Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Podróżniczka- czytaj cały topik , warto ,znajdziesz tu milion cennych rad i nie tylko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżniczka28
BoBo dziękuje, czytam, czytam, czytam dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka ja dopiero wtałam i mysle o jakims śniadanku hehe. Dzis jakis leniuch ze mnie Cały czas zazdroszcze tej naszej Bobo bo ja juz mam dosc tych kłopotów jakie mnie od tygodnia nawiedziły i chorego na głowe szefa. Naszczescie on 26 czerwca idzie na urlop i zdaze wypoczac psychicznie od niego. Mam tylko nadzieje że w Alanyi go nie spotam hehe. Bobo 63 ja bym chiała dostac kartke a Alanyi bo jeeszcze takiej nie mam i chetnie sie odwdziecze tym samym z Alanyi i Hurgady. Zapotrzebowania na kartki bede zbierac przed wyjazdami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a wy planujecie, pakujecie, marzycie :) ja w ogóle jeszcze nie myślę o wyjeździe, a raczej myślę ale o Niemczech bo w sobotę lecę :) Pariss byłaś, albo słyszałaś jak jest w tym green canion? czy to jest w antalii?? Bobo ja, ja chcę kartkę adres już wysyłam na naszą pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Pariss Kwiatuszek Fannky a ja wstałam już trochę temu ale poczytałam Was,poszłam się ogarnąć, a jak zaczęłam pisać do akurat jajka mi się ugotowały a teraz widzę,że obecność dziewczynek sie poszerzyła jak miłoooooooooo:):):) kwiatuszku ja właśnie kończe sałatke na śniadanko,dzisiaj zakładam jeszcze rosół bo babcia zaprosiła i na tym koniec:D jak zobaczyłam dzisiaj kilogramki to lekko sie uśmiechnęłam:) u mnie piękne słoneczko,cieplutko,muzyczka gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróżniczka powodzenia:) warto:) yomas fakt,że są tu same kobietki,ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś później tez zdał relacje:) Fannky wszystko jeszcze przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek serio? hehehehe to może od razu stworzę emaila do Ciebie ....w końcuuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe frogi jaka bure od ciebie dostane? zdjecie obowiazkowo. Ja musze porobc wkoncu swoje nowe ja ale nie mam okazji ani kto mi zrobic bo ostanie mam z Chin a te juz widziałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parris raczej chcemy jechać wszycy razem na te wycieczki... Myślę,że razem jakoś lepiej damy radę, np trochę ponosić dzieci itp. Moja córeczka jest taka,że płakałaby, tęskniła dwa dni (Kapadocja) za mną, czy za mężem... Pisałam do biura \"Mariolka i wujek\" i odpisała mi, tu macie kopię: Witam serdecznie, cena wycieczki do Kapadocji 50 euro od osoby doroslej, w cenie : transfer, ubezp., wejscia na wszystkie obiekty, nocleg w hotelu ze sniadaniem i kolacja oplaty dodatkowe : dwa obiady po 6 euro(pierwszego i drugiego dnia), napoje do obiadow i kolacji, noc turecka - 18 euro, nie ma zadnej doplaty dla turystow zabieranych z Side, na kazda wycieczke zabierani jestescie z hotelu, w ktorym mieszkacie i tam tez odwozeni po wycieczce, dziecko 4-letnie placi tylko za oddzielne miejsce w autokarze - 10 euro, Program Kapadocja: wyjazd z hotelu 05.00 ok.godz.09.00 - postoj w restauracji (sniadanie) ok.13.00 obiad w Nevsehir - Kapadocja zwiedzamy: podziemne miasto skaly golebie Goreme - krajobraz ksiezycowy podziemne koscioly panorama - czerwony wawoz ( kominy kapadockie) ok.19.00 hotel - kolacja po kolacji chetni - noc turecka 2 dzien ok.08.00 sniadanie i wyjazd z hotelu zwiedzamy: ogrod zoologiczny- skalny zamek na skale jaskinie zamieszkale przez tubylcow palac karawanow fabryka skor ok.19.00 powrot, Mam zasade, od ktorej nieodstepuje : WSZYSCY MOİ TURYSCİ PLACA TYLE SAMO !!! Nie ma u mnie znizek grupowych, nie wciskam tez turystom pakietow, sa natomiast promocje ( umieszczam je na mojej stronie ) dla wszystkich turystow jednakowe, Goraco pozdrawiam, Mariola Więc u niej zniżki nie dostaniemy, nawet jak pojedziemy wszyscy (6 osób dorosłych), muszę zapytać jeszcze Lenę z ciekawości. Pozdrawiam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dixi ale fajnie CI odpisała:) Kwiatuszek ja Ci chyba prześle najlepiej w temacie Turkish:) a reszte zobaczysz hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi to czekam Ide zrobic sniadanie czyli upieke swoj dietetyczny chlebek otrębowy mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpioszki !! Zbieram adresy na naszej TR-poczcie. Pzdr. Frogi śpioszku na Twój adres też czekam. Fanky i Kwiatuszek kartki zaklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to się jeszcze na mnie po niecierpliwisz,bo coś zmalowałam, ale nie wiem czy wyjdzie:P hihih ale nic więcej nie powiem:D Kwiatuszku tworzę więc spokojnie:) właśnie!moja sałatka śniadaniowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tłok! :) Wlasnie przeczytałam na forum gazeta.pl ze dziewczyna spokojnie zapłaciła w funtach za wize. Jak ktos ma to niech bierze funciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek lepiej nie dotykać gówna bo zacznie śmierdzieć. Tylko ignorancja nam pomoze. Nie komentujmy tylko dyplomatycznie pomijajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku już masz,powodzenia:) Pariss Tobie również zaraz odp:) A potem lecę do nauki,bo jutro koło brrr:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo nie denerwuj się błagam...no i napisałam na poprzedniej stronie przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie emaile napisane i wysłane:) miłego popołudnia ja uciekam do nauki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi mmmm zdjecia super. Włsnie ci odpisuje. Zjadłam sniadanie wiec nabrałam sił i pisze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyście wszystkie trzy tyle odpisywały? hehehe 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też poszły Frogi---! Sorki ale ja nie doczytałam na poprzedniej stronie że coś malujesz. Przepraszam , gapa ze mnie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje już tez do Was wróciły:P a teraz już naprawdę ide do nauki,na dziś psycholgia różnic indywidualnych hmm... selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaOLa
czytam wasz topik i nabieram apetytu na turcję, ,, czy możecie mi napisać jaki jest koszt waszych wczasów w przeliczeniu na jedną osobę z opcją all clu i 14dni?kiedy rezerwowałyście swoje wczasy? w jakim miesiącu jopłaca się zarezerwować wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nienawidzę jak napisze a później mi to wszystko zeżre :O moje wczasy ok 2750 zł/os + 200 e kieszonkowego ( bez szaleństw zakupowych i wycieczek). rezerwowałam rok do przodu bo jesień i zima to najtańsze rezerwacje ( nie liczą last minute)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×