Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

dobry wieczór:) jak weszłam i zobaczyłam,że są dodatkowe 3 str gdzie nie dawno zaglądałam to nie trudno się było domyśleć,że wymiana inf trwa bardzo prężnie:D milkaa21 tak też mi się wydawało,że ostatnio gdzieś mi mignęła nazwa hotelu,do którego się wybierasz:P ale ja jednak go nie będę brała pod uwagę,ale to z różnych względów:P Pariss to ja bardzo mocno trzymam kciuki co byś znalazła fajnego lasta i może się zobaczymy wtedy w Alanyii w takim razie,no o ile TY tez trochę potrzymasz żeby mi się udało:P A u mnie dolar 3,30 i dzisiaj chyba ze 2/3gr podskoczył właśnie.. Kwiatuszek co do tematu \"men\" to przyznam,że się pogubiłam hehe:D bo kiedyś pisałyśmy-nie wiem czy pamiętasz ?:) ooo właśnie dobrze,że Bobo przypomniała...ja to właśnie bardzo mile zostałam zaskoczona jeśli chodzi o czystość i bezpieczeństwo:) hmmm\"tfu tfu\"-żeby nie zapeszyć- ale z pewnością również mogę powiedzieć,że woda to na pewno czysta,a plaża w sumie też-wiadomo,że czasami, np. jakiś papieros,ale nie ma się czym martwic:) no chyba,że ma na to wpływ również czas w jakim się jest... Bobo dziękuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do waluty to tez jestem ciekawa,ale będę się tym naprawdę bardzo interesować jak w końcu będę miała rezerwacje,ale oby się przynajmniej utrzymało,nic więcej... yhh jak mnie to już denerwuję,że za każdym razem jak coś tu pisze to jest to takie niepewne...:| ale życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie ma za co 👄 dla Ciebie wszystko! Ja myślę że morze Bałtyckie jest stale zimne i brudne a szczególnie jak jest się nad nim w Danii , nie wspomnę o morzu północnym które wyrzuca codziennie miliardy stworzeń, ślimaków , muszli m meduz i glonów które okropnie cuchną . Frogi, jak minął dzionek? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ciagle sie waham jak i z podjeciem decyzji czy sie tam przeprowadzac czy nie. hehe przełoze na sierpien myslenie. narazie mysle o tym aby był 07 lipca godzina 15.30 czyli wychodze z pracy i urlop. Dodatkowo powiem ze jutro jade wiec prosieta trzeba przetransportowac do rodzicow. Zawsze grube wracaja a tata mowi ze ich nie lubi. Tylko je dotucza codzienna porcia mlecza z działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o tym hotelu Plaza? przykładowo podaje linka: http://www.jettouristic.pl/ bo obserwuje go nie powiem:P najbardziej mi żal że nie jest od str plaży Kleopatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to Kwiatuszek nie wiem czy na dniach nie zmajstruje jakiegoś emaila:P jak nie będziesz miała nic przeciwko,najwyżej nie odpiszesz hehe:P a właśnie zapomniałam o Twoich zwierzaczkach:) ja chyba chciałabym czerwiec bo bym -mam nadzieje już wiedziała- ale z drugiej strony ine chce jeszcze sesji:P więc niech czas leci jak leci i tak pewnie przeleci między palcami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to ciezko ocenic bo ja jak jade to musze miec 4 kwiazki, all inclusive blisko port. A teraz jeszcze dodatkowy atut plaza przy hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na dosc ładny tylko plaza Kleopatry to juz nie to samo co po drugiej stronie góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo może uda mi się jeszcze dziś coś sklecić na emailu,ale nie obiecuje bo tu dzisiaj taki ruch:) a nie wiem czy skyp będzie czy nie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi , hotel ładny , pewnie lepszy jak ten nasz z tamtego roku. A czy dla Ciebie ważne jest czy to plaża Kleopatry czy inna plaża.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też mi też mi też! Pozdrów skeypa . A właśnie Kwiatuszku przecież Ty masz inwentarz . A jak tam te Twoje świnki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze jednej sie zaciazyło ale naszczescie nie. Kazda poszła juz do siebie na kolacje bo kuchnia wydała. I zaaz pojda spac. A na urlop wyworze je do rodziców. Tak wiec spoko. Opieka 24h papuga siedzi nad nimi i ma na nie oko a pies przychodzi i wyjada im marchewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
jestem :) ojojoj ;o Ale mam czytania,przeczytam-napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomału latam i robie zakupy pod katem wakacji. Mleczka do i po opalaniu zakupione, dwie sukienki plazowe i klapki i bluzka na disco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pytałam Kwiatuszku czy dalej szczekają na gości? Co do zakupów to jeszcze nie wszystko chyba mam ale jakoś tak podchodzę do tego na luzie że pewnie dzień przed wyjazdem zorientuję się że czegoś mi brakuje. Zresztą w Alanyi można wszystko kupić więc nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek no właśnie... Bobo ale to plaża Kleopatry jednak i jakoś z samych zdjęć mi się wydaje fajniejsza, w ogóle tak średnio się orientuje gdzie ten Plaza ,wiem że na pewno po drugiej str od góry,ale że ja też tyle nie chodziłam w tamtą str od portu-bo w porcie to i owszem:) to w ogóle nie wiem gdzie tam plaża jeszcze a jest blisko centrum dosyć więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ta nasza o jak jak , czekam na tą gorącą relację z Alani i pewnie nie tylko ja , a tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos zadzwoni to sa pierwsze przy drzwiach szczególnie samiec wazy 1,6 kg ;-) wiekszy od małego yorka. Wscipski i hasłasliwy za 3 yorki. Jakis dziwny. Generalnie on chyba mysli ze jest psem w dodatku panem tego domu. Zazdrosny jak cholera i kocha robic drzemki na kolankach bo dwie przednie łapy widza z jednej strony moich nog a dwie tylne z drugiej strony. Wyglada jak przełozona scierka. Taka biało- czarna i puchata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi , plaża jest zaraz za portem jachtowym , lecz jest inna węższa i kamienista w wodzie mnóstwo kamieni i rzeczywiście jak masz zamiar chodzić na plażę to Kleopatry znacznie lepsza. Ja zapędziłam się na tamtą plażę ale wieczorem i nie kąpałam się ale widzaiłąm jak wygląda. Do centrum miała byś bliżej jak z "naszego hotelu" No sama nie wiem co Ci doradzić , i tak polujesz na lasty , więc może jeszcze coś znajdziesz i trzymam 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tamtej strony plaza jest naprawde bardzo kamienista i piasek taki bardziej brunatny. ale ja chodze po niej generalnie o 6 rano zanim ide spac do hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie wybywam bo naniosłam sobie zielonej natki i muszę ją skroić do mrożenia na zimę. Później do was zajrzę. Miłego wieczoru. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide spac poniewaz o 6 trzeba wstac i nawet nie czuje jak rymuje. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Powiedzcie coś więcej o tej KApadocji kochane :) bo na zdjęciach jakoś nadzwyczajnego wrażenia na mnie nie robi więc się zastanawiam ;P A co myślicie o Pammukale? :) fannky-dokładnie,myślę że spacer nie będzie udręczeniem ;) Swoją drogą bardzo lubię piesze przechadzki :) A ajki macie hotel i gdzie? :) Pariss-a co mówili o Santanie? :D chętnie posłucham :D Niby hotel przy samej plaży,ale jakoś mimo wszystko odrzucał mnie... BoBo63 -to ja napisałam że PODOBNO (nie wiem-bo nie widziałąm,słyszałam tylko) to morze przypomina Bałtyk(fale-w orównaniu z taflą Adriatyku noi "podobno" woda nie jest krystaliczna)...Nie wiem jak to jest naprawdę,prosiłam tylko o opinie!! Byłam w Tunezji,też nad Morzem Śródziemnym i było to piękne morze z czystą wodą,aczkolwiek z falami ale pięknymi...,więc sądzę że i w Turcji takie jest :) Piekne oczywiście!! :) frogi -mam nadzieję tylko,że nie ze złych względów tego hotelu tam się nie wybierasz.. ;P Frogi my teżmieliśmy na względzie PLAZĘ,ale zrezygnowaliśmy z tego względu,iż restauracja z opcją "all" jest serfowana tylko na samej górze,awiadomo że wśrodku dnia też chce się na dworze pić.Noi druga sprawa też brak własnych basenów,ale przecież każdy ma inny gust :)Generalnie sam hotel też mi się spodobał i kusił mnie bardzo oj bardzo,tym bardziej że blisko plaży ;) :) A właśnie kiedy najlepiej pieniązki wymienić i na euro czy na dolary lepiej? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka dwa lata temu lepiej było miec dolary i wymieniac na liry natomiast rok temu bardziej opłacało sie meic euro i je wymieniac. JAk jedze na wschod to tam tylko dolary. ALe tam to kupuje tylko pamitki i czesto jedzienie bo jakos moja moze przyszła tesciowa gotuje tak bardzo po ichniemu i mi rosnie w gardle. wiec kupuje sobie serki i jogurty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyy sorki ale nie ogarniam wszystkich frontów,na których pisze bądź rozmawiam więc zajrzę później:) Bobo dziękuje pozdrowiłam!Również dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
a w tym roku jednak co lepiej wymienić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , co do waluty to bardzo podobnie wychodzi wymiana zarówno Euro jak i dolców. Najlepiej było by kupić lirę Tr, ale u mnie nieosiągalna w żadnym kantorze. Co do Kapadocji to jest to miejsce wpisane na Światową listę Unesco i naprawdę trzeba tam być. Mówią w Turcji że kto nie był w Kapadocji ten nie był w Turcji. Co do Pamukalle to się nie wypowiadam bo nie byłam , ale w tym roku jadę. Opinie są różne i rozbieżne. Pojadę zobaczę.Wtedy podzielę się wrażeniami. Ja lecę do Hotelu Kleopatra Gural przy samej plaży Kleopatry 30m. ale do centrum mam daleko, ok 1,5 km. Lubię spacerować więc nie jest to dla mnie problem. W tamtym roku miałam podobnie i potrafiłam iść do centrum dwa lub trzy razy na dzień.Deptakami spaceruje się znakomicie a jak dotrzesz do sklepików to zanim się otrząśniesz od oglądania towaru to nie zauważysz że przeszłaś już za port. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
hehe dzięki BoBo63 :D Czy Riwiera Turecja z Egejską są porównywalne? Ja np.jadę pierwszy raz do Turcji i było mi wszystko jedno w jakie miejsce...jak już wspomniałam raczej ceną się kierowaliśmy i wyszło na to,iż właśnie na Riwierze Tureckiej wychodziło taniej,ale w ubiegłym roku babka z poznańskiego biura podrózy mówiła że na wybrzezu egejskim jest ładniej... Ale myślę,że sama Alania też miło nas zaskoczy :) zresztą...co tu dużo mówić:nie może być inaczej niż wspaniale i pięknie sądząc po Waszych opiniach :D zresztą...każde wakacje w tropikach są jedyne i niepowtarzalne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×