Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość milkaa21
spoko Szazza :):) Ja jadę z mężem,jego bratem i dziewczyną :) U nas wiekowo 20-24lat :) także młoda ekipa :D Miała jechac siostra z mężem i starszymi dzieciakami(11 i 8) ale niestety zrezygnowali... My wubiegłym roku z męzem byliśmy sami i wiem,że to jużnie jest to co zkimś :)poprostu będzie weselej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Dzięki milkaa ale ja potrzebuje Marmariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest sens robic ta tabelkę bo i tak nikomu nie będzie się chciało odszukiwać. Bobo daj znać, że u Ciebie wszystko w porządku bo widziałam ten znaczek na NK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Bobo ?😭 Dawno jej tu nie było ,może już się szykuje do wyjazdu ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa Ja to już stara baba jestem (w metryce) ale czuje się na młodszą .Tego męża koleżanki bierzemy po to że,jak nam braknie kasy :D to on ma wypasione karty kredytowe i będzie od kogo pożyczyć (to są słowa jego żony). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze coraz iwecej ładnych stopek :) Milkaa Twoj pomysł jest dobry, ale myślę, ze zginie w czeluściach za jakiś czas, teraz posty lecą tak szybko. Lepiej chyba w stopce i każdy widzi na bieżąco. Co myślisz? :) Dolar znowu idzie do góry, ale zobaczycie ze na początku czerwca znowu spadnie. Wtedy kupię juz przedostatnią turę kaski :D Crazy woman skopiuj link i wklej do paska adresu i skasuj spacje przed przecinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8106
Napiszcie proszę lepiej kupić dolary czy euro bo juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa21
Pariss -jak chcecie,jak Wam jest wygodniej,czy to w stopce czy w tabelce,mi jest wszystko jedno...tylko ja nie wiem jak się robi te stopki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola waluta jest naprawdę oboj ętna. Co weźmiesz, co masz. Nie ma znaczenia. Wymieniaj na miejscu na liry i płać raczej w lirach. Milkaa musisz najpierw sie zaczernic czyli zalogować sie na stałe swoim nikiem. Wtedy w preferencjach ustawiasz stopkę :) Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa na stronie 303 -jest do mnie instrukcja od fanky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza żeby to było ciągle pod Twoją wypowiedzią musisz tam gdzie piszesz posta kliknąć w góry preferencje i wpisać to w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza wszystko ok ale koleżanka musisz się jeszcze zalogować :) Pariss czytam właśnie Twoje opisy na karawanie :) uff tyle tego jakbym od początku czytała tur tur bloga :) i teraz mam pyt. czytałam teraz o tureckiej kuchni. co prawda ja tam mało jest a słodyczy już w ogóle, to w tym roku chcę szwagrowi chałwę przywieźć bo przepada. napiszcie mi co z tureckich słodyczy jest warte przywiezienia i gdzie to kupić ? w migrosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky Pariss mi mówila że najlepsza hałwa jest od Koski ,ja to mam zapisane nawet przy którym wejściu na plażę są kioski ze słodkościami.Ja muszę przywieźć mężowi baklava od Haci Sayid.Ona wie najlepiej to niech dla nowych turkomaniaczek troche podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kioski ze słodyczami przy plaży :O nic mi o nich nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmę chałwy znam ale chciałam wiedzieć która najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy na Pariss to nam pomoże ;) fannky jak się pisze hałwa ?ja chyba byka zrobiłam ,po arabsku pisze się Halavi a po polsku chałwa ?Ale ze mnie blondynka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky 🌼 sprawdzilam w słowniku po polsku chałwa ,po turecku hałwa :D Ile ja tu już godzin siedzę ?Dzisiaj za karę do piątej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południowo ;) Ale się zaroiło od stopek ;) fajnie, fajnie.. :) Kuuurcze ależ ja się nie mogę już doczekać..! Miłego popołudnia, uciekam poczytać...kupiłam niedawno Anioły i Demony. Pierw przeczytam książkę potem do kina na film... Kod Da Vinci też przerabiałam w takiej kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollga0909
Ja w lipcu lecę do Side. Może doradzicie mi gdzie mam kupić wycieczki fakultatywne? czytałaM,ŻE OD tROJANUSA \"ŁYSY\" FACET CO MA BIURO WYCIECZEK PRZY PLAŻY...czy KTOŚ OD NIEGO KUPOWAŁ? od kogo kupować w Side? a myślę o kapadocji, pumokale i raftingu (:) z góry dziękuję za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollga0909
Ja w lipcu lecę do Side. Może doradzicie mi gdzie mam kupić wycieczki fakultatywne? czytałaM,ŻE OD tROJANUSA \"ŁYSY\" FACET CO MA BIURO WYCIECZEK PRZY PLAŻY...czy KTOŚ OD NIEGO KUPOWAŁ? od kogo kupować w Side? a myślę o kapadocji, pumokale i raftingu (:) z góry dziękuję za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza na stronce z kamerami wyskakuje nasza godzina. Fannky, ja nie jestem jakąś smakoszką chałwy, ale smakuje mi od Koski. Wolę sprawdzoną znaną firmę. Pewnie mają inne jakieś dobre, ale ja nie znam. Są też takie pyszne nugatowe mleczne batoniki z całymi orzechami lub pistacjami w środku. Są boskie! Nie pamietam nazwy tej firmy, ale są w takim przeźroczystym opakowaniu i z czerwonymi napisami i nazwa to męskie imię tureckie. Muszą być miekkie wtedy są swieze. Fannky jak chcesz poczytac o Tunezji to tez tam jest ;) Szazza ja pewnie mowilam o Migrosie ktory jest w okolicy 17-18 budki plazowej na Kleopatrze. Po prawej stronie. Milkaa widzę, ze sie udało? :) Piekna stopka 🌼 Rzeczywiście Was najwiecej jedzie w lipcu. Musicie jakies spotkanie zrobić przy pomniku Ataturka zorganizować ;) No i tutaj biednej Pariss pomachać do kamerki :D Ollga nie mam pojecia u kogo sie kupuje wycieczki w Side bo ja tam bylam przejazdem a nie w hotelu. Kapadocję kup koniecznie, Pamukkale mozesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×