Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss ale ulubione znikły z głównej str a ja zawsze tam wchodziłam, więc w sumie jak dla mnie gorzej teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek 🖐️ miałam właśnie pytać o Ciebie, bo gdzieś nam przepadłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie spakowana ,bo do dziś jestem w pracy a jutro o 23 wylot dziś muszę poprasować wszystkie rzeczy jeszcze co brałyście do bagażu podręcznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) aż miło jak tyle postów z rana;) ona-24 dokumenty,apart,telefon i jakieś najpotrzebniejsze rzeczy ewentualnie.. Kwiatuszku spoko;) tylko co ma sie dziac?:P koszyczek-byc może to ja Ci sie przwinęłam z myślą o hotelu Plaza,ale wybrałam inny,bo akurat jak rezerwowałam to dla mnie najlepszą cene miał ten który wybrałam. Pariss a do tego Hedef Kleopatra Golden Sun dla koszyczka nie było by w miare?Mi sie ten hotel bardzo podobał w tamtym roku po relacjach,potem dowiedziałam się,że Ty też zadowolona i w tym roku myślałam o nim,ale był za drogi teraz ma fajną cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asisa123 to superaśnie,że też zobaczysz tą magie Alanyi;) a jaki hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, Kwiatuszek, Frogi 🖐️ Kwiatuszek oczywiscie, ze kartka bedzie. Dzieki za zyczenia ;) Postaram sie meldowac. Frogi, Kleopatra moze byc jak najbardziej dla Koszyczka. Niech poda termin to cos wyszperamy. Ja nie wiedzialam jaki przedzial cenowy mam patrzec ;) Koszyczek, Eftalya ma chyba HB o ile pamietam. Ja dzisiaj do fryzjera ide. Aparat przynioslam do pracy i dziewczyny zachwycone programem upiększania twarzy. REWELACJA! hi hi Zrobimy sobie piekne zdjecia w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss i Frogi - wielkie dzięki za chęć pomocy 🌼 Pariss - pasują mi dwa terminy - albo 31.08, 1-4.09, a jesli nie w te dni to potem 15.09, 16.09, 17.09, 18.09, ale wolałabym jednak te terminy wcześniejsze, czyli już w przyszłym tygodniu. Wylot jedynie z Warszawy. Będę wdzięczna jak zerkniesz swoim profesjonalnym okiem na oferty :) Ja lecę na taką wycieczkę pierwszy raz i mam wrażenie, że nie umiem znaleźć jakiejś atrakcyjnej oferty, albo może takich nie ma? ;) Frogi - faktycznie przypominam sobie, że rozważałaś tylko Plazę , a wybrałaś chyba Ark Suite? Zerknęłam dziś na Jeta, GTI, ale jakoś nowych lastów dziś nie wstawili. Może jutro dadzą coś na 2.09? Na easygo znalazłam coś takiego - co o tym sądzicie? Mają jeszcze terminy na 4.09, więc ostatecznie by mi pasowało, no i jest chyba w miarę blisko od centrum. http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/acar-23291.html?od-2009-09-04 Ten polecany przez Frogi hotel Hedef Kleopatra Golden Sun znalazłam na Wezyrze i też chyba mają jeszcze terminy. Jest chyba odrobinę droższy niż ten Acar, ale też atrakcyjny :) W Wezyrze znalazłam też taki 4gwiazdkowy Galaxy Beach: http://wezyrholidays.pl/m_hotel_opis.php?idreg=1&idhot=862 Będę wdzięczna te za inne propozycje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss i Frogi - wielkie dzięki za chęć pomocy 🌼 Pariss - pasują mi dwa terminy - albo 31.08, 1-4.09, a jesli nie w te dni to potem 15.09, 16.09, 17.09, 18.09, ale wolałabym jednak te terminy wcześniejsze, czyli już w przyszłym tygodniu. Wylot jedynie z Warszawy. Będę wdzięczna jak zerkniesz swoim profesjonalnym okiem na oferty :) Ja lecę na taką wycieczkę pierwszy raz i mam wrażenie, że nie umiem znaleźć jakiejś atrakcyjnej oferty, albo może takich nie ma? ;) Frogi - faktycznie przypominam sobie, że rozważałaś tylko Plazę , a wybrałaś chyba Ark Suite? Zerknęłam dziś na Jeta, GTI, ale jakoś nowych lastów dziś nie wstawili. Może jutro dadzą coś na 2.09? Na easygo znalazłam coś takiego - co o tym sądzicie? Mają jeszcze terminy na 4.09, więc ostatecznie by mi pasowało, no i jest chyba w miarę blisko od centrum. http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/acar-23291.html?od-2009-09-04 Ten polecany przez Frogi hotel Hedef Kleopatra Golden Sun znalazłam na Wezyrze i też chyba mają jeszcze terminy. Jest chyba odrobinę droższy niż ten Acar, ale też atrakcyjny :) W Wezyrze znalazłam też taki 4gwiazdkowy Galaxy Beach: http://wezyrholidays.pl/m_hotel_opis.php?idreg=1&idhot=862 Będę wdzięczna te za inne propozycje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyczek zaraz poprzeglądam linki, które wysłałaś:) jestem teraz już w wolna więc poszperam z przyjemnością;) i zamelduje tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczek ja bym sie zastanowila nad hotelem Magic 4* w Kemer. tydzien jest w Wezyrze za 1475 zł Ten Galaxy Beach z Wezyra jest w Mahmutlar a to jakies 12 km za Alanią. Jedyny plus to to, ze jest blisko plaza, i hotel ma 4*. Kleopatra tez ma dobra cene i jest w porządku. Moze GTI jutro lub po jutrze cos wypusci nowego na 02.09. i moze akurat Blue Star bedzie mial dobra cene. Napisz jeszcze skad ten wylot bo moze nie ma miejsc a my tu gdybamy ;) W Plazie nikt z nas chyba nie byl, ale w Ark Suite hotel byla Crazy woman (ktora ostatnio wsiąkła ;) ). Widziałam zdjecia i hotel jest naprawde przyjemny. Trzeba by bylo poczytac opinie o tej Plazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss koszyczek chciała wylot z warszawki.. ja przeglądnęłam i byłabym za hedef kleopatra golden sun -póki co- a ten 4* fajny ale daleko od Alanyi co napisała już Pariss.. Jeszcze jest Gunes House & Sun Time,ale nie wiem.. Wczoraj patrzyłam na hotel Panorama mega:D:D:D ale i tak marzeniem pozostaje Zaman Garden:) także nic odkrywczego nie mam,niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uff pierwsza część drapania tapet za mną, tam są jeszcze takie chyba sprzed 30 lat :O tym razem pod tynk musi być do betonu zdarte :O Matko jak ja nienawidzę remontów :O:O:O przy życiu trzyma mnie tylko Turcja moja ukochana za tydzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky-na mokro,czy na sucho te tapety zdzierasz? Na mokro lepiej idzie z takimi starymi,co nie chca odchodzic.Ja w lutym walczylam z remontem i jak sobie przypomne co to znaczy to wspolczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej witajcie :) 🌼 Jestem, jestem :) Chwilowo cierpię a brak czasu, ale zerkam na nasz topik codziennie :) Pariss ja byłam w Monte Carlo ;) foty są na skrzynce z opisem hehe to chyba przez ten szał zakupów przed wylotem hi hi :P Słuchajcie właśnie zaczęliśmy z moim facetem bój o kredyt na mieszkanie także trzymajcie kciuki!! W czwartek idziemy na rozmowę z doradcą kredytowym..uff ale mamy stresa - dadzą czy nie dadzą nam kredyt... przez ostatnie dni żyję w niepewności :( i ciągle rozważam 1000 różnych wariantów co bank może wymyślić ... Pozdrawiam serdecznie Was wszyskie a w szczególnosci Pariss, frogi, BoBo, fannky i Szazzę!! Buźka Dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki! Właśnie wróciłam z pracy,poczytałam co pisałyście i nie mogę zebrać myśli co by Wam napisać. Może jutro rano będzie lepiej. Pozdrawiam wszystkie i życzę spokojnej nocy🌻 🌻 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - napisałam, że wylot z Warszawy, ale widocznie Ci umknęło ;) Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Hotel Magic w Kemer - tanio 4*, fajne, ale troszkę daleko od plaży, no i jakoś się podświadomie nastawiłam na zwiedzanie Alanii i ciężko mi się teraz przestawić na inne miasto :) Galaxy Beach odpada za to, że jest w Mahmutlar :P O Plazie poczytałam opinie i nie jest za różowo - nikt nie poleca tego hotelu dla rodzin z dziećmi :( Raczej dla imprezowiczów. Blue Star - niestety jak na razie dla mnie za drogi :( Znalazłam jeszcze Blue Dream 3* - mają wolne miejsca na 2.09, blisko centrum, blisko plaży, są krzesełka i łóżeczka dla dzieci, ale opinie o nim są bardzo podzielone, chyba któraś z forumowiczek rozważała ten hotel czy w nim była? Poprosiłabym o jakąś wiarygodną ocenę :) Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie on jest? Bo nie mogę znaleźć mapy na holidaycheck.pl. Gunes House też nieźle wygląda, tylko na razie dość drogawy jak na moją kieszeń, ale poobserwuję. Wcześniej podałam też linka do hotelu Acar - oferta z Itaki - sądzicie, że trzeba jeszcze sporo dopłacić do podanej ceny? http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/acar-23291.html?od-2009-09-02 No i pozostaje jeszcze Kleopatra i Ark Suite, ale o tym hotelu to już w ogóle żadnych opinii nie mogę się doszukać, więc sama nie wiem? Podsumowując - na razie rozważam Blue Dream, Kleopatrę, Ark Suite, może Acar i ewentualnie może Plazę. Co byście z tego wybrały? Dzięki za pomoc i za cierpliwość :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja znowu pierwsza ;) koszyszek----zobacz jeszcze hotel Riviera 3* ,bardzo dobre położenie ,bardzo dobra opinia o tym hotelu crazy-woman---trzymam kciuki ❤️ powodzenia Pariss 🌼----spakowana ? Kiedy pożegnalna impreza ? ...;) Dziewczyny ---miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ Szazza 🌼 -> nie dziękuje :) Udanego dnia, dla tych co szykują się do wyjazdu życzę udanych zakupów, zapakowania wszystkiego ;) , dla tych co już po urlopach już powrócili do pracy - spokojnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arkadaszki! Crazy woman powodzenia! 👄 Koszyczek umknęlo mi faktycznie z ta Wawą. Nie pamietam kto byl w Ark Suite, ale mam zdjecia hotelu na skrzynce. Moze to Lenka? Sorry, ale nie pamietam :O Do Blue Dream jedzie Frogi z Princeską. Gunes house tez mna dobre opinie i polozenie. Zaraz zobaczę ten Acar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6960890.html czytałyście ?? :) dobrze że ja swój hotel już dobrze znam :) Ania tapety zrywam na mokro na sucho nawet ich nie ruszysz one są chyba na jakimś butaprenie klejone :O ciekawe jak ja się będę w tym burdelu pakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczek ja chyba bym wybrała Kleopatrę. Ma naprawdę super polozenie przy samej plazy, dobre jedzenie. Dobrze by bylo gdybyscie dostali pokoj w budynku glownym A. Moze sie uda ;) Teraz wrocila kolezanka z pracy z niego i tez jest zadowolona. Milego dnia! Ja sie wczoraj spakowalam i nie jest źle. Jeszcze sa luzy! Jaja! Tylko strasznie ciezka jest i jeszcze troszke malych pierdółek zostało. Poprzekładam troche do podrecznego i torebki. Jade z jedna walizką i moge miec jednak w Lufthansie 32 kg jednej sztuki, ale jak dwie to 2x23 kg. Szazza imprezki pozegnalnej juz pewnie nie zdaze ale powitalna na pewno ;) Aaaaa i moja kolezanka chyba na 85% tez jedzie do Mx!!!!! :D :D :D yuppie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky masz tak jak ja. Tez mam "przed remontem" a jak wroce to pewnie bedzie masakra bo bede musiala sprzatac i ukladac w szafach, ktore najpierw bede musiala zamowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) Szazza,crazy_woman Fannky przeytałam,ale jaja,pfff:O:O:O Pariss wow!!!już spakowana!elegancja francja:D Koszyczek przecież pisałam wczoraj,że jade do Blue Dream i że jest w suwaczku!hehe ma rożne opinie to fakt,ale na temat opini nie dawno sie tutaj wypowiadałam..z tymże ja też inaczej patrze bo jade ze swoimi znajomymi a nie z dzieckiem..Kleopatra Golden Sun chyba jak najbardziej;) ale wybór należy do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss fajny by było gdyby koleżanka też z Tobą leciała zawsze w 2 raźniej. ja mam nadzieję, jakoś ogarnąć się z tym remontem przed wyjazdem żeby mamy nie zostawić z całym tym syfem. w sumie najgorsze to drapanie ścian samo kładzenie tego tynku dość sprawnie idzie. wiem bo mam już taki w przedpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×