Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzień dobry :) Może ciepły dzień ale nie w GD...jak wychodziłam z domu nie było nawet 15 stopni. Ale dobrze, że dziś już piąteczek :D Ja już też tak właśnie wczoraj myślałam, że chyba już pora zacząć robić listę zakupów na wyjazd ni i po trochu zacząć kupować, żeby nie wszystko na raz, bo z kasą mogę nie wyrobić hehe :P Najważniejsze rzeczy już mam, zostały tylko kosmetyki praktycznie i jakieś gadżety z apteki ;) pozdrawiam, miłego dnia i udanego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam w piątek weekendu początek :) Dżunia nie krzycz tak, juz wstałam :) U mnie pochmurno i bedzie padać pewnie. Fannky ja tak pi razy drzwi kumam bo wiem kto to byl Hilary. Reszta to polchinski tak jak kaszubski dla mnie. Frogi powodzenia 👄 Crazy woman zacznij kupować bo pozniej bedzie jak znalazł. Te pierdółki są najdroższe. Milego dnia Arkadaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje psiółki! U mnie pochmurno i właśnie zaczął padać deszcz.Ciepło bo w tej chwili jest 15 st. na słoneczko nie ma co liczyć.Pozostaje wyjazd do TR. Frogi- ja też trzymam kciuki!!!!!!!!!! Kwiatuszek-gratulacje oby tak dalej Fannky-znam wierszyk ,ale takiej wersji nie słyszałam. Czy ze zdrówkiem lepiej??? Paris-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki,buziaki! u mnie pochmurne,ale w miarę ciepło...chociaż na uczelnie szłam jak na szpilkach(i w sumie w szpilkach:P)żebym tylko zdążyła zanim lunie i się udało;) 10 min później albo i nie padało...a ja znalazłam pewien blog i idę go poczytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja już lepiej, gorączka przynajmniej nie męczy, kaszel jeszcze jest ale ogólnie ok u mnie rozpadało się w południe muszę małą do figloraju ( plac zabaw dla dzieci) zabrać bo cały dzień w domu to nam go rozniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie usiadłam :) super! Frogi jak poszło? Fannky do kiedy masz siostrzenicę? Idę cos pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nic nie ma w TV. Własnie dorwałam ksiazke która moze nie jest zbyt rozwijajaca ale jak ja czytam to smieje sie az głupio mi było dzis w autobusie. Czytajac ciagle wybuchałam smiechem az sie ludzie patrzyli czy ja normalna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem. Starałam się szybko pracować,żeby z Wami pogadać,ale okazuje się,że nic z tego. Życzę więc miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć dobranoc;) p.s.Pariss ja mam z każdego egzaminu wyniki do 10dni...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawzajem Bobo🌻 ...a myślałam,że już wszystkie śpią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 10 na zegarze a tu nikogo jeszcze nie było?...hehe więc jako pierwsza mówię dzień dobry koleżaneczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o mnie Pariss to już się niepamięta? ;PŁadnie... Swoją drogą nie miałam ostatnio czasu by tu zajrzeć,a wakacje wkońcu coraz bliżej :) Muszę w takim razie cofnąć się o kilka ładnych stron i poczytać coście tu napisały ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Frogi Milka Ja niedawno wstałąm bo musiałam przeczytac ksiazke do konca i w efekcie poszłam spac o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Frogi!! Ja już o 8-ej wstałam i nie miałam z kim się przywitać.Zrobiłam zakupy, wstawiłam pranie a teraz piję kawkę,bo później na działeczkę troszkę popracować. Witam też Te które później dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo....gdzieśna stronie 359 wyczytałam,żeKwiatuszek o mnie pamięta :) I ja o Tobie też kochana i o naszym machaniu ;) czytam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że Lenka i Magdaole już pojechały i się wczasują,szkoda,że nie zdążyłam się z nimi pożegnac,teraz pewnie wygrzewają się na słoneczku :D ech....a u nas pogoda w kratke-chmury,słońce,deszcz,chmury... i ponoć całe lato takie ma być:( dobrze,że chociaż jest ten urlop i będzie można dupcie powygrzewać :D w Tunisie czytałam pogode ostatnio-32 stopnie i jeden dzień jakieś ulewy,a w naszej Alanii-32-34stopnie,bez opadów-słonecznie :D już takie upały...a gdzie dalej... :D ale co tam!!! cesta'la vie!!!!!!! aaa...w Egipcie- o zgrozo-41stopni!!!szok... swoją drogą,jak patrzę na waluty to jakoś nie uśmiecha mi się...euro po 4,52 :/ już wkrótce będzie trzeba wymienić... Już tylko 18 dni do wakacji w Turkyje ;) Pozdrawiam Was kochane turkomaniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą co jest z tymi samolotami? czy zawsze tak było,tylko media o tym nie donosiły? po tragedii Air France co rusz się słyszy... :/a to jakieś awaryjne lądowanie samolotu z Wysp Kanaryjskich,a o jakieś ptaki wleciały w silniki,a to pilot zmarł w trakcie lotu itd... Normalnie szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mnie sie pomału wydaje ze awarie jakies wystepowały tylko sie nie pisało i dopiero po tych kaastrofach dziennikarze uwazaja ze to głowny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa a my z Bobo gadu gadu...🌻 ale zaraz ja puszcze na działeczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku i dobrze;) smacznego;) a wczoraj znalazłam tez nawet fajną str z turkish;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się również :) ja tez dziś dopiero koło 10 się obudziłam...chyba byłam wyjątkowo niedospana hehe :P ale pranie już powieszone, kawka wypita i za godzinę szykuje się do jakiegoś obiadu... Pogodna nawet całkiem ok. Nie pada i słońce wygląda zza chmur i ponad 15 stopni - także nawet nie jest źle ;) Pozdrawiam Was, miłego dnia 🌼 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja witam się z pracy. pogoda taka jak wszędzie dupita :O Pariss małą mam tylko do środy 😭 następnym razem zobaczę ją dopiero we wrześniu 😭 ja wczoraj byłam wieczorem na zakupach. w jednym z centrów hand. zrobili noc zakupów powiem wam ale szał tam był. Ludzi tyle, że można było pomyśleć, że za darmo rozdają :) kolejki do kas i przymierzalni przez pół sklepu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ale poczyniłaś również zakupy?;) Ja się właśnie kiedyś zastanawiałam czy umiałabym cokolwiek kupic na takich"akcjach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×