Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

milkaa21-->jeśli pytanie było do mnie, to lecimy z Gdańska do Alanyi, do hotelu Monte Carlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Kapadocja to podobno koszt ok.400-500zł od osoby w jet touristic,tak nam mówiła babka z biura podrózy.Oczywiście będę patrzyła na ulicy na jak najtańsze wycieczki :) Mam nadzieje,że Turcja mnie się spodoba :) Tunezja była okey,ale generalnie w dwójkę nie było co robić,to raz a dwa w samej Tunezji jest mało miejsc do zwiedzania...:/ Jedynym głownym wrażeniem dla mnie była SAHARA :D wiadomo :) I jedyne co to hotele chyba w Tunezji są piękniejsze-bynajmniej na zewnątrz-jak porównuje :) a samo państwo dość biedne :/ Dzięki za porady :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> też go przeglądałam, moi Rodzice go mają ;) myślałam, że może coś ciekawszego może znacie :) no ale trudno zostaje net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
crazy_woman My lecimy z Poznania :) szkoda,że lecisz później...może byśmy się spotkały ;P ps.dziewczyny jak obejżycie ten "mój" hotel,to powiedzcie czy "ujdzie w tłumie" ;) bo nie mam zadużego porównania z innymi hotelami tureckimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Alanya to cała chuczy wieczorem i dyskotek dostatek w darmowym wejsciem ale drogimi drinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
to fajnie ;) Będzie wesoło i będzie co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Paris -jaki efekt jest po tych tabletkach Capivit Sun ?Czy to jest jakaś ochrona przed poparzeniem ,przepraszam że pytam ale nigdy nie stosowałam żadnych tabletek.Kupiłam krem do opalania firmy Avene z filtrem 50+ .Myślę że na pierwszy tydzień to spoko,a potem 30 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa Twoj hotel wyglada dosc fajnie jak na turecką trojeczkę przystało. Jest za to spory kawałek od plazy, ale ma tez 3 baseny. Zrob zdjecia w srodku i w pokoju jak bedziesz. Ja sie rozgladam za jakims bardzo taniutkim hotelikiem aby bylo lozko i cos na ząb i SŁOŃCE! Moze mi sie uda zgrac z kumpelą i jej egzaminami i wyskoczymy za 700 zł ......pomarzyć mogę przecież prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza bardzo grzeczna z Ciebie uczennica. Widze ze kupilaś apteczne filtry :) 🌼 50 na pczatek ok pozniej mozesz schodzic nizej. Tabletki chronia przed wolnymi rodnikami i niektore lekko brazuja skore bo maja beta karoten . Za to opalenizna jest ładna brazowa i dlugo tez sie trzyma. Przyjmowanie preparatu Capivit® sun system jest szczególnie zalecane w celu: • ochrony komórek skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV • poprawy kolorytu skóry • spowolnienia procesów starzenia skóry • wspomagania procesu odnowy komórek skóry • pobudzenia naturalnych procesów ochronnych zachodzących w skórze SPOSÓB UŻYCIA: dorośli - 1 kapsułka na dobę Preparat zaleca sie zażywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennego spożycia. SKŁAD: 1 kapsułka, % realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia witamina C, 110 mg, 183 witamina E, 20 mg, 200 witamina A (beta-karoten), 1500 ug, 187 selen, 30 ug Zawartość: 30 kapsułek elastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa ten rejs po Manavgacie sobie daruj. Ostatnio o tym pisałysmy tutaj. Lepiej dołóż do Kapadocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss --> to ja pytałam o ten rejs :P hehe ale dzięki...wybiorę cos innego może jeepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykam od poniedziałku akurat zjem 2 opakowania a 3 bede jadła podczas zeby sie zabezpieczyc przed egiptem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pani doktor Pariss ;) Kurcze czekam na relację no jaj jak i nie mogę się doczekać, może dziewczyna odsypia ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Dzięki dziewczyny :) No,generalnie mnie też się wydaje że hotel nie najgorzszy :) To fakt,że do plaży jest kawałek,ale 3x dziennie jeżdzą tam hotelowe busiki...ale co tam przecież przejśc też się można,co nie :) jak wybieraliśmy hotele,to sugerowaliśmy się troszkę ceną też.Wiadomo,za wyższą cenę dostalibyśmy hotel przy plaży jakiś fajny...ale wiadomo to już kosz mniej wiecej 3tys. :/ i więcej... Generalnie do wyboru mieliśmy : Hotel Plaza (blisko plaży,ale restauracja w opcji all an samej górze i nie ma własnych basenów) Hotel Sanata Club (tańszy bo za ok 2300,ale to polski hotel...a jakoś obecnośc samych polaków chyba nie dla mnie...) noi ten nasz Ark Suite :) Jeśli chodzi o wycieczkę to skusiłabym się na tę Kapadocję :) Ten rejs chyba rzeczywiście sobie daruję,bo jakoś nieciekawie to się prezentuje...jeszcze mnie kusi nurkowanie i delfinarium,ale kurcze...dosyć kosztownie... :/ Mamy całe 2 tygodnie...tylko brakuje-worka pieniążków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym chodzeniem do hotelu na piechote to nieradze. Na plaze jeszcze oki ale porot na piechote z skwarze i po paru godzinach w słoncu jest dosc wyczerpujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capivit ja biore jedno opakowanie przed wyjazdem i drugie juz w trakcie i do konca. Mi wystarczy. Milkaa wexmiesz Kapadocje i wystarczy. Nie bedziesz sie nudzic. Widze, ze bralas tylko JEta pod uwage przy wyborze. Dobrze, ze nie wzielas tej Santany bo o nim to kraza historie juz od lat. Wez tez sobie laznie turecka w hotelu - hammam - i bedziesz miec relaksik przed slońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja mam hotel za 3 tys a do plaży też ok 700 m :) mi to nie przeszkadza to są wakacje i nic lepszego niż ten spacer na plażę nie mam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja w porcie i na spacerach jestem parę razy dziennie, upał, upałem ale ta przyjemność ze spaceru mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky racja ja juz zmieniłam Blue Stara bo mnie znudził a podobno Kahya jest lepsza i dodatkowo przy plazy to sie skusiłam tymbardziej ze roznica byla dka mie 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bez przerwy latam do portu na piechote najczesniej na disco a wczesniej jeszcze na druga góry bo ten moj mieszka w bloku zaraz za hotelem Kryzanten. Nie wiem czemu jak jade do Alanyi to wole mieszkac do hotelu a jak do jego mamy do Gazantep to u niego w domu. Pewnie dlatego ze tam on ma dla mnie 24 h a nad morzem tylko popołudnia i biore swojego kupla do towarzystwa na plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu w sezonie byś się wynudziła. w hotelu masz basen i rozrywki. ludzi poznajesz. ale w domu taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek fajnie masz ze tyle u Ciebie dolar. Ja dzisiaj kupilam sporo ale po 3,33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór laseczki Jak tu tłocznie i cieplutko się robi , czuć już wiatr od Turcji. Wakacje tuż tuż i wyczuwa się tą atmosferkę i napięcie . To fajnie! I wszystkie nasze stare przyjaciółki powracają i nasza droga Paris jak zwykle uczynna i pomocna , wszystkim pomoże 🌻 Dziewczyny polskie lub z obsługą polskojęzyczną , biura w Alanya są 3-y. Pacho Tours obsługuje Lena , Rosjanka bardzo dobrze rozmawia po polsku, przy ulicy Ataturka na wprost Turkisze Finance Bank- Bardzo dobry przewodnik Oktaj (turek polskojęzyczny do tego stopnia że piosenki polskie i kawały 24h/dobę opowiada i śmiech jest w autokarze non stop , nawet nie wiesz kiedy 500 km przejedziesz),Wujek i Mariolka przy porcie jachtowym i trzeciego nie pamiętam jest w nazwie Adam i .... Ceny za Kapadokię ok 50-60 Euro ale uważajcie co macie w umowach bo po drodze jest zwiedzanie, obiady dodatkowo płatne i koniecznie jak już tam będziecie to musicie zaliczyć też dodatkowo płatną Noc Turecką za ok 15 Euro od osoby (Taniec brzucha, Taniec derwisza ,jedzenie i alkohol do woli i do wyboru) Warto mówię wam. A Kapadocja nie do opisania to trzeba zobaczyć na własne oczy. Mi zostało niecałe 16 dni. Któraś tam pisała że czytała opinię że Turcja jest brudna i morze takie jak Bałtyk.Nie spotkałam się z tym w Alanya. Brud jest i w Polsce , wystarczy się rozejrzeć .A co do morza to bardzo współczuje wystawiającego tą opinię. Pewnie Paris więcej może powiedzieć na ten temat bo mieszka nad morzem , ale i ja co roku raz lub dwa , jak się uda tam bywam i nie spotkałam się nigdy z tak czystym i ciepłym Bałtykiem jak morze w Alanyi. Pozdrowionka dla Frogi , Manueli, Paris, Kwiatuszka, Fanki, Dżuni , Kari , i pozostałych laleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie , co będzie z walutą po wakacjach. Bo na ten wyjazd to mam już sporo za dużo ale może się przyda na inny i dobrze że kupowałam od zeszłego roku to tak nie odczułam że na raz trzeba wywalić kupę szmalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×