Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

fannky w Praktikerze jest taki płyn do tapet,polejesz i same odpadną ....ha ha :) ja Ci poważnie mówię .Koleżanka właśnie skończyła remont i ona stosowała ten płyn.Nie wiem jak się nazywa,ale taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 👄 ja mam do Ciebie prośbę ,czy mogłabyś mi przysłać kartkę z USA lub Meksyku ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, facet, ktory u mnie bedzie robil chce polozyc na moja stara tapete i nie wiem co z tego wyjdzie. Powiedzial, ze jest gladka i nigdzie nie odchodzi wiec da jedną na drugą. Ja jestem przeciwna, ale mnie nie bedzie to pewnie zrobią jak chcą :O Szazza daj adres, wysyłam dziewczynom po jednej kartce wiec musisz powiedzieć skąd bardziej chcesz ;) moze byc tak ze wysle po dwie ale tego nie obiecuję :) daj na adres turcjaktobyl@o2.pl albo na moj pariss1(małpa)gazeta.pl Dzunia jak nasz czytasz to Twojego też nie mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paiss już spakowana - wow hehe no ale co ja mówie "wow" jak ja też byłam juz na 3 dni przed wylotem też praktycznie spakowana hehe :P Człowiek ma wrażenie, że szybciej będzie urlop ;) Nie dziękuje za "kciuki" żeby nie zapeszyć..uff to już jutro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss----wysłałam adres na pocztę. Nie zawracam Ci już więcej głowy bo wiem że jesteś zajęta przygotowaniem do podróży.🌼 Ale tu będzie smutno bez Was 😭 Pariss,fannky,frogi ,dobrze że specjalistki jadą ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisa123
frogi aydinbay gold dreams ja tez sie ciesze ze zobacze alanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wielkie dzięki za pomoc 🌼 Ja dziś zarezerwowałam wczasy - stanęło na tym, że jedziemy 2.09 do holetu Plaza. W ścisłej czołówce znalazły się Plaza, Blue Dream, Kleopatra Golden Sun i Cleo Mare z Eximu, ale ostateczną decyzję pozostawiłam mężowi i on wybrał Plazę. Była odnowiona przed tym sezonem i jak się weźmie pod uwagę tylko opinie z tego roku to są całkiem niezłe. A jak będzie źle to nauczę się zwracać większą uwagę na negatywne opinie ;) Mam jeszcze pytanko - jak to jest z płaceniem za wizę turecką w funtach? Bo pamiętam, że Pariss kiedyś liczyła, że to najtaniej wychodzi, ale pod wszystkimi ofertami hoteli piszą tylko że 20$ lub 15 euro, a co z funtami? Można w ogóle zapłacić nimi za wizę? Buziaki i podziękowania jeszcze raz dla wszystkich a pomoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Witajcie! Koszyczek, ja byłam w czerwcu w Alanyi. W jednym okienku funtów mi nie przyjęli ale skierowali do innego.My wprawdzie nie znamy angielskiego ale jakoś mąż się domyślił i poszedł do ostatniego okienka z prawej strony. Bez problemów tam funty przyjęli.:) Najlepiej mieć przygotowane i funty i euro lub dolce. Najwyżej funty wymienisz na liry tureckie później w kantorze. Wychodzi gdzieś o 34 zł.taniej na dwie osoby płacąc w funtach wizę. Niby nie dużo ale zawsze coś.:) Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku w cudownej Alanyi! Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS Gdzie się podziały wszystkie kobitki ? 😭 Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM Dość dużo się wczoraj działo u mnie w domciu i nie miałam jak się odezwać,a po pracy byłam padnięta i poszłam spać. Poza tym u mnie dzisiaj mgła jak cholera,ledwo widać blok który stoi przed moim blokiem. Teraz idę szykować śniadanie mężowi który jest na zwolnieniu bo wyskoczył mu dysk.Troszkę cierpi z bólu. To na razie tyle. jania-nam nie udało się zapłacić funtami bo okienko było nieczynne. Szazza-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hi! hello! Merhaba! 🖐️ la la la la ......🌼 👄 jutro mam urlop :) O tej porze juz bede czekac we Frankfurcie. O 12.15 wsiadam w samolot i ok. 21 naszego czasu bede w Chicago. Myslcie o mnie :) Koszyczek tylko nam sie zamelduj po powrocie jak tam w tej Plazy bylo. Bobo wiem co czuje W., ja kiedys mialam tzw. lumbago i zapalenie korzonków i wyłam z bólu, nie mowiac, ze nie moglam chodzic albo sie ubrac, ale dostalam silne leki i przeszlo jakos. Na starosc najbardziej sie tego obawiam, kregoslup i okolice. I zadnych obcasów nie moge nosic bo jak na wesele zalozylam to tydzien na tabletkach :( Poizdrówka dla Twojego Super Męża 🌼 Szazza napisalam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman oczywiscie, ze mam Twoj adres ...i mysle o Twoich rozmowach dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-mąż dziękuje za pozdrowionka. My życzymy Ci wszystkiego naj, wysokich lotów ,miłego wypoczynku, a w między czasie zwiedzaj co się da. Będziemy myślami z Tobą 👄 👄👄. A ja jak zwykle zmykam do pracy,ale za to jutro mam już wolne do poniedziałku! Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Koszyczek może i dobrze,że wybrałaś inny hotel-Nam nieznany;), przetrzesz szlaki;) i daj znać koniecznie! zatem lecisz razem z Fannky i Sajmonem:) co do kupna wizy w którejś z walut to po prostu musisz sobie przeliczyć jaki jest kurs i zobaczysz w jakiej się najbardziej opłaca:) Bobo pozdrów W. serdecznie:) Szazza witaj witaj 🌻🌻🌻 dobrze,że jeszcze Nas 'budzisz' tak miło;) Pariss ja już zaczynam tęsknic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ama :D leć wysoko, wypoczywaj, szalej i rób milion fot a my tu czekamy:) Oczywiście,że będziemy myśleć!😘😘😘😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej koleżanki ja wpadam tylko na chwilkę, jakoś nie mam ostatno czasu sie tu udzielać ale oczywiście jestem na bieżąco, a więc wpadam na chwilkę życzyć Pariss udanego urlopu, lotu bez niespodzianek, szaleństw co nie miara i może jakiegoś przystojnego towarzysza w podróży :) buźka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
Pariss, ja Tobie również życzę wysokich lotów i mega wypoczynku!! Moż się później załapię również na zdjęcia ?:) Pozdrawiam wszystkie turkomaniaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślałam że nie uda mi się pożegnać tutaj Pariss już miałam do niej pisać sms, przez te remonty już nie wiedziałam czy jedziesz dziś czy jutro :) co do tapet to tych moich sprzed 30 lat nawet taran by nie ruszył :D prędzej tynk odłupiesz niż farba zlezie :) najgorsze jest to że teraz kładziemy tynk strukturalny ( wygląda jak raufaza ) więc muszą być ściany zdrapane do ostatniego kawałka :O:O makabra !! dziś bite 2 godz jeździliśmy za farbą bo niby w dzisiejszych czasach wszystko jest ale jak zwykle nie to co nam trzeba !!!! ja mam tylko nadzieję, że robota szybko pójdzie bo na końcu został nam pokój gdzie mam wszystkie ciuchy a ciekawe jak ja się będę w środę pakować 😭 tym razem naprawdę będzie to na ostatnią chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Paiss --> no ja też myślę zwłaszcza, że to juz niedługo... no zobaczymy co nam powiedzą... Również życzę udanego, wspaniałego i niezapomnianego urlopu, szczęśliwego lotu i mnóstwa wrażeń oraz pięknych fotek 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jania - dzięki za odpowiedź na pytanko o wizy - zatem przygotuję sobie i funty i dolary lub euro, może uda się zapłacić w funtach i troszkę chociaż zaoszczędzimy :) Pariss - a pewnie, że opowiem, jak było w Plazie i w Alanyi :) A Tobie życzę niezapomnianych wrażeń z wakacji :D 🖐️ Frogi - no tak, my z mężem to zawsze tacy niekonwencjonalni jesteśmy, więc i tym razem w efekcie wybraliśmy ten hotel, którego nikt tu nie polecał ;) No i liczę, że jak wrócisz to dowiem się, co straciłam nie wybierając Blue Dream :) A czy Fannky i Sajmon lecą może z Warszawy? Ja mam samolot o 10.15. Pozdrówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky spokojnie! Pariss leci jutro;) ale mówiła,że już dzisiaj będzie się żegnać,bo z rańca ma wylot do Frankfurtu. Powodzenia zatem w remoncie ciąg dalszy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam wszystkich :) Ja już nie mogę się doczekać do 16.09, TURCJA, Alanya tylko to mi w głowie teraz ;) Pozdrawiam wszystkich oczekujących na wymarzone urlopiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja lecę z katowic ja już chyba nie będę miała okazji później się pożegnać więc : :) Pariss życzę udanego lotu, superrrr wypoczynku w mexico, udanych zakupów w stanach, mnóstwo wrażeń i pięknych zdjęć :) wracaj szybko bo będziemy tęsknić 👄 aha i odezwij się jak będziesz mogła a ja zdam raport z Turcji :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ----ja Ci życzę wszystkiego naj,naj,najlepszego w tej podróży.Jedź i wracaj będziemy na Ciebie tutaj czekać.Masz dużo zwiedzać (nie tak jak ja w Turcji ha,ha)zrób dużo zdjęć (nie tak jak ja )przeżyj przygodę życia,możesz nam tu przywieźć fajnego np.Meksykanina.Szczęśliwej podróży 👄🌼👄 Napisz nam kiedy masz zamiar wracać ,zrobimy Ci tu super powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygon rumun....
Cygon, Arab, Rumun....dla Was dobry, byleby obcokrajowiec.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadaszki dziękuję Wam za zyczenia. Zamknęlam walizkę ale jeszcze cos sie znalazło wiec pozniej ja otworze bo moze jeszcze cos sie znajdzie :) W pracy mialam kołomyję cały dzień, i wrecz stamtad uciekłam o 15:30. Mam 26 kg wiec jest dobrze. Do tego torebkę i lekki podreczny. Zaraz ide sie wychlupać i posiedze chwilkę i spac. O 5 rano pobudka. Pozdrawiam i caluję wszystkie bez wyjątku Frogi, Fannky, Bobo, Dżunia, Kwiatuszek, Szazza, Crazy woman, Alizka, Marta, Jania, Magdaole, Koszyczek, Angelica, Ona-24, Lenka, Realistyczna optymistka, AniazNL, Sajmon (ktory sie ukrywa ;) ), Zuzia.....tyle pamiętam a jak kogos pominęłam to sorki, ale tez pozdrawiam :) 👄 ❤️ 🌼 🖐️ ....bede tesknic ....:O Jutro o tej prze bede sie zblizac do Chicago :) Paaaa Lecęęęęę .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×