Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ złe wiadomości. siostra mi właśnie pisze, że u nich w Niemczech od kilku dni w każdych wiadomościach mówią o Turcji. podobno mają jakiś oszukany alkohol ludzie się potruli nawet w hotelach 4 i 5 *. były nawet wypadki śmiertelne. Matko czego ludzie nie zrobią dla kasy !!!! mam nadzieję, że u mnie nic się nie zmieni bo w poprzednich latach nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fannky - ale oszusci kosztem zycia, zdrowia turystow! Jak bylam w Turcji to nie pilam ich darmowych drinkow (opcja AI), bo nie dosc ze to ich turecki trunek i do tego ciezko bylo wyczuc w tym drinku alkohol, mysmy kupili sobie alkohol w samolocie (tanio!) i przynajmniej wiem co pilam:) Zmiencie kierunek na Mexico:) bo tam sa same oryginalne alkohole, gatunkow tyle ile w sklepie;) i tyle ile chcesz i ile mozesz wypic:D nawet wyborowa byla:D...a rano na kaca;) 5 roznorodnych sokow -wyciskanych! nie pseudo-sokow:) Pariss, nic wiecej nie kupilam, aha, oprocz torebki ( bardzo ladna) ale to standart:) zawsze na wyjezdzie sie kusze, firmy \"cloe\"- to ich wyrob i maja sklepy firmowe w calym Mex. Tak poza tym nic, jakies duperelki -pamiatki dla rodziny, zreszta tam same badziewie w sklepach i bardzo drogo bo sa nastawieni na Amerykanow. Sprawdzilam np cene moich okularow slonecznych Chanel , w BE zaplacilam 260eur a tam 440 dol Zreszta bedziesz to zobaczysz:) ale raczej zakupy rob w Stanach, bo tam taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie własnie siadłam i mysle że za równe 3 miesiace własnie przybede do Alanyi. Jejku jak tu wytrzymac jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Turkomaniaczki! Fannky to nieźle. Podejrzewam, ze to pewnie jakiś dystrybutor ich nabrał, i pewnie ceną skusił bo przecież nikt by nie zrobił tego specjalnie zeby turystów potruć. Kari dolar nieco spada wiec moze na jakies zakupy tez sie załapię w USA. Lista jest dłuuuga, ale kasa mała ;) Kwiatuszek zleci Tobie szybko. W wakacje to wogóle szybko leci czas. A Bobo też juz niedługo. Najszybciej zda nam relacje co tam w Alanii słychać. Poki co to pewnie tulipany dogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Kobitki :) jestem, a jakoby mnie nie było ;) czytam w miarę wolnego czasu...ale mam go trochę mało, w każdym razie \"mexiko\" mnie coraz bardziej pociąga, ale to chyba najwcześniej w przyszłym roku, ehhh :) Jutro znowu jadę do W-ki Pozdrawiaki- buziaki.......ja to się chyba od Was uzależniłam, hehehehehe Zmykam nunać, bo o 3.00 pobudka :( I 👄 dla Wszystkich...a trochę sie tu nas uzbierało :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dżunia, Następna do Meksyku? Nie wierzę :) Jak to opowieści mogą zrobić wrażenie i dać powód do następnego marzenia i dązenia do jego celu. Mi Meksyk marzy się od lat i aż sama nie wierzę, ze jest w zasięgu ręki. A o USA to wogóle nie marzyłam a chciałam po prostu zobaczyć i jadę sobie. Beda dwie pozycje skreslone z Listy Marzeń. Teraz na 1 miejscu bedzie Hiszpania i Portugalia i za nimi Maroko. Ech! marzenia.....idę pośnić trochę.... Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach , dziewczyny ! Czytam Was ale nie starcza mi czasu na pisanie. Praca na 2-giej zmianie, robota w domu , przygotowania do świąt i doglądanie tulipanów (Specjalne pozdrowionka dla Pariss 👄 ). Ja będę w Alanyi 27.05-10.06. Jasne że zdam Wam relke z pobytu i wrażeń jak się nie zatruję alkoholem. Całuski dla wszystkich i bogatych w marzenia snów. Ja o Mexico to nie myślę nawet bo mój mąż wymyślił sobie budowę daczy i wszystkie pieniążki topi na razie w fundamentach.Może za kilka lat. Frogi -pozdrawiam i czekam kiedy naprawią Ci tego kompa. W późniejszym natłoku zajęć Czasu może być mało, Więc teraz ślę Wam kartkę by się nie zapomniało. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł Y C H . . Ś W I Ą T ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \\\\///..♥♥♥♥♥♥♥♥♥.\\\\///...\\\\/// \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// .\\\\//..(▒)(▒)..\\\\\\////..\\\\//(▒)(▒)..\\\\// .\\\\//(▒)(█)(▒)...\\\\//....(▒)(█)(▒).\\/ \\\\\\///.(▒)(▒)..\\\\\\//////....(▒)(▒)..\\\\/ …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// Słońca, gdy wokół pochmurno, czasu, którego wciąż brak, uśmiechu, o który tak trudno, a który rozjaśnia nam świat. Miłości, co nie ustaje i wiary w każdy dzień, ziemi, co bywa rajem kiedy nam dobrze jest. Marzeń, co się spełniają, bliskich, co blisko są. Tego wszystkiego Wam życzę i jeszcze WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Wasza Bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam dodam,że szaleje pierwsza wiosenna burza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bobo, piękna kartka, piękne życzenia... dziekuję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jokoś tu pusto spicie dziewczyny czy może już tak ciężko od rana pracujecie? tak czy siak miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja również składam, już teraz, bo potem może nie być czasu, stałym Bywalczyniom życzonka, spokojnych, ciepłych i wesołych Świąt :) Pozdrowionka :D p.s mam nadzieje, że szybko zlikwidują te alkohole i już się nikt nie zatruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ B. chyba będziesz musiał samobójstwo popełnić :P:D a ja sobie w środę jadę do Zamościa na jakieś 4-5 dni :) trzeba rodzinę czasami odwiedzić :) ostatnio jeżdżę tam tylko na wesela i pogrzeby :O ps. u mnie na szczęście burzy nie ma i dobrze bo ja się boję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Bobo dzięki za życzenia i laurkę 👄 U mnie też tak sie zbierało na burzę i pachniało pięknie wiosennym deszczem. Crazy woman też dzięki 👄 Fannky to na święta wyjeżdżasz? W Zamościu nie byłam bo to kawał drogi ale słyszałam, ze to ładne miasto. U mnie pięknie, wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss w środę a to już po świętach :) no dość ładny jest ja nawet o nim pracę licencjacką pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to masz teraz podyplomową pracę od Pariss ;) i koniecznie musisz zrobić kilka zdjec dla mnie zebym zobaczyla, ze to miasto jest naprawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie ciasta robicie na świeta. Moze mnie natchniecie? Ze dwa mogłabym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek zaraz poszperam i Tobie wyślę. Rzeczywiście to przebój, ale juz chyba 5 letni albo nawet 6 letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytkę znalazłam: Memories from Tunisia - the best arabic songs 2005 ;) nie wiem tylko dlaczego Mustafę Sandala właczyli do Arabów. Spróbuję to jakoś zgrać, jak mi się nie uda to jak moja siostra przyjdzie. Bo mi się ta płytka otwiera odrazu w Media Player i nie wiem gdzie mam to skopiować cholerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Tobie też sidi mansour, ale to jakiś mix i taki dziwny, ale ściagam inną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×