Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość ania000000
w zeszłym roku miałam : chusteczki higieniczne,portfel,tel komórkowy,klucze od mieszkania..cukierki..gumy do żucia. okulaty przeciwsłoneczne :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w podręcznym mam zawsze to co w torebce: dokumenty, chusteczki, pomadki ochronne, gumy itd. oprócz tego jak lecę na wakacje: gazety, ksiązki, mp3, telefon, aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kobra ja jestem z Będzina :) To jest Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie ;) ale jakby nie było województwo śląskie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Euro w górę znowu... juz 4,60 - faktycznie pod koniec miesiąca z dnia na dzień kurs jest większy.. No to czekamy do środy.. :) miejmy nadzieje, że kurs nieco spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,fajny topik:-)2 tyg temu wrocilam z Marmaris i jestem zachwycona Turcja!Na pewno wroce tam na wakacje w przyszlosci! Mam takie pytanko: mozesz podac strony w necie,gdzie najczesciej szukasz lastow? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczyny ja o tych spadkach to głownie piszę mysląc o dolarze bo ten tylko ostatnio kupuję. Chociaz mysle, ze to kazda waluta tak spada na poczatku miesiaca. Raz kiedys odezwala sie tutaj dziewczyna, ktora pracuje w banku i tez to potwierdziła, ze na pczątku miesaca zawsze jest korzystniejszy kurs. Jekaterina, ja lasty jak szukam to patrzę po kolei na każde biuro: Jest Touristic, GTI, Alfa Star, Wezyr, Triada, Itaka, Rainbow Tours i sprawdzam tez na www.easygo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Postanowiłam przywitać się z Wami jako pierwsza. Pozdrawiam serdecznie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja dzisiaj druga 🌼 U mnie dzisiaj piękna pogoda :) Zaraz zabieram się do roboty,ciekawe czy w tydzień posprzątam cały dom ? ;) Ja mam jeszcze 14 dni do wyjazdu :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana choc kiepsko sie czujebo jakas grypa mnie dorwała. Zbyt czeste zmiany temeperatur mnie wykoncza. Jak ja bym chetnie poszła do domu i poszla spac a tak niestety do 19 mam co robic. Chyba ze wczesniej padne i nie zrobie juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z GD :) U Was też dziś rano świata nie było widać ?? Takiej mgły to już dawno nie widziałam! No ale za to 20 stopni...tylko słońca niet :( Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dziś pierwszy raz od miesiąca przyjechałam na rowerze do pracy, mam nadzieję, że nie będzie lało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky 🖐️ Ja mam nadzieje zeby chociaz do 18 nie padało a pote jak juz sobie chce. Bede w domu bezpieczna i sucha. Tak sobie czytam ze juz nie ktore 3 przec zaczynaja sie pakowac a ja mam tydzien i w zasadzie mam drobne zakupy i czesc prania. Ale jeszcze musze porobic zakupy a szczegolnie walute i popraci poprasowac. jak ja nie lubie sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie prasuję przed wyjazdem tylko biorę żelazko turyst. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) do mnie w końcu zawitało słońce i jest gorąco:D u mnie dolar po3,23 jeszcze:O... Kwiatuszku zdrowiej szybciutko!🌻 miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaaaaa zmienili kamerY nr 2 i 4!!!!!!!!!:D:D:D:D:D p.s.4 mało interesująca ale do przodu chociaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi i mam pytanie:P na nr 2 to gdzie to jest?:P w sumie 4 też nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj linki to razem będziemy zgadywać :) ja nie mam ich zapisanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym myślę?? że autem możesz się równie dobrze zabić na osiedlowym parkingu :) a serio co ma być to będzie jak jest mi dane zginąć to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale u mnie goraaacoo, ze najlepiej mi w chlodnym domku;) Psy tez nie chca wychodzic do ogrodu. Bylam w Polsce i dobrze ze juz wrocilam, ze wzgledu na ciagle desz cze i burze- nie pamietam kiedy takie widzialam! , Chociaz za 10dni, wlasciwie to za dobry tydzien znowu jade, ale to juz na wypoczynek w moje kochane gory;D nie lece, bo troszke sie ostatnio balam, takie mocne byly turbulencje. Zreszta piesy tez jada, to wygodniej autkiem;) Znowu kupilam sobie piekna torebke ( tym razem czarna;) i okulary Guessa na lotnisku, bo i cena bardzo interesujaca i ...nie moglam sie oprzec:) Milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza-- a to ja mozna powiedziec z centrum śląska :) - Gliwice. Zaraz koncze pracę a u mnie ulewa z piorunami - rewelacja, dobrze że jeżdzę autem!!! Ale musze odebrac paszprot i nie usmiecha mi się :O A z tymi samolotami to troche burzy to mój spokój ....No ale coż nie da się przewidzieć pewnych rzeczy i każdego może dosięgnąc czas i nieprzewidziane zdarzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinooka z rynsztoka
dziewczyny! potrzebuję szybko jakąs stronę w necie jak przygotowuje się turecką herbatę (cay). mam cały sprzęt ale nie pamiętam jak to się robi, macie jakieś stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do górnego czajniczka wsypuje się herbatę (łyżeczka na szklankę), dolewa się wody tylko tyle, aby zakryć wszystkie liście. Do dolnego zaś wlewamy wodę i stawiamy jeden na drugim i gotujemy. Kiedy woda w dolnym dzbanku zagotuje się, wlewamy ją do górnego (do 3/4 wysokości), a do dolnego znowu uzupełniamy do pełna i ponownie gotujemy. Po zagotowaniu odstawiamy na chwilę i nalewamy do szklanek. Dobrze zaparzona powinna mieć bursztynowy kolor i liscie powinny odrazu opadac na dno. ps. to chyba opis Pariss :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinooka z rynsztoka
oo dzieki :) własnie gotuję, jak zrobię to dam znac, czy smakuję tak jak powinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×