Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

To ja Wam mówię dzieńdoberek chociaż dzisiaj nie jestem pierwsza ;) Znowu zapowiadają u nas na południu burze i silny deszcz 😭 Ja mam jeszcze osiem dni do wyjazdu :) Pogodnego,słonecznego ,udanego tygodnia dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś też powinnam wziąć urlop na żądanie :O nie wyspałam się :O Pariss mi też coraz więcej rzeczy przypomina Alanyę i że tam za jakiś czas pojadę ❤️ nie mogę się doczekać :) idę chyba po pracy za butami połazić jakiś nowych klapków mi się zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygpdniu pracy {cześć] Weekend upłynął mi na lenistwie na łonie natury :) Wam widzę tez nie brakuje atrakcji - marynarze, grilowanie, pakowanie i tp :D Dziś w pracy zagadał mnie jeden współpracownik gdzie na urlop, ja mowię że do Turcji, a on sie za głowe złapał, że tam porywają dziewczyny :o i opowiedział historie swojego znjaomego, że ileś lat temu porwali mu córkę w sklepie w Turcji i do dzis jwej nie znaleziono :O Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna wbrew pozorom Turcja to cywilizowany świat :) już nie te czasy że muszą porywać bo to co chcą dostaną bez protestów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Ewee1007 witam, ja Ci odpowię co do tej waluty bo Pariss zmęczona śpi zapewne.Za Jej radą zresztą zabrałam w czerwcu do Turcji i Euro i dolary.Na liry wymienisz na miejscu jakąś część:) Zabierz ze sobą trochę bilonu 1-euro i jednodolarówki.Na bakszysz.Bo trudno później o drobne.W sklepach lepiej płacić ich lirami,taniej trochę wychodzi.Jeżeli Cię jescze coś interesuje to pytaj,odpiszę.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam z rana. ja juz nie moge bo jakas poddenerowana sie czuje i zupełnie nie wiem dlaczego ;) Spakowana juz prawie jestem. Jeszcze musze wepchnac jakos ale nie wiem jak kosmetyki. a jeszcze nie wiem ile warzy walizka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni i będziesz na wyczekiwanych wakacjach :) ale ci fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky szkoda ze musze przesiedziec w pracy dzis i jutro i njgorsze ze nie mam co robic. Siedze i gram na komputerze. Najchetniej bym obejrzała jakis film ale nestety mi nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz chyba dziś tyle pracy co ja :) gry na komp., forum i książka. od czasu do czasu coś do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) frogi--> 👄 dla Ciebie :) dzięki za pozdrowienia ! Mój laptop ciągle u \"doktora\" może jutro go odbiorę więc mam ograniczony dostęp do netu.. Witam się z rana jak tylko do pracy dojadę dlatego to są tak wczesne pory. W weekend nigdy pierwsza nie jestem hehe :P Mnie zostały trzy tygodnie i już w sumie większość rzeczy mam kupionych, ale jeszcze jakieś drobiazgi zostały. Kwiatuszek to się zaraz będzie wylegiwał na plaży :) fajnie, fajnie... :D magdaole--> no to świetnie, że Ci się podobało :) ale nie było innej opcji hehe Pozdrawiam serdecznie 🌼 frogi, Pariss, magda, Szazza, Kwiatuszek, milka, fannky, kari, Czarna Kobra, BoBo, Dżunia i wszystkich, których nie wymieniłam :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja juz dawno wstałam bo musiałam przeciez dzwonic najpierw o 7:30 do pracy do kadr a pozniej o 8:30 do szefowej. Przyjeła to dobrze i powiedziala, ze zła nie jest ;) musiałam sie przymilac bo ostatnio zwolniła dziewczynę jak wzieła dwa dni na żądanie pod rząd i teraz ma chyba uczulenie na taki urlop ;) Zaraz idę poprać ciuchy bo sie przebierałam sto razy w ciągu tego weekendu i mam stertę prania. Od rana padało a teraz sie przejasnienia wiec moze zdazy mi cos wyschnąć. Rano byla u mnie Zuzia i założyłam jej taką perukę platynowy blond z długimi włosami, wyglądała bombowo. Angelica to jeszcze zdazysz wrocic zanim ja pojade. Nie zapomnij o relacji tutaj. Ja o moim wyjezdzie czasem mysle i mnie brzuch boli z nerwów bo tyle jeszcze mam kupic. Dolar mi podskoczyl i musze czekac znowu do nast. miesiaca. Meksyk cały czas zaplanowany i czeka a co bedzie to sie okaze na miejscu. Pozdrawiam wszystkie i milego dnia! 🌼 p.s. Fannky Ty urlop na żądanie ???? - rozbawiłaś mnie :) Kwiatuszek Ty juz pewnie masz tą adrenalinkę którą uwielbiam. Lekki nerw, zawirowania w brzuchu, najlepiej to juz siedziec w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie urlop sie zaczyna od momentu jak dzwoni budzik i musze wstac. Bo zawsze przed wyjazdem zasnac nie moge i potem jestem ledwo zywa. Dodatkowo w pracy siedze i ogladam głupie filmiki. W lodówce przeciagi bo tydzien nie mieszkałam u siebie tylko u rodziców a teraz jade. Wiec chodze na biezoco cos do jedzenia kupowac. A jutro tez cos trzeba przez 8 h robc bo zwiariowac idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy-woman - super że juz zakupy masz zrobione :) Ja wybieram sie w najbliższy weekend :) Az sie tego boje :D O której macie wyloty na swoje wymarzone wakacje? :) Ja mam o 06.50 - czyli noc zarwana - ale jak to z powodu urlopu to nie ma sprawy - moge zarywać :D Pariss dzisiaj wagaruje - zazdroszcze :) Ja nie mam tyle urlopu niestety, żeby sobie tak zaszalaec - musze meilnowac bo jeszce pół roku mamy pracy w 2009!!! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o 8:00 rano... Mam nadzieje, że tego nie zmienią. Muszę jeszcze się dowiedzieć na 2 dni przed wylotem czy nie ma jakiś zmian... Także o 6:00 rano na lotnisku więc pobudka koło 4:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało --- Pariss - co ty masz za szefową że zwalania pracowników za to, że wzięli urlop na żądanie???? Przecież to jawne łamanie praw pracownika :O Echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o 8.35 i dzis sie dopytalam czy nie ma zmian. Naszczescie nie. Musze wstac o 3. ALe z tego powodu wstane bez szemrania i oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek- ja tez bez szemrania wstane na równe nogi - o ile w ogole bede spac :P crazy-woman -no trzeba zadzwonic, tez o tym pamietam , ale wolałbym juz nie miec niespodzianek.... Ja to bede miec pobudke gdzies koło 02 - czyli środek nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie boje ze nie zasne. Jak jechałam w zime to nie mogłam zasnac do 2 wkoncu włacyzłam TV i ze zmeczenia padłam bo o 4 musiałam wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj przed jakims wyjazdem mam problem ze spaniem ale sie tym nie przejmuje- odespie na ziemi Tureckiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra a ja juz wiem ze w Turcji nie odespie. Bo juz mam zaproszenia na grille i tak bede łazic od jednego do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarwaną noc będę miała ja :) wylot ok 23, czyli cała noc w podróży. w hotelu jestem rano ok7-8 i jeszcze muszę na pokój czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kobra--> ja też wolałabym, żeby nie zmienili mi lotu, bo tak to po południu tego samego dnia będę w Alany :D także nie marnuje jednego dnia na samą podróż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wylot jednak po północy właśnie sobie to przypomniałam bo jestem prawie dzień do przodu, wylot o północy czyli dopiero od tego dnia się liczy, na miejscu jestem rano więc mam cały dzień dla siebie a wy go stracicie na podróż. z powrotem to samo ja mam po południu ok 17-18 wyjazd z hotelu więc mam jeszcze pół dnia na koniec a wy macie wyjazd raniutko. więc ja mam jakieś 1,5 więcej niż wy :P Kwiatuszek wątpię, mój kolega z którym miałam najlepszy kontakt już tam nie pracuje 😭. no chyba, że pójdę tam do domu gdzie obsługa śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba w nocy nie chciałbym leciec.... Spoworotem mam jeszcze wczesniej wylot bo o 04.15!!!! To dopiero bedzie zarwana noc hehe :) Kwiatuszek - od razu szalestwo od pierwszego dnia - super :D crazy-woman - własnie o to chodzi, że lot jest rano wiec nie maruje sie tego dnia całego, tylko troche, ale południu mozna już sie relaskować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie tylko wydaje bo jednak zanim sie człowiek odprawi w antalyi wsiadzie do autobusu i dojedzie do hotelu to sie sporo schodzi. nestety. Dobrze ze chociaz w Egipcie mam 14 km wiec bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz wyrobiłam. Ogarnęłam mieszkanie, odkurzyłam i teraz odpoczywam. Pranie niestety wisi pod folią bo znowu pada trochę. Słonce niby jest i ciepło i pada cholerka. Czarna Kobra ----> to sie tak złożyło wszystko z tym zwolnieniem. Dziewczyna tez miala winę, a to byl taki pretekst trochę. Duza kumulacja była na to zwolnienie ;) Mnie tak szybko nie zwolni :p A ja mam wylot :D :D :D o 8:15 i musze byc na lotnisku przed 7 co znaczy ze musze wstac ok. 4 rano zeby sie naszykowac. Dobrze ze na lotnisko jade ok. 25 min góra. Pozniej sobie lecę i jestem o 10 we Frankfurcie i o 12:15 mam przesiadkę. I wtedy dopiero lecę, lecę i lecę i lecę 8,5 h i jestem na miejscu ok. 15 po południu. Fajnie nie? I do wieczora musze jakos wytrzymac. ...no co tez sobie napisałam jak mam lot :p Aha! któras pytała o tą kawę. Ja na karawanie tez pisałam jak sie parzy. Szazza pisała, ze dwa razy gotuje a ja chyba 3 razy. Dawno to robiłam i nie wyszła mi taka dobra. A raz mi robił Marokańczyk i była super pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×