Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Paris-- dobranoc, do jutra. Dżunia , co tak późno , my tu już pijane .A czego się napijesz , u mnie pełen barek. KAri- polewa Gin z soczkiem a u mnie masz co chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściło mi się, a ja jeszcze nie skończyłam..... ....no więc 4) stać go (teoretycznie) na wojaże zagraniczne, ale jak wyjeżdża, to umówmy się totalna żenada - liczenie każdego grosza 5) tak naprawdę to nie ma żadnej pasji czy hobby ..... kurczę nazbierało się tego trochę, ale niestety taki mam niestety obraz przed sobą i smutne to jest :( A generalnie nam Polakom brakuje przede wszystkim poczucia humoru No to teraz ja sie rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Bobo, kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi :( ale drineczka na dobry sen to ja poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Pariss mam Ci podpowiadac?:) najpierw randka w swieta bo chcesz mu przeciez osobiscie podziekowac,i zwrocic pieniadze za bilet... nastepne w Stanach:)...uwielbia Meksyk, wiec moze sie tam z Toba wybierze ;)zeby chronic Cie przed tubylcami:)...co ja gadam...nie moze .Jak Cie osobiscie pozna to na pewno z Toba poleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia - proszę whisky z colą. Kari- masz rację co do tego gościa z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzunia ;) wszystko co piszesz to wierutna prawda;) i jak dobrze zauwazylas Polakom brak poczucia humoru i ciezkie czasy nie maja z humorem nic wspolnego:) Dobrze ze Ty Dzunia tryskasz humorem za 5 srednio Polakow, to sie chwali...i za to poleje Ci takiego drika jakiego sobie wymyslisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do humorków polaków to macie po części rację , chociaż znam też takich co mają jak to się mówi w Polsce "urzędowy uśmiech "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie robi:)...i serwuje:D wirtualnie:) Kiedys Ci zaserwuje w realu, nic sie nie martw, masz to jak w banku,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z naszą psiółką Frogii-? Znowu awaria kompa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
mi też polejcie tak dla poprawy humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Kari...slowo się rzekło....kobyłka u płota, a raczej pod markizą :D :D :D Muszę Was niestety opuścić, bo jutro piateczek..dopiero :( a w sobotę spotkanie z wiosną i moją Wiosną :D :D :D HURRRAAAA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kari , wiem że była w dzień ,ale kiedyś lubiła tu siedzieć ze mną po nocach . Ja już zamykam bo rano 4:25 pobudka. Miłego weekendu wszystkim naszym paniom życzę.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh moje dziewczyneczki skoro dziś czwartek, toooo wiadomo gdzie sie podziewam ano na \'do the d.a.n.c.e.\' :D:D:D Jakby któraś chciała,to proszę bardzo link: http://www.youtube.com/watch?v=49esza4eiK4 myślę,że dobre na rozpoczęcie nowego dnia również:) Ojjj jak ja bym chciała żebyśmy sie tak spotkały kiedyś...🌻4You Pariss to rewelacja,a to dopiero kolega!:) Bobo ja również odp.Komputer działa,bo nie wyłączam już teraz:P A gdzie Manuela,Szazza,Kwiatuszek? Miłego piąteczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ze słonecznego GD :D w końcu słońce, a nie zadymki śnieżne .. BoBo--> ale to nie ja pytałam o szczoteczkę do zębów i pastę tylko vanili ;) vanili Cześć Wszystkim... Powoli się pakuję...tzn. gromadzę potrzebne rzeczy... Pariss, powiedz mi, czy tusz, trochę wody toaletowej , resztkę pasty do zębów, szczoteczkę - mogę mieć w podręcznym? będę 12 H w podróży, niestety...a jak wypadnie opóżnienie? norma 3 H na tej trasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry ja się pierwsza z rana zamelduję. widzę, że wczoraj znowu popijawa była i jak to zwykle bywa mnie ominęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ja tez pozdrawiam slonecznie:) Fannky szkoda ze Cie nie bylo, ale za to glowa Cie nie boli;) Craizy_women- nareszcie i Ty dostalas slonko w prezencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari--> spoko ja się nie gniewam hehe ;) ale padło pytanie po co mnie pasta na 3H lotu - fakt bez sensu :P więc wysłałam małe sprostowanie :D Oj tak słońca naprawdę mile widziane po wczorajszych zadymkach śnieżnych... Wracałam do domu koło 23 i tak sypało, że 30km/h jechałam :( śnieg co prawda leży jeszcze, ale pewnie słońce szybko się go pozbędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh...tak to jest jak się za szybko czyta :P dopiero teraz zauważyłam, że "craizy" haha fajnie to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zasypało... czytam na str. lotniska i dalej 0 wiadomości dla mnie...czyli dam do walizki te kosmetyki... wezmę spiwór, bo tam można kupić wyjazd na pustynię, 2 dni, nocleg w namiotach...a nocą temp. spada... ..mam taką depresje przedwyjazdową, pustka w głowie i wszystko z rąk wylatuje... Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam bagaż , tylko 15 kg! więc zacznie się wyrzucanie z walizki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili-->taką "depresję przedwyjazdową" chyba każdemu się zdarza mieć ;) ale jak już dolecisz na miejsce, to "deprecha" minie jak ręką odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie wieczornie...a tu nikogo nie widać ani nie słychać,czyżby jakieś weekendowe wyjazdy i wyjścia?:) Czy zaczytane nt. turkish:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Kari Twoje uwagi sobie zapamiętam ;) W domu mi się przypomniało, ze mam iść do empiku. Może jutro podjadę bo idę zdjęcie sobie zrobić. Nie lubię tego. Nie jestem fotogeniczna i każde jest beznadziejne. A już wogóle kolorowe legitymacyjne. Już widzę moje przebarwienia na pierwszym planie :O Za to wiza potaniała 60 zł ze względu na niższy kurs dolca. Znowu nic nie ma w tej telewizji. Jak juz chce cos oglądnąć to nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że tu straszne tłumy dzisiaj były:P chyba że kafe coś nawalała innym-jak to czasami bywa...ale to może jednak ta WIOSNA:D Pariss w tv pustki,bo pt a w ten dzień tyg zazwyczaj jest średnio,ale chyba i tak gorzej w soboty,chociaż co ja mam do powiedzenia skoro mam wybór w niewielu programach:P A wiadomość z wizą super,trzymam kciuki,oby tak dalej!!!🌻 No nic to dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×