Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

WITAM WIOSNĄ WSZYSTKIE KOLEŻANKI!🌻🌻🌻 U mnie od samego rana świeci słoneczko,aż miło mi się wstało. Chciałam wam powiedzieć,że moje tulipany i żonkile mają pączki i niebawem zakwitną. Będą zdjęcia to na pewno zobaczycie. A jak u Was koleżanki dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Wstałam i przyszła do mnie Zuzanna. Dobrze, ze już sie wypindrzyłam do wyjścia. Wypiję herbatkę i lecę na miasto. U mnie też słoneczko, ale chyba wiatr wieje i jest zimno. Bobo czekamy na kwiatkowe zdjęcia. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj poszłam do koleżanki na winko :) a teraz siedzę w pracy. słonka brak póki co ale to nic grunt że wiosna już zawitała przynajmniej kalendarzowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja również sie melduję i mówię bardzo słoneczne dzieńńńń dobryyy:D U mnie słoneczko i sucho więc nie narzekam już na temp:P Pariss udanych zakupów!:) Pozdrawiam wszystkie tutejsze Dziewczynki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie,już myślałam,że wszystkie poszłyście na wagary? Pariss-nie strać za dużo kasy Fanky-pracuj,pracuj i zarabiaj kasiorkę Frogi-Ty już się wyspałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo - ja?! tak tak ,hihihi ale ide się ogarnąć,bo czekam na dziadków:) A Ty tam ładnie pomagaj w Kostrzynie!:P fannky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi-pomagam pracować ale się nie przemęczam,właśnie skończyłam pić herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Bobo trzeba pracować bo same wydatki mnie czekają 2 razy chyba do Niemiec polecę a później my darling Turkey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky-ja cały czas pracuję,ale w sobotę to już tylko nadzór nad męża pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
hejka Wiecie jak tak Was czytam to Wam zazdroszcze ja z chęcią też już bym poszła do pracy 3 lata przerwy to już dużo, nudze sie troche a z drugiej strony to mi ciężko zostawić dziecko, mała on jeszcze jest.... no i dla zabicia czasu jak dziecko śpi do pozostaje mi net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
mała ona miało być jakoś literki zjadam hihihihhi chyba musze sobie zrobić kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie zropbione. Do odebrania w poniedziałek. Byłam w empiku patrzeć na te albumy, ale tego co poleciła mi Kari nie było. Ogólnie jest spory wybór i do 100 zł dostanę coś ładnego. Za godzinkę jadę do galerii na zakupy z siostrą. Magdaole ja własnie dopiero piję kawkę bo trochę pospałam sobie tak mnie dopadło jak wróciłam :) Jak możesz być w domu i nie musisz pracować to korzystaj i badz z małą. ....a na dworzu u mnie wieje ale dość ciepło. Teraz jest 6 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki ! Pariss Ty uciekaj szybko do Meksyku bo w kwietniu na Pomorzu ma wystąpić Tsunami,tak przepowiedziały dwie niezalezne wróżki.Dzisiaj taką wiadomość uszłyszałam w TVN 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny ! Ale zmarzłam, byłam na działce,wiało jak cholera. Ale ile kwiatków się pojawiło Oooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Znowu kupiłam Wielkie NIC. Zastanawiałam sie nad fajną torebką w Kazar, ale nie wiem czy warto tyle kasy za nią dać. Podoba Wam się? http://www.allegro.pl/item579405462_torebka_kazar_wys_gratis_wzory_tylko_do_21_marca.html#gallery W sklepie jest za 159 zł wiec nie wiem dlaczego na allegro jest droższa i jeszcze łaska, ze przesyłka gratis. Wogóle poszukuję takiej torebki przez ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari wyczytałam, ze w Playa jest teraz duzo komarów także jesli ich nie lubisz i sie Ciebie czepiają to weź jakieś kremy czy spraye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) Pariss fajna ta torebka,ale ja np.nie dałabym tyle kasy za nią:) a z ta cena na allegro to już w ogóle coś nie tak... Ale jak mówimy już o torebkach(które uwielbiam kupować:) ja mam teraz upatrzoną w ccc do butów-ala turkish :D -( druga rzecz na którą mogłabym wydawać majątek-gdybym była szczęśliwą posiadaczką owej kasy:P)cała cekinowa,srebrna, dosyć duża a spód ma w kształcie owala ...oo właśnie znalazłam na necie tylko jest w innym kolorze-hehehe takim jak buty które kupiłam, których już nie mogę odnaleźć:| ale nic tu jest link do torebki http://ubieramy.pl/torebki-w-ccc-wiosna-2009/zdjecie/14/ co Wy na to? Poza tym sobota spokojnie minęła dzisiaj pełniłam rolę gospodyni :P Spijcie smacznie ...jeśli sie wybieracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Frogi :) Twoja cekinowa torebka superowa! Muszę podejść do CCC zobaczyć co tam mają. Z tego linka też niektóre wzory mi się podobają, ale teraz szukam czegoś przez ramię. W poniedziałek może pojde sobie mierzyc spodniczkę dżinsową do takiego butiku to obok spojrzę na torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss git:D i Ty o tej porze jakie mam szczęście😘 To czekam na wieści późniejsze jak z tą torebką:) ahh ale super!hihi iyi gecelr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zwijam bo spojrzalam na zegarek. Nie wiedzialam, ze jest tak pozno. Buziaki Frogi 👄 Iyi geceler! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Za oknem szaro, ale w Alanii też nieciekawie. Narazie nie ma słońca, 15 C. Idę przygotować sobie farsz do tortilli a pozniej prasowanie. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ te torebki ze str co podała Frogi są nie które świetne. może się skuszę na jakąś :) czemu na dworze jest tak zimno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! U mnie też dzisiaj jakoś szaro i do tego pada mżawka a na termometrze 7st. Tak się narobiłam wczoraj na działce,że jak przyszłam do domu to padłam jak kawka. Pariss-torebka ładna ale trochę droga. Frogi-te są ładne i takie wzory właśnie lubię. Ja właśnie gotuję obiadek,a później to nie wiem co będę robiła. To na razie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola! U mnie dalej sloneczko:) Wczoraj siedzialam w ogrodzie z krotklim rekawkiem pijac kawke;) a dzisiaj moze troszke wieje ale tez pilam kawke na zmiane z pracami w ogrodku, zasialam , posadzilam co nieco...obiadu nie gotuje juz drugi dzien, bo wczoraj bylo resto a dzisiaj w gosci na obiad:D Meksyk zbliza sie duzymi krokami a ja ...jakos malo sie ciesze...moze przeraza mnie ten dlugi lot? Pariss, dzieki za informacje o tych komarach, musze cos kupic na nie bo mnie jakos bardzo \"lubia\" Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×