Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Zgłaszam się jako druga z kartką z Gizy!!! Kwiatuszek dzięki 🌼 👄 :) Ale Ci dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się zgłaszam że też otrzymałam kartkę. Dzięki Kwiatuszku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! kurcze, ale katastrofa na Haiti! Mialam ochote leciec na Dominikane ale w tym wypadku troche sie wystraszylam, w strachu jest moja cora ktora 5 lutego leci na 14 dni do Punta Cana. Ja narazie plany na wiosne juz mam; na poczatku marca lece z M na Cape Verde czyli Wyspy Zielonego Przyladka, slonce i upaly murowane!!! i troche blizej niz na Dominikane;) CLUB HOTEL RIU FUNANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadakis
WItam serdecznie i pozdrawiam ! ❤️ ale mi sie fajny temat znalazł :) ja też własnie jutro mam zamiar iśc wykupic wczasy MAjorka Cala MAndia termin od 23.06. dwa tygodnie jedziemy z dwójką dzieci /4lata i 12 lat :) / planująca wakacje :) - Twój post prawie jak odpowiedz dla mnie ;) a czy mogłabyś jeszcze napisac coś o hotelu? jak TWoje wrażenia ? i jakie wyżywienie czy dla dzieci jest urozmaicone? w tamtym roku byliśmy w Tucji hotel - LOniciera Word ogólnie bylismy zadowoleni tyko własnie jedzenie zupełnie nie przypadło do gustu moim dzieciom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzieci jeszcze:( insotel club cala mandia-hotel sklada sie z 4 czesci tak jakby 4 hotele) my bylismy w budynku glownym widok z pokoju cudny(wykupiony widok na morze) jesli nie masz tego moze byc roznie rodzina z warszawy dostala np pokoj zaraz kolo glownej klimatyzacji(nie dosc ze glosno to jeszcze zapaszek niemily) co do hotelu to ja nie mialam wiekszych zastrzezen, pokoje sprzatane codziennie (salon+sypialnia+lazienka+balkon), restauracja, bar, maly basen+jacuzzi, salon kosmetyczny, (blokA) na zewnatrz basen +basen dla dzieci, plac zabaw, wieczorne animacje+mini disco dla dzieci, dla doroslych brak:( duzo zajec dodatkowych (aerobik, siatkowka, tenis itd) kazdy blok ABCD posiada swoje wlasne baseny wiec nie ma tloku, jedynie lezaki musisz sobie zarezerwowac rano (do 9.30) bo pozniej moga byl problemy, do plazy zejscie alejka, sama plaza jest przy malej zatoczce, mozna wypozyczyc lezaki ale smialo mozna tez na recznikach, jedzenie dosc urozmaicone(jedynie sniadania monotonne) sa krzeselka dla dzieci, mozna zrobic sobie rezerwacje na grila lub pizze( rest. jest w innym bloku wystarczy w recepcji podac nr pokoju) reczniki, rowery za kaucja, brak opasek all zamiast tego robia wam zdj i macie cos w rodzaju karty kredytowej w opisie hotelu sa piekne ogrody-nie wiem moze na innych blokach tak ale na A oprocz ogrodu na tarasie innych nie widzialam okolica-jest pare sklepikow/chyba 2 kawiarenki, nie pamietam w ktory dzien ale jest rozkladany targ wokol hotelu, wypozyczalnia samoch obok hotelu- dosc przystepne ceny, mozna cos wynegocjowac, troszke nudno, ale jesli ktos jedzie odpoczac to idealne miejsce, z rozrywka (dyskoteka, klub)ciezko, choc musze przyznac ze wieczorne animacje sa swietnie zoorganizowane, turysci 80% niemcy, reszta to hiszpanie, francuzi jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja do chorwacji
byl ktos moze? wybieram sie na objazdowke z rainbow dalmatynska eskapada w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zapalenie płuc i mogę tylko razem z wami przez internet ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fannky ! A co się stało , że nabawiłaś się zapalenia płuc? Czyżbyś za lekko się ubierała ? Życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dzień dobry Dziewczynki 🌻 dzięki Kwiatuszku za kartke :) ja dostałam z Cairo :D:D Fannky zdrowiej! selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zdrowieje, jakby nie lekki kaszel to bym powiedziała, że jestem całkiem zdrowa. Innych objawów choroby brak. ale muszę z tydzień posiedzieć w domu żeby powikłań nie było. Bobo ja raczej lubię ciepło i ubieram się adekwatnie do pogody. bez czapki, szalików i rękawiczek się nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! Fannky ja w przeciwieństwie do ciebie rzadko noszę szalik i rękawiczki nie wspomnę o czapce bo nie noszę wcale,mam kaptur przy kurtce i to mi w zupełności wystarcza.Myślę ,że jestem zahartowana. Odpoczywaj i zdrowiej bo lato tuż tuż Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof.k
Witam Was wszystkich We wrześniu wybieram sie z żoną do Alany hotel Atlas "all" Proszę o kilka informacji na temat hotelu i co warto zwiedzić. Czytam dotychczasowe opinie i wspomnienia i juz mam mętlik w głowie.Będzie to pierwszy Nasz wyjazd do Turcji więc każda informacja będzie pomocna zwlaszcza że jedziemy tylko na 7 dni. Interesują mnie(zwłaszcza żonę) zakupy pamiatek w szczególności zloto i skóry( czy warto ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wpadlam na taka notke w sieci: http://fatmaewa.blogspot.com/ w nocy byla okropna burza w Hurghadzie. Ciekawe jak nasz Kwiatuszek ? ...przy okazji dość ciekawy blog. Krzysiek odpowiem troche jutro bo dzisiaj tylko przelotem jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof, hotelu Atlas nie znam. Kojarze go z tamtego roku z GTI chyba , cos kolo dzielnicy Oba, ale moge sie mylic. Poszukaj czegos na holidaycheck.de lub .pl Złoto w Turcji warto. Cena zależy od Twoich zdolności negocjacji, wyrobu, złota i lkalizacji jubilera. Nigdy nie słyszałam o oszustwach itp. także wogóle się nie obawiajcie. Złoto jest piekne, wyroby sa niesamowite i bardzo oryginalne. Skór nie kupowałam nigdy, ale ta sama zasada obowiązuje. Zazwyczaj skóry kupują Rosjanie wiec u niektorych ceny sa z kosmosu, ale mozna cos wyszukac i wytargowac na pewno. Najpierw sie rozeznajcie z 2-3 dni co po ile itd a potem kupujcie. Nigdy nie przyznawajcie sie ze jestescie w Turcji pierwszy raz. Zawsze 2 lub 3 ;) Wtedy Turek Was tak moze nie omota ;) Jesli sie zaczniesz targowac to musisz skonczyc i kupic. nie mozna wyjsc sobie po godzinie targow i nic nie kupic! Wyzwą Was i tyle. Nie bedziecie sie nudzic bo w Turcji jest super swietnie :) p.s. Dzisiaj czytalam ze zawalil sie dach lotniska w Sharmie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) zaglądam tu przelotem w czasie reklam ( oglądam Erin Brockovich, którego nigdy nie widziałam a zawsze chciałam :P) a chciałam wam powiedzieć o czym wcześniej zapomniałam, że nie wiedzieć czemu GTI nie ma w tym roku blue stara w ofercie, ja jestem bardzooo zaskoczona bo to był jeden z popularniejszych u nich. Całe szczęście że w tym roku nie napaliłam się tam jechać :) ma go tylko neckerman i jeszcze jakieś 1 biuro. a na to pewnie nie byłoby mnie nawet stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, słuchajcie, ja nie turecko, ale również wyjazdowo - może ktoś mi doradzi. Tak sobie wymyśliłam wyjechać do Paryża na parę dni (weekend) w maju.....hehehehe i oczywiście ma to związek z Zimą :P Mogłybyście doradzić cokolwiek - bo przegladnięciu ofert lekko mi się włos zjeżył na głowie - wszystko ponad 1000 zł od osoby za trzy dni praktycznie pobytu w Paryżu......jak to się tak ma w rzeczywistości...to chyba zmienię kierunek - ooooo i może tu macie fajne, no i nie drogie doświadczenia :) Help :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ja byłam w Paryżu na 2 tyg. tylko że miałam ten komfort być u kogoś także miałam pełen luz. powiem ci tylko, że moim zdaniem jak chcecie zwiedzać to 3 dni stanowczo za mało i to będzie taka mordęga gdzie w sumie i tak mało zwidzicie biegając wszędzie z wywieszonym językiem :) to tyle. polecam tam wyjazd zorganizowany prywatnie bo wtedy zwidzisz w parę dni tylko to co Cię faktycznie interesuje. spróbuj poszukać cen hosteli i tanich linii lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof.k
Dzięki Pariss za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Dżunia, proszę Cię napisz coś więcej o wycieczkach z Taby do Jerozolimy i Petry. Z jakiego biura tam jechałaś? Do Jordanii jechałaś autokarem czy płynęłaś katamaranem? Byłaś na dwu osobnych wycieczkach czy jednej dwudniowej? Lecę w czerwcu do El Wekala Resort do Taby. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala23333
Ja właśnie wróciłam z Paryża. Lecieliśmy WizzAirem za ok.300 zł w obie strony. Na miejscu mieszkaliśmy w hotelu 2* Kyriad (sieciówka, b. czysto i super śniadania) w cenie ok. 40 euro za noc. Są oczywiście tańsze opcje ale my akurat chcieliśmy dobre warunki i w miarę w centrum. Sam Paryż drogi np. na ulicy u Turka za kebaba ok 5-6 euro, napoje po 3 euro. Bilety na metro na 2 dni po 12 euro, bilety wstępów do muzeów też drogie - jak dla nas. A jeśli chodzi o Turcję to polecam Alfa Star bo mają b. ciekawą i tanią ofertę a biuro wielokrotnie przetestowałam na sobie. Pozdrawiam i życzę fajnych podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wykurowałaś się już??? ;) 👄 Dżunia ja też bym coś zorganizowała sama. Zobaczysz jaka to przyjemność. Znajdz jakis tani lot i jak mowią dziewczyny poszukaj hostelu. Niestety każda wycieczka do stolicy europejskiej jest bardzo droga i 3 dni to koszt prawie tygodnowego pobytu w hotelu z All w Turcji czy innym tanim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss powiedzmy że się kuruje ( czytaj siedzę w domu) objawów żadnych nie miałam więc trudno mi stwierdzić poprawę. a od poniedziałku wracam do pracy ;) Dźunia Pariss ma rację co do kosztów. mnie 3 dni w londynie też wyniosą tyle co tanie wczasy all w Turcji :) no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się marzy Teneryfa
Ja w Turcji byłam i w sumie wróciłam zadowolona. Wycieczka zorganizowana super, ale samo miejsce nie chwyciło mnie za serce... dlatego chciałabym polecieć na Teneryfę. Tam to podobno są widoki. Dlatego już szukam organizatora... chciałabym z kimś pewnym polecić tak żeby mieć gwarancję niezmienności ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje - w sprawie Paryża, ehhh trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce....chociaż ja to taki leniuszek jestem :P ....ale pożyjemy zobaczymy - już usłyszałam opcję od mojej Zimy - a to może zostawmy sobie tą kaskę na wczasy ...... a ja się lekko uparłam no i chce pojechać, zobaczyć.......żeby ewentualnie stwierdzić "NIDGY WIĘCEJ" :D Do Jani2 - ja nie byłam w Jordanii / Petrze, bo to jest wyjazd dwudniowy - a na mój tygodniowy pobyt trochę za długi - koszt, o ile pamiętam coś ok 250 dolarów - dojazd do Jordanii, a raczej jest to dopłynięcie stateczkiem. Byłam natomiast w Jerozolimie - wyjazd jednodniowy, ale praktycznie trwający 24 godziny koszt 135 dolarów - przejazd, wizy,pilot, zwiedzanie, postój i kąpiel w morzu martwym w Izraelu (nie pamiętam miejscowości), zwiedzanie praktycznie całej starej Jerozolimy, przejazd do Betlejem - zwiedzanie no i powrót, posiłek w Betlejem płaciliśmy oddzielnie. Biuro z jakiego jechałam to Alfa Star. Z miejscowego biura pamiętam wychodziło drożej, co zresztą mnie zdziwiło, ja wycieczkę polecam :) Pozdrawiam Kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Dżunia,dziękuję Ci bardzo za informacje! Do Jerozolimy na pewno pojadę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzacej o teneryfie ---ja bylam z ITAKA na teneryfie, fuertaventurze, majorce, teraz wykupilam turcje- niczego nie zaluje, dobra organizacja, w ofercie first minute masz upusty do 40 % , gwarancje niezmiennasci ceny i 1 wycieczke fakultatywna gratis, ja sie jeszcze nie zawiodlam i odpukac mam nadzieje ze dalej bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wpadłam Wam powiedzieć jakich dzielnych pracowników ma firma w której pracuję. Może słyszałyście o psie, ktory dryfował na krze na Wiśle od soboty. Otóż pracownicy IMGW wyłowili go w końcu po 3 dniach!!!! Wyobrażacie sobie co ten bidulek przeżywał??? 3 dni na krach, wyć mi się chce normalnie. Zmarznięty bidulek. A strażacy z Kwidzyna nie mogli go uratowac :O http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/kraj/artykul133651.html http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100126/GRUDZIADZ01/662930844 Pozdrawiam z coraz cieplejszego Wybrzeża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×