Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Szazza jak zwykle spać nie może. a ja już w pracy, taka pracowita jestem !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim z rana :) No Szazza zawsze pierwsza hehe chyba nikt tego nie przebije :P Hmm...ja zawsze myślałam, że to Angielki piją na umór...kiedyś oglądałam jakiś program o nocnym życiu na Wyspach..raany tam laski normalnie leżą na ulicach są w takim stanie! To już faceci się tam \"lepiej zachowują\" i nie sprowadzają się do poziomu szmaty do podłogi... Pariss ma chyba rację, że kto, kiedy i gdzie leci powinno być w stopce hehe A co tam - ja sobie napiszę...będę czas odmierzać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky:D Ja też w pracy, mam firme w domu i czekam na dostawę towaru.Kochana nie ma lekko,ja pracuję siedem dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość chciałaby mieć swój biznesik ;) ale wtedy faktycznie pracę się ma przez 7 dni w tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crezy woman Ja jestem zacofana ;)powiedz coś o tej "stopce":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale żeby nie było - ja też od 8:00 w pracy...na razie poranna kawa, a potem do roboty.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, że kto, kiedy i gdzie leci powinno być w stopce - crazy woman -o tą stopke mi chodzi,myślałam że to jest jakiś grafik kiedy kto i kiedy leci.Wiem że Ty lecisz 29.07 a ja będe wtedy wracać ,moja corka zabiera laptopa to będę Cię na bierząco informować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Pariss Ja tez juz szczerze mowiac jestem zakrecona kto gdzie i kiedy. Trzeba sobie chyba w stopkach pisac :d Ja tylko stwierdziłam, że może faktycznie Pariss ma niezły pomysł z tym, żeby umieścić w stopce, kiedy i gdzie się wybieramy, bo można się w tym pogubić tyle nas jest i tyle różnych terminów ;) dlatego ja sobie umieściłam datę mojego wylotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O świetnie! :) dzięki! teraz dopiero doczytałam, że będę miała najświeższe info z Alani :D rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję aby od dzisiaj do niedzieli pisać kiedy i gdzie dziewczyny wyjeżdzają 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza żeby to było ciągle pod Twoją wypowiedzią musisz tam gdzie piszesz posta kliknąć w góry preferencje i wpisać to w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! Super stopki macie. a moze jeszcze hotele dopiszecie jak chcecie? Malinooka byłam 5 razy tylko, ale zawsze to są pobyty bardzo wypczerpujące bo duzo chce zobaczyc. Poza tym bylam na dwoch objazdówkach wiec duzo sie widzi. Raz Turcja a drugi raz Turcja z Syrią. To co popisalam mozesz poczytac tutaj: pod nikiem Kate to moje posty i watki: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ A Angielki? no coz. One sa gorsze od tych Polek, Niemek i Skandynawek naprawdę. I do tego śmiesznie sie ubieraja. Zero kompleksów. ] Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss...znowu linka wcięło i wyskakuje błąd... Jakie fajne stopki :) dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pariss :) Powiedz mi jak to jest że ,kiedy wchodzę na stonę o Alani tę z kamerkami to jest taki sam czas jak u nas w Polsce ?Wczoraj mówiłaś żeby przestawic zegarki o godzinę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|Ile dni..| URLOPOWICZKI: milkaa21....08 lipiec......Poz-Ławica...Alanyia.......Ark Suite.....14... ....................... ............................................................. ..................................................................................... ............................... ..................................................... Dołączycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|I le dni..|15.07.2009r Katowice Alanya Ozgondol 14 dni milkaa -fajny pomysł 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza-wpisz się w te kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza-będziesz jeszcze w tym samym czasie co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Cześć dziewczyny Widzę że już od rana spory ruch. Znacie moze link na kamerki w Marmaris a może wiecie jak je znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.Szazza..|Datawylotu.15 07 2009..|LotniskoKatowice...|Gdzie-miasto.Alanya..|Hotel..Ozgondol.|I le dni..14 milkaa -ja jadę z bandą tzn.osiem osób a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Szazza wpiszę Cię w te kropeczki,oki? :) My lecimy w czwórkę :) u nas trudno znależć więcej chętnych osób... Super ekipę macie,im więcej tym lepiej!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Nick...|Datawylotu...|Lotnisko...|Gdzie-miasto...|Hotel...|I le dni..| URLOPOWICZKI: milkaa21....08 lipiec......Poz-Ławica...Alanya.......Ark Suite.....14... Szazza......15 lipiec........Katowice.....Alanya......Ozgondol......14... ........................................................ ............................. ............................... ..................................................... ..................................................................................... ......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ;) z Ciebie to fachowiec ,mnie te kropeczki nie chciały załapać Nasza ekipa to trzy dorosłe baby,trzy małolaty tz.czternastka i dwie szesnastki,jeden facet mały i jeden facet duży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Dzięki Szazza z dobre checi ale nie mogę tam ich znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×