Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

I jak z takim nastawieniem jedziesz to już masz to na co liczysz. Jedziesz na wymarzone wakacje i nie przejmuj się otaczającym światem. Mnie tak nakręciły koleżanki na tym forum i z takim nastawieniem pojechałam , ach co to były za wczasy hm.... Nie wiem jaka jest różnica między Rivierami ale wiem że wszyscy co byli w Alani wracają do niej i kochają się w niej jak my tu wszystkie pozytywne "wariatki". A o Egejskiej nie słyszałam takich opinii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
BoBo63 -kochana tak,ja lecę z Ławicy jednakże od 8-22 lipca :) A ta muzyczka Turecja jaka wspaniała :):) hehe mam nadzieję że kebaby tam są tak dobre ja u nas w Polsce u Turków :D Ehh...dlaczego jeszcze trzeba czekać 2 miechy? :( Ja chce już!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda że tak późno bo byśmy się spotkały w Alani. Codo kebabów to nie licz na to .Są po prostu inne. Te nasze Polskie są robione pod nas europejczyków.Jedzenie jest dobre i nawet jak nie lubisz jednego to jest duży wybór i zawsze coś dla siebie znajdziesz. To jeszcze zdążę zdać ci relacje po powrocie bo ja wracam 10.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak reszta ale ja idę lulu bo rano o 4:30 wstaję. Kolorowych snów i stosunkowo udanej nocy. Pozdrawiam pierwszą zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szkoda,szkoda BoBo63 że się nie spotkamy...ale za to będziesz mogła mi co nieco opowiedzieć ;) To Ty lecisz za niecały miesiąc,achhh...suuuperr :D Okey,też kończę dziewuszki,bde jutro :) Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
heja ho, wrocilam, bo uparlam sie, ze przeczytam to forum od samego poczatku. Jestem na 78 stronie. Jeszcze jakies 200 przede mna (do urlopu pewnei zdaze). .............................................. no to skoro nikt jeszcze nie byl w Kusadasi,to jak wroce, podziele sie wrazeniami. jutro wybieram sie po jakies tabletki z beta karotenem, mam 4 tygodnie na przygotowanie skory do Tureckiego slonca. aha,w zwiazku z tym pytanie (pewnie glupie,ale coz...) czy wysokie filtry tj.40-50 sa dostepne bez problemu w Turcji i w ogole ile kosztuja takie kremy do opalania tam na miejscu. Ile kosztuja srodki typu: zel pod prysznic, szampon do wlosow, pasta do zebow. my zamierzamy sie sami zywic. licze na to, ze nie wydamy majatku na jedzenie (wole wydac to na zwiedzanie i inne atrakcje)... a moze jestem w bledzie. pozdrawiam stalych bywalcow i smigam dalej czytac forum. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Witam na pierwszej zmianie ;) Tyle się wczoraj działo na nocnej zmianie że dzisiaj poświęciłam pół godzinki na czytanie. Życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę, że bliżej sezonu to i tłoczno na forum. I dobrze !! :) Milka ja lecę do Blue stara 4* co do waluty to ja biorę tylko euro bo często jeździmy do Niemiec i jakby coś kasy zostało ( co się nie zdarzyło jeszcze :D ) to się euro przyda. na miejscu w miarę potrzeb wymieniam na liry po jakieś 50-100 e. na miejscu używam tylko lirów, żeby mi się nie mieszały te wszystkie przeliczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Thx za odp :) Podpisuję się z pytaniem pod Kolczi Jak to rzeczywiście jest tam na miejscu z tymi kosmetykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja też miałam robić rezerwację do Blue Star, ale kurcze ja wróciłam następnego dnia żeby ją zrobić, to się okazało, że ktoś już zarezerwował termin, który ja chciałam :( ale byłam zła...bo właśnie czytałam, że ten hotel ma dobre opinie. No ale cóż...trzeba było wybrać coś innego...no i jak wszyscy kierowałam się głównie ceną..a za dużo do wyboru już nie było. Same drogie, drogie dla nas, oferty zostały.. No ale teraz już jest wszystko zaklepane. Też jak wrócę, to zdam relację co to za hotel, bo nie jest on jakoś specjalnie znany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy i balsamy są dostępne bez problemu są jednak dość drogie także lepiej wziąć zapas z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą tak jak było mówione: bardziej liczy się sam urlop i uroki Alanyi a nie sam hotel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
crazy_woman a do jakiego hoteliku lecicie? :) fannky-fajny ten Blue Star :) My jak mówiłam my mamy Ark Suite Hotel,z tego co pamiętam zastanawialiśmy się jeszcze nad Blue Fish :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
crazy_woman -tez niezły :) Fajnie,bo przy plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - do plaży jest blisko :D z czego się cieszę, bo kocham plażę i latem to duuużo czasu lubię na niej spędzać ;) w ciągu dnia i wieczorami też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerz to ja bym nie chciała hotelu blisko plaży. za blisko głównych ulic i największy według mnie minus, że większość basenów i jadalni na dworze znajduje się blisko chodnika. przechodzący ludzie widzę i basen i taras. blue star na szczęście jest odcięty od wścibskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze są jakieś plusy i minusy... ;) ale co tam ja przy hotelu czy w hotelu, nie planuje zbyt dużo czasu spędzać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
hej dziewczyny juz jestem :) no wiec pogode mialysmy mieszana; pierwsze trzy dni pochmurnie,troche slonca,lezalysmy na plazy ,ale marzlysmy :O potem 2 dni tylko lalo dopiero od srody do soboty byla ladna pogoda bardzo grzalo :) jedzenie w hotelu super, pokoje takie sobie w sumie jak na 4 gwiazdki fajna dyskoteka nawet Havana,ale drogo strasznie; 9lirow (4,5euro)piwo,ktore bylo notabene chyba rozwodnione :O koktajl 16 lirow (8euro) nie wiem kto to wymyslil,ze tam sa "inni" Turcy niz w niemczech sa bardziej natarczywi jak dla mnie,nie mozna spokojnie przejsc ja bylam tam tylko z kolezanka,moze to dlatego :O widac pelno parek blondynka z turkiem same mieszanki :O polecam biuro Wujek i Mariolka wycieczki tam sa niedrogie i pani bardzo mila:) ale my bylysmy tylko na lazni tureckiej ze wzgledu na pogode higiena mnie tam troche przerazila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak Wy pedzicie! ledwo to przeczytałam od wczoraj. no jak jak--> czyli ogólnie nie bardzo sie Tobie podobało? Szkoda. Piwo tyle kosztuje tylko na dyskotece. Na mieście jest duzo tańsze. Mowia, ze w Marmaris jest drogo a tam drinki kosztują najwiecej 12 lirów. Najdroższy jest drink bowl fish za 40-50 E. Dostaje sie taką ogromną bańkę drinka i pełno słomek. TO jest takie naczynie w jakim sie trzyma małe złote rybki ;) Chyba ze 3 litry picia tam wchodzi. Milkaa dobrze ze nie wzielas Blue Fisha bo jest daleko od centrum. tu bedziesz miec blisko wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
chyba jest sie po prostu zadowolonym z pierwszego miejsca gdzie sie bylo, jakos mi w glowie tak Majorka zostala :) no fajna Turcja,ale nie wiem czy pojade jeszcze kiedys Turki mnie bardzo denerwowali :O na dyskotece nawet nie musisz sie usmiechac i tak zaraz jakis podejdzie :O piwo w sklepie 3 liry, a ich miescowe piwo 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ja jadę z facetem ... hehe :P bo to chyba faktycznie jest dość irytujące jak non stop Cię ktoś zaczepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Witam!dziewczyny przeczytałam 2 razy cały topik.jest super.teraz codziennie czytam na bieżąco.Wylatuję 3 czerwca do Alanii na 2 tygodnie,do Orient Palace.Pariss pisałas o wzroście ceny wizy tureckiej.biuro Alfa Star nie bardzo jest pewne czy można zapłacić funtami,czy jest bramka gdzie się nimi płaci.Jak to sprawdzić,pomóz proszę-jak zwykle zresztą!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro do alani
jutro lece ,tak chwalicie ta alanie ze postanowilam zwiedzic:) pojade do kapadocji i pamukkale dam znac jak bylo po powrocie ,jade na tydzien pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jak[cześć Napisz jak było w łaźni i ile kosztuje ta przyjemność. Pariss kupiłam Capivit Sun -30 kapsułek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
15 euro placilysmy w tym biurze "Wujek i Mariolka" odbieraja cie z hotelu i z powrotem odstawiaja,to razem wszytsko niby trwa 3 godziny, ale tez liczy sie do tego sauna,jakuzzi, basen z higiena sa raczej na bakier; wyszlam z masazu z goracego pomieszczenia w niezbyt cieple, podali mi recznik mokry zimny jakby po kims brrr sam masaz w sumie nie az tak dlugo trwa 10 minut moze masaz pianowy czy jak to tam sie nazywa max 15min w jakuzzi jakas taka woda mialam wrazenie nieczysta :O ale mozliwe ,ze wszedzie jest tak fajnie zobaczyc,ale nie zebym tesknila za nastepnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×