poczekać z ta radością,bo dzisiejszy egzamin nie należał to przyjemnych o ile w ogóle takie istnieją:P Gratuluje wybory wakacji,nie wiem czy widziałaś już plaże przez kamerkę?bo ja tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pytanie od mojej córki; Prosze jej powiedziec czy w Alanii jest park wodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×