Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky-ten wlasnie co pokazalas to szablon-naklejka,ale ja wiem o co Ci chodzi. Szablon do malowania przyklejasz tasma do sciany aby sie nie przesuwal i pozniej malujesz-najlepiej przy pomocy gabki,tylko farba nie moze byc zbyt rzadka,nadmiar farby odciskujesz na kawalku tektury,aby nie sciekala za szablonem.Po malowaniu odrazu sciagasz szablon i po umyciu i wysuszeniu mozna go pozniej znowu uzywac. Teraz takie dekorowanie sciany jest bardzo w modzie,ale ladne sa tez te naklejki.Mi sie podobaja kwiaty,albo kamienie-te ostatnie kupilam sobie do domu,ale jeszcze nie naklejalam,takze nie wiem czy to sie dobrze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky---to takie widziałam tylko do przyklejenia na ścianę .To co Ty chcesz to widziałam w programie "Dekoratoria" ta projektantka kupowała te szablony w sklepie,ale nie pamiętam w jakim.Ja widziałam w sklepie Careffour tylko że były mniejsze i do klejenia.Najszybciej kupisz w sklepie "ikea" albo Liroy-Merlin,oni mają największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak się tego używa mam tylko jedną obawę ścianę będę miała malowaną farbą strukturalną ( efekt raufazy) więc będzie chropowata, podobno nie ma to znaczenia ale okaże się. z tego względu opada raczej u mnie też naklejka boję się że będzie odstawać. ja chcę drzewo, gałąź albo dmuchwaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po pracy;) Fannky dmuchawca dmuchawca:D:D:D Pariss coś pisała? Chyba zaraz do niej napisze:P Czy któraś z Was spotkała się w z "pakietem jedzeniowym" jak się wyjeżdża gdzieś fakultatywnie?Oczywiście mówie o Turkiye;) Ja miałam coś takiego ale jak byłam w Hiszpanii, tzw. "pikinik maniane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunya
Witam wszystki kobietki! Mam pytanie. Czy wiecie może jak to jest w Turcji ze znajomością między pracownikiem, a turystką będącą w tym hotelu co on pracuje? Chodzi mi czy mogą oni umawiać się ze sobą? Czy może jakby jakiś szef się on nich dowiedział to chłopak mógłby stracić pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunya Myślę,że wszystko zależy od szefa. Podejrzewam,że oficjalnie nie mogą się spotykać.Zależy czy szef w ogóle ma możliwość Was widzieć:P w sumie to chyba ciężko jednoznacznie powiedzieć. każdy "przypadek" jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi ---🌼 dobrze że już po pracy !Jeśli chodzi o pakiet śniadaniowy to u nas w hotelu nie było nic takiego.Koleżanka była w 4* i dostawali taki suchy prowiant jak wyjeżdżali wcześnie rano do Kapadocji. Tunya ----widziałam kelnerów z dziewczynami z naszego hotelu ale po skończonej pracy tj.po 23.00.W recepcji pracował bardzo przystojny chłopak i zawsze miał nocną zmianę i przez dwa tygodnie mojego pobytu w tym hotelu pierwszy tydzień miała "wartę" Ruska,a następny tydzień Polka.Siedziała całą noc na recepcji i nikogo to nie interesowało .To był mały hotel ,nie wiem jak jest w takich większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nie pisała, która tam jest godz?? u nas niby coś rezydenta wspominała o suchym prowiancie ale jak zapytaliśmy na recepcji to patrzeli jakby nie rozumieli ( co jest z resztą prawdopodobne :D ) Tunya tak jak pisały dziewczyny oficjalnie raczej nie, nie oficjalnie wszyscy !! pracownicy tej branży się z kimś spotykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunya
ok, wielkie dzięki wam :) jesteście wspaniałe, zawsze potraficie wzystkim pomóc Wiecie tak się pytałam, bo nie długo wyjeżdżam do Turcji i chciałabym troche poszaleć. A z tego co słyszałm to często obsułga jest bardzo fajna i wgl. A przypomniało mi się film Dirti Dancing 2... haha (co prawda akcja filmu nie była w Turcji) no ale wolałam się upewnić czy tu też pracownicy nie mogą nawiąywać bliższego kontaktu z turyską. Bo w filmie to był zakaz, i jak ktoś złamał regulamin zwalniali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunya
haha soryy,że tak wyskoczyłam z tym filmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę ;) z rana 🌼 AniaNL --> tak już mamy upatrzone mieszkanko :) nawet mamy rezerwację na nie. Już wybraliśmy ofertę kredytową. Teraz musimy wypełnić dokumenty i czekać na decyzję banku... Ciekawe jak tam nasza Pariss...jak któraś z was będzie miała jakieś wieści to dajcie znać :) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hejheej
Tunya musisz az tak daleko jezdzic zeby kogos poderwac? no chyba ze jestes brzydka a tam kaazda polka znajdzie swojego amatora nie dziwi mnie dlaczego polki maja na zachodzie opinie puszczalskich -------sa drugie po ruskich---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam wszystkich w niedzielny poranek , po wczorajszym brzydkim dniu zaświeciło znów słoneczko :) Szazza - mam pytanko, to w Kleopatra Gondola jak sie jedzie na dzień na wycieczke nie dostanie sie suchego prowiantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. U mnie zimno bo 13 st. . Marta 1984 lunch paket dostajesz jak dzień wcześniej zgłosisz w recepcji że wyjeżdżasz na cały dzień. W każdym hotelu to dają. Czy któraś ma jakieś wieści od naszej Pariss??? Frogi i Szazza pisały dobrze, że po pracy wszystko się zmienia z obsługą hotelu. W pracy boją się że zostaną z niej wyrzuceni , a w związku z tym że bardzo mało zarabiają i pracują na czarno więc wiecie same jak to jest. Za to po pracy nie ma żadnych problemów żeby wyskoczyć z nimi na balety. Miłej niedzieli !!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tobie raczej nic do tego czy ktoś się "puszcza" lepiej niech każdy pilnuje własnej d...y jak uciekam na rowerek, wczoraj nie miałam nawet czasu pisać do Pariss dziś to nadrobię tylko później bo tam poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy*woman-to trzymam kciuki,aby Ci sie wszystko udalo z tym mieszkankiem,ja bralam kredyt na dom w styczniu i wiem co to za radosc jak sie dostaje klucze do swojego:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam zza wielkiejwody!!! :) Dolecialam szczesliwie i jest supcio! we frankfurcie nie moglam znalezcmojej bramki a niby na tym samym terminalu, ttylko terminal mial 3 pietra! i sie naszukalam. lot zlecial bo mialam fajna ksiazke i przeczytalam 190 stron :) z kolezanka poplakalysmy sie na lotnisku, nie widzialysmy sie 13 lat! W Chicago same polskie sklepy poki co. Na miescie w downtown jeszcze nie bylam. \kupilam sobie jedne zwykle buty bo zaraz po przylocie szlam na disco (oczywiscie polskie) bylam 30 godzin na nogach ale dalam rade. juz chyba odespalam. teraz zjadlam sniadanie ,jest godzina 09:40. sorki zabledy i male literki ale jest inna klawiatura niz umnie w lapku i jakos mi dziwnie. pozdrowka dlaturkomaniaczek , buziaki z chicagooo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--ale się ciesze że się odezwałaś i że lot i spotkanie z koleżanką przeżyłaś . U nas wiesz, wszystko OK. Baw się w tym swoim wymarzonym raju i jak już się wybawisz to wracaj szybciutko i opisuj wszystko ze szczegółami. Rób dużo fotek. 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Pariss ciesze się, że podróż dobrze minęła. ja dziś mam dzień pod znakiem pakowania :) doszłam do wniosku, że dziś będzie najlepiej w domu spokój i lustro jeszcze wisi no i czysto jest bo od jutro znowu będzie sajgon :) już prawie skończyłam jeszcze jakieś resztki dopakować, ale na to mam jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobitki Pariss ❤️jak dobrze że się odezwałaś ,cieszę sięże wszystko jest ok. marta1984----ja nic nie zabierałam z hotelu na wycieczki ponieważ miałam żareło w cenie .Restaurację otwierają o godz.8.00 i nic nie zabierzesz wcześniej.Zobaczysz takiego smutasa który pilnuje żarcia to jest ochroniasz hotelowy.Stary łajdak z kamienną twarzą. fannky---Twoje pakowanie to sama przyjemność ,ja to bardzo lubię pakowanie.:D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🌼 frogi gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już niby spakowana dopiero się okaże czego zapomniałam :D i jak zwykle mam całą walizę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pariss jak super, że wszystko oki 👄 no to teraz wypoczywaj, baw się dobrze i czekamy na Ciebie :) AniaNL--> no to super :) dom to jest coś...własny ogród...super sprawa :) No ale my tylko na mieszkanie możemy sobie pozwolić, ale też już nie możemy się doczekać :) teraz tylko złożyć dokumenty w banku i czekać na decyzję..mamy nadzieje, że pozytywną dla nas...i mieszkanie do odbioru najpóźniej w III kwartale przyszłego roku.. Pozdrawiam Was wszystkie i udanego tygodnia.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crezy woman trzymam kciuki za nowe "gniazdko" przyjedziemy na parapetówkę.Pamiętam moje pierwsze mieszkanko,39m ale własne ,byłam wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.No to dobrej nocki ! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-baw sie dobrze(ile sil i fantazji:)) Crazy*woman-niewazne czy dom,czy mieszkanko,wazne ze wlasne cztery sciany i dach,a szczescie to samo:) Dobrej nocki Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w poniedziałek :) Ania NL--> zgadza się - szczęście to samo :) Szazza--> jasna sprawa, że parapetówka będzie ;) Buziaki i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja też dla wszystkich przesyłam buziaki 👄 i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam Wszystkich :) Szazza- mam pytanie? odnośnie posiłków tzn? czy mozna do pokoju np. zabrać picie jakieś czy do śniadania jest kawa itd? napisz jak to wygląda, wiem tylko ze posiłki są w hotelu SELVI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! Pariss!!!ale extra,że sie odezwałaś:) superaśnie,że masz póki co taka możliwość do Nas zaglądnąć;) 😘😘 😘 marta z restauracji nie wolno nic zabierać do pokoju!wydaje mi się,że w każdym hotelu tak jest:)ja akurat jestem "za" tym. Fannky oooo jak Ci fajnie;) u mnie jest etap odliczania i myślenia co i ile zabrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×