Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Brzudula30
🖐️ Wrocilam przeszczesliwa i opalona:)Grand Zaman polece kazdemu.Nie slyszalam,zeby ktos z gosci narzekal bo i nie bylo na co zostalismy zakwaterowani w tym zamanie od strony morza-obecnie sie nazywa Zaman Beach Bylismy pierwsza grypa po remoncie.Pokoje gustownie urzadzone,dosc duze.Wszedzie oswietlenie ledowe Kuchnia po prostu wymiatala.Smialam sie,ze dobrze,ze nie waza po przyjezdzie do Turcji i przy wejezdzie;)Mialabym duzy nadbagaz brzuszny:D Posilki urozmaicone.Ciagle dodawali cos nowego.Kto zjadl wszystko mogl sobie wybrac deserek;) Obsluga przemila.Kazdy z usmiechem na twarzy pracowal:) Barek czynny do 24czwartej-ostani jego zamykalismy:P Dzieki Pariss wybralam to miejsce-w samym centrum,do portu-cenrum rozrywki spacerkiem 15-20 min. Lene pozdrowilam:)Codziennie do niej zagladalismy:)Bylismy z nia w Jaskini Dim,zwiedzalismy twierdze i zachwycalismy sie Zielonym Kanionem W autobusie powrotnym na lotnisko pytalismy o wrazenia z pozostalych hoteli Jedna para w naszym wieku byla w hotelu polozonym 12 km od centrum.W nocy po dyskotece wracali na piechote Bardzo zalowali swojego wyboru Pariss jestes kochana👄 Jak mi sie cos przypomni to dopisze:)Jezeli macie pytania to odpowiem Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Brzydula!! zatem witaj wśród zakochanych w Turcji???... :D Pariss ma bardzo dobrą rękę :) ale Ty już teraz też sama dużo wiesz i możesz doradzać jak każda z Nas :) kwestia tego że się już tam było, wie się co gdzie i jak dużoooo daje... czekamy na dalsze wieści!!! ...a że nasza Pariss zna nie jeden kąt w Turcji to kogo się mamy radzić jak nie jej przede wszystkim 😘 nie wiem jak U was ale chyba obecnie i tak w całej Polsce są upały i to znad samej Sahary :D ja akurat się bardzo ciesze,chociaż też nie powiem że uwielbiam np. być w mpk :P przy takiej pogodzie,ale strasznie mi brakowało tego słoneczka więc czerpie jak najwięcej promyczków ;) Fannky jak tam Twoje przygotowania?! :) bo Pariss mi swój etap powiedziała hihihi.... Dżunia, Kari Już umieram z ciekawości co u Bobo... ahhhh Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jani dzięki za informację bo ja oczywiście nie zaglądałam i nic nie wiem. Lecę zaraz na stronę alfy zobaczyć co wymyślili ( dobrze że tam w ogóle ktoś się domyślił że szczecin to w tą stronę co egipt :) ) Frogi u mnie przygotowania dopiero jakieś ruszają, goście już pojechali więc moje życie wraca do normy :) jak dotąd zdążyłam kupić strój i kosmetyki :) a resztę chyba ?? mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być - szczecin to nie w tą stronę co egipt- ktoś mi wyraz zeżarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! W koncu mam chwile w tym tygodniu zeby tu zagladnac :) ciesze sie, ze jutro piątek. Jania wiesz co mnie te loty tez denerwują, ale ja jestem dobrej mysli ze zmienią loty tak jak jest w umowie :) Nataliaaa, jak dla mnie jest zawsze jedna odpowiedz: Turcja jest lepsza :) ale Egipt warto zobaczyc po prostu. Jak to jest---> Ty nie słuchaj nikogo tylko nas starych weteranek ;) W Turcji nie ma zadnego niebezpieczeństwa. Wystarczy odrobina zdrowego rozsądku. Tam jest jak w kazdym europejskim kurorcie. Turcy to "czarusie" fakt niezaprzeczalny! ale jesli nie bedziecie same kokietowac to dadza spokoj. Taka ich mentalnosc, to bardzo mili i pomocni ludzie. Kari 🖐️ Ty podróżniku :) Jak wnusia sie chowa? Dżunia 🖐️ Brzydula, świetnie, że się Tobie podobało. Jesli zrobiłaś jakieś zdjęcia wnętrz z hotelu to wrzuć do nas na skrzynkę turcjaktobyl@o2.pl - ten hotel to moje marzenie, Frogi też ;) Dziękuję za miłe słowa :) Widzisz ile daje rozeznanie w sytuacji. I co 50 głów to nie jedna. Frogi ja tez mysle o Bobo, nawet mi sie snila. Moj sms do niej w koncu nie dotarł. Fannky , ja chodze za strojem juz drugi tydzien i nic, WIELKIE NIC. Jak jest fajna gora to dol niedobry, i odwrotnie. Pomysl tylko, za tydzien o tej porze bedziemy sie szykowac na kolacje (pamietaj ze ja sie dluuuuuuuugo szykuje :D ) , bedziemy juz opalone i ja zobacze w koncu mojego kolegę. Tydzien to tak krotko i tak dluuugo. Pozdrówka i buziaki dla wszystkich czytających 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja się szykuję szybko więc będę nam stolika pilnować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest?
Dzięki Pariss!! Jesteś bardzo pomocna :) Nie można się ograniczać tylko do stereotypów. Najważniejsze są rzeczowe informacje. Rozumiem, że Ty często bywasz w Turcji? Marzy mi się ten wyjazd, bo czuję że to fajne i egzotyczne miejsce. Ludzie nie mają takich złych skojarzeń z Tunezją, a to tam ponoć jest niebezpiecznie... albo i nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, zastanawiam sie nad wakacjami w Turcji, Egipcie lub Tunezji, nie wiem co wybrac ale jakos najbardziej sklaniam sie ku Turcji :D Poradzcie prosze czy lepsze wybrzeze egejskie czy riwiera turecka:) bede wdzieczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi Ty się nie wahaj tylko bierz tą turcję !!! część egejska jest podobno bardziej zielona ale mniej rozrywkowa. za to riwiera.... hmmmm :)) to typowe kurorty pełne turystów. ja zakochałam się w tej części turcji ale planuję jeszce kiedyś jakiś wypad do Bodrum przekonać się osobiście jaka jest różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz , sklaniam sie wlasnie ku alanyi :D nie wiem czy dobrze odmienilam ale slyszalam tez cos o antalyi jakos tak :) chyba ze doradzicie mi jakies miasto :) a jezeli chodzi o temperatury :) jakas roznica miedzy tunezja a turcja :)? zalezy mi zeby sie ladnie opalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) Wybieram sie wlasnie do Turcji, koniec czerwca poczatek lipca :) Planuje tez zrobic zakupy poradzcie lepiej do Alanyi czy Konakli? Co ciekawego mozna kupic? czy jakies podrobki typu chanel, LU, gucci tez sie znajda?:) Przy okazji jak jest z jedzeniem w hotelach, duzo lepsze w 4* niz w 3*, biore oczywiscie all inclusive. Ile euro/dolarow bralyscie ze soba przewaznie? Pozdrawiam i czekam na odp ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondiii91 ja wlasnie wrocilam z Alanyi.Trudno bylo mi sie zdecydowac na Turcje,gdyz mialam negatywne wyobrazenia ale dziewczyny z forum mnie przekonaly i pomogly wybrac hotel:) Powiem tylko tyle,ze jeszcze nie moge dojsc do siebie;) i nawet moj facet byl zadowolony a jemy naprawde trudno dogodzic;) Nawet mnie pochwali za tak dobrze zorganizowane wakacje tzn.hotel a takze polozenie-cetrum W Egipcie oprocz rafy,wielbladow,pustyni i piramid nie ma chyba nic ciekawego do zwiedzania Natomiast o Tunezji slyszalam same negatywne komentarze od osob,ktore tam wypoczywaly zk89 w Anlanyi jest duzo sklepow jak i straganow.W Konakli raczej tego nie ma-same hotele i plaza Bylismy tydzien i wydalismy ok.550 dolarow z tym,ze nic sobie nie kupowalam z odziezy Podrob jest pelno;)Tubylcy mowia ,ze to ordzinal i tego sie trzymajmy:) Do jakiego hoteli i z jakim biurem sie wybierasz? Z mojego wywiadu wynika,ze bardzo chwalili rainow,wezyra natomiast narzekali na triade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi alanya i antalia to 2 różne miasta :) w antalii jest lotnisko na którym lądujesz póżniej autobusem 70 km do alanyi :) ale spoko da się przeżyć. co do opalenizny to spokojnie się w turcji opalisz :) co do zakupów to oni z takich podróbek żyją, jak dla mnie trochę to za tandetne :) także mało tam kupowałam kasy na 2 tyg all brałam 200-300 e, każda dodatkowa wycieczka kosztuje ok 20-50 e także musicie się zdecydować czy gdzieś się wybieracie i przeliczcie ile na same wycieczki pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z fannky:)Ja tez nic sobie z tych ordzinalow nie upatrzylam ale ludzie kupuja:) Z Antalii jechalismy 2,5 godz wiec mysle,ze to jest troche ponad 100km Na drobne wydatki typu wc,soczek swiezo wycisniety,lody z koziego mleka-mniam:),napiwki dobrze jest wymienic pieniadze na liry bo roznie przeliczaja Jak wyjezdzalam w kantorach kurs byl 1,58 w stosunku do dolara Wycieczki wykup w lokalnym biurze np.u Leny Nie bierz u rezydenta bo przeplacisz od 10 do nawe 30 euro na wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thank God its weekend!!!!!! :D Jak to jest---> jak Twoi rodzice beda mieli watpliwosci to niech zajrza na wątek. Cofnij sie do poprzedniego roku i poczytaj jak jechala Szazza pelna obaw z dwoma mlodymi dziewczynami. Wrocily wszystkie zachwycone po czubki glow. Dala sie przekonac i sie nas posluchala i nie zaluje. Tunezją sobie nie zawracaj glowy wogóle. Moze nie jest niebezpiecznie ale nie jest tak rozrywkowo i fajnie. Blondiii---> Jedz do Alanii. Jesli jestes mloda, lubisz sie bawic to tylko Alanya, jesli wolisz spokoj to wybierz Oludeniz, Fethiye. Jesli rozrywka na zachodnim wybrzezu to tylko MARMARIS. Temperatury w Tunezji sa niepewne juz pod koniec wrzesnia poczatek pazdziernika. ROznie bywa, to samo z majem, kwietniem. Na pewno Tunezja nie nadaje sie na zimowe wypady. Zima do Turcji tez nikt nie lata od nas, ale spokojnie mozna jeszcze jechac w pazdzierniku na poczatkum, tyle ze dni sa juz krotsze i moze mżyć, ale jest cieplo. zk---> W Konakli jest bazar kolo zegara, ja tam kiedys robilam zakupy i bylo taniej, szczegolnie dzinsy i reczniki. Natomiast w Alanii jest tego wiecej (calego dnia nie starczyloby zeby obejsc wszystko) i najlepiej jest znalezc sklep gdzie jest wszystko czyli dzinsy, koszulki, torebki itp. Wtedy mozna zawsze cos wytargowac. Podrób jest peeeełno. Przekonasz sie sama. Moja przyjaciółka wrócila teraz pod koniec maja i mowi ze ceny maja bardzo wygorowane i ciezko sie targowalo, a jezdzi co roku. Jej maz tym razem nie kupil NIC ;) Wiadomo, ze 4 i 3 wiazdki sie roznia, ale uwazam ze 3 w zupelnosci starcza dla mlodych ludzi, ktorzy chca czesto byc poza hotelem. Jest wiele fajnych hoteli 3* w Alanii. To ile kasy wezmiesz zalezy od Ciebie. Sa podróby dobre ktore kosztuja 100 dolarów a sa te marniejszej jakosci za 20 wiec ciezko powiedziec co sie Tobie spodoba. Odlicz sobie kase na wycieczki ---> wejdz na strone Lena Pacho Tours (wpisz w google) i zobacz ceny i co Ciebie interesuje. DO Alanii z lotniska jest ok. 120 km. Zaleznie od tego ile osob po drodze zostawia sie w hotelach w Side, Colakli, Konakli mozna jechac ok. 2 godzin a nawet i 3 czasami jesli wybierzesz hotel w Mahmutlar. Patrz na hotele w dzielnicy Obagol, ale tylko 2-3 km od centrum w opisie, Konakli to juz dojazd busem do centrum, ale sa tez fajne hotele. A najlepiej cos kolo plazy Kleopatry lub plazy Bugenwilla/Keykubat z drugiej strony (zachodniej) Alanii. Fannky znowu zmienili lot Tobie chyba, mi sie chce smiac z tego. Moj kolega mowi, ze w Alfie to norma :( hi hi , ale co tam pokoj bedziemy mialy fajny i hotel to lot przetrzymamy. Zeby nie bylo jak z tursytami w Grecji.....samolot odlecial bez nich bo rezydent podal im zle godziny odlotu ;) Czy taniec brzucha cwiczylas? bo ja chyba musze obciac sobie dwa boki bo sukeinka mi sie zmniejszyla :D :D :D ....chyba od lezenia w szafie tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba się wk..................... co tam za idioci pracują w tej alfie że nie umieją 1 lotu do porządku ustalić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja podobnie jak Jani chyba pierwszy i ost raz z alfą !!! co do boczków to moje też się powiększyły w jakiś magiczny sposób 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nic nie mow. Jeszcze 4 dni i wszystko pewnie wroci do pkt wyjscia i do pierwszej wersji, ale rzeczywiscie mozna sie wkurzyc. Ja tez juz pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedzi :) Jak zawsze pomocne;p Wlasnie tego sie boje, ze pojade i nic nie kupie bo wszystko bedzie mialo takie ceny! Zgadzam sie z Toba, mysle ze 3* wystarcza, z tego co patrzylam rzeczywiscie mozna znalesc w Alanyi ciekawy hotelik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! ;) już tak na wszystko poodpowiadałyście,że NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :D zatem... iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :) a więc zdecyduje sie raczej na Turcję po 10 lipca:) juz nie moge sie doczekac :) ale zrobie tak ze po prostu bede przygotowana i wybiore jakies last minute:D bo naprawde niektore ceny na last minute mnie zaskakują:). Czyli powiedzcie mi jeszcze , temperatury w lipcu porownywalne są do temperatur w Tunezji ? I czy morze cieplutkie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze ciepłe a temp ok 40 st. ;) wierz mi pot ci się będzie lał po... plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam alejkum! Łamie mnie w kościach bo wyszłam spocona na balkon i chyba mnie przewiało lekko :( Wystawiłam walizkę, rzuciłam na nią dwie bluzki i natchnienie do pakowania przeszło. Moze zaczne od kosmetykow , to najłatwiejsze. Milego dnia! u mnie wieje jak cholera ale jest 20 C i slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty jesteś szalona z tym pakowaniem :) ja sobie to zostawiam na wtorek wieczór, parę ciuchów i kosmetyków to szybko pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos tam zrobilam. Mam zapakowane kosmetyki (staralam sie zminimalizowac i chyba mi sie udalo) i wyjęłam ciuchy. Mało tego wyszło właściwie. Jutro poprasuje co trzeba , wyjme buty i to chyba koniec. Fannky ja w pon i wtorek juz nie znajde chwili czasu, bede musiala w pracy siedziec do bólu a pozniej jeszcze siebie gdzieniegdzie do porzadku doprowadzic ;) Fannky a parasol plazowy i parawan bierzesz czy ja mam wziąść? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ci parawan ?? będziemy się chłodzić egipskim wiaterkiem :classic_cool: już bym poleżała z tym zimnym piwkiem w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,Witam ,Witam!!!!!!!!!!! Już jestem po wczasach,cała zdrowa i opalona tak jak chciałam. Było fajnie a to ciepło które było w Polsce przez te parę dni to tylko dzięki temu , że bardzo dmuchałam to ciepełko z Egiptu w stronę Polski. Napiszę później jak było bo na razie mam pełne ręce roboty. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo 🖐️ 👄 Fannky, no dobra jak bez parasola i parawanu to ok. Tylko skad my wiatr w Egipcie wezmiemy? ....wezmę wiatrak w razie czego :p Nie chce Ciebie straszyc, ale dzisiaj rozmawialam z Bobo i mowila, ze juz przed wyjsciem zmienili jej jeszcze lot o godzine takze wszystko przed nami :) Moje pakowanie "prawie" zakonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×