Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja jako druga mówię DZIEŃ DOBRY! Nie mogłam być z wami wcześniej bo miałam strasznie zabiegany dzień. Godzinę temu wróciłam z działeczki,konkretnie było grilowanie z .sąsiadami ale zrobiło się zimno i trzeba było się zwijać. Teraz idę odpocząć. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstałam i tak sie zastanawiam nad pakowaniem i prasowaniem ale mi sie nie chce. Cos przypuszczam ze bede to robiła caly dzien a w miedzy czasie obejrze kilka filmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki 🖐️ Kwiatuszek , daj spokój z tym pakowaniem , masz jeszcze dwa dni . Dziś niedziela to poświęć ją na odpoczynek. Pariss- zdjęcie piękne i zazdroszczę tej bliskości morza. Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek i życzenia miłej niedzieli. U mnie za oknem słonecznie ale małe chmurki na niebie są. Ucieka jak zwykle do kuchni.Moja rodzinka umiera z głodu mimo że pół nocy zajadali się grilem. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo niestety nie moge. We wtorek przyjde do domu tylko po to aby sie przespac wiec odpada natomiast jutro jestem po 20 wiec moze mi sie jeszcze bardziej nie chcec. Wole jutro po powrocie usiac i wypoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli tak Kwiatuszku , to bierz się ostro do działania , spakuj się dzisiaj i będziesz miała z głowy . Ale masz fajnie że lecisz sobie do Alani. Zazdroszczę troszkę bo też bym poleciała. Niestety moje plany legły w gruzach ,nawet planowanego Maroko nie będzie w tym roku bo dwa dni urlopu mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Witajcie TURKOMANIACZKI. Wybieram się we wrześniu pierwszy raz wycieczkę do Alanii. Lecę z GTI. CHciałam spytać osób, które leciały z tego biura ile kg musi mieć bagaż główny i podręczny. Pytam bo patrzę na allegro na walizki i nie mam pojęcia jaką się zabiera, chodzi mi o wielkość _ średnią czy dużą. Pewnie sobie coś pokupuje i też muszę zostawić miejsce w walizce na takie rzeczy. Pozdrawiam wszystkich :) Alanya- 16.09.2009r. - 7 dni ELYSEE HOTEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Martynki --------> ja zawsze latam z GTI. Mozna miec 20 kg bagazu głównego i 5 kg podrecznego. Podrecznego mi jeszcze nigdy nie wazyli. Wielkosc walizki nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie z rana lunęło,ale teraz podsycha i generalnie jest ciepło. Przepraszam Bobo i Pariss,że sie wczoraj nie odezwałam na kom ale byłam w pracy i późno skończyłam..nadrobie:D mama Martynki jeśli można wiedzieć, to skąd wylatujesz?:)pzdr ja dzisiaj na 14 znów do pracy,a jeszcze nóżki mnie nie przestały bolec:O.. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo mama Martynki i Frogi lecicie w ten sam dzień :) a mama leci do hotelu w którym teraz mój kolega pracuje :) ja wczoraj byłam na pikniku koleżanki, spać też nie mogłam duszno było na szczęście nie padało ale dziś jakoś podejrzanie zachmurzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- pracuj szybko i wracaj do nas. Czemu się tak katujesz Frogi ,kiedy ty będziesz odpoczywać? U mnie coraz więcej chmurek na niebie ale na razie jakoś nie pada. Jak patrzę na prognozy na następny tydzień to mnie trafia. Znowu deszcze i burze. Chyba nas Bóg nie kocha. Dzieci mają ładne wakacje . Co za lato a niby klimat się ociepla hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jak poszła tego marynarza szukać to do tej pory nie wróciła ?? :) ja idę grillować mam nadzieję że nie będzie lało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Frogi ty też lecisz 16.09. do Alanii? A można wiedzieć do jakiego hotelu? Pewnie już wcześniej pisałaś, będę miała chwilkę to przeczytam wątek. Ja wylatuję z Goleniowa. Pozdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Kwiatuszek dzięki za odpowiedż. Ale ci zazdroszczę - już niedługo wylatujesz. Ja jeszcze muszę czekać 2 miesiące... Przyjemnego wypoczynku!!! A ktoś wylatuje jeszcze 16.09. ? Koleżanka mi dziś powiedziała że w połowie września w Turcji są zimne wieczory i noce. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Martynki wrzesien jest jeszcze ciepły raczej w pazdzierniku sa juz wieczory i noce chłodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel007
Jedzie któraś z Was na oboz do kusadasi od 18 do 31 lipca? jestem załamana bo nikogo nei mogę spotkac:( kto by jechał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! Padam na twarz. Jutro biore urlop na żadanie. Tyle kilometrów spaceru to ja juz dawno nie zrobiłam. W piątek wróciłam do domu o 1 w nocy. Ludzi było po prostu chyba milion. W sobote pojechałam najpierw po południu wrócilismy po 5 godzinach chodzenia, mała drzemka i dalej na miasto, ale zaczeło padać i koncert Bajmu sie nie udał. Poza tym Kozidrakowa fałszowała niesamowicie. Dawno takiej chały nie słyszałam. Znwu o 1 w domu. Dzisiaj o 12 na paradę żaglowców bo juz wypływały. Znowu jakis milion ludzi. Szpilki nie dało sie wcisnąc. Odstawiłam kuzyna z dziewczyną na dworzec i pojechałam na zakupy (nawet bluzkę kupiłam) A jak wróciłam to poszłam spac i dopiero teraz usiadłam i nie robię NIC. Zdjęc mam trochę także powklejam na karawanę i dam Wam linka pozniej. Pozdrówka dla wszystkich 🌼 Angelica a kiedy Ty jedziesz do tej Syrii? czy juz byłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z grilla i też padnięta jestem, chyba się wybiorę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dzisiaj pustki. Pariss- rozumie (marynarz zajął czas) Frogi w pracy OK. ale co z resztą? Kwiatuszek rozumiem bo się pakuje, Fanky , bywa, a ja się \"ululałam\" bo sąiedzi zadzwonili że za 10 min. są u nas na działce i hm..... Miłego wieczerku i czekam tu na Frogii. Czy ktoś wie o której kończy pracę ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dziś się nie ululuałam jakoś nie wchodził mi alkohol więc tylko sączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak pogoda u Was? u mnie dopisała w ten weekend. Znowu jednak nie poszłam na plażę :O W nastepną sobote jade na urodziny i pewnie w niedziele sie nie zbiore. Zawsze cos. A dzisiaj sie opaliłam tzn. spaliłam!!! chodząc. I nie byłam nasmarowana b zupełnie o tym nie pomyślałam a słonce dawało dość mocno. Niemądra Pariss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie do południa jakoś tak dziwnie było myślałam, że będzie padać i nie poszłam na rower :O później wyszło słońce także na grillu mieliśmy super, za to teraz słyszę że gdzieś grzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda dopisała przez cały weekend jak u Ciebie Paris. Zapowiadali na dziś opady ale nic z tego. Dwa dni grillowania na działeczce i było naprawdę ok. Tylko powiewu Deniz brakowało, byłoby jak w Alani. Fanky ja jakoś miałam podkład po wczorajszym grillowaniu u wchodziło mi dzisiaj picie alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, ze lato sie zaczeło w koncu :) Kilka dni podz rzad tak bardzo słonecznych to musi byc to: LATO! :D Wiecie ja jak tak chodziłam sobie teraz to tez myslałam o Turcji i Alanii. Było prawie jak tam. Tłumy ludzi, port, ciepło do pozna w nocy. Wszystko pootwierane. Super. Nie wiecie czy ten urlop na zadanie to mam dzownic do szefowej czy do kadr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z [racy więc przybędę tu za chwilke i po odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
heja, helol, hola, elo !!!! itd. itp Jestem, zyjem!!! :D Kocham Was i caly swiat :D dalej czerwona, gdyz jeszcze nie przygruchalam takiego madralisienskiego . ktory by mi to zrobil, cobym miala polskie literecki na tym kompku ;) Poogladalam pocztunie : Pariss - urocze te widoki....oczywiscie dlatego, ze Ty na nich jestes !!!!!!! Bomba !!!!!! Ale ja bym sobie chciala znowu pozeglowac...mmmmm..... Bobo...... piekna i kwiaty...ja bym te obrazy tak nazwala :) Calusiaki "dla nowych w grupce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Frogi i Dżunia 🖐️ Dzunia nie \"smaruj\" ;) A Twoje chłopaki i Wiosna tez nie wiedzą jak to naprawić??? Frogi ja juz lece spac, film ogladne do konca w lozku. Budzik nastawiam na 7:30 i wtedy zadzwonie do pracy i dalej sobie pospie. Mam nadzieje, ze moja szefowa nie dostanie furii jakiejś. Dobranoc, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak nie mam siły,wybaczcie nadrobię jutro;) teraz 3 dni wolnego gdzie dla odmiany przez 2 dni będzie intensywna nauka... śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel007
Czytając poprzednie posty widzę ,ze bardzo zachwlacie Turcje:) Poradził by mi ktos czy lepiej barc dolary,euro czy liry? i czy wie ktos cos o Kusadasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ; ) Pariss, dopiero jadę 15 lipca START ; ) pOWOLI juz zaczynam myslec o pakowaniu i innych pierdólkach... A jak Meksyk? Bo przeczytalam kilka stron ostatnich i nic nie pisalas ; ) Co za godzina, chyba czas isc spac.. Dobranoc wszystkim ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×