Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jak dobrze zrobiłam, kupując Agadir, wszystko wyprzedane! zostł koniec 04. ale cena wyższa! nawet bardzo... oglądam hotel na hybrydzie...super przy plaży i blisko mariny.... już się cieszę! z kortem tenisowym, ale cóż nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :* w nowym tygodniu - który przybliża nas do wyjazdów urlopowych :D Pariss - dzięki za dobre rady odnośnie walizki i pakowania :) Przez weekend zaczerpnęłam jeszcze opinii znajomych odnośnie wielkości walizki i decyduję się na dużą jednak :D Wagowo jest niewiele cięższa (tylko pół kilograma), a zawsze więcej miejsca jest no i nie muszę jej pakować po brzegi w końcu hehe No i tylko 30zł więcej kosztuje niż ta średnia O to link do tej walizki z Allegro: http://www.allegro.pl/item578751465_promocja_duza_walizka_kolory_walizki_super_cena.html Kurcze to tak się sprawa ma odnośnie zmiany hoteli :( na stronach Triady nic nie wspominają odnośnie takiej możliwości, ale jak widać czasami się to im zdarza. No ja raczej staram się być dobrej myśli :) nie chce się martwić na zapas. Wolę myśleć o zwiedzaniu Turcji niż o hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanili widzę, już szykuje się na wyjazd :) a wybierasz się jeszcze gdzieś w tym roku ?? Turcja ?? :) 🌻 miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, gówne wakacje 2 tyg. kupiłam w styczniu -Kreta + Santorini+ wycieczki...ale nie mogę się doczekać i jadę teraz sama...na pustynię, na wydmy, do Berberów....doczytuję jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
główne... ... a...ja pakuję się zawsze do mniejszej walizki, bo i tak chodzę cały czas w jednych sandałach i spodniach....a przywożę czyste ciuszki do domu...a jak ciepło to tylko strój kąpielowy+pareo... ale każdy ma swoje potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja mam na 2 tyg ok 10 bluzek i tyle samo spodenek i spódnic :) i we wszystkim chodzę pod koniec to już mi się nawet tamte nudzą i żałuję że więcej nie wzięłam :D ale tak jak piszesz każdy woli coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie zwiedzam, jeżdżę, więc z plecaczkiem, to nie da sie stroić, szukam wygody i praktyczności, a na plażę jak się nasmaruję olejami...to i tak nie założę czegoś extra tylko pareo mam też coś na disco... teraz też w planie kilka wycieczek, pustynia... i tak jak mówi Pariss, nie piorę białych rzeczy, bo mi pociemniały z tej ichniejszej wody, a głównie mam białe i cienkie rzeczy z batystu, bawełny...wszystko inne płowieje w cholerę w tych upałach! znów kupiłam kilka białych bluzeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie również jestem w trakcie zaopatrywania się ;) w białe topy i koszulki bawełniane... bo tylko w takich rzeczach można wytrzymać tureckie upały. Ja jadę na pobytówkę więc można się trochę poprzebierać w trakcie pobytu ;) ale tez nie nastawiam się na zabieranie tony ciuchów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy to nie jest tona ciuchów :) 10 koszulek na ramiączkach i parę lekkich spódnic to najmniejszy problem. najwięcej miejsca tak jak pisała Pariss zajmują buty i kosmetyki. niby wszystko małe a razem daje 20 kg bagażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky --> nie chodziło mi o to, że 10 koszulek to tona ciuchów hehe :P Napisałam tak ogólnie, że dużo rzeczy nie zamierzam zabierać, no i faktycznie kosmetyki, buty trochę ważą. Dobrze, że jednak do Turcji można zabrać do 20kg bagażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście latam z siostrą więc o tyle dobrze, że dzielimy się kto co bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, mogę mieć tylko 15 kg!+5...więc ograniczę...ta cholerna walizka z 7 kg waży! bo ciuszki mało...kosmetyki biorę w małych opakowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili--> to Ty chyba dosyć dawno kupowałaś swoją walizkę, bo jak pytałam o wagę swojej walizki, to odpisano mi, że teraz używają takich materiałów, żeby walizki były jak najlżejsze, bo takich ciężkich to nikt juz kupować nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja juz od soboty mam zapłacone tak wiec 08.07 do 22.07 lece do Hotelu Kahya. Mnie juz Blue Star sie znudził hehe ile mozna. Prywatnie nie jade do domu poniewaz znowu jestem na wojennej ściezce. A w przyszłym tygodniu jeszcze rezerwuje Egipt na 01. sieprnia do 15 sierpnia ale to zobacze czy wypali bo nie wiem czy kolezanka mnie zastapi przez 4 tyognie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy... dawno, kupiłam rok temu, taka jak z allegro.. tylko ma masę kieszonek, stelaż, wieszak, gumowe kółka,można ją powiekszyć....i niestety to wszystko waży!!! ale jest b. wygodna! byłam z nią dopiero 2x i teraz się okazuje, że za nadbagaz trzeba płacić! spakujesz się i zważysz, będziesz przerażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja srednio 3x w roku lecę x powrót =6x i okazuje się ,że nie ma co kupowac drogich walizek, bo urywaja się kółka, rączki, wypaćkane jakimś smarem... teraz się zastanawiam nad plecakiem, są wytrzymalsze...tylko ja wolę walizkę, wszystko w niej widzę, a ten plecak...to nie wiem ,gdzie co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili--> no to faktycznie w sumie nie dawno...zapewne walizy są cięższe od plecaków czy toreb, ale chyba bardziej wygodne - nie trzeba przekopywać całego plecaka w poszukiwaniu jednej koszulki, no i w razie transportu jakiś szklanych rzeczy nie martwisz się o uszkodzenie... Już właśnie czytałam Wasze opinie, że nie opłaca się kupować drogich waliz, bo możliwe jest ich uszkodzenie..dlatego wybrałam jedną z tańszych ofert na allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dość często latam w ciągu roku więc też nie inwestuję w drogą szkoda kasy i tak nią będą rzucać :) ja chyba pod koniec maja polecę na jakieś 2 tyg do Niemiec, ale na razie patrzę że bilety drogie poczekam może stanieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie walizka, zapinasz szelki, jest sztywna i nic się nie przesuwa, nie wygniecie jak w torbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ala
witam was z sentymentem wspominam Turcję, myślę żeby tam pojechać znowy / 7 lat temu byłam/ miło wspominam hotel Kosdere w Incekum, fajna mała miejscowość do alanii jeździliśmy często dolmuszem To był super czas, super wakacje i super przygoda. Pamietam przy wyjsciu z dróżki od Hotelu była knajpka i tam pracował przesympatyczny turek Dursun. Ciekawi mnie czy ta knajpka nadal tam jest, może któraś z was była tam w ostatnim czasie i wie? . pozdrawiam. Turcja jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman, fajne te walizki i ta torba na kółkach. Kiedyś mi ktoś mowił, że takie są ale w sklepach nie widziałam. Dziewczyny zachorowałam dzisiaj. Znowu na coś głupiego oczywiście :O Ale aż mnie nosi żeby mieć to już teraz ;) http://www.allegro.pl/item575304156_bransoletka_tiffany_co_return_to_t.html#gallery muszę ją mieć. Nic nie kupię sobie w USA tylko tą oryginalną bransoletkę Tiffany. Oryginał kosztuje koło 300 dolców :O ale moze jakiś sponsor sie nawinie i nabierze sie, ze ja jestem bidulka z Polski hi...hi...hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i jeszcze najfajniejsze i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Otóż wchodzę sobie dzisiaj na stronkę z biletami, które to tak mi tanieją z tygodnia na tydzień i naciskam jak zawsze dla jaj na rezerwuj zeby sie upewnic ze ta cena jest ok. i co???? :D :D :D Wyskoczyło mi najpierw z 1930 zł ---> 3100 zł a później zeby było fajniej z 1997 zł ---> 14127 zł :D :D :D .....mam nadzieję, ze system im się zepsuł....bo nie wiem komu ten bilet za 14 koła chcą opchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Wróciłam z włóczęgi po mieście, mam dość. Vanili- u mnie na granicy są sklepy wolnocłowe TravelFree w których są trunki wszelakie w 0,5l w plastikach. Whisky,kremy,burbony i niektóre białe wódki. Zapraszam na weekend do mnie to się obkupisz na kilka wycieczek z rzędu. Co do Walizek toreb i plecaków , to tylko porządna walizka wchodzi w grę. Ja właśnie kupiłam dwie duże firmy Samsonite z masą kieszonek,workami na sukienki garnitury,gumami mocującymi i z porządnym skórzanym wykończeniem i dałam za nią 25 Euro.Wymiary 125x100x30 cm. Waży co prawda 4,5 kg, ale dam radę. Czy Wy wiecie że zima wraca.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Bobo.....noże się otwierają :D To miałaś farta z tą walizką. Ja jak sobie tak dłużej czasem myślę to mi się nie chce nigdzie jechać, nawet po tą wizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie , nawet tak nie myśl Pariss- nie możesz nam tego zrobić.Ja mam włączoną kamerkę którą nam dałaś i będę tam zaglądać kiedy się tam pojawisz.Głowa do góry.Jedź po tą wizę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×