Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss:D Ja właśnie miałam zaproponować że ktora teraz pojedzie to niech stanie o godz.12 w południe przed kamerką nr.1 tj.w porcie i niech nam pomacha.Tak Ty mi mówiłaś o tych zakupach. Ja już po nudnej pracy,dobrze że dziewczyny były na topiku to szybciej czas mi zleciał.Jutro już tak dobrze nie będzie .Pracownica wraca z urlopu,mąż z Budapesztu to ja się biorę za sprzątanie. Pariss tylko Ciebie brakuje w tej stopce tureckiej.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza o 12 ale w sobote moze bo ja w pracy niestety nie odbieram kamerek :O A stopki tureckiej nie bede miala w tym sezonie pewnie. Moze w nastepnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss a kiedy jedzie Bobo ? Chyba ona pierwsza wyjeżdża,jak się nie mylę to chyba w czerwcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaa Pariss dobry pomysł!! ;) a ze stopką nie miałam problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm..Pariss te batoniki rewelacyjnie wyglądają :D i zapewne tak smakują! Już ja je sobie zapamiętam ;) Za chałwą nie przepadam, ale też spróbuję... Odnośnie tych wyjazdów to faktycznie większość na razie w lipcu się wybiera :) jedne wracają inne wyjeżdżają.... Mi już Szazza obiecała, że będę miała relację na bieżąco z Alanyi... :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman odemnie dostaniesz relację jak wrócę,czyli ok 23 lipca :D aaaaaaa-już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa--> no to przed samym moim wylotem Ty wrócisz.. no to będę czekała na wieści z Alanyi od Ciebie.. :) ja już też odliczam dni...a już w ogóle mnie skręca jak jestem na tym topiku i czasami zaglądam na forum karawany gdzie są zdjęcia z Turcji....ehhh a to jeszcze 2,5 miesiąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam nadzieje ze to szybko zleci bo wkoncu zniose jajo. Generalnie mnie sie chce urlopu a ze jeszcze dzien przez wyjazdem ide do niej wiec urlop wiaze sie scisle z hasłem \"walizki, lotnisko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek--> ja mam podobnie..ostatni dłuższy urlop miałam w zeszłym roku...i potem nic - zero więc już jestem nieco wyczerpana i słońce Alanyi by się już bardzo przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza, Bobo leci 27 maja do 10 czerwca. Ja sie zwijam juz dzisiaj. Ide spac bo ostatnio pozno chodze i sie nie wysypiam. Kwiatuszek Ty chyba sobie w tą stopkę za duzo wkleiłaś. Musisz dać tylko tego linka z ".png" i wystarczy. Taki jak moj :) 🖐️ Bobo 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_women nie no ja miałam kilka wyjazdów od sierpnia bo bylam w Turcji w listopadzie, potem na Słowacji i na Sylwka w Chinach wec sporo wypoczywałam. Ale jakos na ten letni czeka sie najbardziej. W dodatku pozostały mi jakos resztki przyzwyczajenia z młodosci że lipiec i sierpień to wakacje wiec i teraz musze pojechac w lipcu i sierpniu. Jakos nie wyobrazam sobie pojechac w maju albo czerwcu a potem juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Witam wiekszosc jedzie w lipcu,ale nie wszyscy ja wyruszam za 24 dni i nie mgoe sie doczekac, bo za oknem pada i pochmurno,a do tego lapie mnie jakies przeziebienie od paru dni. moze sie okazac,ze odkryje dla Turkomaniaczek nowy kierunek w Turcji-tj, Kusadasi. Pariss jestes pewna,ze nie ma z Kusadasi wycieczek do Kapadocji??? tyle sie naczytalam,ze che tam jechac!!!!! (tylko chciec a moc to roznica, bo odleglosc to przeszlo 600 km).a moze sa jakies linie autobusowe, ktore jada w tamym kierunku (moze macie dla mnie nazwy wiekszych miast w Kapadocji, zebym wiedziala dokad ten dany autobus ma jechac ewentualnie). Jestescie niesamowite- umawiacie sie na jakeis machanie itp, rewelacja, ps jak macie namairy na Kusadasi kamery,to tez Wam moge pomachac i oficjalnie rozpoczac sezon 2009:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Przekazuje od Bobo,że u niej wszystko oki i to co ma na NK to inna sprawa,nie związana bezpośrednio.Macie również gorące pozdrowienia! Bobo leci o 4:30:) 27.05-10.06 i pewnie jak nadrobi zaległości to również będzie miała stopkę... Więc póki co to tylko ja nie będę miała,ale nic... Ja na dzisiaj powiem już tylko Wam dobrej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi -to Cię 3 mam za słowo i że ładnie nam ropoczniesz ten sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
no problem:) musicie tylko znalezc namiary na kamere w Kusadasi, wyjasnic mi gdzie ona jest (co bedzie troche trudne, bo z tego, co wiem nikt tam jeszcze nie byl- co znaczy,ze przecieram szalki,hihi) i umowimy sie w ktora sobote jak bede,a bede 2 tygodnie. Bedzie opalona blondyna z butelka wody w reka stac i z uporem maniaka machac do kamery,hahaha oczami wyobrazni juz siebie widze co za jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja już po pierwszej kawie .;) Miłego dnia dla wszystkich !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja jeszcze przed kawą i właśnie idę ją zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja tez po kawie. Kawkę zawsze piję koło 6 rano. Czarniutką ;) Kolczi trzeba poszperac moze sie znajdzie te kamerki w Kusadasi. W Marmaris nie znalazłam. Kawal drogi jest do Kapadocji. Wieksze miasto to Urgup. Mniejsze wioski to Ortahisar, Nevhisar, Zelve. Najlepiej do Urgup albo do wioski Ortahisar. Dowiedz sie na miejscu na dworcu. Autokary maja komfrtowe w Turcji. Frogi podziekuj Bobo i przeslij pozdrówka rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dzwoniła moja znajoma której córka wróciła z Turcji.Była tydzień ze swoim facetem i wróciła zachwycona .Tym razem była w Bodrum i jest pod wielkim wrażeniem,w ubiegłym roku była w Alanyi .We wrześniu leci do Marmaris.Powiedziała mi że córce bardziej pasuje Bodrum.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana nie mogę zalogować się na swój nick :( ciągle się pokazuje, że błędne hasło :((( Siemka z rana :) Kolczi--> w sumie to faktycznie jak tak sobie pomyśleć, że się ma stanąć gdzieś na ulicy i machać rękoma, to może być nieco bekowa sytuacja hehe :P No będziemy czekać na relację z Twojego urlopu z nieznanej przez dziewczyny miejscowości! Kwiatuszek--> Sylwester w Chinach...kurcze to musiało być coś :) ! Jak było?? Mnie też tak po cichu się marzy Daleki Wschód zwłaszcza Chiny i Japonia.... No ale co fakt to fakt, nie mieć urlopu w wakacje, to trochę lipa hehe ;) Miłego Dnia życzę!! Zwłaszcza, że to piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego.... musiałam zmienić kreseczkę i zalogować się na nowo... :( nie wiem co się kurcze stało... Któraś z Was kiedyś miała coś takiego tutaj na forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Cześć dziewczynki. Mi już zostało tylko 9 dni do wylotu i juz o niczym innym nie myślę. Myślicie że za te 9 dni będzie bliżej 30 stopni. Crazy -women ja tez ostatnio zmieniałam nik bo nie mogłam się zalogować. Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może za rok bodrum ?:) dobrze, że jeszcze cały rok na planowanie :D ps. Bobo wracaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...no to widzę, że nie tylko mnie coś takiego spotkało....hmmm dziwne...bo chyba mnie nie zbanowali hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola W Alanyi jest bardzo ciepło,rano widziałam na kamerkach ludzi idących na plażę .Ubrani byli tylko w szorty i bluzeczki bez rękawów.Jutro będzie w Alanyi 29 stopni.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Dzieki Szazza to super juz się nie mogę doczekać jak zalegne na leżaczku z drinkiem w ręku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,karola8106 ale się opaliszz :D My jak byliśmy pod koniec września w Tunezji,to pogoda była średnia,przelotne deszcze,23C...takjak dla mnie trochę chłodnawo noi nic sięnie opaliłam! :( Teraz za to Turcją sobie wynagrodze :D no mam nadzieję,że w środku lipca zmino nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×