Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ a ja dopiero wróciłam i mam mały problem dzwonili do mnie z biura podróży, że możemy za 120 zł dopłacić do stałej ceny. i nie wiem czy dopłacić czy się nie opłaca :/ czy któraś z was dopłacała już kiedyś ?? i jakie to są kwoty ?? sama nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem :) No ja już dziś walizę zakupiłam - też waży ok.4,5kg liczę, że max do 5kg. Mnie kumpela z pracy powiedziała o tych torbach na kółkach i tak z ciekawości poszukałam na Allegro i faktycznie są. Jednak też postawiłam na walizkę. Kupiłam czerwoną, bo mam czerwony kuferek Samsonite więc będzie pasować ;) Pariss--> faktycznie ładne to cudeńko :D więc jedź po wizę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo pojadę pojadę po tą wizę, już nie ma odwrotu...i pomacham Wam moze z tej kamerki kiedyś ;) Fannky ale do czego masz dopłacić? Przecież miałas gwarancję ceny? Jesli te 120 zł ma być po to, że juz tej ceny nie ruszą to uważam, że warto. I tak nic nie dostaniesz w niższej cenie teraz. Płać i płacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss no właśnie chyba nie mam gwarancji ceny i mogę to niej dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky zapłać i bedziesz mieć z głowy. Nigdy nie wiadomo co wymyślą do września. Nie wiem czy czytałaś na stronie GTI ze oni zlikwidowali nawet sobotnie loty do Antalii ze względu na małe zainteresowanie. Co w tamtym roku czy dwa lata temu byłoby nie do pomyślenia tylu było chętnych. Crazy woman, wiem, że piękna i bede o niej marzyć do lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannki , ja rozumiem że ma to być ubezpieczanie na wypadek zmiany kursu walut, ale już chyba wyżej nie będzie, więc nie wiem co mam Ci doradzić. Widziałam w innych BP 60 zł takiego ubezpieczenia ale 120? hoho. Pariss-- aj dopiero teraz oglądałam Twoją bransoletę i powiem no no!Ładna jeta Może w TR coś podobnego kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zobacz czy takie tam są i po ile. A może Ty nam pomachasz przed kamerką jak bedziesz? Ja się wyłączam bo chcę pooglądać Medium. Teraz Dżunia sie zgubiła? Pewnie nie może nadążyć z czytaniem :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-- przecież że pomacham (kamera nr2) .Mój hotel jest 50 m od niej więc na pewno Wam pomacham. Pewnie zrobię to w niedzielę ok południa i na forum ulaże się odpowiednia notka w tej sprawie. Kolorowych Meksykańskich snów.🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, to może kupię w W-wie, bo nie chce dużej i ciężkiej flaszki, a wszyscy piszą o odkażaniu żoładka w Maroco... Pariss, a która brans? bo mnie kilka wyskakuje? ja definitywnie kończę z biżuterią, nakupiłam w Turcji i wszystko leży w szufladzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - możesz kupić w stolicy jak są. A co do odkażania to chyba wszędzie trzeba odkażać. Ja w tamtym roku dobrze to robiłam w TR i nic mi nie było a spotkałam kilka Polek które załapały się na zemstę sułtana i wylądowały w szpitalu. Także Vanili zaopatrz się w odpowiednią ilość. Ja w tym roku też zabieram whiski bo od tej anyżówki to nawet skóra pachnie tydzień po powrocie do kraju. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak, zaraz w samolocie zacznę się odkażać... mnie tez nigdy nic nie dopadło, ale musze uważac z jedzeniem... anyżówkę uwielbiam, ale pierwszy wyjazd do Tr nie piłam, teraz jestem zdziwiona,że ludziom to nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
no anyżówka mi też jakoś nie idzie :\ ja wódeczki do odkażania brać nie musze ponoć mam mieć nie ograniczony dostęp do napoji wyskokowych w hotelu, gorzej z moim mężem on nic nie może, zostaje mu stoperan tak jak w tunezji hihihihj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta anyżówka najlepsza na sprawy żoładkowe oj, tylko współczuć facetowi...a piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
nic nawet piwa o słodyczach nie wspomne w zeszłym roku okazało sie że ma chorobe leśniowskiego czyli wieczny stan zapalny jelit i nici z przyjemności hahaha bynajmniej nie których

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się szybko bo pozniej nie znajdę czasu może 🖐️ Vanili moja brans to ta z aukcji. Z serduszkiem i przekładanym zapięciem. Miłego dnia ! 🌼 p.s. Bobo a Ty do którego hotelu jedziesz? bedziesz teraz przy Kleopatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miłego dnia....tyle mam spraw do załatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co do alkoholu to anyżówki lubię ale ouzo albo pernod tureckie raki jakoś mi nie podchodzi śmierdzi jak bimber :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z bagażem? sprawdzam wyloty,ten sam lot, jedno biuro podaje 20 kg, drugie 15??? i sama nie wiem, a te ciumra sprzedające, to tyle powiedzą , ile w katalogu wyczytają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci któraś z Alfa star? u nich na str 15 kg bagaż i 390 Pl dopłat lotniskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ale się naczytalam ,dobra lektura ten topik. Dziewczyny przeczytajcie na Onet.pl Zagraniczne wakacje będą dużo droższe. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po południu :) Ja tez tylko się przywitałam i zmykam, bo urwanie głowy dziś mam w robocie...uff Pozdrawiam i miłego dnia :D Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza--> no fakt, kryzys zrobił swoje .. :( także i wakacje podrożały ze względu na takie a nie inne kursy walut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola !!!!!! jestem, jestem, ale powiem szczerze, że czasowo to znowu jakoś tak niewyraźnie u mnie....niby kryzys, mało \"roboty\", a tego zaganianiaaaa ;) W pracy nie miałam neta przez kilka dni i powiem Wam, że jest to masakra, przynajmniej dla mnie....gdzie muszę np pocztę mailową wysłać ....na kafe luknąć, co tu robicie ;) itp, itd. Więc potem jak on (net) się pojawił...no to się zaczeła jazda - 178 wiadomości 😭, ale już sytuacja opanowana. A wczoraj podjęlam próbę wypełnienia PIT-u , i tak się męcząc nad nim śpiewałam......gdybym była ja bogata, tadadadadadadaaaaa. Muszę pokicać do kogoś, niech ktoś luknie łaskawym i fachowym oczkiem na moje wypociny ;) Poza tym nie wiem, gdzie ta zima się wraca....bo u mnie Wiosna w dalszym ciągu (w serduchu) :D :D :D Pariss - biżu jest bardzo ładne, może jak kupisz dwie, to będziesz miała taniej ;) (ta druga dla mnie) Wszystkim intensywnie się już szykującym do podróży cholerrrrnie zazdroszczę.....ale to nic....wrzesień tuż, tuż i lasty bedą czekały na mnie - hehehehe. [kwiat} dla Was i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Kolejne dwie zguby się pojawiły Shazza i Dżunia 🖐️ 178 wiadomości???? Ludzie! ....ale skoro Wiosna wciąż jest tu i tam to i PIT dobrze idzie i maile opanowane ....❤️ Ja czekam bo kolezanka z Chicago ma do mnie dzwonić dzisiaj jak jej sie uda. Jakieś \"dołkowate\" myśli mnie dopadają dzisiaj. TO przez tą cholerną pogodę pewnie :O Fannky dopłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kartkę z życzeniami na dzień kobiet od firmy Tiffany z Alany i rabat na biżuterię 25€, bo w ubiegłym roku u nich kupowałam gold...na Boże Nar. też mi przysłali... tak, że miły dzień, pomimo sumy jaką wybuliłam za rachunki z domu 🌻 fanky, może nie dopłacisz, ja mam podobną sytuację... i nie martwcie się , ludzie nie mają kasy i ponoć spada zainteresowanie zagranicą, tanie linie robią konkurencję, biura muszą spuścić...a nie, to z naszym doświadczeniem zaczniemy jeżdzić pod namioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo boshe..pogoda makabryczna - teraz jeszcze gorzej to wygląda niż w ciągu dnia :( Ale tak jak Dżunia napisała - wiosna to tylko ewentualnie w serduchu :D Jak tak czytam, że musicie dopłacać to się cieszę, że ja mam gwarancję niezmienności ceny... Jak rezerwowałam wyjazd, to kobieta w biurze podróży mi powiedziała, że oni obawiali się kryzysu i spadku zainteresowania wyjazdami, ale nie potrzebnie, bo już w styczniu ludzie zaczynali robić rezerwacje. Ja robiłam na początku tego miesiąca i już większa część ofert była wyprzedana - tylko że my akurat jedziemy w sezonie wakacyjnym więc może dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki. Pariss-- Kleopatra ale inna jak w tamtym roku \"Gural\"troszkę dalej od centrum ale to wszystko nic. O właśnie zguby się znalazły.!! Wiecie co coś Wam powiem. Ja na swojej ofercie miałam wszystkie opłaty i gwarancję niezmienności ceny, do tej pory nikt z BP Alfa ,się do nie nie odezwał i niech tak zostanie.Nie zamierzam nic dopłacać>Gwarancja to gwarancja. Pariss- to kup może 3 bransoletki to będzie jeszcze taniej i 3-cia dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×