Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a my tęsknimy i czekamy z niecierpliwością na relacje po...;) p.s. oby Ci się dłużył czas:D 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj...co to? zatem witam południowo;) Pariss fruu i reszta też?hihihi:P crazy_woman i jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam wszystkich :) Mam pytanko odnośnie RAMADANU, od kiedy do kiedy trwa? jak to w Turcji wogóle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pariss przesyła wam pozdrowienia. miała niestety nadbagaż i musiała dokupić torbę :) samo życie :) teraz już pewnie leci za wielką wodę. współczuję jej tyle godz w samolocie. ja o swoich wakacjach nawet nie myślę, moje główne zmartwienie to jak ja się w tym chaosie spakuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nam turystom nie robi on większej różnicy :) trwa chyba już od tygodnia do ok 20 września ( dokładnie można spr na necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky prosze inf z pierwszej ręki;) biedna:O ale ja zawsze mówie podróże kształca:D Co do pakowania ,dasz rade!:) marta tak jak Fannky mówi,dla nas bez większej różnicy.Aczkolwiek mogą być mniej uprzejmi i bardziej drażliwi,ale ja byłam w tamtym roku prawie na całym ramadanie i spokojnie;) raz tylko miałyśmy "inne" zakupy niż zwykle,ale przynajmniej mamy co wspominać;) ja właśnie spisałam sobie adresiki z naszej poczty,ale prosze jeszcze o adres Szazze!czemuż Cie nie ma na naszej poczcie? i oczywiście jeśli jeszcze któraś by chciała od frogi pocztóweczke to piszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi,fannky,marta Witam wszystkie koleżanki 🌼 ŻYCZĘ MIŁEGO I CIEPŁEGO WEEKEND'U :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Frogi chyba nie muszę pisać że ja chcę :) też muszę spisać te adresy żebym później nie zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky dlatego napisałam,że spisałam z poczty;) a Twój tam był,poza tym wiadomo:D nie musiałam pytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- co masz na mysli pisząć INNE zakupy? Szazza pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki! Ja co prawda mam dzisiaj wolne,ale roboty w domu od cholery i ciut ciut. Fannky -ja Ci bardzo współczuję, bo wiem co to remont mieszkania. A myślę,że bardzo zdolna z Ciebie dziewczynka i spakujesz się w 3 minuty. Jak coś zapomnisz to kupisz wTR. Szazza,Frogi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta w skrócie zawsze szło nam gładko;) a w ten jeden dzień poszłyśmy w innej godzinie niż zazwyczaj i dwa razy Nas pogonili:P jak chcesz wersje dłuższą to też nie ma problemu tylko powiedz:) Bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na kamerkach LAZUROWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- dawaj wersje FULL, czuję że będzie ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) No my już po rozmowach... :) ogólnie: nie jest źle :) zdolność kredytową mamy :) Dziś dostałam symulację kredytu w dwóch wariantach. Musimy teraz zastanowić się, którą wybierzemy i wtedy już będziemy chcieli podpisać umowę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1984 speszjal for ju :D Zazwyczaj wychodziłyśmy na miasto(pierwszy bądź drugi raz w ciągu dnia) jak oni już kończyli jeść albo byli po wieczornym posiłku(czyli ich pierwszym wg zasad Ramadanu) a raz poszłyśmy jakoś inaczej,bo chyba nie byłyśmy u siebie na kolacji:P i w pierwsza sytuacja była taka,że ja oglądałam buty i NAWET! przymierzyłam,ale to nie był mój rozmiar.Oczywiście sprzedający twierdził,że jest ok,ale ja byłam stanowcza i mówię,że to nie mój rozmiar itd to poszedł szukać,że go długo nie było i wiedziałam,że nie ma mojego rozmiaru, to postanowiłyśmy się ulotnić,jak wyszłyśmy za sklep parę kroków to on coś tam powykrzywiał- śmiałyśmy się,że pewnie powyzywał Nas od różnych i tyle:D Potem poszłyśmy dalej,weszłyśmy do kolejnego z butami(tu z kolei koleżance się bardzo podobał jeden model) i tyle co się rozglądnęłyśmy, Pan zapytał "skąd jesteśmy", to my sobie myślimy,że spoko:) i mówimy,że z Polski,a on Nas wygonił:P Więc najpierw mega się zdziwiłyśmy po tych dwóch zdarzeniach,bo zawsze właśnie było sympatycznie, ale w ostateczności się śmiałyśmy z tego i zaliczyłyśmy to wspomnień:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dalsze zakupy były bardzooOoo udane:) Potem właśnie doszłyśmy do wniosku,że byłyśmy o innej porze i może dlatego,ale kto ich tam wie:P kUniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- no to wesoło przynajmnie było :) u nas tez nie wiadomo czasami jaki kto ma humor i jak cię przyjmnie w sklepie, różnie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dlatego mówiłam,że spokojnie;) Bobo jestem przed pracą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi ----wysłałam adres na pocztę .:) Mnie dwa razy wyrzucili ze sklepu i to nie był czas ramadanu.Jeden to taki cham pracuje koło biura Leny tam są fajne torebki,a drugi to ćpun koło hotelu Grand Zaman handluje dżinsem.Alejest tysiące innych sklepów więc idzie się do konkurencji. bobo ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Nie mialam neta i nie zdazylam pozegnac Pariss ;( Crazy*woman-masz juz upatrzone mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza mówię Wam CCCCZZZZEEEŚŚŚŚĆĆĆ Ciekawe co u Pariss słychać? Reszta dziewczyn ----❤️ 🌼 ❤️ Miłego dnia ! U mnie zaczęło padać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heloł dziewczęta mam nadzieję, że Pariss się odezwie, jak nie później do niej napiszę bo też ciekawa jestem :) mam pytanie czy ktoś z was ma szablon malarski taki na ścianę ?? chciałam zrobić i mam nadzieję że sobie z nim poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky o jaki szablon Ci chodzi ? Ja wczoraj widziałam w sklepie takie gotowe szblony które się przykleja na ścianę ,tylko nie wiem czy to ma być taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×