Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość no jak jak
hej wszystkim ja wczoraj wrocilam z Alanyi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Kochani, fantastyczne forum, czyta sie jak dobra ksiazke! Bylam na kilku forach na ktorych praktycznie 90% to spam. Ludzie,k torzy nie maja pojecia w ogole W zwiazku z tym,ze jestescie tak zorinetowani mam pare pytan. Czy ktos byl w Kusadasi (moze w apartamentach Melissa), jak Wam sie podobalo i jakie kluby nocne by polecil- gdzie mozna isc,by sie wytanczyc do bialego rana... W ogole jakies sugestie macie dla mnie,bo wyjezdzam z moim mezczyzna 7 czerwca na cale, dlugie 2 tygodnie. Jestem bardzo podekscytowana, szczegolnie po lekturze tego forum:)) poza tym czy w Kusadasi jest jakis targ rybny, bo moj facet jest kucharzem i zamierza nam przyrzadzic jakas pyszna rybe,bo wybralismy opcje,by sie zywic na wlasna reke, bo uwazam,ze opcja all inclusive przymalaby nas w hotelu,ale to tylko moje zdanie. Bede wdzieczna za odpowiedz na moje pytania tudziez inne sugestie,ktore macie zwiazane z Kusadasi, oklicami i wycieczkami. aha i jak daleko jest do Kapadocji (pewnie daleko),ale czy jest mozliwe by z Kusadasi tam sie dostac, bo to podobno cudo, jak i Pamukkale(ale to wiem,ze sa wycieczki). pozdrawiam (szczegolnie Paris) i dzikeuje,bo kazdy prawie napisal cos dla uzytecznego. ps, zamierzam wychodzic 50 minut na solarium przed wyjazdem czy to wystarczy,by przy duzych filtrach sie nie poparzyc (jestem blondyna, Polka jak sie patrzy,hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello no jak tam ! Napisz nam jak spędziłaś pobyt w Turcji ,jestem bardzo ciekawa. Życzę miłego tygodnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Cześć dziewczęta :) Ślędzę od wczoraj wątek i bardzo mnie zainteresowałyście ;P Czytałam Wasze opowieści z ubiegłorocznych wczasów i powiem że sporo się dowiedziałam :) My z męzem i znajomymi lecimy do Turcji na początku lipca do Alanyii do hotelu Ark Suite Hotel w samej Alanii. 800mdo plaży Kleopatry i 800m do centrum. Czy ktoś z Was juz tam był? Podobno ładny hotel na zdjęciach też dosyćfajnie wygląda. Lecimy z Yet Touristic i za 2 tyg plus all płacimy 2600zł od osoby.Czy to dużo? Mało nie jest,ale jak patrzyłam na inne oferty to były dużo droższe. W tym roku też ceny poszły w górę ze względu na euro.. :/ A czy orientujecie się może,czy zw na kurs euro (jest relatywnie wyższy niż w ur) ceny wycieczek podanych w euro są takie same jak w ubiegłym roku? Bo to byłoby nie fair :/ W zeszłym roku byliśmy w Tunezji w Sousse,w hotelu Orient Palace :) Sam hotel prawie bajka,jednak okolica dość spokojna,kto lubi ciszę,spokój to tak.Wszędzie daleko. Plażą do centrum ok 3km i do Portu El Kantoui też ok.3km :/ Sama Tunezja biedna i brudna,tylko kurorty bajkowe :) Klimat dość suchy.Generalnie fajny kraj o innej kulturze.Fajnie jest zobaczyć Sharę i wielbłądy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! no jak jak opowiadaj koniecznie!:) u mnie pochmurno,ale pije kawkę zrobiona przez koleżankę i zabieramy się do pracy naszej uczelnianej...yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi i Milkaa21 miło,że każda z Was dowiedziała się czegoś cennego na tegoroczne wakacje:)tak jak i ja w tamtym roku:) Jeśli chodzi o Tunezje to też nie słyszałam rewelacyjnych opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
http://www.arkhotel.com.tr/- to jest strona hoteu,a sam hotel ma 3*** Powiedzcie czy naprawdę warto lecieć do Turcji? bo nasłuchałam się różnych opinii,jedni się zachwycają,drudzy narzekają,że brud,nieład,że morze takie jak Bałtyk,niezbyt czyste... Nie wiemsama,co do samego kraju...to wkońcu kazdy kraj ma odrębną kulturę i zawsze jest coś fascynującego :) W Tunezji też mnie kilka rzeczy zaskoczyło,ale było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
na traveligo znalazłam tą samą ofertę co my mamy za 3000 :/ masakra,jakie ceny... Kurcze teraz troszkę żałuję,że nie wzięliśmy opcji 7+7 Nie wiecie czy idzie zamienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jestem zachwycona Turcją, może i nie jest idealny pod względem czystości, ale w każdym kraju jest coś do zarzucenia. Polska wcale nie jest idealna :) w sprawie zmian zadz. bo biura bo każde ma inny regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola witam Kobitki poweekendowo ale się tu działo i pisało...muszę na spokojnie poczytać ;) Pozdrawiaki- buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane zrobcie cos aby ten maj i czerwiec zleciał tak mi sie juz chce urlopu ze hej. Odliczam nie dni do wyjazdu a dni w pracy. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... BoBo63 jak ja Ci zazdroszczę !!! Pammukale zobaczyć naprawdę warto. Ja na samym początku zwiedzania o mało nie wywinęłam orła , bo tam miejscami jest śliskie podłoże. Uważaj ! Ahmet przepędził nas na bosaka przez całe skały aż do hotelu , spacerowaliśmy przy zachodzie słońca... och było cudownie :) Pariss poszło mi na spowiedzi nawet nieźle , dyskutowałam zawzięcie, wiec po 30 minutach wyszłam dopiero z konfesjonału :) Lekko mi na duszy... dopóki znowu nie zgrzeszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek skąd Ty dokładnie jesteś w tej Wawce ? Pytam z czystej babskiej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki ;) Ależ tu się zrobiło gwarno...widać, że urlopy coraz bliżej :D Oj ja też się duużo dowiedziałam od dziewczyn :) topik się czyta jak dobry przewodnik.. :) A tak a pro po przewodników - znacie może jakiś ciekawy o Turcji, który warto poczytać ?? Wasze rady są rzecz jasna bezcenne, ale mam ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o kulturze i tamtejszych zwyczajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikky
szukam dziewczyny ktora w lecie poleci ze mną do Turcji blisko riviery tureckiej (okolice Antalya,Kemer,Alanya) . Jestem młodą osobą, lubię się opalać, tańczyć i chodzić na zakupy. Od towarzyszki podróży i tymczasowej współlokatorki w hotelowym mieszkanku niczego nie wymagam. "Żyj i pozwól żyć innym" - to tyle. Nie chciałabym abysmy byly wzajemnie soba uwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
kiedy będzie ten lipec i wczasy wkońcu? ?:D Wiecie co...przerażają mnie ceny wcyieczek obajazdowych na miejscu w Trucji...:/ Mam nadzieję,że znajdzie się coś tańszego,bo wiadomo...chciałoby się coś zobaczyć,jednakpieniążki też się liczy,prawda?tym bardziej ze same wczasy są dość drogie...hmm... Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa ja tez juz czekam na ten lipiec ech którego ty jedziesz i do jakiego hotelu? A co do wycieczek to wystarczykupic w biurze w miescie a nie od rezydenta i bedzie o połowe taniej albo o 1/3 mniej. sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Kwiatuszek mówisz? :) Mam nadzieje,a są sprawdzone? Chcielibyśmy jechać do kapadocji,ale P. z biura podróży nam mówiła że tam lepiej jechać ze sprawdzonego żródła...a wiem że jest drogo :/ My lecimy 8 lipca,do Alanii do hotelu Ark Suite Hotel :) Pzdr,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa21 -- > link do miejscowego biura podróży z ceną za 2 dniowa wycieczkę do Kapadocji http://www.wujek-i-mariolka.com/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=69 Dziewczyny mówią, że to biuro jest sprawdzone. No i ceny są już na ten sezon. Jak patrzyłam jakies 2 miesiące temu to wycieczka 2-dniowa do Kapadocji z tym biurem kosztowała 60 euro od osoby...a teraz 50... :D Coraz bardziej mi się to podoba :) i już też się nie mogę doczekać lipca...ale końca...ja lecę 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
a gdzie lecisz Kwiatuszek i do jakiego hotelu i skad wylatujesz? :) Byłaś już w Turcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka 21 ja juz byłam wiele razy w Turcji. Pare jedziłam razy na wschod do mojego mena do domu. Okolice Gazantep pod Syria. Jade z Warszwy do hotelu Kahya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kwiatuszek ja zawsze biore przed słońcem Capivit Sun. Tez mi pomaga na słońce i ładną opaleniznę. Mi wystarczy jedno opakowanie przed wyjazdem i jedno w trakcie. No jak jak opowiadaj coś :) Kolczi nikt tutaj niestety nie był w Kusadasi. O targ rybny pytaj miejscowych. Do Kapadocji z tamtych rejonów nie ma wycieczek zostaje Tobie Pamukkale połączone z Efezem. Moze DAylan i nie wiem czy nie grecka wyspa Kos. Na solarium lepiej się oszczędzać, wystarczy z 30 minut moim zdaniem i kup sobie wlasnie jakie tabletki typu Belissa Sun czy Capivit Sun a ładnie i zdrowo sie i tak opalisz. Bedzie tak duze słońce ze nie ma bata zeby sie nie opalic przez dwa tygodnie wiec po co sie niszczyc dodatkowo na solarce. Pamietaj o wysokich fitrach bo wbrew pozorom one opalają i to bardzo a przy tym unikniesz oparzeń. Milkaa zaraz zobacze Twoj hotel bo nie znam. Wycieczki na pewno beda w tych samych cenach. Patrz oczywiscie na biura na ulicy. Ja Tunezji tez nie wspominam dobrze i dobrze ze wybrałas teraz Turcje to sobie porównasz i hotele i okolice i ludzi. Turcja na pewno bedzie na wieksze TAK! A ile kosztuje w Jet Kapadocja? Dżunia poczytała i do Wiosny poleciała 🌼 👄 Manuela to nowo narodzona jestes? ;) wiem cos o tym bo sama raz tyle siedziałam :O Crazy woman ja mam tylko przewodnik z Gazety wyborczej i tam sobie czytam czasem jak czegos nie wiem. Reszta to zawsze internet niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Dziękuję crazy_woman :) A Wy gdzie i skąd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie pytanie: warto wybrać się na REJS STATKİEM PO RZECE MANAVGAT ze zwiedzaniem wodospadów ?? Czy lepiej pieniądze przeznaczyć na coś innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa21> jeśli pytanie do mnie, to my lcimy z Gdańska do Alanyi.. :) do hotelu Monte Carlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×