Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Niestety kurs walut skacze z dnia na dzien na całym swiecie wiec to całkiem normalne, ze kurs jest rózny. U nas tydzien temu jeszcze dolar stał za 3,33 a dzisiaj juz 3,27 i spadnie ;) ....mam nadzieję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...Pariss 👄 wiem,wiem trudno zdecydowanie \"nie\" powiedzieć tym \"arabom\",oni i tak wyjdą na swoje ;) Więc pewnie gdybym była w Twojej sytuacji nie wiem czy i ja nie wypiłabym tej, jak pisałaś-pysznej herbaty ;) Jeśli chodzi o kapelusz.... wiem,może i modne,ale ja raczej nie czułabym się w kapeluszu... Co do pieniążków- raczej dodamy chyba te 500zł jeszcze....a zawsze w razie \"wu\" przecież są karty visa ;) (z tego co słyszałam obsługiwane również w Alanii).Z wycieczek to napewno Kapadocja z nocą turecką :) noi dodatkowo hamam...więcej raczej ie planujemy,no chyba że zmieni się to na miejscu.Też myślę,że bez szaleństw powinno starczyć :) Dzięki za wszystkie informacje,a o hamamie zdążyłam przeczytać Twoją wypowiedź Pariss ;) Teraz jestemna etapie czytania o roamingu w orange.Bo oczywiście jak jechaliśmy do Tunezji lastem,to nawet nie pomyśleliśmy o włączeniu tej usługi i praktycznie nasze telefony okazały się bezużyteczne... :o Dobrze,że chociaż internet tam istniał-jedyna forma komunikacji z resztą świata ;) Bo jeśli chodzi o budki telefoniczne,to też dziwnym trafem nie dało rady...(pewnie wynikiem był nasz jakiś błąd ale próbować próbowaliśmy na rózne sposoby-nijak). No więc...doczytalam że tę usługę należy włączyć będąc jeszcze w Polsce-typowo przed wyjazdem i dodatkowo uruchomić tzw. rozmowy międzynarodowe,by móc dzwonić do Polski... :) No mam nadzieję,że \"jestem w domu\" i żadne sieciowe sensacje nie przytrafią się nam... :) Jeśli wiecie coś na ten temat,to chętnie skorzystam z porady :) a ...Pariss-moim zdaniem wcale tak mało nie zwiedziłaś,chciałabym choć tyle co Ty i mieć choć 1/3 tej wiedzy ;) fannky-dzięki,pewnie,że damy radę ;) A mapki to tak zbieram z drugiej strony tez na pamiątkę :) tą z Tunezji mam i tylko jak na nią spojrzę,to wiem co zobaczyłam i gdzie byłam dokładnie,chociażby podczas 2-dniowej Sahary :) Kochane turkomaniaczki jesteście nieocenione ;) Ten wątek to istna skarbnica wiedzy :) Mówiąc szczerze to tak jesszcze nigdy nie przygotowywałam się do wakacji...ale uważam że wiedzy nigdy za wiele...;) Teraz wiem na co zwrócić uwage itd. Jeśli chodzi o nasz poprzedni wyjazd-Tunezja,to był calkowity spontan,a tam na miejscu tak wszystko szybko się działo,tydzień przeleciał w oka mgnieniu i...czuje się teraz niedosyt...Też zw. na pogodę-jednen cały boży dzień była ulewa więc był całkowicie stracony...Widzieliśmy to i owo ale tak \"po łebkach\"-za mało czasu,za mało wiedzy,rozeznania...Ale też było fajnie :) Dzięki,dzięki jeszcze raz dizęki 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaaa...wiecie co? Mówię do męża,że podczas dwudniowej Kapadocji warto wziąśc noc turecką,a ona na to: "A co to jest?" :) No to tłumaczę...hehe- on na to "gdzie taniec brzucha itd..." Ach Ci mężczyżni-nie znają się no...Ale namówię go :D A napewno jak już z tego skorzystamy to śmiechu i zbawy nie będzie końca... Tak to juz jest-najpierw nie,nie,nie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaaa, ale zaglądnij jeszcze przed wyjazdem. Pewnie jakies pytania i tak \"sie urodzą\" ;) Tesik juz blizej blizej...adrenalinka rosnie. Wkleję Wam zdjecie lotniska w Antalii zebyscie mialy przedsmak ;) Zdjecie nr 1 http://img41.imageshack.us/img41/2756/antalyaairport.jpg Tam z góry po prawej wyjdziecie po kupieniu wizy i na dół na taśmy po bagaże. I na lewo jest wyjście zdjęcie nr 2 http://img3.imageshack.us/img3/6853/airportayt.jpg jak bedziecie wracac to idziecie wlasnie tutaj do góry po tych schodach. Ci Panowie sprawdzają karty pokładowe i paszporty i dalej są sklepy wolnocłowe. Najpierw trzeba wyszukac swojej bramki bo moze sie okazac, ze bramka jest np. na dole i trzeba zjechac windą, a tam tez sa sklepy takze lepiej byc blizej. Zdjecia sa z netu. O roamingu nic nie powiem bo ja mam od poczatku jak kupilam telefon w Erze. Natomiast w orange mam na karte i tez byl odrazu chyba. Najlepiej zadzwonic albo isc d salonu i odrazu podpytac jaka siec jest najtańsza w Waszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss oczywiście,że jeszcze tutaj zajrzę :P :) kurcze,te zdjęcia nie chcą mi się otworzyć,nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim :) 👄 Pariss--> dzięki 🌼 jak szukałam info to były, ale kilka lat temu dodawane, a te widzę aktualne :) Mam do Ciebie takie pytanko: gdzie u nas w 3city wymieniasz walutę? Zupełnie się nie orientuje, który kantor ma niższe ceny niż pozostałe. Szukałam info na necie ale nie znalazłam takich, które podawały by informację o swoim kursie. Będę wymieniać sporo kasy od razu więc wolałabym kupić jak najtaniej - wiadomo :) Dobrej nocy :D pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domu jestem. ale koledzy mnie odwiedzili i dalej pijemy :P nie wiem czy od tej mieszanki łeb mnie jutro nie bedzie bolał :P_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- udowodnij chłopakom,że masz mocną głowę,powodzenia A teraz mówię DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo spoko oni znają mnie od lat ( mniej lub bardziej ale znają :P ) wiedzą że dam im radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu fannky żyjesz ? :D U nas na Śląsku znowu się zaczyna koszmar, do czwartku burze i deszcz .Ja Wam życzę pogody słonecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki z rana! W wawie od wczoraj 30 stopni pieknie swieciło słoneczko cały dzien. Dzis rano 22 stopni przynajmniej tak było o 5 rano. Teraz siedze w pracy ale o 12 bede musiała zwiac na godzine aby pojechac i wyjsc z psem hihiii. Waluty nadal nie kupiłam i ciekawa jestem jak bedzie dzisaj kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam się w poniedziałek :) A miało być tak niby ładnie w ten weekend..i co i nic :( chmury na maksa wczoraj. Dobrze, że w sobotę było nieco słońca..ehh co za lato.. Pozdrawiam serdecznie w poniedziałek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie dzisiaj mglisto i pochmurnie ale bardzo parno i ciepło, lekki wiaterek. Ciekawe czy bedzie padac. Dzisiaj ide w koncu do fryzjera. Dwa tygodnie czekałam i sie doczekałam. Juz nie moge patrzec na moj odrost. Crazy woman, ja zawsze patrze na kurs w tym kantorze : http://www.kantor-promes.pl/ maja tez w Gdansku kantory. U mnie w Gdyni jest w kantorach zawsze ten kurs co u nich. Ciekawe jak dzisiaj bedzie waluta sie wahac. Mysle, ze w srode, czwartek mozna sie przygotowac na duzy spadek (jak co miesiac) i kupic duza sumę. Takze szykujcie kasę dziewczyny ;) Jak kupujecie wieksza sume to proscie o jakas znizke o 2-3 oczka (grosze) nizej. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss 🌼 Właśnie to był jeden z dwóch kantorów, które podają ceny walut na swojej stronie. Mam nadzieje, że nieco spadnie, bo 4,59 cholercia to sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szazza żyję :) mówiłam że dam radę :P u mnie pogoda w tym tygodniu będzie taka do zdechnięcia 30 st i zachmurzone + opady. bleeee przy tej pogodzie coraz bardziej chce mi się wyjechać do ukochanej Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- wiedziałam,że się uda bo przez całą noc trzymałam za Ciebie kciuki. U mnie 18 st. bez słoneczka, a po południu ma popadać i nawet ma być burzowo. Teraz uciekam do kuchni coś ugotować a później do pracy. Życzę miłego dzionka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszsytkich witam w nowym tygodniu Podobnie jak i u Was , u mnie pogoda niezdecydowana ... Odnosnie wymiany pienędzy to mam pytanie - bierzecie ze soba tylko euro czy dolary też? W weekend zrobiłam listę rzeczy, które mam wziąc ze sobą z podziałem na te, które juz mam i na te, które jeszcze muszę kupić :) Wyszło, że trochę rzeczy musze kupić :) Ale co tam - zakupy to przecież sama przyjemność :D Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra ja tylko euro tak jak pisałam w sumie różnica jest nieznaczna przy wymianie na liry a euro jakby zostało ( :D ) to przyda się do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten uśmiech miał świadczyć że nie wierzę w to :) w tamtym roku wybierałam jeszcze pod koniec bo przehulałam całą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie. dzięki wszystkim za dobre rady..nie wiem czemu ale wakacje powinny cieszyć człowieka a ja jakoś jestem coraz bardziej przerażona..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jadąc na wakacje ,co zabieracie do bagażu podręcznego ? Pytanie banalne ;) Ale tak z ciekawości chcę wiedzieć 🌼 Nie pytam o to co kupicie na bezcłowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×