Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Właśnie nie wiem gdzie one sie podziewają. Ja to zaraz chyba robię prysznic i idę spać. Wczoraj nie mogłam wogóle zasnąć, o 1 w nocy patrzyłam jeszcze na zegarek i byłam zła, ze nie spię a o 5.30 pobudka. Teraz mi to wyłazi i wytrzymam maksymalnie jeszcze 30 minut i sie szykuje spac :) Majewskiego nie oglądne dzisiaj niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek napisałam i czekam :) Pariss, a może za dużo zmian tych kremów.....ja długi czas używałam tych z serii AA.....(nie mylić z pewnym klubem :P ), ale od paru miesięcy przeszłam na kremy vichy i powiem, ze mi pasują , dodam, że trzeba już było.....ze względu na zmarszczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki przyszłam z pracy i padłam :) dopiero sie obudziłam. Wczoraj nie mogłam zasnac i do 2 sie kreciłam a to tv a to czytałam w łazience :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak Kwiatuszek, nie liczyłam ale za to zostałam Wielkim Myślycielem i przez to jeszcze bardziej nie mogłam zasnąć. Poza tym obudziłam się juz o 5 pół godziny przed pobudką i juz nie zasnęłam. Dlatego teraz padam na twarz. Dżunia niestety musze je zmieniac bo nie moge uzywac jak mi nie odpowiadają. Vichy to odpada u mnie. Nie martw sie ja tez szukam czegos p.zmarszczkowego :) A Bobo to chyba znowu cos pichci w kuchni, ze tak wsiąkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam Wam na maile, niestety dalej nie moge otwierac zdjec i mi sie wiesza ta poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłych snów życzę :) A pisałyście kiedyś o jakimś przepisie na schabowy : gdzie to znajdę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje Pariss,bo wnioskuje,że to Ty mi podesłałaś:) U mnie wszystko ładnie się otworzyło,ale byłam przekonana,że już są tam wasze fotki,ale przypomniałam sobie,że jeszcze nie wszystkie wiedzą,bo nie zaglądały dzisiaj jeszcze... Bobo pewnie padnie jak zobaczy ilość emaili ode mnie i zwłaszcza długośc jednego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem! Musze sie logowac na stara poczte wtedy otwieraja mi sie zdjecia. Ot, mądra Kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się żegnam dzisiaj. Bawcie się dobrze. Coś się porobiło z forum teraz, jakiś dzieciak sie nudzi. Dobranoc kobitki! :) Pozdrówka dla tych co przyjdą później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, Pariss--do rak jest swietny krem\"chanvre creme protectrice mains\" z wyciagiem z konopi i mozna go kupic w THE BODY SHOP do rak bardzo suchych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz Dżunia na stronę główna ile głupich topików. A ja własnie dostałam telefon od kumpeli, ze robi w sobote Andrzejki na 19.00 i mam wziąść tylko "picie" ......trzeba sie bedzie troche poodchudzać ....ale czy zdążę!!!! ???? Ło matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja nie moge wyslac maila na to nowe zalozone ? Kwiatuszek daj swojego maila to Ci wysle moje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij smacznie Pariss:) Kari* rozejrzę się za tym kremem,dzięki! A ja póki co zmykam stąd:P:P:P W razie czego całemu naszemu gronu dziewcząt życzę pięknych turkish snów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraziłam się spaniem ;) Jeszcze nic nie dostałam na skrzynkę...ale sprawdzę jutro :) Ja też bym sobie poszła na "andrzejki", ale narazie nie mam żadnych planów :( , ani co gorsza zaproszeń...buuuuuu Pozdrawiam Turkomaniaczki i pomykam w stronę łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie kurna pięknie , ja dopiero co poczytałam poczty i odpisałam na niezliczoną ilość maili od Frogi , i na Naszi poczcie byłam a wy w tym czasie wszystkie uciekłyście . Frogi Ciebie nie poznaję przecież jeszcze nie ma 1:00 więc gdzie Ty do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale w kuchni dzisiaj nie byłam bo miałam inne zajęcia. Sprzątanie , pranie itp i pomagałam mężowi naprawiać nasz wysłużony 2-u letni automat bo pękł w nim teleskop. Ale już jest po bólu , operacja bez komplikacji , pacjent nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari otwórz stronkę ze swoją pocztą i wyślij maila na turcjaktobyl@o2.pl Oczywiście z prośbą o rejestrację w naszym klubie. Ktoś Ci tam odpisze i poda hasło dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez spac sie zachiciało. A co do andrzejek to ja je spedze w grone rodzinnym. Zrobie ciasto i pojade do rodziców bo mam imieniny. Ale jeszcze musze zrobic ciasto do pracy na piatek bo imieny wypadaja mi w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kari co tam u Ciebie , pisałam wcześniej o Twoich psiaczkach. To maltańczyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari , wcześniej pisałam o Twoich psiuniach,. Czy to Maltańczyki?? Moja kochana Frogi zarzuca mnie mailami , samo czytanie zajęło mi 1h. A które KAŚKI mają jutro imieniny ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo -to sa rzeczywiscie maltanczyki jednego sobie kupilam a drugiego dostalam od corek na urodziny sa mlodziutkie i jak sie bawia to wszystko fruwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze znam tą rasę , bo moja znajoma ma "Lenora" Jest zajefajny . Z takim mogłabym chodzić do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×