Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Crazy woman a gdzie ta nowa galeria. Cos wczoraj słyszałam w radio, ale nie pamiętam. Niedługo też Klif otworzą tą nową część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> na Przymorzu - Galeria Przymorze. Dziś otworzyli ją dla klientów. Masa ludzi jak zwykle... Chwalą się jakąś "zieloną ścianą" z żywych roślin ;) a ponad to jest market Leclerc i ponad 100 sklepów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słyszałam, że mieli trochę kłopotów z zakończeniem budowy - mówie tu o Klifie.. ale widać chyba się uporali. Jak już go otworzą to trzeba będzie pojechać zwiedzić nową cześć hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja wróciłam z ang i pierwsze szukałam przepisu na guacamole ( salsa do tortilli) :) pyszne to :) dziś jedna z nauczycielek przyniosła do spróbowania i tak mi zasmakowało że muszę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman dla mnie za daleko ta galeria. Zresztą nie znam za dobrze Przymorza :) Pooglądałam sobie jakieś stare odcinki mojego serialu z BBC, którego wieki nie widziałam. Fannky ja robiłam kiedyś guacamole. Wyszło ok ale nie takie jak robili u mnie w meksykańskiej. Trzeba bardzo dobrze blenderem rozdrobnić składniki. Ja w niedzielę mam zamiar robić buritto na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> generalnie w każdej galerii jest to samo - tzn te same sklepy. Tylko wystrojem się różnią ;) A jeżeli chodzi o Przymorze to ta nowa galeria jest kawałek przed alfą centrum jadąc od strony Gdyni.. ;) A tak swoją drogą to ciekawa jestem ile jeszcze takich "galerii" wybudują w Trójmieście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki. Ale niektóre mają fajnie, 16 st. , myślę tu o Kari- a u mnie jak u Pariss- i Fannki -słoneczko za oknem a wieje jak nie wiem co.Ogólnie zimno. Fannki - odpisałam na NK. Dziewczyny miałam właśnie telefon hm 1,5h ,od Naszej Przyjaciółki Frogi- Padł jej komp i biedna nie ma z czego do Nas pisać.Coś tam udało jej się uruchomić ale zanim podpowiada na maile to trochę potrwa. miłego wieczoru.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> generalnie w każdej galerii jest to samo - tzn te same sklepy. Tylko wystrojem się różnią ;) A jeżeli chodzi o Przymorze to ta nowa galeria jest kawałek przed alfą centrum jadąc od strony Gdyni.. ;) A tak swoją drogą to ciekawa jestem ile jeszcze takich "galerii" wybudują w Trójmieście.... Nie długo terenów pod budowę im zabraknie, a u nas znikną wszelkie większe tereny zielone... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytałam się tych przepisów :) teraz tylko muszę kupić składniki i zrobić na jakąś popijawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman, ja też nie wiem, ale marzę o jakiejś super galerii w Gdyni bo u nas bieda. Ja jeżdżę czasem do Bałtyckiej wcześniej do Manhattanu bo u nas nie ma nic w centrum. Kari Ty sie tak nie wyciągaj na tych krzesełkach bo zapomnisz sie spoakować ;) Bobo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky guacamole są też w słoiczkach gotowe jakby coś. Są też takie w saszetkach do rozrobienia, trzeba dodać tylko śmietanę chyba i awokado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to masz rację Pariss - w Gdyni to tylko ten Klif był jedną z większych tego typu obiektów. No a W GD to ci tego pod dostatkiem: Medison, Manhattan, Galeria Bałtycka, Alfa Centrum, Centrum Handlowe Oliwa no i teraz ta Galeria Przymorze...jak na jedno miasto to dużo tego ;) Ja zakupy (w domyśle ciuszki :P ) robię najczęściej w Galerii Bałtyckiej. Kosmetyki to w Alfie, bo tam Rossmann.... Zawsze można gdzieś w tym "gąszczu" galerii znaleźć coś co się potrzebuje. Ostatnio jak byłam w Manhattanie to większość boksów była pozamykana - nie wiem jak by wszyscy się do Galerii Bałtyckiej przenieśli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł babeczki, fajowo, że jestescie tu...bo chyba też mnie pobiera....dołek :( ale w sumie nie wiem czemu...przecież Wiosna jest!!!! do jasnej ciasnej!!! Kari, ja Cię proszę Ty nie kuś spokojnego człowieka takimi klimatami i temperaturą, bo Cię tam odwiedzę :D :D :D szybciej niż Twoje rzeczy dojadą :D :D :D Moje dziecko własnie dzisiaj wyjechało do Tillburga do Holandii z kadrą (upss...nawet nie za bardzo wiem, gdzie to jest) zaraz muszę luknąć na neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari****
Dzunia, nie trzeba bylo sie zapakowac z nimi ? To nie tak daleko ode mnie, pojechalabym po Ciebie:) a jak nie to zapakuj sie z moimi rzeczami:)...i bys sobie posiedziala na moich krzeselkach w ogrodzie, na sloneczku:D...nawet drinka bym Ci zrobila:D:D No, no, no....Z kadra?....pewnie plywacka, bo z Twojego miasta to sami plywacy albo lyzwiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy dziewuszki z tymi dołkami.? Paris-- w dołku , teraz Dżunia. Przecież wiosna za 3 dni .Wyłazić mi z tych dziur.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, a ja lubię pomarańcze :D :D :D Hokeista !!!!!!! A wiesz, że mam w planach wyjazd do Hiszpanii, co prawda służbowy (zobaczymy jak się do tego Wyżyny odniosą), ale jak już ..to będzię OLEEEEEE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w okolice Madrytu, ale pewna nie jestem, bo to mój kolega ma zorganizować. W sumie loty są bardzo tanie, bo koszt w obie strony to ok (albo pewnie ponad) 400 zł od osoby, jakis hotel, jedzenie.... zobaczymy, czy mi zatwierdzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajta wzięlo mnie na winko, chyba wyskoczę do nocnego....dobrze, ze mam nie daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia jak te okolice nie tak dalekie od Madrytu ...;to moze zaplanujemy razem wyjazd??:D...no chyba ze lecisz teraz...to ja nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, już jestem, ale nie było nic godnego mojego podniebienia więc skończy się na \"pifku\" :D Kari, nie teraz, jeśli wypali (????) to gdzieś w drugiej połowie kwietnia, ale jak juz wspomniałam, teraz wszyscy i wszedzie każą tylko oszczędzac i oszczędzać, więc zobaczymy jak to wypali..... a jak nie to się i tak wybiorę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrczę idę spać, bo mi się przypomniało, ze jutro przeciez nie sobota ;) "Pifko" zaczeka do jutra......chyba. Dobrej nocki śpioszki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
witam Was. chciałam napisać że witam Was wiosennie ale budze sie patrze za okno a tam zima, śniegu napadało tyle że kulig można by zrobić.... no ale coraz bliżej do wczasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) magdaole--> to nie tylko u Ciebie...w GD też pada śnieg od rana... :( Pozdrawiam ciepło i byle do wiosny, a jeszcze bardziej do urlopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ u mnie na szczęście nie pada nic- jeszcze :) ale co tam do wiosny bliżej niż dalej i już powoli mogę wyciągać mój rowerek, już się nie mogę tego doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×