Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kari To tylko 1300km,przecież to bliżej niż do Turcji !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ale mam za--ol na mojej działeczce. Przyznam się bez bicia że nie miałam siły do Was zaglądnąć - przepraszam. Manuelka buziaczki i pozdrowionka. Ja za 17 dni lecę do Alanya. Zmienili mi godziny wylotu i bardzo się cieszę bo lecę 0 4:30 i będę w południe na plaży Kleopatry. Paris--ja Kapadokie zaliczyłam dwudniową i tak sobie myślę że Pamukale na te 14 dni zaliczę w tym roku bo nie wiem czy w następnym będę lecieć do TR. A tak wogóle to bardzo dzięki koleżanki za wszystkie rady. Frogi- zaraz coś naskrobię na pocztę- pozdrawiam Co do zjazdu Turkomaniaczek to jestem za , mimo że nie wiem jak z czasem. Ja mam chyba 700 do Krakowa , ale dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dajcie jakiś link do Kamer w Alanya bo moje się nie otwierają a te poprzednie to jakieś wtyczki potrzebują a ja zainstalowałam wszystkie i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Manuela 🌼, napisz jak poszło :D Bobo tylko 17 dni, nie wierzę normalnie. Szczęściaro. W dwa tygodnie to warto zobaczyc Pamukkale tym bardziej ze bylas juz w Kapadocji. Dolar i euro spadło wiec warto zakupic jeszcze brakujacą walute i dodatkowo 10 funtów na wize. Szazza pewnie ze bedziesz mogła. Lista jest otwarta kto przyjedzie to bedzie. Kari a moze akurat sie Tobie uda do Polski po coś w tym czasie zawitać. Jak nie to podeślemy zdjecia. A jak tam Wasze spotkanie z Dżunią? Dotarła do Ciebie? Link do kamer: http://www.alanya.bel.tr/kamera.asp i do tych drugich : http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bobo http://www.alanya.bel.tr/kamera.asp?camID=610093477 U mnie działają kamerki,widzę już coraz więcej ludzi spacerujących w porcie ,chyba sezon otwarty.Dzisiaj się dowiedziałam że znajomej córka wczoraj poleciała do Alanii na tydzień.Jak wróci to ma do mnie zadzwonić i zdać relacje. Życzę dobrej nocki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paris i Szaza zaraz sprawdzam czy chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niestety nie chodzą bo wołają o wtyczki a ja ich nie mam. Ten drugi link Paris, to u mnie otwierają się jakieś komputerowe animacje zamiast normalnego widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- 🌻 masz wiadomość na poczcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten drugi zmienili niedawno a tam byly tez kamerki :O moze kiedys znowu zmienia. Ja tam nie wiem jakie mam wtyczki ale mi zawsze działały jedne i drugie. nigdy nic nie instalowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny właśnie oglądałam pogodę jutro dla Alanya 26 st i woda 19. To chyba nie źle jak na maj co? Już tak nie długo a pomyśleć że rezerwowałam w Październiku . Jak ten czas za-la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wszystkie smacznie spia a ja dopiero do domku dotarlam:) Pariss, Dzunia do mnie przylatuje 21 maja, a 22 lecimy na weekend do Madrytu ;) wiec wszystko dopiero przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj byłam na grillu urodzinowym u znajomych do tej pory odczuwam tego skutki :) Bobo 17 dni ??ja mam jeszcze 4 mies. ale spoko mam na co czekać całe wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba kolezanki A ja przesiedziałam w domu poniewaz od kiedy jesten na diecie unikam wszelakich wypadów co by mnie nie kusił ani alkohol ani nic kalorycznego ;-) Do Alanyi zostały jeszcze 2 miesiace bez 3 dni. Wiec trzeba wkoncu jakos wygladac bo do zrzucenia mam sporo. Przez 3 lata spasłam sie po ciezkich kłopotach osobistych to teraz trzeba to odpokutowac. Ale sie ten moj zdziwi bo juz 18 kg mniej. Moze przejdzie koło mnie i mnie nie pozna. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kamerek mogli by je pozmieniac. Rok temu czesto zmieniali wiec były i z centrum i z plazy i z dystkotek. A w tym roku widziałam zmiane moze 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki ;) 🖐️ U mnie pada od rana i to tak dość mocno. Bobo Ty sie nie martw o pogode. Koniec maja to juz pogoda jest pewna. Teraz sie rozkreca a jak pojedziesz to juz tylko slonce. Jak tak mowicie o tej Alanii to wiecie jak ja tesknie? Na kamerki tylko jestem w stanie popatrzec jakies 15 sek i to bez muzyki, bo jak muzyke wlacze to odrazu czuje ten klimat i mi sie wyc chce :O Kari to piekne spotkanie Wam sie szykuje. Mam nadzieje ze na zdjecia bedziemy mogly liczyc ;) ? Truskawki kupiłaś? U nas jeszcze drogie sa. Około 13-14 zł. Ja cały czas robie koktajle jeszcze na mrożonych ale juz niedługo na świeżynkach. Fannky my to prawie tak samo czekamy. Zaraz studniówka :D Kwiatuszek Ty to sie katujesz. Moze latem nam beda zmieniac te kamerki. Milego dnia i słoneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fajne lasty są na środę teraz: GTI: hotel Havana 4* 990 zł/tydz - 1744/2 tyg Kemer hotel Kemer - 3* 807 zł/tydz - 1378/ 2 tyg. Dinler 4+* - 990 zł tylko! hotelik zajebisty! Wiecie, ze z Gdanska jest 5 samolotów do Antalii w środę? Na 13-go nie ma juz miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooooo ;) Jeny jak tu wakacyjnie:D ahhh... Pariss- widziałam wczoraj właśnie te lasty,aż serce ściska..:P ale niestety jeszcze na wrzesień nie ma,mam nadzieje,że w czerwcu pojawią się już jakieś fajniejsze oferty i nie zostaną same drogie:/ Acha dziękuje Ci bardzo za odpowiedź😘 Dżunia i Kari ależ macie fajowsko:) ja też miałam zaproszenia do Bobo,ale jeszcze nie zrealizowałam:P Kwiatuszek wielkie ŁAŁ :D jeny ja to bym chciała mieć 50% Twojego zaparcia i wytrwania,bo potrzebuje ok5-6kg yh.. Fannky skąd znam to czekanie:) U mnie grzeje słoneczko pięknie:D śniadanko na balkonie było:) Bobo ahhhhhhh jak Ci superrr TY wiesz...:) za wiadomośc dziękuje:) Dla Wszystkich Turkomaniaczek wielkie😘!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kamerek to mnie też zdenerwowali,ze na wcześniejszym linku są teraz jakieś wirtualne,ale od Bobo już wcześniej dostałam link znaleziony przez W:) i Kwiatuszku masz racje,mogliby zmienić te widoki,np ten z portu żey był bliżej tego pomnika czyli przy samym wejściu do portu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wogole sie nie katuje nawet nie chodze głodna z niektórych rzeczy zrezygnowałam niektrore jem w wiekszych ilosciach i do tego duzo basenu i kg same spadaja. W warszawie swieci słoneczko i jest bardzo ciepło. Dopiero co wrociłam ze sklepu i byłam na krótki rekawek. Jedynie jest duzy wiatr ale ciepły. Co do Alanyi to ja bym nie chciała jeszcze jechac poniewaz woda jeszcze nie jest az tak ciepła. Bobo to moze sie juz załapie na cieplejsza bo przez 2, tyognia jeszcze słoneczko dgrzeje. Tylko ja taka madra jestem bo oczywiscie jade w najwieksze skawary do Turcji a potem w najgorsze do Egiptu bo tam w sierpniu na onecie pokazuja 50 stopni podczas gdzie w tym czasie w Turcji pokazuja ze jest 35. W turcji w słoncu jest duzo wiecej to co dopiero w Egipcie. Ale ja to z kolega rozmawiałam ze my lubimy uprawiac harcore. Albo jedziemy na skwar nie do wytryzmania albo na mur chisnki sie wspinamy w gdzie pada snieg i wiatr taki ze mało co nie zdmuchnie hehe. Pariss ja tez jak wracam to nie patrze przez zime na kamerki bo nie chce sie rozdrazniac dopiero szał ogladania zaczyna sie 3 miesiace wczesniej jak kupuje wczasy i tak od miesiace katuje je nawet w pracy. Chco ostanio sobie je wlaczam i słucham radia. Bo pomału zacynam juz wiadomosci rozumiec itp. Wiec sie osłuchuje. Co do samolotów to na poczatku sezonu samoloty miały latac w srody i soboty ale nie było zainteresowania Turcja i soboty odwolali a mnie akurat bardziej pasowało jechac nie 8 lipca tylko 4 w sobote. no ale coz. Frogi ja jeszcze nie widziałam twojego zdjecia !!!!!!! dobra bo sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie piękne słonko, wróciłam już z rowerka nawet trochę już opalona. ale mnie szybko słonko łapie więc to normalne. no Pariss my będziemy w tym samym czasie na wakacjach, będziemy sobie pisać opowieści z frontu :) ja też w końcu się zmobilizowałam i od piątku staram się jak mogę ograniczyć wszystko co kaloryczne. może w końcu uda się trochę zrzucić bo niestety basen i rower w moim przypadku nic nie dają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky tajemnica polega na tym aby nie jesc nic macznego, ani słodyczy a jak najwiecej kefirów, jogurtów, maslanek, i kurczaka. Sporobuj tak przez tydzien i sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na słonko ja sie juz przygotowuje pomalutku łykajac belissa sun. Dwa lata temu nie łałam i spaliłam nie mowiac ze okropnie bolało.. Rok temu zjadłam opakowanie i opaliłam sie ale nie byłam poparzona ani czerwona. Teraz zaczełam brac od tyognia wiec w Turcji bede pzy 3 opakowaniu. Wole byc przezorna. 4 tygodnie na skwarze moga dac siwe znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek muszę właśnie spróbować coś zmienić, słodycze lubię ale nie objadam się jakoś nimi 2-3 cukierki dziennie do kawy. gorzej z mącznymi rzeczami bo za nimi przepadam, kluski, makarony itd to coś za czym przepadam i ciężko mi będzie z tego zrezygnować. może uda mi się oszukać warzywami. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wiesz o tym że same warzywa tucza? Warzywa powinno sie jest z duza porcja białka najlepiej gotowanego miesa. Ja polubiłam mieso gotowane albo na parze i jakos zyje. Ale mam super diete i na niej tak chudne. Do wrzesnia na niej nawet bys schudła 10 kg. Wiadomo im wiecej tym szybciej leci. Mnie juz leci pomalutku bo juz duzo nie zostało. 18 za soba. A w alanyi trzeba jakos wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli warzywa i pierś z kurczaka będzie ok ?:) to jest akurat moje ulubione mięso więc mogę je jeść w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze dzisiaj zajrzy,ale Kolorowych snów Dziewczynki o tym wspaniałym ciepłym piaseczku i morzu w Alanyii i Mexico:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×