Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja to pozazdrościłam Kwiatuszkowi tego spadku wagi i tez sobie cwicze od czasu do czasu . średnio 4 razy w tygodniu. Głownie na nogi i ramiona i troche brzuch. ...ale za to jem słodycze.... w tym tygodniu mam zamia kupic jakis stroj. Mam wypatrzone kilka modeli z Feby, ale nie mierzyłam jeszcze. Moze sie przyda niedługo ;) ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss śląskie kołacze czyli makowiec i sernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ale mi smaku narobiłas teraz na makowca i sernika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie mówię, że moja silna wola poszła w pi........................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie głodna zrobiłam jak czytam o tych smakołykach Waszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zgłodniałam i nie wiem po co zjadłam sobie małą kanapkę :O hi hi... chyba sie zbieram bo na jeszcze jedną sie skusze zaraz :D Bobo pakuj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie właśnie wpadnie koleżanka:D na %%% hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi to baw sie dobrze :) Wszystkim mowie dobranoc, iyi geceler 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Niestety żadna z Was nie trafiła, ani na działeczce nie byłam ani się nie pakowałam -miałam cały dom ludzi (mówili że goście). I tak to dzięki nim ani nie ruszyłam palcem w celu pakowania. Wyciągnęłam tylko paszporty. Dixi ja korzystałam z Leny przy wycieczce do Kapadocji i powiem Ci że bardzo mi się podobała organizacja i super przewodnik -turek polskojęzyczny.Rozmawiał po polsku lepiej jak niektórzy nasi rodacy. Opinie z netu są różne bo na 1000 klientów zawsze znajdzie się taki który wypija w czasie wycieczki hektolitr piwa i kierowca autokaru nie chce mu się zatrzymywać na siusiu co 5 minut np. Biuro Leny Pacho Tours znajduje się na ulicy Ataturka na wprost Turkiche Finance.I to jest też ważne bo jest kilka innych biur o tej samej nazwie które nie mają nic wspólnego z biurem Leny. Ja dzisiaj pisałam do Leny maila że w tym roku skorzystam z jej ofert ponownie. Frogi jak tam po odwiedzinach koleżanki ? Wypiłaś wszystkie Curacao? ACHA NAJWAŻNIEJSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę że koleżanki oprócz Pariss nie chcą kartki z Alanyi bo nie podały mi adresu -Haha i tylko Paris wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie dostałam maila od Leny z ofertą . Popatrzcie same: Witam serdecznie ! http://www.panoramio.com/photo/20232374 Przedstawiam Wam nasza oferte na 2009 r : - Laznia turecka - 15 euro (codziennie) - polecam na paczatku przed opaleniem! (3 godziny) (rezerwacja sms-m po przylocie!) - Pamukkale- 25 euro (z polskim przewodnikiem) (pon./wt./czw./pt./niedz.) (4:00-23:30) - Kapadocja - 45 euro (z polskim przewodnikiem)(pon./czw./sob.) (Ceny na Pamukkale i Kapadocje moga sie zmienic) - Kapadocja+Pamukkale - 99 euro (pon.) (z polskim przewodnikiem) - Lot Balonem w Kapadocji - 140 euro (godzyna) - Efes - Pamukkale - 65 euro (pon.) (z polskim przewodnikiem) - Mira - Demre - Kekowa - 30 euro (4:00-21:30)(z polskim przewodnikiem) - Kursunlu - Aspendos - Side - 30 euro (z polskim przewodnikiem) (bez sklepow!!!) (8:30-18:00) - Anamur - 25 euro (sr./sob.) (8:30-18:00) - Rafting - 15 euro (codziennie) (8:30-19:30) - Jeep Safari - 20 euro (codziennie) (9:00-16:00) - Dyskoteka na statku - 20 euro (21:30-24:30) - Rejs statkiem po morzu - 10 euro (codziennie) (9:30-15:30) - Statek po rzece Manavgat - 18 euro (8:30-18:00) - Wieczor turecki - 25 euro (codziennie) (19:00-24:00) - Aquapark 'Water Planet'- 25 euro (codziennie) (8:30-17:00) (dzieci 6-12 lat maja10% zniszki) - Nurkowanie - 35 euro (codziennie) (2 nurkowania) (9:30-16:00) - Quad safari - 30 euro (codziennie) (50 km) (3 godziny) - Jeep Safari na Zielone Jeziorko - 30 euro (8:30-17:30) - Nocne Jeep Safari + Disco - 20 euro (18:30-24:00) - Delfinarium - 20 euro(codziennie) www.sealanya.com (8:30-12:30) (dzieci 3-12 lat maja 10% zniszki) - Plywanie z delfinami - 100 euro (25 min.) - Green Canyon - 35 euro (codziennie) - Wycieczka po Alanji - 10 euro -- Podczas wszystkich naszych imprez jestescie Panstwo dodatkowo ubeszpieczeni ! Dzieci w wieku od 0 - 6 za darmo, od 6 - 12 polowa ceny. P.S. (W zalaczniku wysylam program wycieczek, adres biura i mapke Alanii ) Bardzo prosze o informacje czy doszly do Was mapki i cenniki. Z gory wielkie dzieki ! Mapka Alanyi i płytka VCD z nagranymi wycieczkami - są naszymi prezentąmi dla naszych klientów. UWAGA !!! W Alanii jest wielu posrednikow ''Pacho tour'' i czasami zdarzaja sie sytuacje, ze pozostali posrednicy Pacho wprowadzaja turystow szukajacych Leny w blad, oczywiscie ceny wycieczek bywaja wyzsze. Jezeli Panstwu zalezy konkretnie na kontakcie ze mna, to szukajcie 'İNG Bank' (biuro jest na przeciwko). Znajdziecie mnie zawsze pod tym adresem od godziny 9:00 - 23:00 Zarezerwowac wycieczki mozna przez internet lub telefonicznie juz na miejscu: po przyjezdzie do hotelu wystarczy skontaktowac sie ze mna przez sms (+90) 535 670 8842 w ktorym prosze podac nazwe hotelu i numer pokoju. A ja oddzwonie do Panstwa. Zaplacic mozna w autokarze. Zawsze przyjezdzamy autokarem pod Wasz hotel i po zakonczeniu imprez odwozimy Was z powrotem pod hotel. Jezeli bedzie grupa okolo 4 - 5 i wiecej osob, wystarczy wyslac sms-a na kom.:(+90) 535 670 8842 i przywieziemy Was z hotelu do naszego biura (oczywiscie dotyczy to hoteli w rejonie Alanii). Jezeli beda Panstwo mieli problem ze znalezieniem naszego biura prosze rowniez wyslac sms-a, a ja dokladnie wytumacze:) Zapraszam serdecznie na pyszna herbate jablkowa !!! Pozdrawiam i mam nadzieje, ze do zobaczenia w Alanii ! ZYCZE UDANYCH WZKACJİ W 2009 ROKU! NASZ ADRES: Alanya, ul. Ataturka 83/d (na przeciwko 3 bankow: Turkiye Finans bank, İng bank i Garanti bank, w poblizu stacji BP) tel. +90 242 511 98 48 kom. +90 535 670 8842 www.lena-pachotour.pl.tl e-mail : kemallena@msn.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo właśnie Sylwia ma poszła:D a ja idę spać:D Buziaki kUleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello \"nocne marki\" Bobo 🌼 dziękuję za informator odnośnie biura w Alanyi.Skoro Ty korzystałaś z ich usług to wiem że to jest pewne biuro.:) Bobo powiedz właścicielce że więcej koleżanek skorzysta z ich biura i Tobie się należy duży rabat 🌼 🌼 🌼 Dziewczynki życzę miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo dzięki za cennik od Leny :-) Napisz co było w programie zwiedzania Kapadocji jak Ty byłaś, co zobaczyłaś? (czy były oczywiście sklane miasta, domki, baśnoiowe kominy - grzybki). Czy to zwiedzanie było męczące, czy bardzo fajne, prxzyjemne? No i czy widziałąś tam rodziny z małymi dziećmi (3-4 latkami) ??? Ja lecę do Side 29 lipca do 12 sierpnia, z mężem, córeczką (ma 3,5 roku). Razem z nami leci moja siostra bliźniaczka z mężem i córeczką (prawie 4 tatka) i kuzyn męża z żoną i 2 dzieci ( 6 lat i drugie dziecko niecały rok)... Mimo małych dzieci, myślimy o Kapadocji, a potem chyba też o Pamukkale. No i rejs statkiem po rzecce Manavgat.... Była któraś z Was na takim rejsie po Manavgat???? Jakie wrażenia?? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzień dobry moje psióły. Ja już po porannej kawce. Słoneczko nie daje mi spać od 8:00. Dixi- w programie wycieczki było i skalne miasto i przepiękne kominy i Dolina Goreme i Obruk Hani (jezioro w kraterze wulkanicznym) Wycieczka 2-dniowa z nocą turecką ale Ty ze względu na dziecko chyba się na nią nie wybierzesz a szkoda bo jest to to co koniecznie trzeba zaliczyć przy takiej wycieczce.Cała wycieczka nie jest męcząca ale nie wiem jak to się ma dla dzieci bo z nami nie jechały rodziny z dziećmi. Poza tym my mieliśmy samych polaków na wycieczce i przewodnika który nie dał nam pospać i odpocząć bo cały autokar (autokary mają super wypasione z klimą) , ryczał ze śmiechu bo przewodnik o imieniu Oktaj non stop opowiadał o Turcji (pochodzi z Kapadocji i ma tam jeszcze rodziców), opowiadał kawały i śpiewał piosenki i oczywiście po polsku i o dziwo znał słowa naszych piosenek zarówno nowych jak i starych z lat 60-80.Można też drugiego dnia rano przelecieć się balonem koszt ok.150Euro/os.Jak zobaczyłam ile ich tam lata w okolicy to byłam zdziwiona bo było ich ok 60 na niebie. Powiem że wycieczka naprawdę długo zostanie w mej pamięci a zarejestrowane widoki do końca życia. Frogi - nocny marku. Ja poszłam spać o 3:00 ale już nie siedziałam na lapku i nie widziałam że jesteś.Czekam na Twój adres na poczcie bo wiesz. !! - Nie wyobrażam sobie żebyś nie dostała kartki z Alanyi Szaza nie ma za co dziękować - pozdrówka. Dla wszystkich 🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi i jeszcze jedno! Autokar wyjeżdża z Alanyi ok 4:00 zbiera po drodze wszystkich z pod Oteli także z Side i innych więc ok 8-9:00 jest w górach Taurus (piękne) Za górami jest przerwa na śniadanie, później na obiad (każdy płaci za siebie dodatkowo ok 6 Euro) , następnie Kapadokia i zwiedzanie, przewodnik dawał nam wolną rękę i dużo czasu więc można było spokojnie wszystko obejść, zrobić zdjęcia i zakupy, zjeść coś i wypić. W powrotnej drodze zwiedzanie fabryki skór (ceny nowości nie do przyjęcia mimo że można było utargować 1/3 ceny i przewodnik zbijał jeszcze cenę do 1/2 to i tak krótkie futerko z szakala czy wilka po utargowaniu ok. 800 Euro. Natomiast pierwszy raz widziałam tam skórę jedwabistą grubości 0k 0,3 mm ale tak mocną że dwóch mężczyzn próbowało rozerwać koszulę męską i się nie udało .(zaje----ta) miłej niedzieli koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie, że jak wrócę z Turcji to naskrobiecie tu z 40 stron i jak ja Was doścignę? Ja już dzisiaj, jak mnie obudziło słoneczko, to poczułam się jak w Alanyi i chciałam wychodzić na plażę, ale powiem Wam że jedną nogą już tam jestem. Już mnie nosi i poszła bym na targ , do centrum i do portu,brakuje mi już tego . pozdrówka. Idę robić obiad (cycki z kury po hiszpańsku) mniam mniam. A wy co dzisiaj pichcicie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia122222
witam, ja jadę do Murmaris , Sun Maris City, jakie wycieczki stąd byłyby najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo ja bardzo bardzo chcę kartkę bo nie mam z Alanii żadnej. Wiem, ze Magda tez pytała o moj adres zeby wyslac mi pocztówkę i napisze go na pewno ale caly czas zapominam ;) Dixi a Wy jedziecie na 2 tygodnie? Skoro jest Was tak duzo to ja bym nie brała wszystkich dzieci tylko podzieliła tą wycieczkę i połowa z Was (samych dorosłych) pojechałaby najpierw a pozniej druga połowa. W tym czasie np. tatusiowie zostają z dziecmi a pozniej mamy. Takie rozwiazanie nie zmeczyłoby Was wszystkich. Po co sie martwic co bedzie z dziecmi i jak to zniosą jak moga sobie pobyc w hotelu. Wiem, ze po to jedzie sie razem na urlop zeby po prostu byc tam ze soba ale ten jeden czy dwa dni da sie przezyc. Na tyle osób na pewno dostaniecie jakąs znizke. Napisz do Leny czy zabierają z Side. O ile kojarze to raz moja kumpela byla w Side i chyba jej podawalam adres do Leny i oni ja odebrali. Podpytaj na maila. Bobo widze ze Ty naprawde nago pojedziesz albo z pusytymi walizkami.....no i z paszportem :D :D Kupilas sobie funciaki na wize czy placisz w Euro? Ja dzisiaj mam obiad z wczoraj. Zostalo mi miesko mielone do ryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kiedy jedziesz???? JA byłma w Sun Maris w tamtym roku. Opis moich wycieczek na ktorych bylam masz tutaj: http://tnij.org/bh7j Jak przeczytasz to pytaj. Ja bylam wlasnie na takich. Sam hotel moze niejest jakis bardzo rewelacyjny, ale sie przyzwyczaisz. Ciekawa jestem czy jest w tym roku tam jeszcze sympatyczny recepcjonista Unsal. Moze go zlapie na msn to sie podpytam i powiem ze bedziesz. Kiedy jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Wycieczki brałam z biura Estun Tours są koło pomnika Ataturka. Niestety tylko po angielsku :O Ale jak do nich trafisz to pozdrow ich od 3 dziewczyn z Polski, ktore byly w tamtym roku i mowily ze beda ich polecac w necie. Moze dostaniecie wtedy jakąs znizke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paris. Jest tak jak mówisz , niby wszystko mam pokupowane ale jakoś nie mam chęci zacząć się pakować, najlepiej jakby przenieść się w czasie do Alanyi i bez pakowania i zbędnych formalności tam być. Nie kupowałam Funtów , zapłacę w Euro , ale co ciekawe moje BP Alfa przysłało mi wiadomość że wiza kosztuje 10Euro , i nie wiem do końca czy były te podwyżki czy nie. Widziałyście pogodę dla Alanyi. od poniedziałku 28 st i w górę a woda 22 i w górę . A Bałtyk 4-5 brrryyyyyy Kartkę oczywiście wyślę, masz jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomas
witajcie, Jestem tu dość przypadkowo, widze ze portal typowo kobiecy, ale wierze że linczu za mój wpis nie będzie ;) 28 lipca wraz ze znajomymi lece na 14 dni do Alanyii do hotelu Kleopatra Gural. Co roku w podobnym skladzie zwiedzamy świat, stawiając sobie za glowny cel zabawe i zwiedzanie. Z uśmiechami na twarzy cale dnie spedzamy na plazy, basensach, atrakcjach turystycznych lub wycieczkach, z kolei w nocy rządzi już nami tylko muzyka i jako cel obieramy klubowe parkiety ;) Jeśli bylby ktoś chętny do przylaczenia sie do wspolnej zabawy, poznania się, polezakowania razem, podrinkowania itd. - zapraszam :) Milego dnia, Tomek - yomas@nocny-patrol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yomas - tak to babski portal . Ja lecę do Alanya i do tego samego Otelu ale już za 2 dni. Pozdrowienie i miłej zabawy i wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżniczka28
Cześć, wybieram się do Turcji do miejscowości Okular, w Alanyi. Ktoś z Was może był? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yomas - i jeszcze jedno , w Alanyi jest mnóstwo polaków więc nie martw się na zapas. Zawsze znajdą się chętni do zabawy i wspólnego drinkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×