Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Zuzia704 to prawda nie pada:) słoneczko jest,ale za to wiatrzysko też... do jakiego hotelu się wybierasz?:) bo może zobaczymy się w takim razie już na lotnisku:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky i jak Szkrab?:) Kwiatuszku lecisz z tymi kg jak burza...jak Ci fajnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek możesz mi też podesłać zdjęcia Bobo z wczasów, też chciała bym obejrzeć, mój adres email masz ale jakby co to magdaole@op.pl a może Bobo mi podeślesz jak jesteś bo niestety nie mam dostepu do waszej skrzynki a teą jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaglądnęłam do Alanyi i coś spokojnie,czyżby tak słońce wcześniej dopiekło?:P... Mogliby w końcu zmienić te kamerki...pamiętam jak czasami był widok na przejście dla pieszych i ulice ataturka to zawsze się coś działo,ale przede wszystkim szkoda,że nie ma widoku na port tam od str wejścia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar Arkadaszki! Bobo zdjecia super. Chyba muszę wrócić do Pamukkale kiedyś :) Ja miałam hotel tam na dole po prawej. Wieczorem poszliśmy jeszcze sobie do góry i z powrotem na spacer. Strażnik nas wpuścił. Pieknie oświetlone są w nocy. U mnie cały dzien dzisiaj padało. Kiedy bedzie lato?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - 25 Euro Pamukkale i 50 euro 2 dni Kapadocja. Ale to ceny z BP Pacho Tours. Ceny są różne . U nas z hotelu Polacy jechali z rezydentka z Alfa Staru odpowiednio za 58 Pamukkale i 108 Kapadocja. Zwróć też uwagę co jeszcze trzeba dopłacić w czasie wycieczki (wstepy obiady kolacje itp.)Pozostałe ceny z mojego BP są na str. 24.może 25 maj. Jak się nie mylę a może troszkę wcześniej. Wstęp na Pammukale kosztuje 20 lira a kapiel w basenie Kleopatry 23 lita. Tak jak pisałam wcześniej 1Euro 2,12 do2,16 lira. Kwiatuszku to tylko 1/100 zdjęć - naprawdę warto tylko jak Ty wytrzymasz te temperatury. Tam teren jest otwarty chyba 1150 m.n.p.m. i biel wapna odbijający słoneczko. Jak byłam było tylko 32 st. Dżunia dzięki ale z tą modelką przeginasz!!!! Crazy-Woman fajnie że Kwiatuszek wprowadziła cie do naszej poczty bo pewnie byś się nie doczekała zanim się tu pojawię.I dzięki za opinię. Paris dzięki - ciesze sie że wam się podobają. Czy ktoś przesłał Magdzie Ole te moje fotki? Fankki - wpółczuje stresu ale ja Cię uprzedzałam że z \"nimi\" tak jest. To masz szczęście że szwagier był pod ręka bo to tak by się nie zakończyło.Znam mamę która nie mogła przewieźć swojego synka bo pokłóciła się z mężem i ten zadzwonił na granicę i dziewczyna miała ogromne problemy.Uratowało ją że miała niemieckie pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,magda ma namiary już na zdjęcia:) tylko musi odebrać poczte;) poza tym już się zastanawiałam kiedy się tu ktoś pojawi:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia oto cennik i namiary na BP Witam serdecznie ! Jestem Lena z BP 'Pacho Tour'. Od 13 lat prowadze biuro, ktore miesci sie w centrum Alanii, przy glownej ulicy (Ataturka 83/d, na przeciwko İNG Banku, w poblizu stacji bemzynowej BP) http://www.panoramio.com/photo/20232374 Przedstawiam Wam nasza oferte na 2009 r : - Laznia turecka - 15 euro (codziennie) - polecam na paczatku przed opaleniem! (3 godziny) (rezerwacja sms-m po przylocie!) - Pamukkale- 25 euro (z polskim przewodnikiem) (pon./wt./czw./pt./niedz.) (4:00-23:30) - Kapadocja - 45 euro (z polskim przewodnikiem)(pon./czw./sob.) (Ceny na Pamukkale i Kapadocje moga sie zmienic) - Kapadocja+Pamukkale - 99 euro (pon.) (z polskim przewodnikiem) - Lot Balonem w Kapadocji - 140 euro (godzyna) - Efes - Pamukkale - 65 euro (pon.) (z polskim przewodnikiem) - Mira - Demre - Kekowa - 30 euro (4:00-21:30)(z polskim przewodnikiem) - Kursunlu - Aspendos - Side - 30 euro (z polskim przewodnikiem) (bez sklepow!!!) (8:30-18:00) - Anamur - 25 euro (sr./sob.) (8:30-18:00) - Rafting - 15 euro (codziennie) (8:30-19:30) - Jeep Safari - 20 euro (codziennie) (9:00-16:00) - Dyskoteka na statku - 20 euro (21:30-24:30) - Rejs statkiem po morzu - 10 euro (codziennie) (9:30-15:30) - Statek po rzece Manavgat - 18 euro (8:30-18:00) - Wieczor turecki - 25 euro (codziennie) (19:00-24:00) - Aquapark 'Water Planet'- 25 euro (codziennie) (8:30-17:00) (dzieci 6-12 lat maja10% zniszki) - Nurkowanie - 35 euro (codziennie) (2 nurkowania) (9:30-16:00) - Quad safari - 30 euro (codziennie) (50 km) (3 godziny) - Jeep Safari na Zielone Jeziorko - 30 euro (8:30-17:30) - Nocne Jeep Safari + Disco - 20 euro (18:30-24:00) - Delfinarium - 20 euro(codziennie) www.sealanya.com (8:30-12:30) (dzieci 3-12 lat maja 10% zniszki) - Plywanie z delfinami - 100 euro (25 min.) - Green Canyon - 35 euro (codziennie) - Wycieczka po Alanji - 10 euro -- Podczas wszystkich naszych imprez jestescie Panstwo dodatkowo ubeszpieczeni ! Dzieci w wieku od 0 - 6 za darmo, od 6 - 12 polowa ceny. P.S. (W zalaczniku wysylam program wycieczek, adres biura i mapke Alanii ) Bardzo prosze o informacje czy doszly do Was mapki i cenniki. Z gory wielkie dzieki ! Mapka Alanyi i płytka VCD z nagranymi wycieczkami - są naszymi prezentąmi dla naszych klientów. UWAGA !!! W Alanii jest wielu posrednikow ''Pacho tour'' i czasami zdarzaja sie sytuacje, ze pozostali posrednicy Pacho wprowadzaja turystow szukajacych Leny w blad, oczywiscie ceny wycieczek bywaja wyzsze. Jezeli Panstwu zalezy konkretnie na kontakcie ze mna, to szukajcie 'İNG Bank' (biuro jest na przeciwko). Znajdziecie mnie zawsze pod tym adresem od godziny 9:00 - 23:00 Zarezerwowac wycieczki mozna przez internet lub telefonicznie juz na miejscu: po przyjezdzie do hotelu wystarczy skontaktowac sie ze mna przez sms (+90) 535 670 8842 w ktorym prosze podac nazwe hotelu i numer pokoju. A ja oddzwonie do Panstwa. Zaplacic mozna w autokarze. Zawsze przyjezdzamy autokarem pod Wasz hotel i po zakonczeniu imprez odwozimy Was z powrotem pod hotel. Jezeli bedzie grupa okolo 4 - 5 i wiecej osob, wystarczy wyslac sms-a na kom.:(+90) 535 670 8842 i przywieziemy Was z hotelu do naszego biura (oczywiscie dotyczy to hoteli w rejonie Alanii). Jezeli beda Panstwo mieli problem ze znalezieniem naszego biura prosze rowniez wyslac sms-a, a ja dokladnie wytumacze:) Zapraszam serdecznie na pyszna herbate jablkowa !!! Pozdrawiam i mam nadzieje, ze do zobaczenia w Alanii ! ZYCZE UDANYCH WZKACJİ W 2009 ROKU! NASZ ADRES: Alanya, ul. Ataturka 83/d (na przeciwko 3 bankow: Turkiye Finans bank, İng bank i Garanti bank, w poblizu stacji BP) tel. +90 242 511 98 48 kom. +90 535 670 8842 www.lena-pachotour.pl.tl e-mail : kemallena@msn.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech tak będzie wszak dziś wolna sobota i uczyć sie nie trzeba. Ja też się nie uczę. A co ! Znam osobiście taką której książkę od matematyki (SP) zjadła krowa. i do końca roku się nie uczyła. Byłam na działeczce. Matko jak zarosła przez te deszcze. Chyba tydzień będę na niej ryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usiadłam do oglądania filmu. Komedia romantyczna to coś dla mnie na dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia! Jade z Frogi i jeszcze z 3 znajomymi do Alanyi wlasnie 16.09. z Wroclawia z samego rana. Jedziemy z biurem Wezyr do hotelu Blue Dream :) :) :) a TY Zuzia???? :) :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dzięki!:) zaraz odp,ale aktualnie tworzę do Pariss swoje zaległości z wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zdjęcia super, jak ja żałuję że nie będe mogła wyruszyć na żadną wycieczkę, moja Emilka jest jeszcze zamała, ale za to jest jeden plus tej sytuacji jak nie mogę teraz zobaczyć takich cudów to znaczy, że jak Emilka podrośnie to musze jechać kolejny raz hihihi a tym razem pozostaje mi plażowanie i zwiedzanie okolicy hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie moja kolezanka ta ze Stuttgartu wygrała wycieczkę do Turcji dla dwóch osób do 5* hotelu w Antalii na 6 dni. Ma co prawda beznadziejny nieco termin bo od listopada do marca ma wykorzystac, ale zawsze cos. Zapisałam sie jako pierwsza chetna w kolejce gdyby nie miala z kim jechac ;) Ona sie teraz rozwodzi i nalezy jej sie taki urlop. Z dziecmi nie chce jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Magdaole nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Cieszę się , że zdjęcia Tobie się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wapienne tarasy są super gdybym mogła to napewno bym pojechała, no nic wszystko jeszcze przedemną :) Princeska ja teżlece z Wrocławia i też z wezyrem tylko nie nastawiaj sie na poranny wylot, ja myślałam też że polece o 8 rano a tu sprawdzam sobie ich stronke a tam zmienione godziny wylotu z 7.50 na 21.30 szkoda bo traci się cały dzień a tak to by chociaż pół było, sprawdzałam wcześniejsze wyloty z wrocławia i oni zminiają godziny na kilka dni przed wyjazdem, no ale jak Ty we wrześniu lecisz to może jednak zostawią albo i zmienią okarze sie "w praniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaole --> mam nadzieję, że nie zmienią godziny, bo ta 7:50 jest super, cały dzień do przodu, a tak jak wylot o 21 to dzień stracony ;/ oj oby nie zmienili, ale do września jeszcze dużo czasu... A Tobie teraz zmienili? Bo widzę, że lecisz za kilka dni? a jak masz z powrotem? Tak samo jak w opisie, czy też zmienili? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szkoda bo przepada cały dzień, tak zmienili mi przedwczoraj godzine wylotu, powrót został naranie na 5 rano ale myśle że tydzień przed zmienią na 18.30 tak jak zrobili z poprzednim turnusem z wczasami na 2 tygodnie, ale jeżeli jednak mi nie zmienią to stace dwa dni pierwszy przez wylot o 21.30 a drugi przez powrót o 5 rano buuuuu, dobrze chociaż że to są 15 dniowe wczasy to tak zostaje 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh to beznadzieja ;/ w tamtym roku byłyśmy z Frogi właśnie z Alfa Star i nic nie zmienili, wszystko było ok, tylko chyba samolot z Wrocławia się opóźnił godzinkę, ale to spoko. Nawet nie wiedziałam, że mogą tak zmieniać godzinę (tzn. myślałam,że są to małe różnice czasowe, a nie z 7 na 21 ;/ ) to trzeba będzie mieć to na uwadze. To i tak fajnie, że masz 15dni, bo my 14, a to zawsze dzień do przodu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle jednak mam nadzieję, że zadzwonią i powiedzą że jednak wylot jest o 7.50 no ale cóż jak nie to nie trudno polecimy o 21.30 a teraz to ja lece do łóżka :) do jutra koleżanki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeska - ja w tym roku miałam zmianę wylotu z Alfy ale na lepsze bo wylot miałam o 21:30 , rzeczywiście odbył się 0 4:30 wcześniej o 17h. Ale ja rezerwowałam w październiku tamtego roku wiec wcale się nie zdziwiłam Paris - a wiesz co kryje się pod tą wygraną wycieczką Twojej koleżanki? Pamiętasz w tamtym roku na naszym forum była mowa o tych wygranych wczasach z Niemiec. Wszelkie dopłaty które musieli ponieść ludzie przewyższały niektóre oferty BP. Więc z tą rezerwacją nie tak pochopnie.Popytajcie najpierw o co chodzi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×